Chingizua

Расслоился (завоздушился) мед

29 сообщений в этой теме

8 минут назад, pchel сказал:

У мене такої глюкози у пластикових 20 л відрах зверху буває до 2 см. Декілька раз оптовики відмовлялися брати. Приходилось збирати, як то кажуть на ходу. Кажу: так це саме цінне, що є в соняшниковому меду. А вони: залиште його собі. Тепер збираю зразу в пакети і віддаю бджілкам. А саме головне, що всередині, по стінкам, також багато такої глюкози так це нормально. А ось те що зверху їх чомусь дратує. :hmm:

Клієнти явно мед Ваш на перепродаж беруть типу продавців "Козацького меду" експортерам такі речі взагалі не цікаві, при гомонізації їм вони ні нащо не впливають.

1 пользователю понравилось это

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Клієнти явно мед Ваш на перепродаж беруть типу продавців "Козацького меду" експортерам такі речі взагалі не цікаві, при гомонізації їм вони ні нащо не впливають.

Можливо. Не буду тут називати, але одна з фірм відома в Кременчузі:  Производитель,экспортер меда натурального. Поставки из Украины осуществляем 20-ти тонными партиями. :dntknw: 

Поделиться сообщением

10 часов назад, Лавр сказал:

для цього треба знати історію походження і зберігання.

Откачали, в погреб, перед новым годом привез домой кушать. Температурный  режим в погребе не знаю. 

Изменено пользователем pumba
Изменил
1 пользователю понравилось это

Поделиться сообщением

9 часов назад, pchel сказал:

А ось те що зверху їх чомусь дратує. :hmm:

Може тому,що вони "темні",не читають фахової літератури."Мої" заготівельники оцінювали аромат з діжки в деяких запропонували зібрати воскову крошку з поверхні.Про збір верхнього білого шару чую вперше.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас