Перейти к содержанию

Вощина


Рекомендуемые сообщения

11 хвилину тому, Николай S сказав:

і за тіж 3 дні чи недільку зимовими вечорами постійно забеспечувати себе на рік.

В кого яка думка, хто тут з калькулятором.?

Боюсь, за тиждень 100 кг вощини неосилите:IMHO:.  Та й шкода час витрачати ще й на виготовлення вощини, пасічник і так багато що робить для своєї пасіки власноруч...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

2-3 дня это много.  у меня было забрусного воска почти пол тонны. заняло меньше суток.  ну и поездку можно совместить попутно с лругими делами.  

 

Серёга, тут я не понял, приехал, здал, при этом пристально посмотрел хазяину или прёмщице в глаза, уехал  через несколько дней забрал. Или всё за одну ходку?боюсь так не всегда выйдет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, davolodya сказав:

Боюсь, за тиждень 100 кг вощини неосилите:IMHO:.  Та й шкода час витрачати ще й на виготовлення вощини, пасічник і так багато що робить для своєї пасіки власноруч...

Трудно сказать пишет 2-3 кг час, а тут старость на пороге, или просто лень матушка берёт.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Николай S сказав:

Трудно сказать пишет 2-3 кг час, а тут старость на пороге, или просто лень матушка берёт.:umora:

То,що пишуть, дуже часто лиш теоретично, а на практиці частенько інші цифри

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, davolodya сказав:

То,що пишуть, дуже часто лиш теоретично, а на практиці частенько інші цифри

Я раньше смотрел видео, засекал время, получается, что дают среднюю производительность , если правильно отрегулировать температуру воска и воды в системе  охлаждения то 3 кг в час идёт без особого напряга.

Принимая решение надо учесть, что для изготовления у производителя  размер  партии  играет большую роль, к примеру менее 300кг сдавать самому не имеет смысла, так как с каждой партии теряем на отстойнику (фильтр) который остынет к утру.  Докупать у коллег  даже сотню кг воска то уже дешевле купить себе готовое изделие  и не терять больше никогда времени и денег на суету, поездки или поиск компании, ещё один фактор, нету гарантии, что докупиш чистый воск а не осветлённый на солнечной воскотопке , или  производитель или другая компания с которой предложать скооперироваться уже на месте не подсунут фуфло. 

Мне лично выгоднее и спокойнее зимой сделать самому, тем более, что работ на расширение в столярке больше не планирую, зима свободная.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Николай S сказав:

Мне лично выгоднее и спокойнее зимой сделать самому, тем более, что работ на расширение в столярке больше не планирую, зима свободная.  

Врахуйте той момент, що для виготовлення вощини доведеться якийсь об'єм  воску розтопити до робочої температури і весь час її підтримувати, а це час і електроенергія. Якщо захочете десь відлучитися, тоді або все відключати і потім гріти знову, або гріти постійно, доки не виробите свої кілограми. По півкіло воску розігрівати небудете, бо це несерйозно, а більший об'єм довго виходить на робочу температуру.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, davolodya сказав:

Врахуйте той момент, що для виготовлення вощини доведеться якийсь об'єм  воску розтопити до робочої температури і весь час її підтримувати, а це час і електроенергія. Якщо захочете десь відлучитися, тоді або все відключати і потім гріти знову, або гріти постійно, доки не виробите свої кілограми. По півкіло воску розігрівати небудете, бо це несерйозно, а більший об'єм довго виходить на робочу температуру.

Дякую, за пораду, в мене є "маленький свічний заводик" :umora: то і певний досвід в тому є, :umora:, розігрів 5кг воску на водній бані, займає 20хвилин, далі по мірі використання добавляєм кусками по пів кіло. Електрика дійсно дорого, газовий таганок ставим на пол, далі "водна баня" в акурат по висоті все буде на рівні столу, тобто зручна робоча зона сидівши на табуретці.:hi:

Пісьля виходу на робочу температуру воску, не забуваєм регульнути подачу газу......мінімальне  кіпіння води в "бані".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Николай S сказав:

розігрів 5кг воску на водній бані, займає 20хвилин,

Це щось з розряду фантастики:umora:, там лише вода до кипіння буде хвилин 10-15 доходити. Зараз постійно топлю віск для воскових мисочок, але на електриці, то вихід на робочу температуру значно довший, а об'єм воску у мене значно менший

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, davolodya сказав:

Це щось з розряду фантастики:umora:, там лише вода до кипіння буде хвилин 10-15 доходити. Зараз постійно топлю віск для воскових мисочок, але на електриці, то вихід на робочу температуру значно довший, а об'єм воску у мене значно менший

завтра, точніше в понеділок, в кухні на плиті, поки дружина на роботі буде:umora:, спеціально засічу час на розігрів 1 та 3 кг воску, зроблю трохи свічок.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Николай S сказав:

завтра, точніше в понеділок, в кухні на плиті, поки дружина на роботі буде:umora:, спеціально засічу час на розігрів 1 та 3 кг воску, зроблю трохи свічок.:hi:

У мене водяна баня на електриці, розігріваю за раз десь 0,5кг воску, до температури 70*, то цей процес займає більше години, 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, davolodya сказав:

У мене водяна баня на електриці, розігріваю за раз десь 0,5кг 

Централізоване газопостачання,  алюмінієва каструля на 3літри, заливаю 1-1.5л води  зверху кришка з отвором по діаметру  під кружку-чайник близько  1літр, заглибляється в каструлю  на  5 см, тримається на ручці та носку, закладаю в кружку злиток на 700-800грам, час розігріву перевірю......:hi:

Аналогічно на 3 літри воску використовую ту ж каструлю, вже без кришки   заливаю 2-2.5 л. води для воску користуюсь звичайним емальованим чайником, теж заглиблюється  в кастрюлю близько 3 см, це має значення для тепловіддачі і швидшого розігріву.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Николай S сказав:

заливаю 2-2.5 л. води для воску користуюсь звичайним емальованим чайником, теж заглиблюється  в кастрюлю близько 3 см, це має значення для тепловіддачі і швидшого розігріву.:hi:

У мене посудина з воском занурена в воду майже повністю, віск розігрівається одночасно з всіх  боків і з низу, але гріє електричний тен, газ в селі лише в балонах, електрика вигідніше .  Можливо на газі буде і швидше, але на електриці контроль температури кращий

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Николай S сказал:

Серёга, тут я не понял, приехал, здал, при этом пристально посмотрел хазяину или прёмщице в глаза, уехал  через несколько дней забрал. Или всё за одну ходку?боюсь так не всегда выйдет. 

Сначала естественно созваниваемся с производителем и договариваемся на какой день .  приезжаем после обеда .  вечер-ночь сырьё греется и с утра катают вощину  до 14 часов дня  моя вощина была готова.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Сергей Тюркин сказав:

Сначала естественно созваниваемся с производителем и договариваемся на какой день .  приезжаем после обеда .  вечер-ночь сырьё греется и с утра катают вощину  до 14 часов дня  моя вощина была готова.

Сергей, вощину которую Вам отдавали в упакованых пачках была сухой или мокрой (выступившая влага по бокам пачки). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, АнатолийМ сказал:

Сергей, вощину которую Вам отдавали в упакованых пачках была сухой или мокрой (выступившая влага по бокам пачки). 

Естественно бумага местами была влажноватая.  по технологии вощина перед упаковкой должна отлежаться. ну а по быстрому то будет влажноватая но не критично.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

Естественно бумага местами была влажноватая.  по технологии вощина перед упаковкой должна отлежаться. ну а по быстрому то будет влажноватая но не критично.

Спасибо. Просто вопрос появился само собой, уж как-то оч быстро всё. Все таки 400 кг, если я Вас правильно понял (выше по сообщениям). Посмотрел тех характеристики дергачевской машины - 40кг в час (агрегат АИВ 50), поэтому как то и не сошлось по времени. Плюс высушить вощину, тоже время. Я когда вожу на переработку, мне говорили мин сутки на высушку и то коегде просматривалась влага. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Общая производительность, кг/час 90-100

Смотря какая машина у них в работе 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Мико сказав:

Общая производительность, кг/час 90-100

Смотря какая машина у них в работе 

Общая - это как? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да, я понял - если две лентообразующие машины и одна порезочная. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

http://avv-100.com.ua/ru/agregaty-dlya-izgotovleniya-voshchiny/

Лентообразующая машина  1 2
Вощинопрокатная машина 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.01.2020 в 21:16, Николай S сказав:

Можливо Б.у в одному екземплярі....?

Ні виготовляють на замовлення https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/press-dlya-voschiny-IDzErz4.html#0371615b7f

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго здоров'я всім !  Дуже рідко вступаю в полеміку, хоча  слідкую за публікаціями і  виступами. Самого часто запрошують до розмови. На ютуб каналі є деякі мої виступи https://www.youtube.com/results?search_query=валерій+Домбровський

є сторінка Домбровський Валерій   

https://www.facebook.com/dombrovskiy.valeriy/settings/?tab=settings&ref=pages_manager   

Багато знайомих , колег по роботі  які знають про мої винаходи в галузі  виробництва та переробки продуктів бджільництва просять  прояснити ситуацію яка склалася останнім часом  у бджільництві  з цінами, якістю меду, воску, вощини. Задають дуже складні питання на які мало хто може відповісти, а багато мовчать, не  хочуть  втратити імідж  і бути  замазаним брудом.   Якщо на те воля Божа і ваше бажання кажіть де будемо спілкуватися , для мене зручніше на моїй сторінці. Правда вона вже давно забита 5000 підписників я зробив другу Бджільництво Боярка можна там . Думаю буде дуже цікаво. З повагою до всіх пасічників Валерій Домбровський.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Домбровський В.П. сказал:

  Якщо на те воля Божа і ваше бажання кажіть де будемо спілкуватися , 

Я так понимаю многих интересует . С каким минимальным обьёмом забрусного воска можно к Вам обращаться  что бы сделать из него для себя вощину ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Домбровський В.П. сказал:

Якщо на те воля Божа і ваше бажання кажіть де будемо спілкуватися

5 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Я так понимаю многих интересует . С каким минимальным обьёмом забрусного воска можно к Вам обращаться  что бы сделать из него для себя вощину ? 

Скільки це займає часу і ціна за кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Домбровський В.П. сказал:

К сожалению, этот контент сейчас недоступен

Вероятно, истек срок действия ссылки, по которой вы перешли, или вы не входите в
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...