Перейти к содержанию

Продам пчелосемьи


Рекомендуемые сообщения

Пчелосемьи укр. степной на 10 рамках Дадана в начале мая. Матки 2016 года ф1 от Егошина. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цена?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.01.2017 в 17:46, Сергей 1234 сказал:

2200 грн.

Цена очень хорошая как для продавца, только как с окупаемостью:dntknw:. Берем цену меда в 1уе*50 кг получаем 50 уе. итого остаток 700 грн без доставки, без суши, без работы. Если все приложить , то еще должен останешся:IMHO:

Я думаю 1500 в самый раз ;).:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Deka777 сказал:

Цена очень хорошая как для продавца, только как с окупаемостью:dntknw:. Берем цену меда в 1уе*50 кг получаем 50 уе. итого остаток 700 грн без доставки, без суши, без работы. Если все приложить , то еще должен останешся:IMHO:

Я думаю 1500 в самый раз ;).:IMHO:

:IMHO:Погано рахуєте:ah:. Це ж не пакет, а сім"я, при хорошій погоді, ви візьмете майового-акацієвого меду, вже пів сім"ї не менше окупиться. Можете опісля поділити сім"ю, пополам і вуаля на головний взяток получите 2 сім"ї. 50* 2=100 кг. Берем ціну меда в 1уо*100кг.= 100уо. Отже купивши сім"ю за 2200 грн. в кінцевому результаті з певними затратами праці отримаєте 4000 грн. Скільки вже заробите самі рахуйте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Yaroslav сказал:

:IMHO:Погано рахуєте:ah:. Це ж не пакет, а сім"я, при хорошій погоді, ви візьмете майового-акацієвого меду, вже пів сім"ї не менше окупиться. Можете опісля поділити сім"ю, пополам і вуаля на головний взяток получите 2 сім"ї. 50* 2=100 кг. Берем ціну меда в 1уо*100кг.= 100уо. Отже купивши сім"ю за 2200 грн. в кінцевому результаті з певними затратами праці отримаєте 4000 грн. Скільки вже заробите самі рахуйте.

а шо доллар уже по 40, а где вы видели акацию, народу холодно и ему напливать на наш мед, он ее родимую сутками пилит, пора забывать слово акация, Скоро будет так: " Вау, акация!!!!?????"

и опять же, вы говорите что при хороших условиях, а продавцу даете деньги не карандашем нарисованные, или при плохом освещении могут прокатить и нарасованные??;)

Нужна всегда порядочная середина)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Deka777 сказал:

Цена очень хорошая как для продавца, только как с окупаемостью:dntknw:. Берем цену меда в 1уе*50 кг получаем 50 уе. итого остаток 700 грн без доставки, без суши, без работы. Если все приложить , то еще должен останешся:IMHO:

Я думаю 1500 в самый раз ;).:IMHO:

1500 за сімю який смисел її продавати,краще тоді пакет від неї продати:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Семья как пакет стоить не может .:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Yaroslav сказал:

Можете опісля поділити сім"ю, пополам і вуаля на головний взяток получите 2 сім"ї. 50* 2=100 кг. Берем ціну меда в 1уо*100кг.= 100уо. Отже купивши сім"ю за 2200 грн. в кінцевому результаті з певними затратами праці отримаєте 4000 грн. Скільки вже заробите самі рахуйте.

Ярослав, это результат при лучших раскладах. 4000грн с зимовалой семьи это фантастика.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Deka777 сказал:

а шо доллар уже по 40, а где вы видели акацию, народу холодно и ему напливать на наш мед, он ее родимую сутками пилит, пора забывать слово акация, Скоро будет так: " Вау, акация!!!!?????"

Нужна всегда порядочная середина)))

А що у вас весною бджоли меду не приносять?Бо наші приносять(але в нас акації практично немає, але є  сади+ріпак і беремо не зле). Тому і порахував, що цей мед також продається. Тому і набігло не менше 4000 грн.

Доречі, я готовий продавати пакети і в червні по тій самій ціні, що і в травні, яка різниця до соняшника 100% підтянуться і стануть добротними сім"ями, які гарно спрацюють на взятку.

Ціна яку поставив продавець у оголошенні є дуже хороша(порядна середина). Адже, щоб сім"ю купити, вона має перезимувати. Навчімось цінувати працю і інших ,а не тільки свої прибутки рахувати.

24 минуты назад, Deka777 сказал:

и опять же, вы говорите что при хороших условиях, а продавцу даете деньги не карандашем нарисованные, или при плохом освещении могут прокатить и нарасованные??;)

Так само замість бджіл може хочете цілий ящик трутнів? А може оси підійдуть, також крила мають, літають і навіть жалать. Тільки ось меду не приносять. ;) От халепа:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Андрей Баскевич сказал:

Ярослав, это результат при лучших раскладах. 4000грн с зимовалой семьи это фантастика.

Невже ви від зимувалої сім"ї весною не візьмете 20кг. (корпус на 145)меду? А що з одної сім"і вашко зробити в літку 2 сім"ї, вирівнявши по силі, що не візьмете по 50кг. соняха?! Думаю, що ціна у 2200 грн. достойна. Адже людина продавши сім"ю отримує лише свої кровно заробленні. А покупець отримує товар, потім свої кровно заробленні, відбивши затрати+заробіток і 2 сім"Ї в кращому випадку, що піде у зиму, ну в гіршому 1 сім"ю(бо об"єднає 2в1). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Женя Циба сказал:

1500 за сімю який смисел її продавати,краще тоді пакет від неї продати:hmm:

Продать бджолопакет+ хвіст залишиться,який підтянеться до головного: сонях,тощо.прибуток на лице. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Человек поставил цену, которую считает приемлемой для себя. При разговоре с реальным покупателем что-то уступит (скорее всего). С учетом голосования в теме Цена на пакеты (среднее 800-1000 грн за пакет) цена вполне реальная. Так что это не тема для обсуждения .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ander сказал:

Продать бджолопакет+ хвіст залишиться,який підтянеться до головного: сонях,тощо.прибуток на лице. 

Тут сім"ї продають, а пакети в іншій темі;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Deka777 сказал:

Я думаю 1500 в самый раз ;).:IMHO:

Так ціна в нас була в минулому році.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Yaroslav сказал:
В 09.01.2017 в 17:04, Сергей 1234 сказал:

Пчелосемьи укр. степной на 10 рамках Дадана в начале мая. Матки 2016 года ф1 от Егошина. 

Сережа  сколько пчелосемей собираетесь продавать, а то мы без вас уже деремся:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Seos сказал:

Так ціна в нас була в минулому році.

 А у нас можно было купить и по 1200 за зимовалую семью.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо Сергію вдасться продати по 2200гр. і досить багато,ми всі радітимем за нього і бажатимем успіхів в майбутніх продажах,чоловік зміг довести покупцеві,що його бджоли варті цих грошей.Розрахунки прибутковості наведені Ярославом начебто реальні(крім того ,що в маг. правильніше з магазіна можна відкачати 20кг. меду,мені з10-ти р маг. ніколи не доводилось) але.треба щоб поталанило з нектаровиділенням(ранньовесняне,акація,різн. після ак.,соняшник),матки вчасно облетілись,сім'ї продуктивні виявились,пасічник контролював ситуацію і вчасно виконував необхідні роботи,мед ак. продав в роздріб по 100гр\кг, а соняшниковий хоча б по 40гр\кг,багато чого повинно скластись позитивно для отримання меду а потім грошей за нього,суцільні ризики.Отак подумае потенційний покупець ,почухае уявно потилицю і відмовиться від купівлі,і таких знайдеться багато.Признаемо очевидне-2200гр. для багатьох селян,особливо "небагатих" областей сума чималенька і заплатити ії за бджіл(роя безплатно впімати можна) багатьом важкувато.На щастя е багатії і їх немало,є також ризикові хлопці які не бояться брати кредити,позичати в родичів на них вся надія.Досвідчені пасічники рідко купують сім'ї.Пригадався наш "Олександерч" ще рік тому(навряд чи тоді його статус в бджільництві можна було назвати-досвідчений) перспектива купівлі для себе бджіл йому вважалась дурістю.

Думаю ,що по 2200гр.продати сім.знайдеться немало,в будь- якій місцевості,і дуже ймовірно що більше ніж бажаючих купити по такій ціні,але це не привід щоб перестати бажати продати по такій ціні.На зразок того коли ти молодим бажаеш кохання прекрасної дівчини,шансів мало,але бажання від того не зникае.Будете бажати і щось робити для втілення бажання в життя і ваші шанси значно виростуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Deka777 сказал:

 

20

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.01.2017 в 23:48, Yaroslav сказал:

.

Доречі, я готовий продавати пакети і в червні по тій самій ціні, що і в травні, яка різниця до соняшника 100% підтянуться і стануть добротними сім"ями, які гарно спрацюють на взятку.

 

Не підтягнуться, активний розвиток іде десь до 10-15 червня потім сімї (тормозяться) і потім знову матки активно працюють з початком цвітіння соняшника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зачем загадили человеку объявление? Свое мнение держите при себе, думаю он и сам знает за сколько ему продавать, а за сколько нет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2200грн это достойная цена за зимовалую семью!!! Главное найти хорошую пасеку (пчеловода) и можно брать пчелосемьи смело!!! :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Они не загадили, они греют ему тему. Бесплатно! За "спасибо", которого не дождешься, само собой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.01.2017 в 23:30, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Семья как пакет стоить не может .:IMHO1:

А вы пакет в цене опустите, будет все тип топ :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Deka777 сказал:

А вы пакет в цене опустите, будет все тип топ :umora:

Нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...