Перейти к содержанию

Выбор медогонки: общее обсуждение


sij

Рекомендуемые сообщения

8 часов назад, Николай S сказал:

Мне интересен бак именно такого размера с ручками, желательно нижней опорой и краном, остальное то  есть ротор, кассети и привод не интересует

Я думаю, що на АВВ100 Вам без проблем продадуть таку комплектацію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Макарыч57 сказал:

 

Я в этой теме кинул вам ссылку на 2-х рамочную с лысоня медогонку её удалили :blink: если надо магу повторить в лс....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Николай S сказал:

, б/у тоже устроит....

Скиньте желаемые размеры в личку может договоримся...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Александр К. сказал:

Я в этой теме кинул вам ссылку на 2-х рамочную с лысоня медогонку её удалили :blink: если надо магу повторить в лс....

Если не сложно, то напишите в лс. На сайте официального представителя я цены смотрел. Лысонь мне сказал только за одного официального представителя из Львова.

Я видел еще одно предложение на харьковском сайте, но указанной ими модели в каталоге Лысоня нет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Свій вибір зупинив на медогонці братів Хамаза. Сьогодні, після більш як року очікування, нарешті отримав. Радіти радію. Та трошки настрій підпортила ціна за пересилку -1300. А потім вона ще й у двері не пройшла, щоб в хату внести.:) Прийшлося тимчасово в майстерню до станка. На вулиці мороз, телефони швидко дорозрядилися, так що ні відео, ні фото хорошого не зняв. Хіба завтра.

IMG_20210130_164702_552.jpg

IMG_20210130_164711_859.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, бігунець сказал:

Та трошки настрій підпортила ціна за пересилку -1300

Уже бы  и за медогонку цену назвали 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, бігунець сказал:

медогонці

На 32 рамки?

Какая сейчас  ей цена?

У меня такая лет 6......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, ved сказал:

На 32 рамки?

Какая сейчас  ей цена?

У меня такая лет 6......

Зараз брати виготовляють при цьому ж діаметрі баку на 32 напіврамки чи рута, або ж на 48 напіврамок і 24 рута. Довго вагався, врешті зупинився на 32. Вирішив, що цього повністю достатньо для відкачки на кочівлі для 2 чоловік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, бігунець сказал:

зупинився

Ок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20.11.2019 в 19:11, бігунець сказав:

Так медогонку треба ж купувати незалежно від того, яка ціна на мед. Відкачувати чимось тре. Так сталося, що минулого року перевага була віддана авто, а медогонку запланував купити в цьому році.

З оцинкованого відра воду можна пити, мед в бочках можна зберігати...Висновок: медогонку  треба купувати якісну та дешеву ( можна і оцинковану), а в майбутньому тримати в чистому і сухому стані. Маю 3 медогонку, майже нові купував по смішним ці нам ( від 40 до 200 гривень). Хороший інструмент не зробить невмілого майстром...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Віктор60 сказал:

медогонку  треба купувати якісну та дешеву ( можна і оцинковану)

Сначала Вы станете оператором рынка, потом Ваши мощности из формальных превратятся в материальные и по финалу Вы заплатите штраф за использовании в производстве несертифицированного оборудования из ржавеющей стали. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Mаксим сказав:

Сначала Вы станете оператором рынка, потом Ваши мощности из формальных превратятся в материальные и по финалу Вы заплатите штраф за использовании в производстве несертифицированного оборудования из ржавеющей стали. 

Не думаю що пасіки в 30-50 сімей скоро будуть серйозно контролювати...Оптовикам байдуже якою медогонку ви

качаний мед. Не претендую на універсальність, але при таких оптових цінах занадто вкладатись не рекомендую (особливо новачкам)- якщо пасічникування не піде- проблематично повернути вкладені кошти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Віктор60 сказал:

Не думаю що пасіки в 30-50 сімей скоро будуть серйозно контролювати...Оптовикам байдуже якою медогонку ви

качаний мед. Не претендую на універсальність, але при таких оптових цінах занадто вкладатись не рекомендую (особливо новачкам)- якщо пасічникування не піде- проблематично повернути вкладені кошти.

30-50 - согласен. Я писал про промышленников. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Віктор60 сказал:

З оцинкованого відра воду можна пити, мед в бочках можна зберігати...Висновок: медогонку  треба купувати якісну та дешеву ( можна і оцинковану), а в майбутньому тримати в чистому і сухому стані. Маю 3 медогонку, майже нові купував по смішним ці нам ( від 40 до 200 гривень). Хороший інструмент не зробить невмілого майстром...

Кожному своє. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Віктор60 сказал:

З оцинкованого відра воду можна пити, мед в бочках можна зберігати...Висновок: медогонку  треба купувати якісну та дешеву ( можна і оцинковану), а в майбутньому тримати в чистому і сухому стані. Маю 3 медогонку, майже нові купував по смішним ці нам ( від 40 до 200 гривень). Хороший інструмент не зробить невмілого майстром...

Потрібно поважати себе і свій труд. І особисто я б ніколи не купував би відносно дешеву медогонку, тим більше з оцинковки і так саму іншу річ.

Не настільки ми багаті, щоб такі речі купувати.

Інструмент повинен бути якісний, надійний і приносити задоволення в роботі.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
02.02.2021 в 06:44, Wladimir_K сказав:

Потрібно поважати себе і свій труд. І особисто я б ніколи не купував би відносно дешеву медогонку, тим більше з оцинковки і так саму іншу річ.

Не настільки ми багаті, щоб такі речі купувати.

Інструмент повинен бути якісний, надійний і приносити задоволення в роботі.

 

Частково згоден...Однак Ви ж зберігаєте мед в бочках...В бочках краска з внутрішньої сторони довго контактує з медом та немає впевненості в 100 процентів, що краска харчова.При дотриманні правил гігієни може бути і оцинкована медогонка . Звичайно, це моя особиста думка.Чи варто вкладати значні кошти в інвентар при  оптовій ціні меду 30 -45 гривень за кг? Чи може медогонка з нержавіючої сталі або алюмінію краще відкачує медові рамки? В мене їх три, але принципової різниці не помітив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Віктор60 сказал:

Частково згоден...Однак Ви ж зберігаєте мед в бочках...В бочках краска з внутрішньої сторони довго контактує з медом та немає впевненості в 100 процентів, що краска харчова.При дотриманні правил гігієни може бути і оцинкована медогонка . Звичайно, це моя особиста думка.Чи варто вкладати значні кошти в інвентар при  оптовій ціні меду 30 -45 гривень за кг? Чи може медогонка з нержавіючої сталі або алюмінію краще відкачує медові рамки? В мене їх три, але принципової різниці не помітив.

Купивши сучасну медогонку автомат точно можна відчути різницю.

Технології пішли далеко вперед.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для чого медогонка автомат на пасіці в 10 чи 50 бджолосімей? Таких пасік більшість в селян.Володя, не ображайтесь, але дійсно важко зрозуміти Вашу  думку...Я не про промислову пасіку,а про присадибну.Адже кожен пасічник повинен мати необхідний інструмент...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Віктор60 сказал:

Для чого медогонка автомат на пасіці в 10 чи 50 бджолосімей? Таких пасік більшість в селян.Володя, не ображайтесь, але дійсно важко зрозуміти Вашу  думку...Я не про промислову пасіку,а про присадибну.Адже кожен пасічник повинен мати необхідний інструмент...

На такій пасіці 3-4 рамочна медогонка нормальна з нержавійки і касети повинні бути не з сітки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Згоден.Не всі хочуть стати промисловиками, та не всім дозволяють умови та здоров'я. Відповідно треба підходити до вибору інструменту... В будь-якому випадку заняття бджільництвом приносить море задоволення та непоганий  чесний додатковий заробіток...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
В 19.02.2021 в 19:53, Віктор60 сказал:

Для чого медогонка автомат на пасіці в 10 чи 50 бджолосімей? 

а какая разница сколько семей? самое главное, смысл  работы такой медогонки ,что вся операция откачки занимает два подхода,к медогонке,  загрузка и выгрузка в конце

сам процесс  участия человека сведён к минимуму, , нажал кнопку "старт" и забыл, занимайся в это время другими делами, распечатывай рамки, а к самой медогонке больше подходить нет надобности,(например чтобы рамки перевернуть.)

наглядно  показано на этом видео:

https://www.youtube.com/watch?v=UY-uTNK5P64

Липецкая обл. г. Грязи   автор видео   Колесников Игорь Иванович

на видео  работа  блока управления  электроприводом -   «Альбатрос»  "

 5-й режим  цикл разбит на три части с реверсом   для двигателя Г-108 

работа на 5-м  технологическом режиме  откачки   Июль 2016г

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, mag58 сказал:

а какая разница сколько семей? самое главное, смысл  работы такой медогонки ,что вся операция откачки занимает два подхода,к медогонке,  загрузка и выгрузка в конце

Балавство это.Идеальный вариант для пасеки 10-50 пчелосемей 4-х рамочная полуавтомат с возможностью ручного привода.Лучшего варианта не придумать на все случаи жизни и цена в 2 раза ниже.И для стационара и для кочевки.

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Иван Иваныч сказал:

Балавство это.Идеальный вариант для пасеки 10-50 пчелосемей 4-х рамочная полуавтомат с возможностью ручного привода.

С 50 семей по 4 магазина снял и 2 000 рамок вручную откатал

4 часа назад, Иван Иваныч сказал:

Лучшего варианта не придумать на все случаи жизни

:rofl::rofl::rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Гурович сказал:

С 50 семей по 4 магазина снял и 2 000 рамок вручную откатал

:rofl:Ну да как в анекдоте,а почему я вашей бензопилой не могу напилить заявленные кубометры.Продавец берет осматривает и спрашивает,а вы ее заводить пробовали,Ах так она еще и заводится.Вот кто вам виноват ,что не понимаете что такое полуавтомат.А в чем плюс,если у вас на автомате выйдет блок управления из строя либо еще чего нибудь то все вы откачались и пока купите новый потери в медосборе не на одну медогонку ,а на полуавтомат 5 минут времени поставил ременной привод и качай дальше ,пока новая деталь к электроприводу прибудет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...