Перейти к содержанию

Принимаем заказы на облет маток на Островном изолированом пункте.


Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Саша@ сказал:

 

Принимаем заказы на облет маток на Островном изолированном пункте. Стоимость облета одного EWK 120 грн. 

Доставка и облет маток будет происходить в EWK, которые будут помещены в транспортировочные ящики для удобства и безопасности транспортировки. EWK Вы можете купить или взять в аренду. Образец EWK Вы можете посмотреть в разделе "Услуги и товары". Доставка EWK может производится любым перевозчиком в город Полтава. При доставке каждое EWK должно иметь сопроводительные документы в которых указано: происхождение матки, точный адрес обратной доставки и телефон.ВАЖНО! Каждое EWK будет тщательно проверенно на наличие трута, если будет обнаружен трут  вся партия EWK сразу же будет отправлена назад!  Происхождение отцовских семей и чисел доставки EWK в город Полтава смотрите в меню раздела "Островной облетник" на личном сайте. На облетевшихся маток будут выданы документы подтверждающие происхождение матки. На все вопросы отвечу здесь в теме, в лс, а так же по телефону +380990302712;   +380982057790  Саша +380951697117 Яна .Адрес сайта отправлю в личные сообщения по вашей просьбе.

 

можна адрес сайта в приват,дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Андрей Баскевич сказал:

Если нук слетел на острове или матки не облетелись, платим всё равно 120грн?

само собой, оплачивается занятое маткоместо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Егор Юрьев сказал:

Ты решил что я прикалываюсь?

Я Ивану написал что можем приехать и ...если будет время ,которого летом всегда не хватает,то приедем.Как без этого?

Я тоже серьезно. Все желающие посмотреть,порыбачить. и отдохнуть.милости прошу.

 

27 минут назад, Андрей Баскевич сказал:

Если нук слетел на острове или матки не облетелись

В стоимость  эти риски не входят.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Саша@ сказал:

В стоимость  эти риски не входят.

Принято!

Короче говоря мои матки там пошалят, главное пацанов шустрых готовь )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Саша По УСП  по отцовским семьям что за материал .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Саша По УСП  по отцовским семьям что за материал .

Приезжайте  в Гадяч все уведите и услышите.Или вы собрались пропустить такое мероприятие.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приеду !:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, konoval_am сказал:

На рахунок ізоляції питання не коректні. На вказаному острові вона краща ніж на більшості німецьких.

Якраз коректні, Антон. Я питав не для того щоб "випендритися" чи якось "піддіти" Сашу. Я і не кажу що на вказаному острові вона погана чи хороша, Хай там ізоляція хоч і 20 км., питання стояло провірили ізоляцію чи ні? От і все! 

59 минут назад, Саша@ сказал:

Не  буду не чего росказывать все одно половина не поверит.

Саша, я поверю, поверь. И все таки...  Та половина что не поверит все равно не воспользуется услугами облетника. Расскажи для другой половины

29 минут назад, Паланочка сказал:

Ваня ізоляція там надійна, питання там інше - відсоток обльоту. Якщо все буде добре то на степовій і провіримо весною.

Тобто, планується провірятись весной, але ізоляція там вже надійна, я правильно зрозумів?

1 час назад, konoval_am сказал:

Нехай все вдасться !

Я теж цього хочу і бажаю!:hi:

.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Fabro сказал:

Тобто, планується провірятись весной, але ізоляція там вже надійна, я правильно зрозумів?

місцевих бджіл там немає, просто навіть якщо туди завезти бджолосімю, вона загине, не вистачить кормової бази. Все на "підсосі" буде. Ізоляція там стовідсоткова. навіть перевіряти не бачу змісту. Перевірка буде заключатись в % обльоту і взагалі можливості використання цього сотрова як облітника саме з цієї сторони. Зі сторони ізоляції там все "залізобетонне" Надіюсь ми зможем гутром виставити на обіліт пару сотень степової. це і буде робоча обкатка облітника. На мою думку якщо процент обльоту буде на рівні не нижче 50% це можна буде вважати успіхом :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Паланочка сказал:

це можна буде вважати успіхом

Артем, дякую!:az:, я це й хотів почути, чітку, нормальну відповідь.

 

4 минуты назад, Паланочка сказал:

Ізоляція там стовідсоткова. навіть перевіряти не бачу змісту.

 

4 минуты назад, Паланочка сказал:

Зі сторони ізоляції там все "залізобетонне"

Якщо ще не перевіряли, то так казати не можна:IMHO:, це всього-навсього Ваші припущення. "Не кажи Гоп поки не перескочеш", Поки не перевірили максимум 99%;)

 

P.s.  І не розумію:dntknw:, навіщо крутити носом, повірять чи не повірять. Я вірю в "залізобетонну" ізоляцію, але хочу перевірить. 

Ніяким чином не хочу зашкодити цьому проєкту, але це прості питання від яких не слід відвертатися:IMHO1::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Паланочка сказал:

місцевих бджіл там немає, просто навіть якщо туди завезти бджолосімю, вона загине, не вистачить кормової бази. Все на "підсосі" буде. Ізоляція там стовідсоткова. навіть перевіряти не бачу змісту. Перевірка буде заключатись в % обльоту і взагалі можливості використання цього сотрова як облітника саме з цієї сторони. Зі сторони ізоляції там все "залізобетонне" Надіюсь ми зможем гутром виставити на обіліт пару сотень степової. це і буде робоча обкатка облітника. На мою думку якщо процент обльоту буде на рівні не нижче 50% це можна буде вважати успіхом :IMHO1:

Так-так,після обкатки степовою,можна і з карнікою підтянутись. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Многое будет зависеть и от ветра.Его силы и направления в разные времена года .Но при любом раскладе это не морской остров.Поэтому будем надеется что все получится :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Fabro сказал:

P.s.  І не розумію:dntknw:, навіщо крутити носом, повірять чи не повірять. Я вірю в "залізобетонну" ізоляцію, але хочу перевірить. 

 На донам этапе я вам на все сто не могу ответить и чемто подтвердить..Весь май месяц будет посвещон полной проверке. А вернее перепроверим что бы быть уверенным.:hi:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Саша@ сказал:

 На донам этапе я вам на все сто не могу ответить и чемто подтвердить..Весь май месяц будет посвещон полной проверке. А вернее перепроверим что бы быть уверенным.:hi:.

Вот, слава Богу! Я услышал достойный ответ. Спасибо! Я искренне желаю чтобы у Вас все получилось, скрещиваю за Вас пальцы:az: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Саша@ сказал:

 150 кожухов,по два места для ЕВК. В этом году думаю будет достаточно.

А скільки батьківських сімей стотиме?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 hours ago, Андрей Баскевич said:

Привет, когда будут даты, буду готовить свою карнику для облёта, и кордован попробуем. Если нук слетел на острове или матки не облетелись, платим всё равно 120грн? Спасибо, летом приеду на остров как и говорили. ) Удачи. всё получится  

Тобі, Андрію, близько. Тож тільки вудочки й котьолок не забудь!:umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Саша, :please: відредагуй це:  

"На облетевшихся маток будут выданы документы подтверждающие происхождение матки". 

Бо, мабуть, документ на їх обліт (тобто на батьків - трутнів), а не на самих маток. Уточни, бо виходе несуразиця: як ти можеш видавати документ на походження маток, коли тобі їх вже готовими поставлятимуть?:dntknw:

Терпи,Саша, бо будуть нападати! Нове у нас сприймають ще по-старому!:umora::wave: А нападатимуть, як на мене за те, що об"яву давав про продаж трутнів. А тепер все стає на місце!:ooops:

Разом з тим  щиро вітаю з таким проривом - першим закритим облітником на межах теренів нашої держави!:ole_ole::baby::UA:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Yaroslav сказал:

А скільки батьківських сімей стотиме?

 

Все будет зависит от количества маток.Организуем все по уму .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Саша, відредагуй це:  

"На облетевшихся маток будут выданы документы подтверждающие происхождение матки". 

Бо, мабуть, документ на їх обліт (тобто на батьків - трутнів), а не на самих маток. Уточни, бо виходе несуразиця: як ти можеш видавати документ на походження маток, коли тобі їх вже готовими поставлятимуть?:dntknw:

 Мне пришлют ЕВК с матками и доками  их прохождения . Я в свой бланк буду вписывать происхождение матки  .трута . отмечать что она островного облета и подтверждать печатью.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Терпи,Саша, бо будуть нападати! Нове у нас сприймають ще по-старому!:umora::wave: А нападатимуть, як на мене за те, що об"яву давав про продаж трутнів. А тепер все стає на місце!:ooops:

Леонід, з повагою до Вас, але Вас трохи заносить:IMHO:В цій темі на Сашу "напав" тільки я. Небачу ніякого зв*язку з продажем трутнів і навіть трохи не розумію Вас (про що мова).На Сашу зовсім не нападаю, я задав йому просте-простісіньке питання без всяких підводних каменів, підколів, тощо. З повагою відношусь до того що він робить і намагається зробити і цілком підтримую його. Так що давайте без оцих :ooops: А тапер скажіть мені будь-ласка, що означає оце Ваше

 

20 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А тепер все стає на місце!:ooops:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 hour ago, Паланочка said:

місцевих бджіл там немає, просто навіть якщо туди завезти бджолосімю, вона загине, не вистачить кормової бази. Все на "підсосі" буде. Ізоляція там стовідсоткова. навіть перевіряти не бачу змісту. Перевірка буде заключатись в % обльоту і взагалі можливості використання цього сотрова як облітника саме з цієї сторони. Зі сторони ізоляції там все "залізобетонне" Надіюсь ми зможем гутром виставити на обіліт пару сотень степової. це і буде робоча обкатка облітника. На мою думку якщо процент обльоту буде на рівні не нижче 50% це можна буде вважати успіхом :IMHO1:

 При достатній насиченості батьківських сімей, думаю, це не буде проблемою. Але, Артеме, після того, як мені розповіли про рій, що привився був над моїм 16-тим поверхом на Троєщині, тепер вже,- торік, я й не таке можу уявити. Навіть й те, що  на той острівець міг рій якийсь попутній вітер занести. А верба ж  і аморфа кущова росте кругом по берегах Дніпра. Та й трави медоносні ростуть там очевидно довкола. Тож і тих рідких медоносів могло б вистачити для розвитку залетілої бджолородини - падь верба теж виділяє, та й дупел для бджіл там в ній повинно бути предостатньо.... Всього у цьому житті буває. Тож стовідсотково, не побувавши персонально там, не вивчивши умов, стверджувати щось важко. Можуть і там бджоли вчепитися й вижити.:IMHO: Але я ще раз повторюю, що надзвичайно радий, що хоч щось вже робиться в цьому плані. І дякую ентузіастам цієї справи! Може варто було б  нашу конебджолярську кафедру сповістити про це ?:ah::crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

 При достатній насиченості батьківських сімей, думаю, це не буде проблемою. Але, Артеме, після того, як мені розповіли про рій, що привився був над моїм 16-тим поверхом на Троєщині, тепер вже,- торік, я й не таке можу уявити. Навіть й те, що  на той острівець міг рій якийсь попутній вітер занести. А верба ж  і аморфа кущова росте кругом по берегах Дніпра. Та й трави медоносні ростуть там очевидно довкола. Тож і тих рідких медоносів могло б вистачити для розвитку залетілої бджолородини - падь верба теж виділяє, та й дупел для бджіл там в ній повинно бути предостатньо.... Всього у цьому житті буває. Тож стовідсотково, не побувавши персонально там, не вивчивши умов, стверджувати щось важко. Можуть і там бджоли вчепитися й вижити.:IMHO: Але я ще раз повторюю, що надзвичайно радий, що хоч щось вже робиться в цьому плані. І дякую ентузіастам цієї справи! Може варто було б  нашу конебджолярську кафедру сповістити про це ?:ah::crazy:

 То что вы пишете все правильно -когда касается пространства на суши.там пресудствует вариант даже "сегодня нет а завтра уже есть".А тут вы не учли  водное пространство  .Сочинять здесь нечего, так как в европе  острова работают и  с меньшим состоянием водной изоляции.Для пчелы вода и суша  не одно и тоже:IMHO1:Не трогайте  конюхов пусть спят :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Fabro сказав:

Леонід, з повагою до Вас, але Вас трохи заносить:IMHO:В цій темі на Сашу "напав" тільки я. Небачу ніякого зв*язку з продажем трутнів і навіть трохи не розумію Вас (про що мова).На Сашу зовсім не нападаю, я задав йому просте-простісіньке питання без всяких підводних каменів, підколів, тощо. З повагою відношусь до того що він робить і намагається зробити і цілком підтримую його. Так що давайте без оцих :ooops: А тапер скажіть мені будь-ласка, що означає оце Ваше

 

 

Та я, Іване, щодо вас абсолютно ніколи не мав і не маю нічого негативного навіть й у думці...тим більше у цій темі.  Даруйте, але мені було достатньо одного разу поспілкуватися з вами, щоб побачити у вас усі + , може яких і ви самі за собою не помічаєте...:ah::hi:Тому вас і ціную. А на Сашу нападки будуть, ось побачите,  отож і попереджую його. Але вас я й не думав мати на увазі...

А щодо 

2 години тому, ДобровоЛ сказав:

А тепер все стає на місце!:ooops:

Малося на увазі моє дворічне повідомлення у об"яві про продаж маток В-73(АР),  де йшлося і про продаж трутнів. То був звичайно жарт, оскільки я добре знаю чого варте відловлювання пару десятків саме статевозрілих (!) трутнів визначеного походженнята їх доставка. І на таке не пішов би . Але не пройшло з тих пір і двох років і... :ooops:( :umora::az:), пробачте пане Іване,  та таке питання - про статево зрілих трутнів - вже стало у нас на часі... Ось і весь секрет...:hi:

P.S. Думав, що все це ви зрозумієте з півслова. Та мабуть ви не в курсі тих подій із "замшевими" матками - В-73(АР). Очевидно, були тоді відсутні на жаль тут на Форумі через відомі причини...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, Саша@ сказав:

 То что вы пишете все правильно -когда касается пространства на суши.там пресудствует вариант даже "сегодня нет а завтра уже есть".А тут вы не учли  водное пространство  .Сочинять здесь нечего, так как в европе  острова работают и  с меньшим состоянием водной изоляции.Для пчелы вода и суша  не одно и тоже:IMHO1:Не трогайте  конюхов пусть спят :)

Це так. Але до уваги теж треба брати, що то море, при чому - Балтика - з дуже сильними штормовими вітрами. Це ж не острови континентальні річкові. Я знаю про що говорю. Бо за три роки на торпедному катері ми майже біля усіх їх (своїх та й багатьох чужих) побували. Там такі вітри бували...:ah:  Але ще раз повторюся: дай Боже, щоб у вас все склалося якнайкраще!:ay::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Саша@ сказав:

Для пчелы вода и суша  не одно и тоже

Саша ,нужно узнать площадь, вернее ширина и длина острова.

В данном случае ,интересует хватит ли места для " взлет- посадка" .

Наличие деревьев и гористость (рельеф).

А проще Ткните в личку координаты острова.:hi:

Меня интересует " продуваемость" ,ветрозащищенность:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...