Перейти к содержанию

Вощина


Рекомендуемые сообщения

Після того як перейшов на Боярську, проблем геть зовсім не маю. Не буду шукати щось далі, Боярська мене повністю влаштовує. Єдине що трошки погано що не роблять відразу на 145, здається Долина меду робе і на 145. Але то не така проблема, тим більше що магазини поступово переводжу на пластик. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.05.2019 в 07:07, Укроп сказав:

Після того як перейшов на Боярську, проблем геть зовсім не маю. Не буду шукати щось далі, Боярська мене повністю влаштовує. Єдине що трошки погано що не роблять відразу на 145, здається Долина меду робе і на 145. Але то не така проблема, тим більше що магазини поступово переводжу на пластик. 

Пластику покривати заливати воском? Я цікавилась уже... на 145 рамку. То сказали- треба покривати воском? А я думала, вони просто як на шаблоні набудують те що треба:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.05.2019 в 22:33, konoval_am сказав:

Не ризикнув по правді сказати. Навіть тестувати таке страшно. :umora:

Там немає, що тестувати:at:. 300-та рамка пішля  хвилею. За 145 вже писала. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Bee-beep сказал:

Пластику покривати заливати воском? Я цікавилась уже... на 145 рамку. То сказали- треба покривати воском? А я думала, вони просто як на шаблоні набудують те що треба:blink:

Так, тільки покривати воском. У мене американська то вона йде покрита вже воском. У нас роблять не покриті. Тому робите так. Берете воскоплав, которий приміняється в косметичних салонах, для депіляції. Розігріваєте в ньому воск, і маленьким валіком которий приміняється в будівництві- по малярству. Вмокаєте валік у віск, і розкатуєте поки гарячий по рамці. Або, берете звичайний паралон, вмокаєте у віск, і наносите на рамку. Якщо щось не зрозуміло, подзвоните, телефон мій у Вас є. Воскоплав можна купити в інтернет магазинах, наворочений не беріт, беріть самий простенький

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, Укроп сказав:

Так, тільки покривати воском. У мене американська то вона йде покрита вже воском. У нас роблять не покриті. Тому робите так. Берете воскоплав, которий приміняється в косметичних салонах, для депіляції. Розігріваєте в ньому воск, і маленьким валіком которий приміняється в будівництві- по малярству. Вмокаєте валік у віск, і розкатуєте поки гарячий по рамці. Або, берете звичайний паралон, вмокаєте у віск, і наносите на рамку. Якщо щось не зрозуміло, подзвоните, телефон мій у Вас є. Воскоплав можна купити в інтернет магазинах, наворочений не беріт, беріть самий простенький

:umora:і шо ви думаєте в мене немає тої штукенції дома:umora: воскосплава:af: я не з тих, жінок, що за природню красу :umora::umora:

Та нє, граться з валіками не наш метод:ah: представляю собі цей  муторний процес і буде все в воску тут, і я  :blink:  треба американську попробувать;) пару листочків купить:af: навіть знаю в кого вона єєєєє:umora::wave:;)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Bee-beep сказал:

:umora:і шо ви думаєте в мене немає тої штукенції дома:umora: воскосплава:af: я не з тих, жінок, що за природню красу :umora::umora:

Та нє, граться з валіками не наш метод:ah: представляю собі цей  муторний процес і буде все в воску тут, і я  :blink:  треба американську попробувать;) пару листочків купить:af: навіть знаю в кого вона єєєєє:umora::wave:;)

 

Я написав як то робить, і де він приміняється. Віск геть зовсім не розбризкується при такій процедурі. Американську бажано теж покривати, бо  того покриття для швидкішого освоєння не достатньо, ліпше теж покрити. В тому місці не купляйте, там ціна космос, інколи складається враження що в тієї людини таке розуміння що Українські пасічники міліонери, і лупе захмарні ціни. Буду висилати маток, і декілька рамок пришлю. Цитату. Я не з тих жінок що за природню красу, геть не зрозумів, поясніть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Укроп сказав:

геть не зрозумів, поясніть

депілірує:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотілось почути відгуки про Вінницьку вощину   (Вінницька обл. Могилів-Подільський р-н. с. Хоньківці )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Bладимиp сказав:

Хотілось почути відгуки про Вінницьку вощину   (Вінницька обл. Могинлів-Подільський р-. с. Хоньківці )

В Вінницькій обл. є кілька  виробників вощини, що правда вони мілкі але все ж..., тому "Внницька" не зовсім коректна назва, "Хоньківська" (Вінницька обл. Могинлів-Подільський р-.н)  так буде точніше, а ще точніше ЧП "Печак"

 

здається позаминулого сезону трохи хлопці "хімічили, як наразі не знаю.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Lefty сказал:

так буде точніше, а ще точніше ЧП "Печак"

Саме цього виробника я і мав на увазі (ФОП Печак)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас продають вощину Одеську. Виробника не кажуть, кажуть просто - Одеська. Вистоятись їй не маю змоги дати. Тому після покупки відразу в бій. Трохи правда покрутило в вуликах, але не критично. Помаранчевого кольору і пахне медом. Хто з такою зустрічався, скажіть чи нормальна вона? А то мені 2 кг дісталось недорого, тепер думаю чи використати чи спихнути кудись далі, а собі купити інщу якусь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Вадим Попов сказал:

У нас продають вощину Одеську. Виробника не кажуть, кажуть просто - Одеська. Вистоятись їй не маю змоги дати. Тому після покупки відразу в бій. Трохи правда покрутило в вуликах, але не критично. Помаранчевого кольору і пахне медом. Хто з такою зустрічався, скажіть чи нормальна вона? А то мені 2 кг дісталось недорого, тепер думаю чи використати чи спихнути кудись далі, а собі купити інщу якусь?

:at:Во время цветения подсолнуха, в жару, вся поплывёт волнами. Одесса, море, волны, наверное в этом главная причина, почему плывёт.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.05.2019 в 22:17, konoval_am сказал:

Ананьївська, судячи з відгуків, жахлива вощина. Що там за виробництво навіть подумати складно (. Я в поточному році, як трішки розгребусь зі справами зашатаю вощинний батл. Поки для нього в наявності (по хронології купівні) Долини Меду, АВВ 100 проста і забрусна, Боярка, Солдатов проста і забрусна, Дубовик, Тупота. 

Якщо в кого є пропозиції щодо того, кого з виробників обов"язково потрібно включити в батл - підкажіть.

Минулого року користувався вощиною Дубовика, як на мене вона на рівні з Тупотою. Гадяцька на рівень нижча від цих двох. Ще траплялася вощина від Смагіна, вона ще гірша. Іншою вощиною я не користувася. Нікого нехочу ображати це :IMHO1:

Хоча на колір і запах вощина Дубовика і Тупоти  різна - але мені та і та класна. Поки не було  Дубовика, для мене еталоном якості був Тупота.

Тож я б їх включив в батл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, MaXUA123 сказав:

Гадяцька на рівень нижча

ви про яку ?  в Гадячі   два виробники 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sergei 08 сказал:

ви про яку ?  в Гадячі   два виробники 

Не знаю який виробник, тому що на вощині не було ніяких "опознаватєльних знаків". Брав у Сенчука, він говорив що гадяцька.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.05.2019 в 22:06, Bладимиp сказав:

Хотілось почути відгуки про Вінницьку вощину   (Вінницька обл. Могилів-Подільський р-н. с. Хоньківці )

Користувався років 5 чи 6 тому, якість була відмінна.Привозив Роман білим фольксвагеном, міняв на віск.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.05.2019 в 21:23, Віктор60 сказал:

Користувався років 5 чи 6 тому, якість була відмінна.Привозив Роман білим фольксвагеном, міняв на віск.

Зрозуміло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...
+ 2. пасмурно.  на огороде снега совсем немного а на дорогах уже растаял.

Я от Вас южнее так что можно считать что переобулись в одно время. колёса у меня побольше ваших но в 350 гр. вписался. теперь  Утром можно ехать на Киев в Боярку на воскозавод сейчас пойду грузится и как раз весь воск взвешу.  забрусный  за 3 года. ну и немного с рамок этого года выбраковка.

Будете робити чисто з забрусу чи на обмін?

 

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, uam_63 сказал:

Будете робити чисто з забрусу чи на обмін?

 

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

 

 

 

Хай мене застрелять  збирать 3 года забрус а потом поменять его на парафин с амитразами и.т.д.     будут катать мне . для меня. с моего. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Хай мене застрелять  збирать 3 года забрус а потом поменять его на парафин с амитразами и.т.д.     будут катать мне . для меня. с моего. 

Ближе никто не катает вощину? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Хай мене застрелять  збирать 3 года забрус а потом поменять его на парафин с амитразами и.т.д.     будут катать мне . для меня. с моего. 

Сергей, в прошлом году я менял воск в Николаеве у Степанова , на будущее договорились с ним катать вощину со своего воска , собираю воск, вощина от Степанова мне нравится.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Михаил 2006 сказав:

Сергей, в прошлом году я менял воск в Николаеве у Степанова , на будущее договорились с ним катать вощину со своего воска , собираю воск, вощина от Степанова мне нравится.

от степанова это где?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, wwlo сказал:

от степанова это где?

https://stepanov.agrobiz.net/goods/izgotovlenie-voshchiny-iz-voska/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, Михаил 2006 сказав:

Сергей, в прошлом году я менял воск в Николаеве у Степанова , на будущее договорились с ним катать вощину со своего воска , собираю воск, вощина от Степанова мне нравится.

це де, на Чигріна?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Лавр сказал:

це де, на Чигріна?

Ні , на вїзді в Миколаїв перед Варваровським мостом Клубна 82.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...