Перейти к содержанию

Сушка для пыльцы (ТЭН - Пленочный инфракрасный нагреватель)


BeeDeny

Рекомендуемые сообщения

А если вот так устроить сушку7836f795843b923d8a95ba4fab9c765b.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Фанат сказав:

А ви під цю плівку ложили якийсь термоізолятор.???

Пробував класти фольгоізол. Але якогось виграшу не помітив. Хоча і шкоди не буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

нагревательным элементом может быть что угодно. Вентилятор и регулятор температуры должен быть однозначно. От оборудования и технологии напрямую зависит качество продукта. На предыдущем моем фото показано принципиальную схему сушильного шкафа, где стрелами показано направление воздуха через нагревательный элемент сразу ко всем лоткам с пыльцой, что обеспечивает равномерную сушку продукта.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, dulgerov сказав:

Вентилятор и регулятор температуры должен быть однозначно

Не всегда. Зависит от конструкции сушарки. Я обхожусь без этих элементов. Температура для сушки пыльцы плёнкой "Тёплый пол" как раз оптимальная, не говоря уже о простоте конструкции, эффективности и производительности.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Каждый сам себе инженер.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, BeeDeny сказав:


Да

 


Естественным путем выпаряется...

Чемно дякую!:hi:

Був щойно в "Новій Лінії". Глянув на ціни на теплий пол... що вам сказать...Хай його Рокфейлєр купляє та сушить обніжку. Може розбагатіє...:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чемно дякую!:hi:
Був щойно в "Новій Лінії". Глянув на ціни на теплий пол... що вам сказать...Хай його Рокфейлєр купляє та сушить обніжку. Може розбагатіє...:ak:

Для успокоения нужно было и в эпицентр зайти ))))).

Только не могу понять,что вам мешает купить через интернет/ОЛХ у импортеров
HiHeat ?

Приведите полную стоимость нагревателя открытой спирали+термореле+вентилятора.

Пленка идет шириной 0.5м 0.8м 1м.
Зачем терморегулятор если выше 40° не поднимается температура на самой пленке.

Я конструкцию рассматриваю с поддонами как "из духовки" .
Прототип на первом посте у меня..
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, BeeDeny сказав:


Для успокоения нужно было и в эпицентр зайти ))))).

Только не могу понять,что вам мешает купить через интернет/ОЛХ у импортеров
HiHeat ?

Приведите полную стоимость нагревателя открытой спирали+термореле+вентилятора.

Пленка идет шириной 0.5м 0.8м 1м.
Зачем терморегулятор если выше 40° не поднимается температура на самой пленке.

Я конструкцию рассматриваю с поддонами как "из духовки" .
Прототип на первом посте у меня..

Дякую за пораду! Спробую дізнатися...:hi: А то  нагрівачі, що я бачив менше 2800- 3200 гривасів не коштували. І шматками не продавалися...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю зачем изобретать велосипед.у меня лампа одна , вентилятор и терморегулятор,ведро полное на десять литров на четырех поддонах с маскитной сеткой сохнет 12 часов,пыльцу х...ен зубами роскусиш.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

Дякую за пораду! Спробую дізнатися...:hi: А то  нагрівачі, що я бачив менше 2800- 3200 гривасів не коштували. І шматками не продавалися...

Не сприйміть за рекламу, бо ж не вказую вихідних даних. HI-HEAT,Корея -320 гривнів за кв. метер! А порізка можлива по 25 см з шириною 0,5 і 0,8 та 1 метр.:ay: Знайшов, те що шукав! Дякую, BeeDenyдуже вам вдячний!:hi:

 

1 година тому, paseznik2013 сказав:

Не знаю зачем изобретать велосипед.у меня лампа одна , вентилятор и терморегулятор,ведро полное на десять литров на четырех поддонах с маскитной сеткой сохнет 12 часов,пыльцу х...ен зубами роскусиш.

Мені Іф пол потрібен не лише для сушки пилку, а особливо класний буде й для інкубатора,- без різких перепадів та світла, яке виникає при застосуванні лампочок як підігрівальний елемент...:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я когда то в свое время занимался инкубацией птицы то у меня в инкубаторе стояли полторы спирали с утюга и прибалтийская автоматика,я такой автоматики по сей день не где не встречал.перепада температуры вобще не было.в том инкубаторе всегда был найлучший выход.работал как швейцарский механизм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, paseznik2013 сказав:

Я когда то в свое время занимался инкубацией птицы то у меня в инкубаторе стояли полторы спирали с утюга и прибалтийская автоматика,я такой автоматики по сей день не где не встречал.перепада температуры вобще не было.в том инкубаторе всегда был найлучший выход.работал как швейцарский механизм.

Та зараз з матеріалами все супперр , є вибір. Он у мене на пасіці в Княжичах - неподалік того місця, де поліцаї перестрілялися,- є будівельний сільський магазинчик, в якому майже все можна придбати. Бачив там і інкубатори, і найрізноплановіші вентилятори....Були б гроші...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені Іф пол потрібен не лише для сушки пилку, а особливо класний буде й для інкубатора,- без різких перепадів





Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.01.2017 в 22:42, Фанат сказал:

Нет, я буду делать безкоропусую как на ссылке в моем посте выше без всяких там спиралей и тэрморегуляторов.

Вот такую(там виднно под пленкой этажерку):

http://hot-film.com.ua/p161229125-elektro-sushilka-dlya.html

Хорошая идея.Как рассчитать  сколько лотков и каким размером делать на 5-6  ведер пыльцы?Может кто подскажет буду очень благодарен.

В 26.01.2017 в 23:59, Немолодой сказал:

Зависит от конструкции сушарки

У вас сушилка "безкаркасная"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, ДобровоЛ сказал:

. Бачив там і інкубатори

А цену на Инкубатор не подскажите? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У вас сушилка "безкаркасная"?

Попробуйте одну литровую банку наполненную гречкой рассыпать на столе. увидете площадь "пятна"
6d45953355bfbd91b90ab4e09ef20845.jpg

Соответственно поймёте площади необходимости
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, mixaskm сказав:

А цену на Инкубатор не подскажите? 

Ой, вибачте, але я не звернув увагу. Бачив раніше десь розцінки інкубаторів на якомусь з сайтів - від 450 і більше - в залежності від розмірів та обладнання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

В 26.01.2017 в 20:59, Немолодой сказал:

Не всегда. Зависит от конструкции сушарки. Я обхожусь без этих элементов. Температура для сушки пыльцы плёнкой "Тёплый пол" как раз оптимальная, не говоря уже о простоте конструкции, эффективности и производительности.

Ми з плівкою "теплий пол", "граємось" вже 5 років- робимо з неї декристалізатори. Висновки наступні:

- пластик випромінює хімію, для харчових продуктів не рекомендується.

- секції мають велику розбіжність потужності, термоконтроль обов"язковий!

- будьте обережні з китайськими термоконтролерами - 90% браку.

- Пересушувати пилок - це ще гірше ніж недосушувати, все одно що просо їсти!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 
Ми з плівкою "теплий пол", "граємось" вже 5 років- робимо з неї декристалізатори. Висновки наступні:
- пластик випромінює хімію, для харчових продуктів не рекомендується.


Раскройте , пожалуйста, смысл сказанного. Какую химию и каким образом?

Для пищевых продуктов если они в прямом контакте?
Если через слой железа?
Т.Е. декристализаторы насыщают чем то вредным?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, BeeDeny сказал:


Раскройте , пожалуйста, смысл сказанного. Какую химию и каким образом?

Для пищевых продуктов если они в прямом контакте?
Если через слой железа?
Т.Е. декристализаторы насыщают чем то вредным?

Я не задавался целью собирать такую информацию, но почитайте рекомендации по использованию ПЭТ бутылок ( пластик тот же), рекомендации по исполльзованию пленок "теплый пол" и добавлю от себя что клей и состав резистора - тоже не пищевой материал.

Декристализатор не имеет прямого контакта с пищевым продуктом и используется с термоотсекателем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, BeeDeny сказав:

Какую химию и каким образом?

 

1 година тому, Ю.М. сказав:

Я не задавался целью собирать такую информацию

Ю.М. То на підставі чого стверджуєте про шкоду?

А тепер поміркуємо.

Перший випадок: В пластиковій бутилці - харчовий напій (Фанта, Пепсі і таке інше) Температура влітку такої бутилки сягає 20-23 градусів. Бутилка може зберігатися 30-40 днів і більше.

Другий випадок:   Варіант з сушаркою, де температура 40-50 градусів, а тривалість сушки 10-12 годин.

Питання: То де більше шкідливої хіміЇ, якщо вона насправді існує, потрапить до харчових продуктів?:IMHO1:

P.S. Так, між іншим. Асфальт є одним із найбільших канцерогенів (провокаторів ракових захворювань)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Немолодой сказал:

 

Ю.М. То на підставі чого стверджуєте про шкоду?

А тепер поміркуємо.

Перший випадок: В пластиковій бутилці - харчовий напій (Фанта, Пепсі і таке інше) Температура влітку такої бутилки сягає 20-23 градусів. Бутилка може зберігатися 30-40 днів і більше.

Другий випадок:   Варіант з сушаркою, де температура 40-50 градусів, а тривалість сушки 10-12 годин.

Питання: То де більше шкідливої хіміЇ, якщо вона насправді існує, потрапить до харчових продуктів?:IMHO1:

P.S. Так, між іншим. Асфальт є одним із найбільших канцерогенів (провокаторів ракових захворювань)

Для мене фанта, пепсі, асфальт це одне, а пилок зовсім інше ( рос: прошу не путать божий дар с яишницей)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Згоден, що асфальт це інше (приклад я навів для того, щоб розуміти, що все що нас оточує так чи інакше несе в собі певний негативниі вплив).

А от Фанту...(не подобається Фанта чи Пепсі - читай Миргородська, Бонаква) та пилок об"єднує в даному випадку не тільки те, що це харчові продукти, а і те, що вони мають контакт із згадуваною плівкою. Щодо яєшні, то для мене це смачна страва.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Немолодой сказал:

Згоден, що асфальт це інше (приклад я навів для того, щоб розуміти, що все що нас оточує так чи інакше несе в собі певний негативниі вплив).

А от Фанту...(не подобається Фанта чи Пепсі - читай Миргородська, Бонаква) та пилок об"єднує в даному випадку не тільки те, що це харчові продукти, а і те, що вони мають контакт із згадуваною плівкою. Щодо яєшні, то для мене це смачна страва.  

Справа в тому, що коли Ви (клієнти) берете у мене обладнання,  вимагаєте відповідності вимогам харчової промисловості - нержавіюча сталь, фарба, пластик, захисту від враження ел. струмом, технічні вимоги - щоб не порізатись, не травмуватись, і це правильно і доцільно :IMHO: Але коли Ви продаєте мені свій продукт, я також Ваш клієнт і маю право вимагати від Вас дотримання певних стандартів і правил. Якщо Ви ставите під сумнів мої зауваження (які я озвучив на основі 5 річного досвіду роботи з плівками), Вам ніхто не заважає отримати ТУ на свою сушарку та сертифікат якості на продукт і я вибачусь перед Вами, визнавши свою некомпетентність  у цій справі.  Оскільки я знаю тривалість, ціну і мороку з отриманням цих паперів, нам залишається тільки прислухатись один до одного і шукати компроміс. :IMHO::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Справа в тому, що коли Ви (клієнти) берете у мене обладнання, ...Вам ніхто не заважає отримати ТУ на свою сушарку та сертифікат якості на продукт... нам залишається тільки прислухатись один до одного і шукати компроміс. :IMHO::az:


В продолжение могу сказать... Мы все покупаем как здесь, так и у других продавцов изделия из древесины (рамки,корпуса,улики) но НИКТО не показал вет.контроль.( название точно не помню бумажки- проверка на радиацию) , вероятность того, что лес "житомирский" имеется у всех.....
:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Сушка для пыльцы (ТЭН - Пленочный инфракрасный нагреватель)

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...