Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
ДобровоЛ

Про особисте

В теме 573 сообщения

1 година тому, КАЕ сказав:

Ну это в постсоветских странах наверное только возможно.Специфика такая.Или в других случаях нужно быть бандитом , счаствивым человеком(выигрыш какой либо)или наследство(так без головы все равно промотаешь)

Перепрошую за флуд, та все ж це ящище обгрунтовують психологи, з точки зору того, що трієшники-розбишаки з дитинства привчаються викручуватись із складних життєвих ситуацій, а більшість зубрил-медалістів у складній ситуації, яка вимагає швидкого реагування впадають у стопор. Десь так: -http://poradumo.com.ua/100353-chomy-triyechniki-procvitaut-bilshe-nij-vidminniki/

Поделиться сообщением

Вже традиційно - виставка-ярмарок "Золота осінь", в КСК ТРОЯ, пасічники мали змогу виставити свою продукцію на продаж, а також багато інших дарів природи, та розважальні заходи.

Щороку сім'єю відвідуємо це свято.

IMG_20170924_130403_5CS.jpg

IMG_20170924_142002.jpg

IMG_20170924_132137.jpg

Поделиться сообщением

В 29 марта 2017 г. в 22:06, военрук сказал:

Если не с Полтавы, то шанс у Вас еще есть:umora:

ми в однієї дамочки з Полтави більше року тому замовили 5 лежаків 20-рамочних - щось ніяк не доїдуть:umora: і трубку брати не хочуть. добре, що хоч предоплату не всю внесли, а половину. зате добра наука на майбутнє... щоб не зв*язуватись з неперевіреними людьми.

а рекламу цієї шараги під назвою "Пчелкин" досі розміщують на сторінках "УП"...

Изменено пользователем Даринка

Поделиться сообщением

3 часа назад, Даринка сказал:

ми в однієї дамочки з Полтави більше року тому замовили 5 лежаків 20-рамочних - щось ніяк не доїдуть:umora: і трубку брати не хочуть. добре, що хоч предоплату не всю внесли, а половину. зате добра наука на майбутнє... щоб не зв*язуватись з неперевіреними людьми.

А, Рома? ;) Знаем такого. Тоже ждали ульи от него на пару месяцев дольше обещанного срока, получили не наилучшее качество. Но пара месяцев это фигня по сравнению с тем, что сейчас ждём почти год от другого пи..., и не факт, что вообще получим :dntknw: Тоже с солидной предоплатой.

Знаете, я уже не верю, что есть проверенные люди. Не давайте предоплату вообще! Никому. Даже проверенным :IMHO1: Если просят половину или больше - просто найдите другого.

Поделиться сообщением

5 часов назад, Алёнка сказал:

Знаете, я уже не верю, что есть проверенные люди. Не давайте предоплату вообще! Никому. Даже проверенным :IMHO1: Если просят половину или больше - просто найдите другого.

Тепер теж такої ж думки:) Ніякої віри в людей і ніяких предоплат :umora:

Поделиться сообщением

6 годин тому, Алёнка сказав:

А, Рома? ;) Знаем такого. Тоже ждали ульи от него на пару месяцев дольше обещанного срока, получили не наилучшее качество. Но пара месяцев это фигня по сравнению с тем, что сейчас ждём почти год от другого пи..., и не факт, что вообще получим :dntknw: Тоже с солидной предоплатой.

19 хвилин тому, Даринка сказав:

Тепер теж такої ж думки:) Ніякої віри в людей і ніяких предоплат :umora:

Не знаю право могу согласится с Вами по поводу производителей улье под заказ (и рамок) так как сам немного пострадал от нашего коллеги @Vadimaka который до сих пор обещает дослать мне часть заказа оплаченных  у него рамок. Хотя в моей практике огромного количества покупок через интернет и это первый раз такое "кидалово" были пару раз когда отправлял по наложенному платежу и товар не забирали после этого работаю только по предоплате. 

Ну а книг не только по пчеловодству и других куплено более 1000  всегда предоплата  была моя и проблем никогда не возникало. Тут наверно потому что по факту наличия а у продавцов ульев под заказ, так что лучше покупать по факту наличия товара проблем не будет.  

Поделиться сообщением

52 минуты назад, aleksanderche сказал:

Тут наверно потому что по факту наличия а у продавцов ульев под заказ, так что лучше покупать по факту наличия товара проблем не будет.  

Від порядності продавця це скоріше залежить...За рік і 3 місяці 5 вуликів я думаю можна було зробити :dntknw: Наскільки я знаю, хто працює з пасічною столяркою - наперед не виготовляє товар. Хоча можливо я і помиляюсь... 

А коли телефонуєш тижнями, з дня на день, а тобі вішають лапшу, що в них якісь проблеми, а потім трубку взагалі не беруть - про що там говорити... 

Поделиться сообщением

13 години тому, Даринка сказав:

Тоже согласен с вами что продавцы должны быть проверенные у нас на Форуме таких достаточно. 

Поделиться сообщением

20 минут назад, aleksanderche сказал:

Тоже согласен с вами что продавцы должны быть проверенные у нас на Форуме таких достаточно. 

На жаль, в той час форумом ще не користувалась... Але на те вони й помилки, щоб на них навчатися :IMHO: Сподіваюся, більше на таких "Ром Пчелкиних" не попаду 

П.С.: саме образливе, що вдома "власний" столяр з усім обладнанням - батя, а змусити щось зробити для пасіки нереально, вічно в роз'їздах:(

Поделиться сообщением

18 годин тому, Алёнка сказав:

Не давайте предоплату вообще! Никому.

Ось так я в цьому році поки вагався з предоплатою ціна моїх вуликів виросла з 490 до 770 грн.

11 година тому, Даринка сказав:

За рік і 3 місяці 5 вуликів я думаю можна було зробити

Швидке виконання замовлення не завжди радує. Мені перше моє замовлення зробили такими ударними темпами, що тепер продавець мабуть з гикавкою засинає, з гикавкою і просинається. А я мучусь :hmm:А ось друге затягнулося в часі. Але якість виготовлення і спілкування з самим продавцем перекрила всі очікування.

Поделиться сообщением

14 минуты назад, pchel сказал:

Мені перше моє замовлення зробили такими ударними темпами, що тепер продавець мабуть з гикавкою засинає, з гикавкою і просинається. А я мучусь :hmm:А ось друге затягнулося в часі. Але якість виготовлення і спілкування з самим продавцем перекрила всі очікування.

Вам хоч зробили, а не так як у нас з Алёнкой... Шопопало

Темпи виконання на якість впливають по-різному у різних майстрів. У кого велике підприємство, багато помічників, руки з того місця, досвід за плечима і репутація серед клієнтів - просто роблять, класно і вчасно, без всяких виправдань. Мені ті 5 українців інша людина за 10 днів зробила і доправила. Бджоли не скаржились на нові хатки) 

А щодо 

25 минут назад, pchel сказал:
12 часа назад, Даринка сказал:

За рік і 3 місяці 5 вуликів я думаю можна було зробити

Швидке виконання замовлення не завжди радує.

То я б за цей час могла пройти столярні курси і сама вулики сколотити :umora: Тут мова скоріше про те, що мене прирахували до невмирущого підвиду homo sapiens - лох звичайний довірливий. І виконання чекати вже не доводиться...:)

Поделиться сообщением

7 часов назад, Даринка сказал:

Вам хоч зробили, а не так як у нас з Алёнкой... Шопопало

Нечестным продавцам выгодно задерживать заказ. Когда ты договорился ехать за пчёлами 9 мая, а тебе привозят ульи 28 апреля, то у тебя нет выбора кроме как брать шо дают. Их покрасить ещё надо и чтоб краска высохла, и чё-то там поприкручивать. Даже если особо качество не устраивает, ты никуда не денешься. Продавцы это понимают.

Плюс к этому человек, который долго ждёт и беспокоится за свои деньги, будет рад уже хоть какому-то результату. Мне, например, от этого козла не надо уже рамок, хоть бы ульи сделал, хотя моя предоплата покрывает и некоторое количество рамок.

Поделиться сообщением

2 години тому, Алёнка сказав:

Нечестным продавцам выгодно задерживать заказ. Когда ты договорился ехать за пчёлами 9 мая, а тебе привозят ульи 28 апреля, то у тебя нет выбора кроме как брать шо дают. Их покрасить ещё надо и чтоб краска высохла, и чё-то там поприкручивать. Даже если особо качество не устраивает, ты никуда не денешься. Продавцы это понимают.

Точно так у мене було з першою партією моїх вуликів. Продавець поспішав заробити собі копійчину на Паску, а я хотів встигнути пересадити бджіл в нові вулики до переїзду на нове місце. Пересадив. :hmm:

2 години тому, Алёнка сказав:

моя предоплата покрывает и некоторое количество рамок.

Так це уже не предоплата, це уже можна рахувати оплата на перед. 

Поделиться сообщением

22 часа назад, aleksanderche сказал:

Достаточно - это сколько, если не секрет?)

Поделиться сообщением

В 21.08.2017 в 17:56, Бджолопотам сказав:

Вчора привезли на моє замовлення такого диска з лущильника... буду робити собі аналогічну пательню...

Думаю до Покрови зробити і використати на свято  згідно нового призначення...

125115cfcd6a.jpg

Якщо пошукати в неті, то можна купити готового - від 400 до 1500грн в залежності від розмірів і комплектації... Тому хто не любить марудної і нудної роботи - краще купити. Шліфував болгаркою довго і нудно міліметр за міліметром, але досягнув бажаного результату

7a5d21e091da.jpg

Зразу скажу щодо заварювання  центрального отвору. Краще віднести професійному зварщику... Я наприклад вирізав латку з ресори, але він відразу сказав що такий метал не підійде і в подальшому може тріснути... Коротше кажучи - дав сотню, заварили отвір, приварили ручки і стійки в дні.

8d073e0433b6.jpg

Сьогодні нарешті була погода - +22, тож вирішили спробувати... для початку картопельки з окорочками  і діткам ковбаски з яйцем... Скажу так - всі залишились задоволені.. і від процесу і від смаку їжі... Мабуть мангала я свого закину на довго...

fe45b599cf07.jpg

Изменено пользователем Бджолопотам

Поделиться сообщением

В 07.10.2017 в 04:50, Алёнка сказал:

Не давайте предоплату вообще! Никому. Даже проверенным 

Вот это правильно. Да серьёзный мастер и не будет просить предоплату. Ну если только на материал. А то вдруг закажете, он потратит материал, а Вы не заберёте. :dntknw:

Я кроме мёда подрабатываю тем, что делаю людям печи и камины. Так про предоплату даже и не заикаюсь. Правда за последние два десятка лет сделал десятки аппаратов (в основном в подмосковье) и ни разу и не обманули. Везёт что ли?:hmm:

SDC10802_thumb.jpg

Изменено пользователем Владимир-522
описка

Поделиться сообщением

В 16.10.2017 в 19:14, Бджолопотам сказал:

Вчора привезли на моє замовлення такого диска з лущильника... буду робити собі аналогічну пательню...

Оригинальная идея! Я просто в восхищении.:hi: В понедельник же покажу приятелю-сварщику. Сразу вопрос - чем нибуть поверхность надо обрабатывать от ржавчины? Что бы в последующим ржавчина не попадали в приготовляемые продукты? Боюсь, что при длительном хранении полированная поверхность этой чудо-сковороды может снова поржаветь.:hmm:

Поделиться сообщением

7 хвилин тому, Владимир-522 сказав:

Сразу вопрос - чем нибуть поверхность надо обрабатывать от ржавчины? Что бы в последующим ржавчина не попадали в приготовляемые продукты? Боюсь, что при длительном хранении полированная поверхность этой чудо-сковороды может снова поржаветь.:hmm:

Посмажили, пательню перевернули і так зберігаєте (не мити). Жирна поверхня іржавіти не буде.

Перед наступним використанням помити\сполоснути гарячою  водою....

Поделиться сообщением

Только что, Бджолопотам сказал:

Посмажили, пательню перевернули і так зберігаєте (не мити). Жирна поверхня іржавіти не буде.

Перед наступним використанням помити\сполоснути гарячою  водою....

Спасибо. :hi:

Поделиться сообщением

Тільки що, Владимир-522 сказав:

Спасибо. :hi:

подивіться в ютубі як підготувати таку пательню до першого використання (сковорода з дисковой борони)

Поделиться сообщением

В 17.09.2017 в 11:01, Seos сказал:

Перепрошую за флуд, та все ж це ящище обгрунтовують психологи, з точки зору того, що трієшники-розбишаки з дитинства привчаються викручуватись із складних життєвих ситуацій, а більшість зубрил-медалістів у складній ситуації, яка вимагає швидкого реагування впадають у стопор. Десь так: -http://poradumo.com.ua/100353-chomy-triyechniki-procvitaut-bilshe-nij-vidminniki/

Жизнь подтверждает эту теорию. Мой старший брат работал директором селькой средней школы, затем уволился в лихие 90-е, когда зарплата была копеечная и попытался заработать то тут, то там. В итоге стажа не хватило и сейчас сидит в деревне на мизерной пенсии. Часто вспоминает своего одноклассника. Они его "догнали" классе в 4м - 5м, т.к. он остался второгодником. Так школу и закончил с двойки на тройку. В лихие 90-е начинал "менялом" валюты и скупкой ювелирки. А сейчас у него в Питере несколько магазинчиков, торговых точек на рынках, весьма неплохая квартира и крутая машина из салона. :dntknw:

Поделиться сообщением

Аналогичная история с моей младшей сестрой, тоже работавшей директором сельской школы.

Поделиться сообщением

Моє сонечко.....

вікторія.jpg

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти