Перейти к содержанию

Статусы семьи в электронном журнале пчеловода


Рекомендуемые сообщения

Появилось троха вільного часу -  більш детально ознайомився з електронним журналом пасічника.  

Щиро дякую за виконану велику достойну роботу !!!

І є поки що перше питання - в мене на пасіці в селі нема інтернету ,  а було б добре мати цю програму  в ноутбуці під рукою на пасіці, і заносити дані по гарячих слідах.

 Який може бути вихід  у цій ситуації?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, dust сказав:

Щиро дякую за виконану велику достойну роботу !!!

Дякуємо за оцінку! 

6 хвилин тому, dust сказав:

І є поки що перше питання - в мене на пасіці в селі нема інтернету ,  а було б добре мати цю програму  в ноутбуці під рукою на пасіці, і заносити дані по гарячих слідах.

 Який може бути вихід  у цій ситуації?

Саме для цього розроблено мобільний додаток для Android, який працює повністю автономно і потребує інтернету для синхронізації лише раз в пару тижнів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Добрий вечір. Хтось добряче потурбував сім’ю  №43 і вона опоносилась. Добавив у перелік статусів статус ПС і добавив до статуса сім’ї.  І тут почалися проблеми. В браузері пропали всі огляди сім’ї №43, а в смарфтоні коли заходжу на Точок 1 і починаю підніматися по рядах, або в пошуку прописую 43  програма взагалі злітає. По іншим точкам працює нормально. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, pchel сказав:

Добрий вечір. Хтось добряче потурбував сім’ю  №43 і вона опоносилась. Добавив у перелік статусів статус ПС і добавив до статуса сім’ї.  І тут почалися проблеми. В браузері пропали всі огляди сім’ї №43, а в смарфтоні коли заходжу на Точок 1 і починаю підніматися по рядах, або в пошуку прописую 43  програма взагалі злітає. По іншим точкам працює нормально. 

Дякую за інформацію - розбираємося. 

Пару питань - де ви створювали новий статус - на мобільному чи у браузері?  Чи відправляли ви звіти про помилку? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Sanich сказав:

Пару питань - де ви створювали новий статус - на мобільному чи у браузері?  Чи відправляли ви звіти про помилку

В браузері у мене пропала кнопка +Добавити новий. Подумав, що уже вичерпав свій ліміт статусів. Але коли зайшов з мобільного така можливість там була. Тому створив новий статус в мобільному. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Також треба звертати увагу, що коли ставиш галочку при виборі або видаленні статусу це зразу ж прописується в огляді сім’ї. Я так доексперементувався, що наставив зайвих статусів, записи які видалити вже не можливо. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.02.2018 в 10:02, pchel сказав:

Також треба звертати увагу, що коли ставиш галочку при виборі або видаленні статусу це зразу ж прописується в огляді сім’ї. Я так доексперементувався, що наставив зайвих статусів, записи які видалити вже не можливо. 

В цьому є сенс, але при нормальній роботі з вуликом, ви навряд чи будете ставити статуси просто так. Але в загальному, згоден - потрібно мати можливість видалити інформацію про зміну статусу в історії. Додам це в плани. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.02.2018 в 22:55, pchel сказав:

 І тут почалися проблеми. В браузері пропали всі огляди сім’ї №43, а в смарфтоні коли заходжу на Точок 1 і починаю підніматися по рядах, або в пошуку прописую 43  програма взагалі злітає. 

До цих проблем додалася ще одна. При спробі редагування будь-якого із статусів вулика програма теж злітає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, pchel сказав:

До цих проблем додалася ще одна. При спробі редагування будь-якого із статусів вулика програма теж злітає.

Даного вулика, чи будь-якого? 

Відправляйте будь-ласка всі "вильоти" нам - нам буде легше зрозуміти в чому проблема. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Sanich сказав:

Даного вулика, чи будь-якого.

будь-якого

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Відправляйте будь-ласка всі "вильоти" нам - нам буде легше зрозуміти в чому проблема. 

Така можливість пропала. Натиснув відправляти завжди і після цього таке віконце не з’являється. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, pchel сказав:

До цих проблем додалася ще одна. При спробі редагування будь-якого із статусів вулика програма теж злітає.

Знайшли в чому проблема - ви додали статус без кольору. Спробуйте синхронізувати додаток, відредагувати статус на комп"ютері та ще раз синхронізувати. 

Ми працюємо над функцією, яка унеможливить додавати нові статуси без вибору кольору. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Sanich сказав:

Спробуйте синхронізувати додаток, відредагувати статус на комп"ютері та ще раз синхронізувати. 

я не можу відредагувати статус на комп’ютері так як не бачу кнопки Налаштування. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В смартфоні така кнопка є, але коли починаю редагувати програму вибиває.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, pchel сказав:

я не можу відредагувати статус на комп’ютері так як не бачу кнопки Налаштування. 

Ось тут. 

 

Untitled.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Sanich сказав:

Ось тут. 

Немає. Ви можете подивитись. Пароль повинен бути в особистих повідомленнях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, pchel сказав:

Немає. Ви можете подивитись. Пароль повинен бути в особистих повідомленнях.

Це тому що ви багато статусів додали. :) Я й не думав, що стільки статусів може бути. А там прокрутки немає, тому кінець меню сховався. Зменшіть сторінку (тримати ctrl та крутити колесо миші) допоки не побачите під списком статусів "Налаштування". В будь-якому випадку - це добрий стрес тест для програми. :ay:

П.С. Ми додамо прокрутку до списку статусів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При редагуванні стоїть колір чорний. А на сайті без кольору.

5a8c577b051c3__2.png.58b47992a65e13be6e37e0094fc7d786.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, pchel сказав:

При редагуванні стоїть колір чорний. А на сайті без кольору.

5a8c577b051c3__2.png.58b47992a65e13be6e37e0094fc7d786.png

Дійсно. Щось не так працює - виправимо. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всі ті статуси, що відмічені чорним кольором на смартфоні білого кольору і при редагуванні, закривають програму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, pchel сказав:

Всі ті статуси, що відмічені чорним кольором на смартфоні білого кольору і при редагуванні, закривають програму.

Так, це проблема з інтерпритацією кодів чорного і білих кольорів. Як я вже казав - працюємо над цим. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замінив чорні кольори на сині, синхронізував і тепер на смартфоні не відкривається Точок1 , програма "злітає". Всі інші точки працюють. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, pchel сказав:

Замінив чорні кольори на сині, синхронізував і тепер на смартфоні не відкривається Точок1 , програма "злітає". Всі інші точки працюють. 

Замкнуте коло. Стресс тест в дії. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, pchel сказав:

Замінив чорні кольори на сині, синхронізував і тепер на смартфоні не відкривається Точок1 , програма "злітає". Всі інші точки працюють. 

Це скоріш всього через статус непечатні маточники. Зніміть даний статус із вулика.  Кольори некоректно обробляються. Займе деякий час, щоб зрозуміти причину. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, Sanich сказав:

Це скоріш всього через статус непечатні маточники. Зніміть даний статус із вулика. 

Дякую. Все запрацювало. Пропали тільки дані огляду в тих сім’ях де був відмічений цей статус, натомість з’явився такий запис.

5a8c6f634368e__4.thumb.png.d29868c4cfd17464906058dba33a8c82.png

Хоча стояв тільки один статус НМ. Я зняв галочку і видалив його зовсім.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, pchel сказав:

Дякую. Все запрацювало. Пропали тільки дані огляду в тих сім’ях де був відмічений цей статус, натомість з’явився такий запис.

 

Нічого не пропало. Натисніть "Завантажити ще", щоб подивитися більш старі записи журналу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...