Медоносная пчела

Зимовка пчел 2016-2017

412 сообщения в этой теме

там на фото, як вже було сказано багатьма, ніяких трьох вуличок немає,були б щільно заселені три вулички та корма на них,то цьому відводку нічого б не було,та й ладно, за "засланцев"  кажете,щось би хотілось почути про італянцев,як у них зимівля,чи випадково в галюн нехотять зимою,чи галюн у вуликах зроблять.

Галюн....
Итальянцы....

Отправлено с моего HUMMER H5

Поделиться сообщением

31 минуту назад, Кузьмич сказал:

Я тут с " трехулочниками " воевал,вы о Кораблеве не вспоминали!emoji121.png
Но тактику онных я рассекретил- это пакетчики " засланцы" готовятся к сезону 2018emoji845.png

Так вроде никому не говорил и не вспоминал даже, про трёхрамочные, пущенные в зимовку, в омшанике пакеты 

Но если разобраться, то это что получается, на трёх то рамках ДВЕ улочки 

Выходит мы  просто  законсперировались  под высказывание  Кораблёва 

а сами являемся ДВУХУЛОЧНИКАМИ 

4 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

10 минут назад, Вадим Василюк сказал:

Не переживайте будуть відгуки і по Італьянці, але пізніше приблизно в кінці лютого. А про пакети, з помісними "карпатками" з сусідньої вашій області, я промовчу, бо галюн вони роблять прямо у вулику.

Ну, морячки! Що це ви на нашу флотську термінологію попереходили? Обоср...ся - та й по всьому. :umora: Бо не всі ж зрозуміють , що гальюн - то туалет на кораблі.:dntknw: І, зауважте, що це чи не найчистіше там місце!:ay:

7 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Мико сказал:

Так вроде никому не говорил и не вспоминал даже, про трёхрамочные, пущенные в зимовку, в омшанике пакеты 

Нагадує - ДВУКОЛКУ.:umora::dntknw: Та головне ж, щоб не було сирості і в достатку меду було. Хоча ризик є і в омшаннику.:IMHO: Це ж не тепла зимівля по Комісару... Матка  навіть тимчасові різкі пониження в температурі не перенесе, - може зтрутнявіти.

3 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

А я вас туда и не приписывал,
Зная что у вас в основном семьи гиганты.

Поделиться сообщением

21 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Та то не зовсім так прямо.:ah: Просто я, коли карпатянок  називали м"ясною породою у їх захист сказав, що м"ясними можуть бути лише пасічники, які лінуються підняти попу з дивану й  їздити за медом на кочівлі. Бо, як відомо у більшості з нас мед - на колесі кочового авто... 

А чи не єдиний виняток тут у -  Мико , де й стаціонар має все в  ідеалі. :ay::IMHO: По 300 га ріпаку , по 1500 га соняху довкола пасіки, повністю зарослі крутаєм садиби хутора, де він стоїть (і, замітьте, без жодного конкурента, хоч ізольований облітник роби)  та ще й безвідказні дві молодиці-помічниці,:ax: як кров з молоком!:ay:

Дивуюсь, чому він там же ще не зимує?:dntknw: Мабуть, помічниці "замучили" за літо?:crazy::rofl:

Якось задумувався ,а чи не купити менi дрона ,для вiдеоспостереження за територiею ,щоб ненароком хто з чужакiв не пiдвiз  хто зна що, на кордон господарства .

Бо до кордону всього 1,5 км ,а то буде менi " Iзольований облiтник " Та i вiдоси з дрона шикарнi виходять ,особливо коли на полi зерновi убирають   ДжонДiри  та Массеi I колонна з  Кразiв та  Камазiв пшеничку везе .А якi вже поля соняху та рiпаку з безпiлотника вийдуть жовтi та красивi  .:ay:

6 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

57 минут назад, ДобровоЛ сказал:

:ay:

Дивуюсь, чому він там же ще не зимує?:dntknw: Мабуть, помічниці "замучили" за літо?:crazy::rofl:

і-помічниці,:ax: як кров з молоко

Особливо дивитись, як знімає рій, Дааа! Мику не завідую, тут можна  осліпнути і без переносу личинок

1 пользователю понравилось это

Поделиться сообщением

В 20.12.2016 в 16:51, Медоносная пчела сказал:

Всем доброго здравия!

Коллеги, подскажите, кто как борется с таким явлением, как особо повышенная влажность в ульях, которые зимуют на улице!...)

Спасибо!

1) зимовка в помещении;

2) зимовка в чехлах (по примеру канадских чехлов - синтепон и с двух сторон тарпаулин (аналог брезента), чтобы вынести точку выпадения росы наружу.

2 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

50 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Дивуюсь, чому він там же ще не зимує?

Льоню,ти-ж старий і сивий вовк.Є прислівя:Не живи там де молодицы ы не тягни молодиць туди де живеш.То так мяко кажучи бо вона звучить троши ынакше.

47 минут назад, ДобровоЛ сказал:

відкрити тему про нерадивих пасічників і все - туди!

Бува таке що та у радивих не все добре. Помиляються всі.

Хоча як на мене то тут косяк порядний.Рамки зовсім сухі-сухесенькі.

Поделиться сообщением

20 минут назад, Мико сказал:

Якось задумувався ,а чи не купити менi дрона ,для вiдеоспостереження за територiею ,щоб ненароком хто з чужакiв не пiдвiз  хто зна що, на кордон господарства .

Бо до кордону всього 1,5 км ,а то буде менi " Iзольований облiтник " Та i вiдоси з дрона шикарнi виходять ,особливо коли на полi зерновi убирають   ДжонДiри  та Массеi I колонна з  Кразiв та  Камазiв пшеничку везе .А якi вже поля соняху та рiпаку з безпiлотника вийдуть жовтi та красивi  .:ay:

Кордон з Росією?:crazy: А пляжів закритих :ah:... у вас там немає? Може виставили б пару сюжетів на Ютубі? Ото ажіотаж був би... А на зимовій пасіці відеосторожки є ?

7 минут назад, Егор Юрьев сказал:

Льоню,ти-ж старий і сивий вовк.Є прислівя:Не живи там де молодицы ы не тягни молодиць туди де живеш.То так мяко кажучи бо вона звучить троши ынакше.

Бува таке що та у радивих не все добре. Помиляються всі.

Хоча як на мене то тут косяк порядний.Рамки зовсім сухі-сухесенькі.

Я, Єгоре, ще до того відео не дійшов... Зараз гляну.

Поделиться сообщением

В 08.01.2017 в 08:34, Граніт сказал:

На видео видно, как неправильно организована вентиляция улья. Пленка перекрыта, как будто уже весна, некуда  зимой отводить "воду".  Не видно какое дно, но 100% даю, что оно глухое.  А была-бы сетка, небыло-б таких проблем.  Сейчас малейшая оттепель, а потом мороз и семья вымокнет. 

Не думаю, что на форуме больше половины новички. 

В мою первую зимовку я тоже утворил подобную глупость, некому было подсказать как использовать пленку.  В результате из 8 ульев 4 погибли. А нужно было-бы всего-то отвернуть см 3 пленки от края  противоположного леткам и проблема решена.

В мою первую зимовку, из пять семей кое как выжила одна. Местные гуру продали пчёл, а про вентиляцию ни слова, сволочи не сказали:helpme: После этого, я усиленно начал штудировать форум и жизнь пошла веселей и друзей, готовых честно поделится своим опытом у меня прибавилось и все проблемы, уже не страшные  - потому что у нас есть наш коллективный разум:az:

5 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

5 часов назад, vovchik13033 сказал:

Вот промежуточный результат моего эксперимента . Пчел пошло в зиму две жмени . Ульев не было зимуют в фанерных ловушках кое как обшитых пенопластом без какой либо вентиляции . Не судите строго - так вышло . Пока " раскачивался " объединять или нет ( матку было жаль ) то зима наступила . Решил поэкспериментировать . Опыт тоже нужен и сам он не придет .

Фото сделал сегодня . 

DSC01006.JPG

DSC01007.JPG

Добре об"єднуються вони і зараз. Тільки матку одну приберіть і трішки димком з табаком чи чимось іншим обкуріть. Сам пробував якось. Все було  тіп-топ.

Поделиться сообщением

14 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Добре об"єднуються вони і зараз. Тільки матку одну приберіть і трішки димком з табаком чи чимось іншим обкуріть. Сам пробував якось. Все було  тіп-топ.

Тепер давайте детально. Що буде робити бджола при будь-якому об'єднанні?

Поделиться сообщением

1 час назад, Вадим Василюк сказал:

Ви не ображайтесь, але та жменя бджіл приречина і якщо й перезимує, то бджола вийде ззими зношена і весною незможе воспитать собі заміну і випаде в "осадок". Це з власного досвіду, колись експерементував і не раз.

:az:. Мене там матка цікавить як запасна . Та сам факт зимівлі ( виживе чи ні ) , адже зима в цьому році не дуже легка .

Поделиться сообщением

1 час назад, vovchik13033 сказал:

Эт чё , мне тоже в пакетчики записыватся ?;):):az:

Вы не в счёт,  вы честно ,держа руку на библии признались,что " ничмагла я".;)

Поделиться сообщением

1 час назад, miro сказал:

, за "засланцев"  кажете,щось би хотілось почути про італянцев,як у них зимівля,чи випадково в галюн нехотять зимою,чи галюн у вуликах зроблять.

Зимуют.....И трёх рамочники тоже есть с итальянкой..

58 минут назад, Мико сказал:

Якось задумувався ,а чи не купити менi дрона ,для вiдеоспостереження за територiею ,щоб ненароком хто з чужакiв не пiдвiз  

Да не покупайте Вы его.    зачем Нам те проблемы   :umora:

Поделиться сообщением

21 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Тепер давайте детально. Що буде робити бджола при будь-якому об'єднанні?

Да не будет с этого " рояля".

2 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Зимуют.....И трёх рамочники тоже есть с итальянкой..

Нет ну Сергей, Вы откровенно нам описали для чего Вам три улочки, указав что это заготовки для пакетов.

Все поняли , что с осени преднамеренно готовите в зиму пакеты, не перекручування смысл моих постов о выживших трех улочках.

Поделиться сообщением

39 минут назад, ДобровоЛ сказал:

2 минуты назад, Кузьмич сказал:

Да не будет с этого " рояля".

Да поймите меня . Я хорошо понимаю все - меня интересует МАТКА . Пусть она выйдет из зимы с десятком пчел , но что бы вышла . Из той жмени никакой семьи не получится , даже не мечтайте . И ещё меня интересует расход корма такой жменей . Уже то что они перенесли -20 о чем то говорит .

Поделиться сообщением

1 минуту назад, vovchik13033 сказал:

Да поймите меня . 

10 минут назад, Кузьмич сказал:

Вы не в счёт,  вы честно ,держа руку на библии признались,что " ничмагла я".;)

Поделиться сообщением

2 минуты назад, vovchik13033 сказал:

Да поймите меня . Я хорошо понимаю все - меня интересует МАТКА . Пусть она выйдет из зимы с десятком пчел , но что бы вышла . Из той жмени никакой семьи не получится , даже не мечтайте . И ещё меня интересует расход корма такой жменей . Уже то что они перенесли -20 о чем то говорит .

-20 це не та температура, щоб бджолам від неї були проблеми.

4 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

-20 це не та температура, щоб бджолам від неї були проблеми.

Так эксперимент ещё не закончился . Впереди самое интересное . Правда , я надеюсь на раннюю весну потому как Пасха ближе к ранней идет .

Поделиться сообщением

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Ну, морячки! 

Деды наверное плохо гоняли по ватервейсу ,если морячки буквы пропускают;)

Поделиться сообщением

2 часа назад, miro сказал:

но на фото показана жменька бджоли,неправильно і взагалі не доцільно сформовано на зиму,але то таке,просто не доганяю:hmm: для чого на певні речі закидати пакетчики,краще показати свою зимовку,нема бажання рухати гніздо для чого з фото картину малювати:dntknw:,і знов же щодо сусідньої області,я чесно не відаю про всіх і вся,цікаво було б почути когось із сусідньої області про стан зимівлі.

От і я про те, є різна Італійська бджола, різної селекції: амереканської, фінської, північно-італійської і тд і не треба передчасно відправляти в "гальюн".

Поделиться сообщением

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Добре об"єднуються вони і зараз.

Льоню,тобто ти пропонуєш і зараз це зробить?Так при такІй холоднечі це ,як на мене,робити не варто.

47 минут назад, Кузьмич сказал:

Деды наверное плохо гоняли по ватервейсу

Да некогда было за подсчетом дырок в шпигате да добыванием жареных талрепов.

Вот как-то так.

Поделиться сообщением

7 минут назад, Егор Юрьев сказал:

Льоню,тобто ти пропонуєш і зараз це зробить?Так при такІй холоднечі це ,як на мене,робити не варто.

Да некогда было за подсчетом дырок в шпигате да добыванием жареных талрепов.

Вот как-то так.

Проблема навіть не в цьому, такому процедуру за потреби можна зробити.

Запитував, що буде з бджолою, якщо такі речі виконувати посеред зими?

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас