Перейти к содержанию

Про особисте


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

1 година тому, КАЕ сказав:

Ну это в постсоветских странах наверное только возможно.Специфика такая.Или в других случаях нужно быть бандитом , счаствивым человеком(выигрыш какой либо)или наследство(так без головы все равно промотаешь)

Перепрошую за флуд, та все ж це ящище обгрунтовують психологи, з точки зору того, що трієшники-розбишаки з дитинства привчаються викручуватись із складних життєвих ситуацій, а більшість зубрил-медалістів у складній ситуації, яка вимагає швидкого реагування впадають у стопор. Десь так: -http://poradumo.com.ua/100353-chomy-triyechniki-procvitaut-bilshe-nij-vidminniki/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже традиційно - виставка-ярмарок "Золота осінь", в КСК ТРОЯ, пасічники мали змогу виставити свою продукцію на продаж, а також багато інших дарів природи, та розважальні заходи.

Щороку сім'єю відвідуємо це свято.

IMG_20170924_130403_5CS.jpg

IMG_20170924_142002.jpg

IMG_20170924_132137.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 29 марта 2017 г. в 22:06, военрук сказал:

Если не с Полтавы, то шанс у Вас еще есть:umora:

ми в однієї дамочки з Полтави більше року тому замовили 5 лежаків 20-рамочних - щось ніяк не доїдуть:umora: і трубку брати не хочуть. добре, що хоч предоплату не всю внесли, а половину. зате добра наука на майбутнє... щоб не зв*язуватись з неперевіреними людьми.

а рекламу цієї шараги під назвою "Пчелкин" досі розміщують на сторінках "УП"...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Даринка сказал:

ми в однієї дамочки з Полтави більше року тому замовили 5 лежаків 20-рамочних - щось ніяк не доїдуть:umora: і трубку брати не хочуть. добре, що хоч предоплату не всю внесли, а половину. зате добра наука на майбутнє... щоб не зв*язуватись з неперевіреними людьми.

а рекламу цієї шараги під назвою "Пчелкин" досі розміщують на сторінках "УП"...

А, Рома? ;) Знаем такого. Тоже ждали ульи от него на пару месяцев дольше обещанного срока, получили не наилучшее качество. Но пара месяцев это фигня по сравнению с тем, что сейчас ждём почти год от другого пи..., и не факт, что вообще получим :dntknw: Тоже с солидной предоплатой.

Знаете, я уже не верю, что есть проверенные люди. Не давайте предоплату вообще! Никому. Даже проверенным :IMHO1: Если просят половину или больше - просто найдите другого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Алёнка сказал:

Знаете, я уже не верю, что есть проверенные люди. Не давайте предоплату вообще! Никому. Даже проверенным :IMHO1: Если просят половину или больше - просто найдите другого.

Тепер теж такої ж думки:) Ніякої віри в людей і ніяких предоплат :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Алёнка сказав:

А, Рома? ;) Знаем такого. Тоже ждали ульи от него на пару месяцев дольше обещанного срока, получили не наилучшее качество. Но пара месяцев это фигня по сравнению с тем, что сейчас ждём почти год от другого пи..., и не факт, что вообще получим :dntknw: Тоже с солидной предоплатой.

Знаете, я уже не верю, что есть проверенные люди. Не давайте предоплату вообще! Никому. Даже проверенным :IMHO1: Если просят половину или больше - просто найдите другого.

 

19 хвилин тому, Даринка сказав:

Тепер теж такої ж думки:) Ніякої віри в людей і ніяких предоплат :umora:

Не знаю право могу согласится с Вами по поводу производителей улье под заказ (и рамок) так как сам немного пострадал от нашего коллеги @Vadimaka который до сих пор обещает дослать мне часть заказа оплаченных  у него рамок. Хотя в моей практике огромного количества покупок через интернет и это первый раз такое "кидалово" были пару раз когда отправлял по наложенному платежу и товар не забирали после этого работаю только по предоплате. 

Ну а книг не только по пчеловодству и других куплено более 1000  всегда предоплата  была моя и проблем никогда не возникало. Тут наверно потому что по факту наличия а у продавцов ульев под заказ, так что лучше покупать по факту наличия товара проблем не будет.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, aleksanderche сказал:

Тут наверно потому что по факту наличия а у продавцов ульев под заказ, так что лучше покупать по факту наличия товара проблем не будет.  

Від порядності продавця це скоріше залежить...За рік і 3 місяці 5 вуликів я думаю можна було зробити :dntknw: Наскільки я знаю, хто працює з пасічною столяркою - наперед не виготовляє товар. Хоча можливо я і помиляюсь... 

А коли телефонуєш тижнями, з дня на день, а тобі вішають лапшу, що в них якісь проблеми, а потім трубку взагалі не беруть - про що там говорити... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Даринка сказав:

ми в однієї дамочки з Полтави більше року тому замовили 5 лежаків 20-рамочних - щось ніяк не доїдуть:umora: і трубку брати не хочуть. добре, що хоч предоплату не всю внесли, а половину. зате добра наука на майбутнє... щоб не зв*язуватись з неперевіреними людьми.

а рекламу цієї шараги під назвою "Пчелкин" досі розміщують на сторінках "УП"...

 

Тоже согласен с вами что продавцы должны быть проверенные у нас на Форуме таких достаточно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, aleksanderche сказал:

Тоже согласен с вами что продавцы должны быть проверенные у нас на Форуме таких достаточно. 

На жаль, в той час форумом ще не користувалась... Але на те вони й помилки, щоб на них навчатися ??:IMHO: Сподіваюся, більше на таких "Ром Пчелкиних" не попаду 

П.С.: саме образливе, що вдома "власний" столяр з усім обладнанням - батя, а змусити щось зробити для пасіки нереально, вічно в роз'їздах?:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, Алёнка сказав:

Не давайте предоплату вообще! Никому.

Ось так я в цьому році поки вагався з предоплатою ціна моїх вуликів виросла з 490 до 770 грн.

 

11 година тому, Даринка сказав:

За рік і 3 місяці 5 вуликів я думаю можна було зробити

Швидке виконання замовлення не завжди радує. Мені перше моє замовлення зробили такими ударними темпами, що тепер продавець мабуть з гикавкою засинає, з гикавкою і просинається. А я мучусь :hmm:А ось друге затягнулося в часі. Але якість виготовлення і спілкування з самим продавцем перекрила всі очікування.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, pchel сказал:

Мені перше моє замовлення зробили такими ударними темпами, що тепер продавець мабуть з гикавкою засинає, з гикавкою і просинається. А я мучусь :hmm:А ось друге затягнулося в часі. Але якість виготовлення і спілкування з самим продавцем перекрила всі очікування.

Вам хоч зробили, а не так як у нас з Алёнкой... Шопопало

Темпи виконання на якість впливають по-різному у різних майстрів. У кого велике підприємство, багато помічників, руки з того місця, досвід за плечима і репутація серед клієнтів - просто роблять, класно і вчасно, без всяких виправдань. Мені ті 5 українців інша людина за 10 днів зробила і доправила. Бджоли не скаржились на нові хатки) 

А щодо 

25 минут назад, pchel сказал:
12 часа назад, Даринка сказал:

За рік і 3 місяці 5 вуликів я думаю можна було зробити

Швидке виконання замовлення не завжди радує.

То я б за цей час могла пройти столярні курси і сама вулики сколотити :umora: Тут мова скоріше про те, що мене прирахували до невмирущого підвиду homo sapiens - лох звичайний довірливий. І виконання чекати вже не доводиться?...:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Даринка сказал:

Вам хоч зробили, а не так як у нас з Алёнкой... Шопопало

Нечестным продавцам выгодно задерживать заказ. Когда ты договорился ехать за пчёлами 9 мая, а тебе привозят ульи 28 апреля, то у тебя нет выбора кроме как брать шо дают. Их покрасить ещё надо и чтоб краска высохла, и чё-то там поприкручивать. Даже если особо качество не устраивает, ты никуда не денешься. Продавцы это понимают.

Плюс к этому человек, который долго ждёт и беспокоится за свои деньги, будет рад уже хоть какому-то результату. Мне, например, от этого козла не надо уже рамок, хоть бы ульи сделал, хотя моя предоплата покрывает и некоторое количество рамок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Алёнка сказав:

Нечестным продавцам выгодно задерживать заказ. Когда ты договорился ехать за пчёлами 9 мая, а тебе привозят ульи 28 апреля, то у тебя нет выбора кроме как брать шо дают. Их покрасить ещё надо и чтоб краска высохла, и чё-то там поприкручивать. Даже если особо качество не устраивает, ты никуда не денешься. Продавцы это понимают.

Точно так у мене було з першою партією моїх вуликів. Продавець поспішав заробити собі копійчину на Паску, а я хотів встигнути пересадити бджіл в нові вулики до переїзду на нове місце. Пересадив. :hmm:

 

2 години тому, Алёнка сказав:

моя предоплата покрывает и некоторое количество рамок.

Так це уже не предоплата, це уже можна рахувати оплата на перед. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, aleksanderche сказал:

Тоже согласен с вами что продавцы должны быть проверенные у нас на Форуме таких достаточно. 

Достаточно - это сколько, если не секрет?)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 21.08.2017 в 17:56, Бджолопотам сказав:

Вчора привезли на моє замовлення такого диска з лущильника... буду робити собі аналогічну пательню...

 Думаю до Покрови зробити і використати на свято  згідно нового призначення...

125115cfcd6a.jpg

Якщо пошукати в неті, то можна купити готового - від 400 до 1500грн в залежності від розмірів і комплектації... Тому хто не любить марудної і нудної роботи - краще купити. Шліфував болгаркою довго і нудно міліметр за міліметром, але досягнув бажаного результату

7a5d21e091da.jpg

Зразу скажу щодо заварювання  центрального отвору. Краще віднести професійному зварщику... Я наприклад вирізав латку з ресори, але він відразу сказав що такий метал не підійде і в подальшому може тріснути... Коротше кажучи - дав сотню, заварили отвір, приварили ручки і стійки в дні.

8d073e0433b6.jpg

Сьогодні нарешті була погода - +22, тож вирішили спробувати... для початку картопельки з окорочками  і діткам ковбаски з яйцем... Скажу так - всі залишились задоволені.. і від процесу і від смаку їжі... Мабуть мангала я свого закину на довго...

fe45b599cf07.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 07.10.2017 в 04:50, Алёнка сказал:

Не давайте предоплату вообще! Никому. Даже проверенным 

Вот это правильно. Да серьёзный мастер и не будет просить предоплату. Ну если только на материал. А то вдруг закажете, он потратит материал, а Вы не заберёте. :dntknw:

 Я кроме мёда подрабатываю тем, что делаю людям печи и камины. Так про предоплату даже и не заикаюсь. Правда за последние два десятка лет сделал десятки аппаратов (в основном в подмосковье) и ни разу и не обманули. Везёт что ли?:hmm:

SDC10802_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.10.2017 в 19:14, Бджолопотам сказал:

Вчора привезли на моє замовлення такого диска з лущильника... буду робити собі аналогічну пательню...

Оригинальная идея! Я просто в восхищении.:hi: В понедельник же покажу приятелю-сварщику. Сразу вопрос - чем нибуть поверхность надо обрабатывать от ржавчины? Что бы в последующим ржавчина не попадали в приготовляемые продукты? Боюсь, что при длительном хранении полированная поверхность этой чудо-сковороды может снова поржаветь.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Владимир-522 сказав:

 Сразу вопрос - чем нибуть поверхность надо обрабатывать от ржавчины? Что бы в последующим ржавчина не попадали в приготовляемые продукты? Боюсь, что при длительном хранении полированная поверхность этой чудо-сковороды может снова поржаветь.:hmm:

Посмажили, пательню перевернули і так зберігаєте (не мити). Жирна поверхня іржавіти не буде.

Перед наступним використанням помити\сполоснути гарячою  водою....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Бджолопотам сказал:

Посмажили, пательню перевернули і так зберігаєте (не мити). Жирна поверхня іржавіти не буде.

Перед наступним використанням помити\сполоснути гарячою  водою....

Спасибо. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Владимир-522 сказав:

Спасибо. :hi:

подивіться в ютубі як підготувати таку пательню до першого використання (сковорода з дисковой борони)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.09.2017 в 11:01, Seos сказал:

Перепрошую за флуд, та все ж це ящище обгрунтовують психологи, з точки зору того, що трієшники-розбишаки з дитинства привчаються викручуватись із складних життєвих ситуацій, а більшість зубрил-медалістів у складній ситуації, яка вимагає швидкого реагування впадають у стопор. Десь так: -http://poradumo.com.ua/100353-chomy-triyechniki-procvitaut-bilshe-nij-vidminniki/

Жизнь подтверждает эту теорию. Мой старший брат работал директором селькой средней школы, затем уволился в лихие 90-е, когда зарплата была копеечная и попытался заработать то тут, то там. В итоге стажа не хватило и сейчас сидит в деревне на мизерной пенсии. Часто вспоминает своего одноклассника. Они его "догнали" классе в 4м - 5м, т.к. он остался второгодником. Так школу и закончил с двойки на тройку. В лихие 90-е начинал "менялом" валюты и скупкой ювелирки. А сейчас у него в Питере несколько магазинчиков, торговых точек на рынках, весьма неплохая квартира и крутая машина из салона. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Аналогичная история с моей младшей сестрой, тоже работавшей директором сельской школы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Моє сонечко.....

вікторія.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
2 години тому, ApisDirect сказав:

не могу больше молчать:ole_ole:

сегодня днем  +20 в тени на пике:umora::veselo:

Цікаво як мої бджілки відібрані в мене в Суворово, Ізмаїльський район позаминулого року?  Минулу зиму після мого догляду вони могли вижити, а цю зиму ???. Слава Богу тут у мене мої бджілочки доглянуті. Я до того що раніше мав невелику пасіку в Суворово,  там процював в агроліцеї заступником директора з навчально-виробничої роботи, але коли піщов від печерної російської шовіністки по причині що я уродженець Тернопільської області та ще й напівполяк то і майна мені не віддали навіть мій одяг і взуття. Про бджілок і мови не могло бути. А душа боліла тільки за меліферою... Зараз я працюю по спеціальності, пасіка клас, пенсія по інвалідності, зарплата методиста ліцею, дохід від оптової здачі меду забебпечують небідне існування.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

Відправив сьогодні своїх красунь до драмтеатру

image-0-02-04-ca7281da937fa75d0db328e52ab1482847c28c6de2aad2144b0de6a7b48b393b-V.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...