Перейти к содержанию

Науково-практична конференція "Селекція европейських бджіл , теорія та практика"


Іван Михайлович

Рекомендуемые сообщения

17 часов назад, Іван Михайлович сказал:

дайте номер телефону хоч однієї  громадської організації , яка займається селекцією і матководствм, у мене немає такої інформації.

Може є адрес , хто і де робить теж що і ми. Прошу озвучити. Форумчанам  теж буде цікаво. 

громадська організація { ГО } " яка займається селекцією і матководствм",тобто до даної ГО, як відноситись,як до наукової структури,чи як до промислового комплексу, що займається покращенням певних ліній окремої породи з подальшою репродукцією? Перше як на мою думку повинна мати професорський склад,якщо друге, то повинна бути атестована ні відповідність всіх вимог, згідно чинного законодавства   http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0739-00/conv     тому якщо не важко, товариству розяснити перед зустріччю, місце ГО в галузі бджільництва,бо я сам чесно або багато пропустив ,або не розумію,дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ГО повинна об"днати усіх зацікавлених і зареєстрованих згідно законодавства учасників - селекціонерів, матководів, інститутів і т.д.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, dust сказал:

ГО повинна об"днати усіх зацікавлених і зареєстрованих згідно законодавства учасників - селекціонерів, матководів, інститутів і т.д.

згідно якого закону? я про те якщо є можливості, то так,і мову я веду про мухи і котлети,та хотів би, як висновок до мого питання отримати досконалу відповідь,для майбутнього мого прагматичного бачення,бо для себе я ще не все розумію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кожен матковод, селекціонер чи інститут і т.д. вже сам визначає закон для реєстрації своєї діяльності і приходить в ГО вже юридично  оформленим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

згідно якого закону? я про те якщо є можливості, то так,і мову я веду про мухи і котлети,та хотів би, як висновок до мого питання отримати досконалу відповідь,для майбутнього мого прагматичного бачення,бо для себе я ще не все розумію.

Читай Закон України "Про громадські обєднання". Детальніше , про наші права і можливості, як офіційно признану державою організацію, можна знайти в інтернеті.

  • фахові об'єднання — є видом самоорганізації громадян і юридичних осіб, що створюється з метою реалізації суспільних інтересів і впровадження засад саморегулювання у визначеній статутом сфері, галузі чи секторі діяльності. Особливості правового регулювання діяльності фахових об'єднань визначається окремим законом України;

Права зареєстрованих громадських організацій

Для здійснення цілей і завдань, визначених у статутних документах, зареєстровані громадські організації користуються правом:

  1. виступати учасником цивільно-правових відносин, набувати майнові і немайнові права;
  2. представляти і захищати свої законні інтереси та законні інтереси своїх членів (учасників) у державних та громадських органах;
  3. проводити масові заходи (збори, мітинги, демонстрації тощо);
  4. ідейно, організаційно та матеріально підтримувати інші громадські організації, надавати допомогу в їх створенні;
  5. створювати установи та організації;
  6. одержувати від органів державної влади і управління та органів місцевого самоврядування інформацію, необхідну для реалізації своїх цілей і завдань;
  7. вносити пропозиції до органів влади і управління;  
  8. розповсюджувати інформацію і пропагувати свої ідеї та цілі;
  9. засновувати засоби масової інформації.

Поки що , деякі очільники державних структур і наукових установ,  не усвідомлюють, що таке дієва громадська організація. Це розуміння залежить від нас з Вами. Якщо у нас буде громадська позиція і не будемо мовчки спостерігати за бездіяльністю тих що ЗОБОВЯЗАНІ працювати на користь галузі бджолярства  ,то справи підуть на краще.

"Під лежачий камінь, вода не тече" ( народна мудрість). Потрібно самим рухати процес і не давати спуску тим,  хто філонить і протирає штанці на державних посадах і на наших податках вибудовує  видимість роботи.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Іван Михайлович сказал:

Читай Закон України "Про громадські обєднання". Детальніше , про наші права і можливості, як офіційно признану державою організацію, можна знайти в інтернеті.

  • фахові об'єднання — є видом самоорганізації громадян і юридичних осіб, що створюється з метою реалізації суспільних інтересів і впровадження засад саморегулювання у визначеній статутом сфері, галузі чи секторі діяльності. Особливості правового регулювання діяльності фахових об'єднань визначається окремим законом України;

Права зареєстрованих громадських організацій

Для здійснення цілей і завдань, визначених у статутних документах, зареєстровані громадські організації користуються правом:

  1. виступати учасником цивільно-правових відносин, набувати майнові і немайнові права;
  2. представляти і захищати свої законні інтереси та законні інтереси своїх членів (учасників) у державних та громадських органах;
  3. проводити масові заходи (збори, мітинги, демонстрації тощо);
  4. ідейно, організаційно та матеріально підтримувати інші громадські організації, надавати допомогу в їх створенні;
  5. створювати установи та організації;
  6. одержувати від органів державної влади і управління та органів місцевого самоврядування інформацію, необхідну для реалізації своїх цілей і завдань;
  7. вносити пропозиції до органів влади і управління;  
  8. розповсюджувати інформацію і пропагувати свої ідеї та цілі;
  9. засновувати засоби масової інформації.

Поки що , деякі очільники державних структур і наукових установ,  не усвідомлюють, що таке дієва громадська організація. Це розуміння залежить від нас з Вами. Якщо у нас буде громадська позиція і не будемо мовчки спостерігати за бездіяльністю тих що ЗОБОВЯЗАНІ працювати на користь галузі бджолярства  ,то справи підуть на краще.

"Під лежачий камінь, вода не тече" ( народна мудрість). Потрібно самим рухати процес і не давати спуску тим,  хто філонить і протирає штанці на державних посадах і на наших податках вибудовує  видимість роботи.

 

 

зрозумів,а от про бачення філонізму треба конкретно визначити його основні складові,тобто,що не так на сьогодні в державній структурі яка має виконувати роботу за напрямком, при тому було б добре, якби була відкритість, ГО показує шляхи вирішення,чи пропозицію-заклик до вирішення питань які сьогодні необхідні в галузі бджільництва:IMHO:, по суті ініціатором в даному випадку щодо конференції являється ГО, теж нормально,ну і друге для себе я зрозумів рамки ГО, ГО неможе бути ані науковим центром,ані промисловим до того моменту поки не буде виконано всі умови,щодо вище перечислених.

2 часа назад, dust сказал:

ГО повинна об"днати усіх зацікавлених і зареєстрованих згідно законодавства учасників - селекціонерів, матководів, інститутів і т.д.

я б сказав об'єднує, повинності немає

 

1 час назад, dust сказал:

Кожен матковод, селекціонер чи інститут і т.д. вже сам визначає закон для реєстрації своєї діяльності і приходить в ГО вже юридично  оформленим.

на добровільних засадах

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, miro сказал:

громадська організація { ГО } " яка займається селекцією і матководствм",тобто до даної ГО, як відноситись,як до наукової структури,чи як до промислового комплексу, що займається покращенням певних ліній окремої породи з подальшою репродукцією? Перше як на мою думку повинна мати професорський склад,якщо друге, то повинна бути атестована ні відповідність всіх вимог, згідно чинного законодавства   http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0739-00/conv     тому якщо не важко, товариству розяснити перед зустріччю, місце ГО в галузі бджільництва,бо я сам чесно або багато пропустив ,або не розумію,дякую.

Ми зоорганізувалися і почали працювати в рамках Закону України " Про Громадські обєднання".

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гадаю потрібно новину про КОНФЕРЕНЦІЮ розмістити ще на інших інтернет ресурсах, Пасіка біз, Золота бджола, Булатов 100....   а також в друкованих виданнях. І ще дуже важливо, потрібно подбати про професійного перекладача який вже сьогодні має знати що буде тема бджільництво, селекція бджіл, та міг би підготуватись. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Михалыч, кто, где и когда проводил установчый съезд ГО СМУ и выбрал тебя председателем? Зачем прикрываешся лозунгами о патриотизме, а сам карнику и бакфаст завозишь в ареал обитания местных пород?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, matkoved сказал:

Михалыч, кто, где и когда проводил установчый съезд ГО СМУ и выбрал тебя председателем? Зачем прикрываешся лозунгами о патриотизме, а сам карнику и бакфаст завозишь в ареал обитания местных пород?

Іван Михайлович не звиртайте увагу перший засланий козачок вже є

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, matkoved сказал:

Михалыч, кто, где и когда проводил установчый съезд ГО СМУ и выбрал тебя председателем? Зачем прикрываешся лозунгами о патриотизме, а сам карнику и бакфаст завозишь в ареал обитания местных пород?

А навіщо нам той установчий з'їзд? Він об'єднав навколо себе своїх однодумців, для нас він і без з'їзду є беззаперечним авторитетом. Багато хто проводив з'їзди, і що помінялось? Віз і нині там. А Іван Михайлович робе ту справу яку до нього ніхто не робив, і впевненний що і не зробе. Людина витрачає масу своїх грошей, щоб гідно представить Україну і все зрушити з мертвої точки. А комусь це стало кісткою в горлі. Тільки не зрозуміло чому? По матках з Європи, які він привіз всим бажаючим, по собівартості. Теж щось не подобається? То немає проблем, будем привозити тепер дуже обмежено, і тільки для себе. Скажу Вам так, перед тим як когось критикувати то треба самому хоч щось зробити. А говорити гарно ми всі вмієм. Тільки який з того толк

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, teplov сказал:

Гадаю потрібно новину про КОНФЕРЕНЦІЮ розмістити ще на інших інтернет ресурсах, Пасіка біз, Золота бджола, Булатов 100....   а також в друкованих виданнях. І ще дуже важливо, потрібно подбати про професійного перекладача який вже сьогодні має знати що буде тема бджільництво, селекція бджіл, та міг би підготуватись. 

Інформація надана в : Бджолярський круг, Пасіку, Бджоляр, Український пасічник.  В інтернет ресурсах не розміщав, на все не вистарчає часу.

 

1 час назад, matkoved сказал:

Михалыч, кто, где и когда проводил установчый съезд ГО СМУ и выбрал тебя председателем? Зачем прикрываешся лозунгами о патриотизме, а сам карнику и бакфаст завозишь в ареал обитания местных пород?

 

Чому я повинен перед Вами звітувати, що де і коли?  Ви ось на форумі , боїтеся себе назвати, ховаєтесь під видуманим ім"ям (ніком). Мабудь є що скривати? Про мене і нашу організацію, записано в державному реєстрі. Ми працюємо відкрито і не ховаємось за "погонялами".

Патріотизм, це не тоді коли напялив   вишиванку , а нутро гниле , підле і брехливе. Патріотизм ,це коли людина щось корисне робить для своєї держави і людей які в ній живуть. На жаль поряд живуть і користуються благами, які створюють патріоти , люди паразити, яких душить "жаба", що хтось щось робить і його в цьому підтримують. Все тому , що більшість людей в Україні, порядні  і скромні люді, які вірять в добро і порядність,працюють на свою державу і для держави. Нажаль  є жменька непотрібу , який та більшість шкодує і дає тому непотрібу  можливість жирувати за їх рахунок .

Стосовно того що я завозив і буду завозити.

Наші " науковці" всі 25 років нічого не завозили, нічого не досліджували, ні з ким не спілкувалися і нічого доброго для пасічницького люду в Україні не робили. Жили собі тихенько, одержували платню за переписування нікому не потрібних програм, і помаленько "протирали штані до пенсії". Зявився і новий персонаж в сучасній українській науці. Пристосуванець. Цей новий тип " науковців" маючи доступ до державних ресурсів , при наукових установах, створював для себе любимого,  фірми і фірмочки які  використовує для власного збагачення. Таке маємо лише у нас, в Україні.  Я чомусь думаю, що Ви саме з того оточення. Відчули загрозу Вашому кишеньковому бізнесу?

Маток карніки  і бакфаста я завіз  з метою вивчення, дослідження і порівняння з нашим селекційним матеріалом. Матеріал який я завіз, походить від відомих селекціонерів Европи, це дає можливість нам самим займатися тим, чим повинна але НЕ займається наука, якій ми платимо  заробітну плату своїми податками.

На сьогодні вже  давно немає ареалів місцевих порід, їх винищили, метизували ще з совєтських часів.  Дякувати Богу і кільком ентузіастам які ще зберегли хоч якусь популяцію українських бджіл. З ними і  будемо працювати .

Бджолярська наука в світі , зокрема в Европі , пішла далеко вперед, а Україна, її наукова селекція в галузі бджільництва , плутається на задвірках радянської доби. Вам би хотілося щоб ми і далі  "вошкалися" з незрозумілими помісями і кусючими дворнягами ?  Такого вже не буде. Багато пасічників -матководів і без мене, вже не менше 5 років, привозять в Україну  карніку, лігустіку, бакфаст і успішно використовують їх на своїх пасіках.  Мені відомі  українські селекціонери , які приватно  і успішно , без державної зарплати ! ведуть селекцію  місцевих і зарубіжних популяцій, одержують прекрасні результати  і радіють що нарешті в Україні зявилася організація де можна себе реалізувати, знайти однодумців, колег , обмінятися досвідом, порадитися.   А наука?  Вона буде змушена  або працювати для пасічників, або будуть замінені люди які сьогодні там знаходяться, носять високі звання і нічого не хочуть робити для пасічництва. Суспільство здатне до самоочищення, і де б не ховалися паразити їх все одно буде виявлено. 

"Шавка гавкає , а караван іде" !( народна мудрість.)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, matkoved сказал:

 Зачем прикрываешся лозунгами о патриотизме, а сам карнику и бакфаст завозишь в ареал обитания местных пород?

Ох   как   я   люблю  пообщаться   с   людьми  у которых в  аватарке указано   500+  семей...................Надеюсь  много   получу  от  Вас   для   себя   полезной  информации   :wave:                     

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок перекладача не відповіли, а то колись ходили в Москву на леніна дивитись:) щоб так з цим заходом не вийшло. Мені потрібна інформація, а ще більше мотивація. це Михайлович для перекладача.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, teplov сказал:

На рахунок перекладача не відповіли, а то колись ходили в Москву на леніна дивитись:) щоб так з цим заходом не вийшло. Мені потрібна інформація, а ще більше мотивація.

Кулінець (директор ГО СМУ) перекладач з німецької.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, teplov сказал:

На рахунок перекладача не відповіли, а то колись ходили в Москву на леніна дивитись:) щоб так з цим заходом не вийшло. Мені потрібна інформація, а ще більше мотивація.це Михайлович для перекладача.

то краще роздрукувати, а ніж вивчити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, miro сказал:

то краще роздрукувати, а ніж вивчити

то Англійська, а треба Німецьку ;):umora:wie viel Zucht Bienenk?nigin ? ;):helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Паланочка сказал:

то Англійська, а треба Німецьку ;):umora:wie viel Zucht Bienenk?nigin ? ;):helpme:

Теплов хвилюється, щоб не було такого перекладу, як на зустрічі з Жос Гутом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.01.2017 в 22:06, dust сказал:

Дуже приємно що  знані наукові установи України виявили інтерес до такого значного, міжнародного  бджільницького заходу - конференції з питань селекції українських бджіл. Двічі приємно за наш Чернівецький НУ.

 І дуже неприємно , що наш "неньо" (або  батько- читай вітчим) українського бджільництва  в особі ННЦ "скаче в кущі". А причина проста - хто запрошує той мусить платити. Що можна взяти з ННЦ ? Якби відкрили державне фінансування і можна було б "наварити" хоч навару з яєць - не переживайте, були б попереду паровоза.

А "ларчик открывался просто"-ННЦ бюджетная организация,причём бедная.Если что либо не запланировано на 2017год,на то главбуг денег не даст, хоть ты его застрели, потому что потом его фин. инспекция оштрафует. :dntknw::(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, vladimir5 сказал:

А "ларчик открывался просто"-ННЦ бюджетная организация,причём бедная.Если что либо не запланировано на 2017год,на то главбуг денег не даст, хоть ты его застрели, потому что потом его фин. инспекция оштрафует. :dntknw::(

Поки дана бюджетна не буде заробляти на себе нічого не зміниться. Але це вже не в "цюму житті", а так все просто дали кошти зверху і завдання їх пристроїти, головна стаття зарплата.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, teplov сказал:

На рахунок перекладача не відповіли, а то колись ходили в Москву на леніна дивитись:) щоб так з цим заходом не вийшло. Мені потрібна інформація, а ще більше мотивація/ це Михайлович для перекладача.

Шоновний! Щось говорите таке незрозуміле:blink: Які можуть бути ваші притензії до організаторів заходу до початку ? Ваші  бажання , це ваші особисті бажання.:wave::hi:  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Паланочка сказал:

то Англійська, а треба Німецьку ;):umora:wie viel Zucht Bienenk?nigin ? ;):helpme:

Ну да тохи дав маху:) Всерівно переводчик хай подивиться та підбере німецькою слова.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, teplov сказал:

Ну да тохи дав маху:) Всерівно переводчик хай подивиться та підбере німецькою слова.

на конференції буде кілька перекладачів.

Постараємось забезпечити максимально повний переклад виступаючих. З російської ,надіюся, перекладати  на українську  не потрібно?

1 час назад, vladimir5 сказал:

А "ларчик открывался просто"-ННЦ бюджетная организация,причём бедная.Если что либо не запланировано на 2017год,на то главбуг денег не даст, хоть ты его застрели, потому что потом его фин. инспекция оштрафует. :dntknw::(

від  них ( ННЦ інститут бджільництва ім.Прокоповича)  жодних коштів не вимагалося і не вимагається.  За них  домовилися  про зустріч двох директорів та підписання договору про співпрацю між двума науковими закладами, попередньо погодивши це з директором інституту Бугерою С.І.! 

Якщо є бажання щось робити, людина шукає можливість, але якщо немає такого бажання, людина шукає причину щоб нічого не робити.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Іван Михайлович сказал:

на конференції буде кілька перекладачів

Чи буде можливість задати Бенефільду запитання на англійській і на ній же отримати відповідь? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Sanich сказал:

Чи буде можливість задати Бенефільду запитання на англійській і на ній же отримати відповідь? 

я цього не знаю, але думаю що проблем в цьому не має бути.

1 минуту назад, Sanich сказал:

Чи буде можливість задати Бенефільду запитання на англійській і на ній же отримати відповідь? 

я цього не знаю, але думаю що проблем в цьому не має бути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...