Перейти к содержанию

Вощина


Рекомендуемые сообщения

14 минут назад, Лавр сказал:

Емульсія може утворюватись і від неякісної води.

Может , но получилась  от некачественной вощины ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сам не один рік користуюсь Боярською вощиною . З того що є в мене на місцевому ринку, вона найкраща.
В вечері перетоплю два листи, самому цікаво що вийде. 
 
Цікаво , теж такою користуюсь.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Мико сказал:

Забрусного воска в Украине достаточно чтобы заменить весь пасечный  то идёт на вощину 

 

Ваша уверенность в том что получаете вощину с чистого забрусного воска после переработки восхищает:hmm:

 

20 часов назад, Мико сказал:

 

Только мы дураки забрусный в свечах сжигаем  а на вощину херню сдаём 

Так всё же чем херня с рамочного или даже мервяного воска после стерилизации отличается от забруса

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, aleksandrfeed сказав:

Этой осенью перетопил 200 рамок светлой суши на боярской вощине , эмульсия эмульсией .....

 

4 години тому, Васька! сказав:

Вставлю и свои 5 копеек. Вот на фото с права беленький жирок или как его назвать - это обрезки с Боярской вощины.

20190707_140537.jpg

Сам користуюся боярською вощиною, але не раз уже чув від форумчан, що перетоплені листи цієї вощини мають вигляд "мила". :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, Яцков Андрій сказав:

Підкажіть, хто продає реальну вощину з забрусного, за якість готовий заплатити і по 200, бо всяке фуфло вже достало

По 200 продають звичайну вощину із "чого попало" чи з "чого наколотили". 

Тут стоїть гостро інше питання - як отримати вощину зі свого воску, так як мало того що виробники "колотять", так ще й є підприємчиві пасічники, які не відстають від перших ну або здають просто віск, який схожий на лайно.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Яцков Андрій сказал:

Підкажіть, хто продає реальну вощину з забрусного, за якість готовий заплатити і по 200, бо всяке фуфло вже достало. Недавно топив свою стару суш, то на 10 кг воску було десь 2-3 кг просто піску

У меня есть из своего забрусного воска, катали в декабре в Запорожье. Излишки могу продать. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Васька! сказал:

Вставлю и свои 5 копеек. Вот на фото с права беленький жирок или как его назвать - это обрезки с Боярской вощины.

20190707_140537.jpg

Я все у українських традиціях.

Тому ніколи не вважав, доплачувати за назву. 

Перевіряли в домашніх умовах у всіх приблизно рівень г... однаковий, правда відділялися колись 2 виробника, що попало його тоді вже дуже багато. На сьогодні не знаю, потрібно знову перевіряти.

Щоб мене переконати, прошу виробників показати, як вони роблять вхідні аналізи сировини і де. В кінці  потрібно   здійснити перевірку незалежну вихідної продукції.

Тому, ще раз наголошую, найкраща це та вощина, яка зроблена самостійно з забрусного власного воску і під Вашим особистим контролем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Васька! сказал:

Вставлю и свои 5 копеек. Вот на фото с права беленький жирок или как его назвать - это обрезки с Боярской вощины.

20190707_140537.jpg

Такий цвіт воску буває в сонячній воскотопці і з язиків де гарантовано нема ніяких домішок. Я думаю від температури, коли слабе сонце і воск не догрівається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, Sanich сказал:

По 200 продають звичайну вощину із "чого попало" чи з "чого наколотили". 

 

А потім маємо такі рамки.

IMG-a44676d07f2c75b8a237143368e52ec1-V.jpg

IMG-9d5a3048c440745f4cff03635fc26d29-V.jpg

Це так пливли рамки.І це було не лише в мене.Пів району купило таку вощину,

  • Подобається 1
  • Здивований 2
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Wladimir_K сказал:

зроблена самостійно з забрусного власного воску і під Вашим особистим контролем

А то буває самостійно роблять, і без особистого контролю над самим собою! І ще не завадить

 

27 минут назад, Wladimir_K сказал:

В кінці  потрібно  кінці здійснити

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Sanich сказал:

 

Тут стоїть гостро інше питання - як отримати вощину зі свого воску

Ну сдавая на переработку даже свой забрус - никак . Если меняете вощину на обмен получаете фальсификат а если , как многие считают , на переработку - то с чистого воска . Смешно . Нет ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Крош сказал:

Ну сдавая на переработку даже свой забрус - никак . Если меняете вощину на обмен получаете фальсификат а если , как многие считают , на переработку - то с чистого воска . Смешно . Нет ?

А що смішного :dntknw:

Свій віск вечером засипав , підождав,   з другого краю утром вощину забрав 

Коли пішов процес розтопки ніхто уже воск небуде надливать , щоб мачмали долить 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З бюджетних "Тупота", "Покровська", "Могилів-Подільська" плила поки що тільки "Могилів-Подільська":(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, AVA сказал:

 

Свій віск вечером засипав , підождав,  

 

Всю ночь на производстве

 

35 минут назад, AVA сказал:

 

Коли пішов процес розтопки ніхто уже воск небуде надливать , щоб мачмали долить 

Ну да , ну да . Если вам так спокойнее , то пусть будет по вашему .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, САХНЮК сказал:

З бюджетних "Тупота", "Покровська", "Могилів-Подільська" плила поки що тільки "Могилів-Подільська":(

Ну там г... більше ніж воску буває.

Всім хто дружить трохи з хімією можна перевірити. Рецепт в цій темі, якщо не помиляюсь описували.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, САХНЮК сказал:

З бюджетних "Тупота", "Покровська", "Могилів-Подільська" плила поки що тільки "Могилів-Подільська":(

Я з Мог-Под. наші місцеві пасічники категорично відмовилися від цеї вощини,її навіть нема у нас в магазинах;тому що на неї всі жалілись.Г....но полнейше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Крош сказал:

Смешно . Нет ?

Я когда первый раз накатал со своего воска, все понял.  Цвет, запах такой что не спутаешь. Так что не понимаю вашего скепсиса

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sanich сказал:

Сам користуюся боярською вощиною, але не раз уже чув від форумчан, що перетоплені листи цієї вощини мають вигляд "мила"

Пробували розчиняти різні зразки, в тч боярську, так от нерозчинного осаду там було чи ненайбільше. Тому тільки зі свого воску, і хоч поступово можна вивести ці домішки зі своєї пасіки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Женя Циба сказав:

Я з Мог-Под. наші місцеві пасічники категорично відмовилися від цеї вощини,її навіть нема у нас в магазинах;тому що на неї всі жалілись.Г....но полнейше.

Була у мене. Давно. Запах був відмінний. Але пливла трохи. Думаю, що питання в технології виробництва, яка роками відпрацьовується. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот сфоткал клише на своей забрусной вощине ,

есть клиент на 10 пачек по1000 гривен за пачку 

20200108_162556 (640x480).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, artemishe сказал:

.  Цвет, запах такой что не спутае

До 15 процентов примеси вы не определите не на глаз , не на вкус , не на запах .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Крош сказал:

До 15 процентов примеси вы не определите не на глаз , не на вкус , не на запах .

У меня сугубо экономический подход - если я привез человеку воск, в который ему не нужно зарывать свои оборотные средства, и привез деньги за работу, не торгуюясь, то добавлять что-либо не вижу смысла. Тем более что при желании можно и на прозводстве посидеть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Мико сказал:

Вот сфоткал клише на своей забрусной вощине ,

есть клиент на 10 пачек по1000 гривен за пачку 

20200108_162556 (640x480).jpg

Обична 180 грн , а забрусна 200грн

І для 20грн потрібно було забрус собирать 3 роки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, artemishe сказал:

то добавлять что-либо не вижу смысла. 

Все зависит от того сколько 

 

12 минут назад, artemishe сказал:

 привез деньги за работу

Так во сколько оцениваете услуги по переработке ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, САХНЮК сказал:

З бюджетних "Тупота", "Покровська", "Могилів-Подільська" плила поки що тільки "Могилів-Подільська"

Минулого 2019 року в мене ,, Покровська "" пливла навіть в нуклеусах:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...