Перейти к содержанию

Расслоился (завоздушился) мёд


Рекомендуемые сообщения

8 минут назад, pchel сказал:

У мене такої глюкози у пластикових 20 л відрах зверху буває до 2 см. Декілька раз оптовики відмовлялися брати. Приходилось збирати, як то кажуть на ходу. Кажу: так це саме цінне, що є в соняшниковому меду. А вони: залиште його собі. Тепер збираю зразу в пакети і віддаю бджілкам. А саме головне, що всередині, по стінкам, також багато такої глюкози так це нормально. А ось те що зверху їх чомусь дратує. :hmm:

Клієнти явно мед Ваш на перепродаж беруть типу продавців "Козацького меду" експортерам такі речі взагалі не цікаві, при гомонізації їм вони ні нащо не впливають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Клієнти явно мед Ваш на перепродаж беруть типу продавців "Козацького меду" експортерам такі речі взагалі не цікаві, при гомонізації їм вони ні нащо не впливають.

Можливо. Не буду тут називати, але одна з фірм відома в Кременчузі:  Производитель,экспортер меда натурального. Поставки из Украины осуществляем 20-ти тонными партиями. :dntknw: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Лавр сказал:

для цього треба знати історію походження і зберігання.

Откачали, в погреб, перед новым годом привез домой кушать. Температурный  режим в погребе не знаю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, pchel сказал:

А ось те що зверху їх чомусь дратує. :hmm:

Може тому,що вони "темні",не читають фахової літератури."Мої" заготівельники оцінювали аромат з діжки в деяких запропонували зібрати воскову крошку з поверхні.Про збір верхнього білого шару чую вперше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

В моем случае Мед слоенный как в банке указан выше! Только в 4-х ведрах, В остальных ведрах плотный и твердый .

Цветение Гречихи + Подсолнух + разноцветие .

 Решил продать оптом. Оптовик попросил перекинуть мед в пакеты .Разогрел ведра 20-ти литровые и перевернул. Спустя сутки на дне пакета около литра жидкого меда.

Мое мнение как у мало практикованного Пчеловода:Так как  откачка пороходила во время взятка , и рамки со свежим нектаром попали в откачку. Не зрелый мед

Такой мед как правило должен прокиснуть в теплом помещении. Я Храню в гараже , гараж не отапливается.

Надеюсь на положительный анализ оптовика 

image1.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

 

Оказалось что Анализ показал положительный результат. Так что причина расслоения меда для меня пока остается не понятной

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, Smart77 сказав:

 

Оказалось что Анализ показал положительный результат. Так что причина расслоения меда для меня пока остается не понятной

:IMHO:відшаровуються меди (їх там дві фракції) фруктозний від глюкозного. Це може бути акація + липа, або гречка + соняшник і т.п.

А якщо підігрівали мед то відпущений від кристалізованого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.04.2017 в 22:19, Smart77 сказал:

Оказалось что Анализ показал положительный результат

Положительный , на что ? Завышенная влажность или что ещё ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Анализ меда Производил реализатор Бартник в Хмельницкой области. Проверка была на Антибиотики и на влажность. Оказалось все в рамках нормы. Именно результат мне не предъявили.    Но мед купили

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, vovchik v сказал:

Положительный , на что ? Завышенная влажность или что ещё ?

Проверка была на Антибиотики и на влажность. Оказалось все в рамках нормы. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.04.2017 в 13:26, Любомир сказал:

:IMHO:відшаровуються меди (їх там дві фракції) фруктозний від глюкозного. Це може бути акація + липа, або гречка + соняшник і т.п.

А якщо підігрівали мед то відпущений від кристалізованого.

Спасибо за более подробное разъяснение 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.01.2017 в 11:59, Wladimir_K сказал:

Само собою мед з різних медоносів, плюс відкачка під час приносу нектру.

Однозначно відкачений не зрілим і можливо з різних медоносів. В мене такий був.Підтримую вище сказане.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Расслоился (завоздушился) мёд
  • 9 months later...

Ребята, "нашел" банку меда, ( мед не мой) ему года три...
Вверху жидкая фракция.
Хранился в теплом месте.
Посторонних запахов и привкусов нет.
На запах - мед "липа"
На вкус - мед.
Его можно в сироп добавить?
Думаю добавить в весеннюю подкормку.
Или как лучше поступить с таким медом?586cc555f1f6fec582066f0fe032db04.jpgcf114c61e35f7d1bd0408c73c9b2b587.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, BeeDeny сказав:

Его можно в сироп добавить?
Думаю добавить в весеннюю подкормку.

Важко так сказати на перший погляд, але здається що мед має ознаки бродіння...

Якщо так, то в такому вигляді звичайно що давати не можна, але... поставити його на водяну баню довести воду  до 60-70 градусів і відповідно щоб мед прогрівся до такої температури - таким чином ми припинимо бродіння і вб'ємо дріжджову флору - от тоді можна давати в будь-яку підгодівлю..

Принаймні таким чином я мед давав цього року в канді...

Але це  тільки :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты



поставити його на водяну баню довести воду  до 60-70 градусів і відповідно щоб мед прогрівся до такої температури - таким чином ми припинимо бродіння і вб'ємо дріжджову флору - от тоді можна давати в будь-яку підгодівлю..

Але це  тільки :IMHO:


На воденной бане сколько времени нужно "томить" мед?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, BeeDeny сказав:


 

 


На воденной бане сколько времени нужно "томить" мед?

 

Поки мед не стане такої ж температури як вода - дріжджі гинуть від температури 45-50 градусів, відповідно мед треба нагріти трішки більше цього показника , якийсь час його потримати при цій температурі змішавши  кілька разів ложкою. я думаю 15-25 хвилин буде досить...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

добра горілка получиться з такого меду 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...