Перейти к содержанию

Вощина


Рекомендуемые сообщения

7 часов назад, Ivan Ivanovich сказал:

А от що робить з вощиною?

З вощиною теж не заморочуюсь. Хоч пасіка матковивідноного пакетного напрямку, але та що під мед, відтягується лише така

0F4E5A40-2C27-4E41-9A49-052C7D769383.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Ivan Ivanovich сказал:

А от що робить з вощиною?

Склоняюсь что прийдется Катать самому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Укроп сказал:

З вощиною теж не заморочуюсь. Хоч пасіка матковивідноного пакетного напрямку, але та що під мед, відтягується лише така

0F4E5A40-2C27-4E41-9A49-052C7D769383.jpeg

Скільки буде коштувать пластикова вощина на 4000 рутовських рамок, і коли вона окупиться при нинішній ситуації з медом?

5 часов назад, Влад_ сказал:

Склоняюсь что прийдется Катать самому.

Дуже не хочеться, але мабуть доведеться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, Ivan Ivanovich сказав:

Дуже не хочеться, але мабуть доведеться.

як варіант відкатати вощину з свого забрусного воску у виробника, на нормальному обладнанні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, ромео сказав:

 

Ищите честного переработчика, чтобы изготавливал вощину из вашего или из группы пасечников воска, понятно честных пасечников. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, АнатолийМ сказал:

Ищите честного переработчика, чтобы изготавливал вощину из вашего или из группы пасечников воска. 

И где его найти ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Влад_ сказав:

И где его найти ? 

Зараз багато виробників виконують таке замовлення, Воронін  минулого року возив свій забрусний віск, і переробляли на забрусну вощину

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, davolodya сказал:

Зараз багато виробників виконують таке замовлення, Воронін  минулого року возив свій забрусний віск, і переробляли на забрусну вощину

Фирма АВВ-100 изготавливает вощинопрокатные машина и организовали производство вощины 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, davolodya сказав:

Зараз багато виробників виконують таке замовлення, Воронін  минулого року возив свій забрусний віск, і переробляли на забрусну вощину

Ти возиш до кого на переробку?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 хвилини тому, Ворон сказав:

Ти возиш до кого на переробку?:hmm:

Ще поки що ні, але вже задумуюся, річна потреба вощини 100+ кг. Поки що ще обмінюю, але парафін в вощині заставляє міняти підхід...

Купувати матрицю і робити вощину вдома однозначно небуду, не ті об'єми

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, davolodya сказав:

Ще поки що ні, але вже задумуюся, річна потреба вощини 100+ кг. Поки що ще обмінюю, але парафін в вощині заставляє міняти підхід...

Купувати матрицю і робити вощину вдома однозначно небуду, не ті об'єми

Мені достатньо 6 пачок вощини на рік,іде на кожну сім'ю по 6 листів вощини,+ 3 листи на магазини.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, davolodya сказав:

Ще поки що ні, але вже задумуюся, річна потреба вощини 100+ кг. Поки що ще обмінюю, але парафін в вощині заставляє міняти підхід...

Купувати матрицю і робити вощину вдома однозначно небуду, не ті об'єми

Міняю цього роки 4 пачки тупоти,думаю попробувати ще вощину дубовика.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.01.2020 в 12:03, Ворон сказал:

Міняю цього роки 4 пачки тупоти,думаю попробувати ще вощину дубовика.

Була вощина Тупоти разом з вощиною Дубовика 

Різниці не замітив 

Проблема витікає , тільки тоді коли іде невідповідність сили сімьї і кількісті вощини :dntknw:

У мене ніколи небуло жалоб на вощину  :dntknw:

Може я неправельний :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Ворон сказав:

Мені достатньо 6 пачок вощини на рік,іде на кожну сім'ю по 6 листів вощини,+ 3 листи на магазини.

В кожного потреби різні,  в зиму пішло 100 сімей + весною купа нуків, все це потребує немало вощини, бо всю темну суш стараюся вибраковувати.  Після продажу пакетів також потрібна вощина, щоб відновити кількість рамок в сім*ях

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, AVA сказал:

У мене ніколи небуло жалоб на вощину  :dntknw:

Може я неправельний :dntknw:

Також жодного разу не стикався з поганою вощиною 

Не дивлячись на те що на перетопленi обрiзки  , 

без слiз не подивишся 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

2 часа назад, Мико сказал:

Також жодного разу не стикався з поганою вощиною 

 

Могу парочку производителей подсказать.  даже 145 рамки волнами шли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, AVA сказав:

Була вощина Тупоти разом з вощиною Дубовика 

Різниці не замітив 

Проблема витікає , тільки тоді коли іде невідповідність сили сімьї і кількісті вощини :dntknw:

У мене ніколи небуло жалоб на вощину  :dntknw:

Може я неправельний :dntknw:

У нас в магазині 2 вида вощини - Тупоти і якась одеська, без розпізнавальних знаків. Беру обидві вощини, ніби влаштовують, бджоли їх добре відбудовують, але є одне велике але... Варто звернути увагу на перетоплений віск з рамок після тої вощини, і на забрусний віск,  і зразу видно, що нас нагинають не лише експортери, але й виробники вощини теж:at:

Непотрібно казати, який віск з забрусу і язиків, , а який виходить після вощини з парафіном?

П.С.  на пасіці чорних рамок нема,  віск грязного темного кольору виходить від  парафіну, а не від темної суші. Інколи віск буває і темніший...

IMG_20200117_123905.thumb.jpg.70531543a0ba4cb0f1d299b7bcb36bc5.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.01.2020 в 12:53, davolodya сказал:

У нас в магазині 2 вида вощини - Тупоти і якась одеська, без розпізнавальних знаків. Беру обидві вощини, ніби влаштовують, бджоли їх добре відбудовують, але є одне велике але... Варто звернути увагу на перетоплений віск з рамок після тої вощини, і на забрусний віск,  і зразу видно, що нас нагинають не лише експортери, але й виробники вощини теж:at:

Непотрібно казати, який віск з забрусу і язиків, , а який виходить після вощини з парафіном?

П.С.  на пасіці чорних рамок нема,  віск грязного темного кольору виходить від  парафіну, а не від темної суші. Інколи віск буває і темніший...

IMG_20200117_123905.thumb.jpg.70531543a0ba4cb0f1d299b7bcb36bc5.jpg

Пока промовчу самому здать потрібно за 100 кг :umora:

Забрус залишив 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, AVA сказав:

Пока промовчу самому здать потрібно за 100 кг :umora:

То не мовчати, а бунтувати треба, бо такими темпами скоро вощина буде повністю  з добавок, без воску взагалі:at: Але всіх влаштовує, як з медом...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.01.2020 в 12:53, davolodya сказал:

У нас в магазині 2 вида вощини - Тупоти і якась одеська, без розпізнавальних знаків. Беру обидві вощини, ніби влаштовують, бджоли їх добре відбудовують, але є одне велике але... Варто звернути увагу на перетоплений віск з рамок після тої вощини, і на забрусний віск,  і зразу видно, що нас нагинають не лише експортери, але й виробники вощини теж:at:

Непотрібно казати, який віск з забрусу і язиків, , а який виходить після вощини з парафіном?

П.С.  на пасіці чорних рамок нема,  віск грязного темного кольору виходить від  парафіну, а не від темної суші. Інколи віск буває і темніший...

IMG_20200117_123905.thumb.jpg.70531543a0ba4cb0f1d299b7bcb36bc5.jpg

Перейшов на вощину Дубовика , ніби притензій нема

Колега вобще хвалив :dntknw:

У мене запас на пару років  :dntknw: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, AVA сказав:

Перейшов на вощину Дубовика , ніби притензій нема

Колега вобще хвалив :dntknw:

У мене запас на пару років  :dntknw: 

Можливо конкуренція заставить робити якісну вощину, але ж той парафін з воску, що нам вже продали у вигляді вощини,  нікуди недінеться, занадто багато його вже набадяжили всі, кому не лінь...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, davolodya сказав:

Можливо конкуренція заставить робити якісну вощину, але ж той парафін з воску, що нам вже продали у вигляді вощини,  нікуди недінеться, занадто багато його вже набадяжили всі, кому не лінь...

Яка там конкуренція? Вони всі як і експортери меду зможуть домовитися.

А ще - хто ті аналізи робитиме чи оприлюднюватиме?  СПУ - :rofl:

Це ж теж гарненький шмат роботи і небезкоштовний...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

А ще - хто ті аналізи робитиме чи оприлюднюватиме?  СПУ - :rofl:

Моїм бджолам аналізи непотрібні, вони самі собі лабораторія;)

 

2 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Яка там конкуренція? Вони всі як і експортери меду зможуть домовитися.

Чим більше пасічників будуть вимагати  робити вощину з власного забрусного воску, тим швидше до виробників прийде розуміння. Процес вже пішов, це заставить трохи думати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, davolodya сказав:

У нас в магазині 2 вида вощини - Тупоти і якась одеська, без розпізнавальних знаків. Беру обидві вощини, ніби влаштовують, бджоли їх добре відбудовують, але є одне велике але... Варто звернути увагу на перетоплений віск з рамок після тої вощини, і на забрусний віск,  і зразу видно, що нас нагинають не лише експортери, але й виробники вощини теж:at:

Непотрібно казати, який віск з забрусу і язиків, , а який виходить після вощини з парафіном?

П.С.  на пасіці чорних рамок нема,  віск грязного темного кольору виходить від  парафіну, а не від темної суші. Інколи віск буває і темніший...

IMG_20200117_123905.thumb.jpg.70531543a0ba4cb0f1d299b7bcb36bc5.jpg

   Я якось писав про одну одеську вощинку, яка випадково мені попала, бо користуюся виключно з Боярки "Київоблбжолопром". Не даром її найменував"Хвилями Чорного моря". Самі розумієте - чому...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...