Перейти к содержанию

Вощина


Рекомендуемые сообщения

2 години тому, Надія сказав:

Експерименти проводити більше немає бажання. Можливо вощина Тупоти дійсно гарна, але від нас поїхати до них через Кропивницький...  Дороги майже як після воєнного бомбардування. На вертоліт ще не заробила. Тому до Боярки швидче

А що у вас місцевий бджоломагазин пропонує? У нас  Тупоти, була Покровська - рідкісне лайно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, mits сказав:

Нашинская, :umora:Только у нас её ни кто не берёт:umora:. Все знакомые берут Вашу, Боярскую. А "сертификат" внутри пачки , прилагался?

Щоб їм іхня жінка так давала, як вони вощину роблять:umora:

 То нічого, що у Вас не беруть:umora:. Тут вони знайшли свого потрЄбІтЄлЯ, прям на центральному вході стоять, на виставці:umora: Вона наче пластикова:blink:  

А ще мав бути якись сертифікат?:af: Ото все що було, жовтенький листочок зверху, місце якому в WC.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Надія сказав:

Експерименти проводити більше немає бажання. Можливо вощина Тупоти дійсно гарна, але від нас поїхати до них через Кропивницький...  Дороги майже як після воєнного бомбардування. На вертоліт ще не заробила. Тому до Боярки швидче

Ну мені з Львівщини напевно ближче:hmm:,але я міняю по місцю,є чотири види,але після тестування в бдололабораторії,бджоли чибрали Тупоту,сперечатись не став.:hi:

5 годин тому, Bee-beep сказав:

Щоб їм іхня жінка так давала, як вони вощину роблять:umora:

 То нічого, що у Вас не беруть:umora:. Тут вони знайшли свого потрЄбІтЄлЯ, прям на центральному вході стоять, на виставці:umora: Вона наче пластикова:blink:  

А ще мав бути якись сертифікат?:af: Ото все що було, жовтенький листочок зверху, місце якому в WC.

Жінка дає стільки,скільки є потреба.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні роздав пластикову. Через декілька годин глянув, тягнуть. Поставив за мету 145 магазину рамку, мати лише пластикову. Сьогодні працюють на ріпакові цілий день, з рамки капає річкою

image.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Укроп сказал:

Поставив за мету 145 магазину рамку, мати лише пластикову.

 

Где покупаете пластиковую вощину, если не секрет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Сергiйко сказал:

Где покупаете пластиковую вощину, если не секрет

В Америці

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Лавр сказал:

А що у вас місцевий бджоломагазин пропонує? У нас  Тупоти, була Покровська - рідкісне лайно.

А у нас у бджоломагазинах є Боярка та Миколаївська. У минулому році була ще Покровська.

Вощина що Покровська, що Новотроїцька (ці два населенні пункти неподалік) дійсно брак.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.05.2019 в 20:51, Bee-beep сказав:

Останній раз брала, прям в акурат в рамку, вчора накатувала.Я вже як жадіна спробувала і інших виробників і знов поїхала в Боярку.

Бо я як жлоб-економ по іншому назвати це не можу.Восени на вистаці в Києві купила в обмін  вощину (фото обладинки прикладаю).Добре, що вистачило кебеті в голові взяти тільки 5 кг.

1.За зиму не висохла, як це має бути.

2.На Даданівській рамці бджоли на ній накрутили дочотра трута, при чому всі сім*ї.Я такого ще не бачила.Тепер просто вибраковувати і все.

3.На 145 рамці її покрутило.Чепез 2 доби мусила міняти половину магазинів! Знімати і викидати в топку, накатувати нормальну. А це дурна робота і лишня тривога бджіл.

4.Не стає в рамку Дадан по довжині.Треба  3  см. зрізати з кожного листа.

Перший раз стикаюсь, я вибачаюсь, з таким лайном.

Не в реверасн Боярці.Але  їхня вощина мене ніколи так не підставляла. І прополісну брала, і звичайну і трутову.

20190510_204450.jpg

Отож  вірте мудрим людям і перевіреним виготовлювачам.:IMHO::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.05.2019 в 11:38, Bee-beep сказав:

Щоб їм іхня жінка так давала, як вони вощину роблять:umora:

 То нічого, що у Вас не беруть:umora:. Тут вони знайшли свого потрЄбІтЄлЯ, прям на центральному вході стоять, на виставці:umora: Вона наче пластикова:blink:  

А ще мав бути якись сертифікат?:af: Ото все що було, жовтенький листочок зверху, місце якому в WC.

:rofl::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Америці
Онлайн магазин или через живущих в Америке?
Веб.Адрес магазина не секрет показать?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, BeeDeny сказал:

Онлайн магазин или через живущих в Америке?
Веб.Адрес магазина не секрет показать?

У мене в Америці живе багато років рідний брат, який тримає пасіку 2000 сімей. По можливості він мені купує, і відправляє вощину. У них все лише пластик, тому що самі розумієте як то навощувати рамки на 5000- 25000 сімей. Є такі господарства що літаком перевозять свої бджоли на кочівлю по всій Америці. Тому їм вигідно лише пластик. Заводи которі виготовляють рамки, і вощину працюють цілодобово не зупиняючись круглий рік. І бувають такі моменти що пасічники відчувають проблему в придбанні рамок. Я вирішив теж повністю поступово перейти на пластмасу,ті рамки которі на 145, і йдуть під мед. Зручні тим що не боїшся що не рве в медогонці, і міль якщо пошкодить, то лише по площі, а не наскрізь. І термін використання в них необмежений

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.05.2019 в 16:53, Ворон сказав:

 

Жінка дає стільки,скільки є потреба.

Я мала на увазі не кількість, а якість.

В 11.05.2019 в 17:52, Укроп сказав:

Сьогодні роздав пластикову. Через декілька годин глянув, тягнуть. Поставив за мету 145 магазину рамку, мати лише пластикову. Сьогодні працюють на ріпакові цілий день, з рамки капає річкою

image.jpg

круто:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.05.2019 в 18:03, Сергiйко сказал:

Где покупаете пластиковую вощину, если не секрет

Я нашу покупал Дергачи.Но она только 230-я и стандарт "не наш",подрезать нужно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Vitalii сказал:

Ходят слухи что Ананев много парафина бадяжит

Це що за вощина?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бачу тут колега ділиться досвідом використання пластикової вощини, може ще хтось використовує, поділіться враженнями.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора вечером навощував рамки, закінчилася вощина від Дубовика, взяв пачку з місцевого магазину (виробника не пам'ятаю) и тут почалися танці з бубном, вощина на сантиметр по ширині не входить в рамку, м'яка до неможливості (або дуже свіжа, або з якогось г-мна зроблена) і ще до всього дорожча на 15% але так, як міняв на віск то особливо різниці в ціні немає. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.05.2019 в 20:51, Bee-beep сказав:

Останній раз брала, прям в акурат в рамку, вчора накатувала.Я вже як жадіна спробувала і інших виробників і знов поїхала в Боярку.

Бо я як жлоб-економ по іншому назвати це не можу.Восени на вистаці в Києві купила в обмін  вощину (фото обладинки прикладаю).Добре, що вистачило кебеті в голові взяти тільки 5 кг.

1.За зиму не висохла, як це має бути.

2.На Даданівській рамці бджоли на ній накрутили дочотра трута, при чому всі сім*ї.Я такого ще не бачила.Тепер просто вибраковувати і все.

3.На 145 рамці її покрутило.Чепез 2 доби мусила міняти половину магазинів! Знімати і викидати в топку, накатувати нормальну. А це дурна робота і лишня тривога бджіл.

4.Не стає в рамку Дадан по довжині.Треба  3  см. зрізати з кожного листа.

Перший раз стикаюсь, я вибачаюсь, з таким лайном.

Не в реверасн Боярці.Але  їхня вощина мене ніколи так не підставляла. І прополісну брала, і звичайну і трутову.

20190510_204450.jpg

Ананьївська, судячи з відгуків, жахлива вощина. Що там за виробництво навіть подумати складно (. Я в поточному році, як трішки розгребусь зі справами зашатаю вощинний батл. Поки для нього в наявності (по хронології купівні) Долини Меду, АВВ 100 проста і забрусна, Боярка, Солдатов проста і забрусна, Дубовик, Тупота. 

Якщо в кого є пропозиції щодо того, кого з виробників обов"язково потрібно включити в батл - підкажіть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, konoval_am сказал:

Долини Меду, АВВ 100 проста і забрусна, Боярка, Солдатов проста і забрусна, Дубовик, Тупота. 

Якщо в кого є пропозиції щодо того, кого з виробників обов"язково потрібно включити в батл - підкажіть.

Зачем всё это ? 

Сегодня у них воска в изобилии и %  добавок меньше 

Завтра нехватка , а спрос большой 

с ним и соблазн большой 

Не каждый устоит :IMHO1:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ананьївська, судячи з відгуків, жахлива вощина. Що там за виробництво навіть подумати складно (. Я в поточному році, як трішки розгребусь зі справами зашатаю вощинний батл. Поки для нього в наявності (по хронології купівні) Долини Меду, АВВ 100 проста і забрусна, Боярка, Солдатов проста і забрусна, Дубовик, Тупота. 
Якщо в кого є пропозиції щодо того, кого з виробників обов"язково потрібно включити в батл - підкажіть.
Ананьїв же
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Вадим Попов сказав:
15 хвилин тому, konoval_am сказав:
Ананьївська, судячи з відгуків, жахлива вощина. Що там за виробництво навіть подумати складно (. Я в поточному році, як трішки розгребусь зі справами зашатаю вощинний батл. Поки для нього в наявності (по хронології купівні) Долини Меду, АВВ 100 проста і забрусна, Боярка, Солдатов проста і забрусна, Дубовик, Тупота. 
Якщо в кого є пропозиції щодо того, кого з виробників обов"язково потрібно включити в батл - підкажіть.

Ананьїв же

Не ризикнув по правді сказати. Навіть тестувати таке страшно. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Мико сказав:

Зачем всё это ? 

Сегодня у них воска в изобилии и %  добавок меньше 

Завтра нехватка , а спрос большой 

с ним и соблазн большой 

Не каждый устоит :IMHO1:

 

 

Для себе в першу чергу. А в другу для того щоб щось заявляти виважено і аргументовано. Не хочу образити Пасічника чи Баскевича, але вони почали хвалити вощину (Дубовик і Д.М. відповідно) і розповідати про її ультраякість ще тільки понюхавши і не відпрацювавши з нею хоча б по сезону. Доречі, тестування буду робити сліпе. Щоб не було упередженості ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас вощину продають навіть поштучно. 15 грн листок. Вощина жовто-помаранчевого кольору. Пахне воском і медом. Власник магазину сам пасічник, каже, що поганого не возить. Сьогодні навощував і ставив в вулики, побачимо як потягнуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Брат почав робити власноруч на вафельниці - будують на ура.

вощина.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, konoval_am сказал:

 Не хочу образити Пасічника чи Баскевича, але вони почали хвалити вощину (Дубовик і Д.М. відповідно) і розповідати про її ультраякість ще тільки понюхавши і не відпрацювавши з нею хоча б по сезону.

Всё оплачено сполна 

Денюжку нужно отрабатывать 

Я вот тоже Тане обещал снять ролик ,

про ту забрусную вощину ,что она мне откатала 

Расплавить пару листов и сразу охладить в холодной воде 

Без монтажа что бы обойтись 

Посмотреть что же выйдет в итоге 

Та всё руки не доходят ,вывод маток забирает всё время 

Но обязательно сниму 

Главное забыл ,всё бесплатно сниму и выложу 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...