Перейти к содержанию

Вощина


Рекомендуемые сообщения

По послідних повідомленях бачу вощина буде ставать все хуже і хуже :hmm:

Всі почали сбирать забрусний віск , на обмін здають тільки перетопки ,

так хоч було оновлення за рахунок забруса 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, AVA сказав:

По послідних повідомленях бачу вощина буде ставать все хуже і хуже :hmm:

Всі почали сбирать забрусний віск , на обмін здають тільки перетопки ,

так хоч було оновлення за рахунок забруса 

 

Нічого не зміниться, бо забрус, як правило, йшов на експорт. Навпаки, тепер поступово і перетопки будуть ставати чистішими.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, Домбровський В.П. сказав:

Доброго здоров'я всім !  Дуже рідко вступаю в полеміку, хоча  слідкую за публікаціями і  виступами. Самого часто запрошують до розмови. На ютуб каналі є деякі мої виступи https://www.youtube.com/results?search_query=валерій+Домбровський

є сторінка Домбровський Валерій   

https://www.facebook.com/dombrovskiy.valeriy/settings/?tab=settings&ref=pages_manager   

Багато знайомих , колег по роботі  які знають про мої винаходи в галузі  виробництва та переробки продуктів бджільництва просять  прояснити ситуацію яка склалася останнім часом  у бджільництві  з цінами, якістю меду, воску, вощини. Задають дуже складні питання на які мало хто може відповісти, а багато мовчать, не  хочуть  втратити імідж  і бути  замазаним брудом.   Якщо на те воля Божа і ваше бажання кажіть де будемо спілкуватися , для мене зручніше на моїй сторінці. Правда вона вже давно забита 5000 підписників я зробив другу Бджільництво Боярка можна там . Думаю буде дуже цікаво. З повагою до всіх пасічників Валерій Домбровський.

Головне питання у всіх - як отримати вощину зі свого воску? 

Друге - що виробники добавляють в віск і в якій кількості для того щоб:

а)покращити експлуатаційні якості вощини,

б)здешевити виробництво

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Sanich сказав:

Головне питання у всіх - як отримати вощину зі свого воску? 

Загрузить воск в авто, отвезти на переработку тому, кому Вы доверяете (ведь людям надо доверять, если сам не меченый, но и проверять). Заплатить человеку за работу, забрать вощину со своего воска. Еще раз повторюсь заплатить, а не по халявный оторвать. Я так думаю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, АнатолийМ сказав:

 Еще раз повторюсь заплатить, а не по халявный оторвать. Я так думаю. 

Докладніше, якщо можна, не зовсім зрозуміло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Sanich сказав:

Друге - що виробники добавляють в віск і в якій кількості для того щоб:

а)покращити експлуатаційні якості вощини,

б)здешевити виробництво

Нужно понять, что жёлтая вощина будет с забрусного воска, а с рамочного - коричневая либо светло коричневая. И под итог не надо удешивлять, оплатите за труд. Комент к фото - верхние стеллажи- из моего рамочного, нижние - из забрусного. 

IMG_20200122_214153.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Лавр сказав:

Докладніше, якщо можна, не зовсім зрозуміло.

А, что не понятно не раз слышал от коллег - поеду на выставку там по дешевле можно урвать. В каждом регионе есть производители - работайте с ними на прямую, объединяйтесь в общины с теми кому сами доверяете. Кто из производителей захочет работать - будет делать честно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, АнатолийМ сказав:

В каждом регионе есть производители - работайте с ними на прямую,

Не всі виробники погоджуються виробляти вощину під замовлення з власного воску. Я пропонував Тупоті, то він відмовився, каже в нього і так все ладиться добре. Можливо в цьому розі щось зміниться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, nibond сказав:

Не всі виробники погоджуються виробляти вощину під замовлення з власного воску. Я пропонував Тупоті, то він відмовився, каже в нього і так все ладиться добре. Можливо в цьому розі щось зміниться.

Не хочет - не надо садитесь на авто и ехайте к тому с кем договоритесь.  Ведь таких пасечников как Вы нужно всего четверо, чтоб отвезти в переработку 1000 кг воска, пускай из расчёта на два года запаса вощины, но со своего воска. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, АнатолийМ сказав:

Комент к фото - верхние стеллажи- из моего рамочного, нижние - из забрусного. 

IMG_20200122_214153.jpg

Такий же жовтий колір, як Ваша забрусна, у мене має одеська вощина, ще й гарний медовий запах. Я б на колір сильно неорієнтувався, бо ніхто нам забрусну вощину непродасть, а фарба робить чудеса

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, davolodya сказав:

Такий же жовтий колір, як Ваша забрусна, у мене має одеська вощина, ще й гарний медовий запах. Я б на колір сильно неорієнтувався, бо ніхто нам забрусну вощину непродасть, а фарба робить чудеса

Я выше по теме выкладывал фото перетопленной вощины, можете посмотреть, доказывать своё мнение не буду - проверено в своих ульях. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, АнатолийМ сказав:

Я выше по теме выкладывал фото перетопленной вощины, можете посмотреть, доказывать своё мнение не буду - проверено в своих ульях. 

Нічого доказувати і непотрібно. Щороку купую одеську вощину, на вигляд яскраво-жовта,  з гарним запахом. На перший погляд як Ваша забрусна, а по факту - віск з парафіном, але для вигляду додали фарби, а вигляд для багатьох має велике значення...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, nibond сказав:

Не всі виробники погоджуються виробляти вощину під замовлення з власного воску. Я пропонував Тупоті, то він відмовився, каже в нього і так все ладиться добре. Можливо в цьому розі щось зміниться.

Так отож. 

26 хвилин тому, АнатолийМ сказав:

А, что не понятно не раз слышал от коллег - поеду на выставку там по дешевле можно урвать. В каждом регионе есть производители - работайте с ними на прямую, объединяйтесь в общины с теми кому сами доверяете. Кто из производителей захочет работать - будет делать честно. 

Ніколи на виставці вощина не була дешевою. Там взагалі ніколи нічого дешево не бувало. :IMHO:

53 хвилини тому, АнатолийМ сказав:

Загрузить воск в авто, отвезти на переработку тому, кому Вы доверяете (ведь людям надо доверять, если сам не меченый, но и проверять). Заплатить человеку за работу, забрать вощину со своего воска. Еще раз повторюсь заплатить, а не по халявный оторвать. Я так думаю. 

Тому кому я довіряю чи можу довірити - не візьметься мої об"єми переробляти. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, davolodya сказав:

Нічого доказувати і непотрібно. Щороку купую одеську вощину, на вигляд яскраво-жовта,  з гарним запахом. На перший погляд як Ваша забрусна, а по факту - віск з парафіном, але для вигляду додали фарби, а вигляд для багатьох має велике значення...

Ага. В магазині казала продавщиця про одеську - "це ж золота вощина". :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Sanich сказав:

Ага. В магазині казала продавщиця про одеську - "це ж золота вощина". :umora:

Ні, просто у нас возять всього від двох виробників - Тупоти і одеську, але яку саме незнаю, бо завжди без етикетки. Беру 50/50,  переважно і одна, і друга більш-менш нормальна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А, что не понятно не раз слышал от коллег - поеду на выставку там по дешевле можно урвать. В каждом регионе есть производители - работайте с ними на прямую, объединяйтесь в общины с теми кому сами доверяете. Кто из производителей захочет работать - будет делать честно. 
Про те що в кожному регіоні є виробники це ви перегнули .

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 хвилин тому, Sanich сказав:

Тому кому я довіряю чи можу довірити - не візьметься мої об"єми переробляти. 

Кооперируйтесь в группу пасечников. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 хвилини тому, uam_63 сказав:

Про те що в кожному регіоні є виробники це ви перегнули .

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk
 

Я думаю, что в каждой области, ну или почти в каждой есть изготовитель, а в некоторых областях и не по одному. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, АнатолийМ сказав:

Я думаю, что в каждой области, ну или почти в каждой есть изготовитель, а в некоторых областях и не по одному. 

Спробуйте почитати тему приблизно з середини, багато чого стане зрозумілішим для вас. Повторюватись мені так точно набридло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто хотів сам вощину робити? Знайшов на фб свіже відео на цю тему :

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.01.2020 в 16:48, davolodya сказал:

Хто хотів сам вощину робити? Знайшов на фб свіже відео на цю тему :

 

:ay: Живий приклад з фасильфікацієй вощини 

Скоро вони небобачать забруса зовсім 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вощина своими руками из своего воска.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.01.2020 в 21:44, АнатолийМ сказал:

Нужно понять, что жёлтая вощина будет с забрусного воска, а с рамочного - коричневая либо светло коричневая. И под итог не надо удешивлять, оплатите за труд. Комент к фото - верхние стеллажи- из моего рамочного, нижние - из забрусного. 

у меня наоорот 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може хто знає чий номер вальців 2469 вощина полумаксимум

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вощина своїми руками. Заливка вощини зразу на рамку.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...