Перейти к содержанию

Чорний список


mukola-s

Рекомендуемые сообщения

сьогодні досить часто поширились випадки шахрайства в бджільництві  з цим важко боротись    але можна попередити  тому прошу вносити в чорний список осіб які недобросовісно ставляться до пасічників і тому за рішенням обласного осередку пасічників м Ів-Франківськ мені поручено  розповізти про магазин який находиться по вул Грюндвальській в м Ів-Франківську   на який поступило дуже багато скарг на якість обслуговування та невиплати по зобовязаннях за здану продукцію .  працюйте з провіреними людьми . 

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ !!!

- 0238 - копия.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в чому саме,адже так сьогодні можна без доведення вини,робити і списки і все що завгодно,назвіть причини такого народного гніву,адже справедливість це початки істини,а ми тільки отримали зовсім не обєктивне бачення, можливо є тому детальне пояснення, бо в даному випадку без пояснення це може вважатись, як наклеп,Ви повинні дати відповідь раз стали ініціатором "чорного списку",

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взагалі моя думка така тема,має мати оцінку багатьох,за для того,щоб не перейти в тему наклепу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.12.2016 в 13:45, miro сказал:

в чому саме,адже так сьогодні можна без доведення вини,робити і списки і все що завгодно,назвіть причини такого народного гніву,адже справедливість це початки істини,а ми тільки отримали зовсім не обєктивне бачення, можливо є тому детальне пояснення, бо в даному випадку без пояснення це може вважатись, як наклеп,Ви повинні дати відповідь раз стали ініціатором "чорного списку",

на сьогоднішній день    Марія Василівна    власник магазину винна пасічникам кошти за закуплений  товар пасічники скаржаться що не  взмозі отримати   обіцяні коштти я особисто нікому не забороняю співпрацювати з магазином  але враховуючи те що в нас в Україні вже не один пасічник постраждав   від недобросовісник  скупщиків меду громада рішила що потрібно  з цим  явищем боротися .  і думаю що кожен  клієнт магазину   має право знати правду .

а свої зобовязання повинен виконувати кожен   і бути коректним  

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не зрозуміло, чому Марія Василівна підозріло репетує... Що Ви їй зробили?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, asaltan сказал:

 

Не зрозуміло, чому Марія Василівна підозріло репетує... Що Ви їй зробили?:dntknw:

 

Відразу й не зрозумій. А дійсно тут треба щось підправити, мені здається. ad4bab000f.jpg 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Чорний список

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...