Перейти к содержанию

Перчатки пасечника


BeeDeny

Рекомендуемые сообщения

Для чого теми плодити. Є вже тема про Алієкспресс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тему "перчатки" не нашел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скільки вони Вам обійшлися?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А мої так і не доїхали - відкрив спір на повернення коштів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дешевле купить миролюбивых пчел  и без проблем :IMHO1:

5 часов назад, BeeDeny сказал:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 minute ago, tolik2362 said:

Дешевле купить миролюбивых пчел  и без проблем :IMHO1:

Еще не встречал пчел, которые не жалят, когда их придавить. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Sanich сказал:

Еще не встречал пчел, которые не жалят, когда их придавить. 

Когда за целый день работы и при давлю штук 5 то это только на поминает о том что я пчел держу. Когда начинал с орловской средне русской пчелы то и эти перчатки не спаслиб только озека могло спасти пчеловод.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 minute ago, tolik2362 said:

Когда за целый день работы и при давлю штук 5 то это только на поминает о том что я пчел держу. Когда начинал с орловской средне русской пчелы то и эти перчатки не спаслиб только озека могло спасти пчеловод.:hi:

У меня рука пухнет даже от одной. Не стоит все примерять по себе. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Sanich сказал:

У меня рука пухнет даже от одной. Не стоит все примерять по себе. :IMHO1:

Ну если пухнут руки тогда нужны конечно .У меня с весны также припухают а когда проходи дня три работы с пчелами имунетет  приходит в норму .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скільки вони Вам обійшлися?

$3.99. Сейчас 3.86. по курс visa.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня сварочные тоньше.:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо хтось буде замовляти, прошу мене взяти в долю. Сам не вмію:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Дикий степ сказал:

Якщо хтось буде замовляти, прошу мене взяти в долю. Сам не вмію:ah:

А як розмір не підійде?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, BeeDeny сказал:

кожа сама мягкая или нет ? Нарукавники тоже с кожи.?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

http://prom.ua/p18628110-perchatki-kozhanye-pchelovoda.html брал вот такие ни кому не советую. Тыльная сторона лодони обычный тонкий материал. Как ужалит аж подпрыгиваешь от неожиданности.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

кожа сама мягкая или нет ? Нарукавники тоже с кожи.?


Нарукавники коттон/саржа .. плотная.но не брезент.
Перчатки полностью кожа,на мое удивление... Могу ещё раз вывернуть и сфотографировать.со всех сторон..в моих Кожа оч.мягкаяи натуральная ( мне так с первого раза показалась... Подскажите как проверить однозначно)..поэтому и на форум выложил...

По размерам... Длина от бокового шва до бокового 110мм

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если вам нравятся , то и нечего заморачиваться со всякими проверками. А вообще то кожа проверяется огнём  она не горит и имеет свой специфический запах. Кожа при высыхании после намокания  становиться грубая , жёсткая. (твёрдая), поэтому её не рекомендуется мочить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пользовал похожие с жолтой кожи, Кожа защищает хорошо, но у кого повышенная реакуця на яд, торчащие жала желательно удалять (в течении пары часиков можете помочь им вас достать). На моих нарукавники на изгибах, особенно запястье, пробивали постоянно.

Кожа эластичная и довольно прочная. После намокания стягивается, за пару минут легко растягивается, можно во время сушки несколько раз размять. Самое слабое место швы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ніколи не користувався рукавичками,але 2 роки назад з Єгошинських маток попалась така,що працювать на відкачці  було практично не можливо.Прийшлось надіть,які під руку попали,звичайні прорізинені.Хоча в них і не комфортно,але вони дали можливість,довести екзекуцію до кінця.При роботі з відселекційованою бджолою вони не потрібні.Особисто для мене.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Фото моїх робочих.Відпрацював в них сезон,вважаю ще рано на смітник,правдивіше -розбірка,утілізація.Деівайс частково саморобка,а саме:шкіряні перчатки були придбані в специлізованному відділу маг. госп. товарів,давно і ціна їм була 40-50гр.,нарукавники пришила дружина,резинку в нарукавник всталяв сам.Хто піде моїм шляхом зважте на :шкіра гладка,жовта,біла,світлих тонів,грубіша довше слугуватимуть,тонша-швидче порвуться.Сушити,від поту рук.не бажано на сонці,по-можливості не мочити.Налипші шматки прополіса -скачую і зрізаю стамескою.Щоб витягти рамку в повному корп.обережно,краще користуватись виготовленими крючками або стамескою з "козинячою ніжкою".Обшлага виготовляються з тканини:сувора тканина,світлий брезент тонкий,бортовка,атласний матеріал.

100_0842.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.01.2017 в 19:06, BeeDeny сказал:


$3.99. Сейчас 3.86. по курс visa.

А яка ціна доставки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А яка ціна доставки?

e69241c695f2eca114469a8e6948dabf.jpg

Цена доставки 0.15$

http://s.aliexpress.com/jaUJBRZz

'>

http://s.aliexpress.com/jaUJBRZz

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.01.2017 в 18:52, tolik2362 сказав:

Когда за целый день работы и при давлю штук 5 то это только на поминает о том что я пчел держу. Когда начинал с орловской средне русской пчелы то и эти перчатки не спаслиб только озека могло спасти пчеловод.:hi:

 

В 15.01.2017 в 18:53, Sanich сказав:

У меня рука пухнет даже от одной. Не стоит все примерять по себе. :IMHO1:

Були колись у покійного батька мого - "реактивні". Чому "реактивні" ? Бо після їх нападу людина включала другу космічну швидкість...:crazy::rofl: Я на них проходив першу практику. Отож досвіду у цьому плані вистачає...  Так ті бджоли ухитрялись пробиратися і через ватянку.  

  До чого веду мову - після багатьох укусів ті рукавички  самі стануть причиною дратівливості бджіл, якщо на них залишаються сліди укусів - жала. Тобто матеріал повинен бути прорезиновим, щоб бджола не змогла б його прокусити.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.01.2017 в 18:53, Sanich сказав:

У меня рука пухнет даже от одной. Не стоит все примерять по себе. :IMHO1:

Не знаю чи мій метод підійде всім... Колись при укусі скажімо в мизинець рука до ліктя ставала схожою на червоний валянок, але мені сильно хотілося зайнятися бджолами, допомагати батькові. Я почав з тохо що ловив бджолу і садив на руку посередині між зап'ясттям і ліктем(укус там найменше заважав роботі) Пеші бджоли скидав відразу після укусу так менше яду потрапляло. Коли пухлина сходила. зазвичай на третій день, саджав на іншу руку. З часом пухлина ставала все менша аж поки виробився стійкий імунітет. Зараз працюю в шортах і футболці.:) Колись років 20-25 тому в передачі "В мире животных" казали що людський організм здатен виробити імунітет навіть до зміїного яду. До сьогоднішнього дня я вважав що це може зробити кожен хіба за винятком тих у кого виражена алергія. Але бачу що за багато років імунітет у Вас не виробився, значить метод підходить не всім, або потрібен системний підхід, тобто інтенсивне насичення організму ядом, а Ви намагаєтесь щоб Вас не вкусила ні одна бджола і яду для вирорблення імунітету недостатньо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Перчатки пасечника

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...