Медоносная пчела

Зимовка пчел 2016-2017

412 сообщения в этой теме

Вот промежуточный результат моего эксперимента . Пчел пошло в зиму две жмени . Ульев не было зимуют в фанерных ловушках кое как обшитых пенопластом без какой либо вентиляции . Не судите строго - так вышло . Пока " раскачивался " объединять или нет ( матку было жаль ) то зима наступила . Решил поэкспериментировать . Опыт тоже нужен и сам он не придет .
  Фото сделал сегодня . 
DSC01006.JPG
DSC01007.JPG

А в лайках прихильники трехулочники...

Отправлено с моего HUMMER H5

4 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

13 минуты назад, Кузьмич сказал:

А в лайках прихильники трехулочники...emoji12.png

Там и 3 улочек нет . 1 и та не полная . Просто все пчелы подверхом и разместились так .

Поделиться сообщением

2 часа назад, vovchik13033 сказал:

Фото сделал сегодня

Такие надо зимовать в омшаннике с температурой +3....+7:IMHO1:

6 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

45 минут назад, Кузьмич сказал:

1. nixar2007

nixar2007

9 минут назад
  2. mitar2007

mitar2007

13 минут назад
  3. Кузьмич

Кузьмич

45 минут назад
  4. Шахматист

Шахматист

1 час назад
  5. ЮМос

ЮМос

2 часа назад
  6. Стрельчук Олег Анатольович

Стрельчук Олег Анатольович

2 часа назад
  7. Філософ

Філософ

2 часа назад
  8. Uran

Uran

2 часа назад
  9. Женя Циба

Женя Циба

3 часа назад
2 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

26 минут назад, ved сказал:

Такие надо зимовать в омшаннике с температурой +3....+7:IMHO1:

Нэту у меня зимовника , и не будет . Во первых - у меня грунтовые воды весной стоят на уровне земли , а во вторых - я " лентяй " не хуже @Мико .  

Поделиться сообщением

6 минут назад, vovchik13033 сказал:

Во первых - у меня грунтовые воды весной стоят на уровне земли

Омшанником может быть любой сарай,флигель....

3 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Надивився і наслухався ужастіків,поïхав слухати своïх бджілок. Надворі -10,сидять собі і жужать тихенько. Зимуємо далі.

5 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

12 минуты назад, Мико сказал:
57 минут назад, Кузьмич сказал:

1. nixar2007

nixar2007

9 минут назад
  2. mitar2007

mitar2007

13 минут назад
  3. Кузьмич

Кузьмич

45 минут назад
  4. Шахматист

Шахматист

1 час назад
  5. ЮМос

ЮМос

2 часа назад
  6. Стрельчук Олег Анатольович

Стрельчук Олег Анатольович

2 часа назад
  7. Філософ

Філософ

2 часа назад
  8. Uran

Uran

2 часа назад
  9. Женя Циба

Женя Циба

3 часа назад

Меня допишите:umora:

И это еще не все.Рано итоги подбиваете.:hmm:

5 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

4 минуты назад, vovchik13033 сказал:

Нэту у меня зимовника , и не будет . Во первых - у меня грунтовые воды весной стоят на уровне земли , а во вторых - я " лентяй " не хуже @Мико .  

ого, як високо планку  взяли,даремно так про Мико, це більше реклами,аніж того лінивого пасічника,скажіть натомість, як можна бути лінивим і мясним пасічником коли алібі ніякого,в інтернеті особливо в ютубі на нього весь компромат,це ж скільки відео, то сімї формує, то мед відкачує ,то рамки збиває,то.....і тд.,не вірте сказаному, не реально пахати і з потом на  ..... бути,..........такщо все це розвінчано давним давно,така легенда Мико не підходить:ah:.

11 пользователю понравилось это

Поделиться сообщением

9 минут назад, miro сказал:

про Мико,  лінивим і мясним пасічником

Такий позивний менi @ДобровоЛ придумав, бо я вже не кочую з пасiкою з 2001 року 

12 минуты назад, Егор Юрьев сказал:

Меня допишите:umora:

И это еще не все.Рано итоги подбиваете.:hmm:

Багатенько 

1 час назад, Кузьмич сказал:

А в лайках прихильники трехулочники...

А как же Кораблёв с " В сильных семьях всё спасенье "  :dntknw:

Я больше к нему примыкаю 

Хотя нуки на 6+6 ,7+7 ,10+10 , оставил .Правда там верхние рамки ни единой незапечатаной ячейки мёда нет 

Изменено пользователем Мико

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Мико сказал:

Такий позивний менi @ДобровоЛ придумав, бо я вже не кочую з пасiкою з 2001 року 

круто за один косяк і в заслання,закони старійшин надто жорстокі, ярлики вішають одразу без всякого шансу,страшно мені сам вже дивлюсь скоро отримаю якийсь ярлик.

Поделиться сообщением

20 минут назад, ved сказал:

Омшанником может быть любой сарай,флигель....

Так я же писал : 

27 минут назад, vovchik13033 сказал:

я " лентяй " не хуже @Мико .  

:umora:

15 минут назад, miro сказал:

ого, як високо планку  взяли,даремно так про Мико, це більше реклами,аніж того лінивого пасічника,скажіть натомість, як можна бути лінивим і мясним пасічником коли алібі ніякого,в інтернеті особливо в ютубі на нього весь компромат,це ж скільки відео, то сімї формує, то мед відкачує ,то рамки збиває,то.....і тд.,не вірте сказаному, не реально пахати і з потом на  ..... бути,..........такщо все це розвінчано давним давно,така легенда Мико не підходить:ah:.

Так я ж слово " лентяй " в лапки взяв .:)

Поделиться сообщением

5 минут назад, miro сказал:

круто за один косяк і в заслання,

Та вiн i не косяк зовсiм ,бо без кочiвлi. вихiд меду на зимувалу збiльшився Тому мабуть i "м*ясний"

Изменено пользователем Мико

Поделиться сообщением

8 часов назад, андрейКАЕ сказал:

Все перенесли сюда с темы о бакфасте ,где  было выложено видео неудачной зимовки отводка Бакфаста и обсуждение было о причинах ,вызвавших это.В теме о Бакфасте не нужно писать о зимовке Бакфата.

Та до чого тут Бакфаст, шо він вам так муляє. Без корму люба порода зимою осипиться. З відео видно, що причина не в породі, а в неправилььній підготовці до зими, з усіма наслідками.

10 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

А как же Кораблёв с " В сильных семьях всё спасенье "  :dntknw:
Я больше к нему примыкаю 
Хотя нуки на 6+6 ,7+7 ,10+10 , оставил .Правда там верхние рамки ни единой незапечатаной ячейки мёда нет 

Я тут с " трехулочниками " воевал,вы о Кораблеве не вспоминали!
Но тактику онных я рассекретил- это пакетчики " засланцы" готовятся к сезону 2018

Поделиться сообщением

10 минут назад, Кузьмич сказал:

Но тактику онных я рассекретил- это пакетчики " засланцы" готовятся к сезону 2018emoji845.png

Эт чё , мне тоже в пакетчики записыватся ?;):):az:

Изменено пользователем vovchik13033

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Кузьмич сказал:

Я тут с " трехулочниками " воевал,вы о Кораблеве не вспоминали!emoji121.png
Но тактику онных я рассекретил- это пакетчики " засланцы" готовятся к сезону 2018emoji845.png

там на фото, як вже було сказано багатьма, ніяких трьох вуличок немає,були б щільно заселені три вулички та корма на них,то цьому відводку нічого б не було,та й ладно, за "засланцев"  кажете,щось би хотілось почути про італянцев,як у них зимівля,чи випадково в галюн нехотять зимою,чи галюн у вуликах зроблять.

1 пользователю понравилось это

Поделиться сообщением

19 минут назад, Вадим Василюк сказал:

Та до чого тут Бакфаст, шо він вам так муляє. Без корму люба порода зимою осипиться. З відео видно, що причина не в породі, а в неправилььній підготовці до зими, з усіма наслідками.

Вадим,чтобы задать вопрос необходимо было бы читать все сообщения там было обсуждение(к сожалению без Вас) Обо всем уже обговорили.О зимовке нужно писать в теме о зимовке(не наша прихоть-администрации)

Поделиться сообщением

1 час назад, vovchik13033 сказал:

Там и 3 улочек нет . 1 и та не полная . Просто все пчелы подверхом и разместились так .

Ви не ображайтесь, але та жменя бджіл приречина і якщо й перезимує, то бджола вийде ззими зношена і весною незможе воспитать собі заміну і випаде в "осадок". Це з власного досвіду, колись експерементував і не раз.

1 пользователю понравилось это

Поделиться сообщением

Мабуть мало знайдеться пасічників, у котрих всі сім'ї, як по книжному йдуть в зиму. І в мене є пару сімейок на які особливо не розраховую, та і вминулі роки такі були, щось десь заважає все довести до ідеала. Та й правильні сім'ї не завжди ідеально зимують.

8 минут назад, Вадим Василюк сказал:

Ви не ображайтесь, але та жменя бджіл приречина і якщо й перезимує, то бджола вийде ззими зношена і весною незможе воспитать собі заміну і випаде в "осадок"

Хто зна, весняного меду вони не дадуть звичайно, а далі, якщо потанцювать з бубном то на зимівлю собі зароблять 100%

Поделиться сообщением

17 минут назад, miro сказал:

там на фото, як вже було сказано багатьма, ніяких трьох вуличок немає,були б щільно заселені три вулички та корма на них,то цьому відводку нічого б не було,та й ладно, за "засланцев"  кажете,щось би хотілось почути про італянцев,як у них зимівля,чи випадково в галюн нехотять зимою,чи галюн у вуликах зроблять.

Не переживайте будуть відгуки і по Італьянці, але пізніше приблизно в кінці лютого. А про пакети, з помісними "карпатками" з сусідньої вашій області, я промовчу, бо галюн вони роблять прямо у вулику.

Поделиться сообщением

19 минут назад, miro сказал:

круто за один косяк і в заслання,закони старійшин надто жорстокі, ярлики вішають одразу без всякого шансу,страшно мені сам вже дивлюсь скоро отримаю якийсь ярлик.

Та то не зовсім так прямо.:ah: Просто я, коли карпатянок  називали м"ясною породою у їх захист сказав, що м"ясними можуть бути лише пасічники, які лінуються підняти попу з дивану й  їздити за медом на кочівлі. Бо, як відомо у більшості з нас мед - на колесі кочового авто... 

А чи не єдиний виняток тут у -  Мико , де й стаціонар має все в  ідеалі. :ay::IMHO: По 300 га ріпаку , по 1500 га соняху довкола пасіки, повністю зарослі крутаєм садиби хутора, де він стоїть (і, замітьте, без жодного конкурента, хоч ізольований облітник роби)  та ще й безвідказні дві молодиці-помічниці,:ax: як кров з молоком!:ay:

Дивуюсь, чому він там же ще не зимує?:dntknw: Мабуть, помічниці "замучили" за літо?:crazy::rofl:

7 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

32 минуты назад, Вадим Василюк сказал:

Я на мене, то треба було б відкрити тему про нерадивих пасічників і все - туди!:IMHO::ay: 

Поделиться сообщением

18 минут назад, miro сказал:

Сьогодні провіряв, що кордован що мінесота, поки що проблем абсолютно ніяких не бачу. 

Поделиться сообщением

5 минут назад, Вадим Василюк сказал:

Не переживайте будуть відгуки і по Італьянці, але пізніше приблизно в кінці лютого. А про пакети, з помісними "карпатками" з сусідньої вашій області, я промовчу, бо галюн вони роблять прямо у вулику.

но на фото показана жменька бджоли,неправильно і взагалі не доцільно сформовано на зиму,але то таке,просто не доганяю:hmm: для чого на певні речі закидати пакетчики,краще показати свою зимовку,нема бажання рухати гніздо для чого з фото картину малювати:dntknw:,і знов же щодо сусідньої області,я чесно не відаю про всіх і вся,цікаво було б почути когось із сусідньої області про стан зимівлі.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас