Перейти к содержанию
ПасекаВВ

Вощина

В теме 157 сообщений

Хлопці. Не памятаю де читав, але давно прочитав таку штуку. Користуюсь постійно ( в невеликих обємах ). На скло чисте і рівне (можна воскотопку)  під прямими сонячними променями тримаю лист поки не стане прозорим, але щоб не потік, потім у холодне місце лежачи на хорошу рівну поверхню. Після охолодження при навощуванні не коробиться і не пускає хвиль у вулику. 

Изменено пользователем Міхал-69

Поделиться сообщением

І так пару сотень разів, )

Отправлено с моего Redmi 4X через Tapatalk

Поделиться сообщением

Про сотні разів - це якщо купуєте всі пачки поганоі вошини. Краще взяти трохи на пробу , потім можна працювати з кращим  виробником напряму. А хочете "пару сотень разів" - купуйте і надалі  "круту" вощину :umora:

Изменено пользователем Міхал-69

Поделиться сообщением

В ‎08‎.‎06‎.‎2018 в 18:40, Міхал-69 сказал:

Хлопці. Не памятаю де читав, але давно прочитав таку штуку. Користуюсь постійно ( в невеликих обємах ). На скло чисте і рівне (можна воскотопку)  під прямими сонячними променями тримаю лист поки не стане прозорим, але щоб не потік, потім у холодне місце лежачи на хорошу рівну поверхню. Після охолодження при навощуванні не коробиться і не пускає хвиль у вулику. 

Так делаете с вощиной которая плывет или со всей подряд?

Поделиться сообщением

Только что, Paha сказал:

Так делаете с вощиной которая плывет или со всей подряд?

Тільки якщо купив  вощину що пливе. Але стараюся таку більше не брати. Та що хороша - пробував робити теж так але результат все рівно хороший - рамки всі відбудовують прекрасно.

Поделиться сообщением

Вчора був у брата і бачив вощину власного виробництва з забрусного воску. Що хочу сказати - це те що вощина досить тверда, але і хрупка (легко ломиться). І виникло в мене питання - куди дувається наш забрусний віск, і що то за пластилін нам пхають у пачках з якого можна коники ліпити.

Поделиться сообщением

Тільки що, Серж 82 сказав:

Вчора був у брата і бачив вощину власного виробництва з забрусного воску. Що хочу сказати - це те що вощина досить тверда, але і хрупка (легко ломиться). І виникло в мене питання - куди дувається наш забрусний віск, і що то за пластилін нам пхають у пачках з якого можна коники ліпити.

коники будете ліпити через пару років після використання тієї вощини. приймаю обмінюю віск. знаю людей які херньої не страдають приносять віск товщиною пару см і на злитку є поверхневий натяг. при розломі структура не зовсім відповіна воску запитую ощину яку використовуєте - відповідь знаю на перед . (виробник вгадується тільки в

регіоні)

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти