Перейти к содержанию
Борода-1

Продам пасту-канді

В теме 128 сообщений

43 хвилини тому, rudakov сказав:

@Борода-1 два роки використовую канді від вас. Все супер. Хочу вам запропонувати виготовлять 2-2.5 кг пакети щоб на 5-6 рамок лягали зверху рівномірно. Залишки від великої упаковка всеромно підуть на годівлю нуклеусів та маткам в кліточки. По весні завжди даю 1кг вашого канді, майже у всіх сім'я з'їдають на 90%, інколи даю другу упаковку з пильцою. Попробуй те велику упаковку ! 

Так,дякую,інтересна пропозиія.Більше виготовляю по 1 кг.

Рідше по 500 грам.

Можна прорахувати які пакети по розміру потрібні.Одне ,чи вистачить часу :dntknw:

KIMG0025.jpg

KIMG0026.jpg

KIMG0027.jpg

Поделиться сообщением

Великий пакет буде цікаво в першу чергу в кого багато точків , раз приехал и положив.

Поделиться сообщением

Стерилізація гама-випромінюванням - що це таке? Нову пасту (Екопаста) виготовляю з пилком  стерилізованим гамма-променями, в результаті якої знищуються всі наявні на їх поверхні мікроорганізми. Але що ж конкретно є гамма-промені, і як вони забезпечують стерилізацію виробів.  Що таке гамма-промені і як вони діють?

Гамма-промені - це електромагнітні хвилі (як і світлові, інфрачервоні або ультрафіолетові промені). У той же час, гамма-промені мають більш коротку довжину хвилі і тому володіють більшою енергією. При опроміненні ця енергія передається на електрони молекул виробів, створюючи при цьому високоактивні радикали. Саме тому таке випромінювання називають іонізуючим. Вільні радикали руйнують ДНК наявних мікроорганізмів, запобігаючи їх розмноження і сприяючи їх загибелі. Опромінений виріб стає стерильним. Оскільки гамма-випромінювання впливає тільки на електронну оболонку молекул, виключається ймовірність того, що саме опромінений виріб стане радіоактивним. Енергія, що поглинається при опроміненні, вимірюється в кілогреях (кГр). Така адсорбована енергія залежить від різних факторів (наприклад, час експозиції, доза опромінення, щільність матеріалу, розмір упаковки). Доза опромінення 20 кілогрей, що достатньо для знешкодження збудників американського гнильцю та нозематозу!

KIMG0056.jpg

gammastrahlen_70521087_l.jpeg

Изменено пользователем Борода-1

Поделиться сообщением

Брал канди в прошлом году, решил взять и в этом. Все отлично. Рекомендую.

Поделиться сообщением

24 хвилини тому, Владимир (М.В.К.) сказав:

Брал канди в прошлом году, решил взять и в этом. Все отлично. Рекомендую.

Дякую!

Поделиться сообщением

В 03.01.2018 в 22:58, Борода-1 сказал:

Стерилізація гама-випромінюванням - що це таке? Нову пасту (Екопаста) виготовляю з пилком  стерилізованим гамма-променями, в результаті якої знищуються всі наявні на їх поверхні мікроорганізми. Але що ж конкретно є гамма-промені, і як вони забезпечують стерилізацію виробів.  Що таке гамма-промені і як вони діють? .....

Думаю, ви з назвою трохи помилились. "ЕКО чи БІО" більше підходить до екологічно чистих продуктів у вашому ж випадку ви пропонуєте стерильний продукт :IMHO:.  Поділіться досвідом як ви змогли облаштувати у себе міні реактор з гамма випромінюванням?  Це ж дуже небезпечно + дуже сильно моніториться відповідними органами. 

Поделиться сообщением

26 хвилин тому, Shmel сказав:

Думаю, ви з назвою трохи помилились. "ЕКО чи БІО" більше підходить до екологічно чистих продуктів у вашому ж випадку ви пропонуєте стерильний продукт :IMHO:.  Поділіться досвідом як ви змогли облаштувати у себе міні реактор з гамма випромінюванням?  Це ж дуже небезпечно + дуже сильно моніториться відповідними органами. 

Якби вивчились так, як треба.То й мудрость би була своя. А то залізете на небо: «І ми не ми, і я не я,. І все те бачив, і все знаю,. Нема ні пекла, ані Раю. Немає й Бога, тілько я! Та куций німець узловатий,. А більш нікого!(Тарас Григорович Шевченко)

При бажанні можна побудувати і ядерний реактор.Але останнім часом зрозумів....я випередив час !

Н...ена мої сучасні технології нашим бджолярам- роби собі тихенько ,як всі  та не висовуйся.Ми всі думаємо що прийде час а  насправді він тільки уходить!

Технології вже випередили нас , ми просто це не всі відчуваємо.

Скажу більше не в кожній країні виготовляють канді з гаммаопроміненим пилком (по перше саме опромінення дороге ,по друге пилок доростоящий продукт),замінючи пилок білковими добавками(соя,дріджжі,сухе молоко і т.д.)  

Раніше канді всі теж з меду тільки робили, але з часом зрозуміли, що мед є переносником різних хвороб і почали робити канді з інвертованого сиропу. В Україні теж зараз все більше канді виробляють з сиропу, а з меду менше. Тому і з часом всі будемо використовувати гамма промені для дезінфекції інвентарю як це роблять в Австралії та Америці. Зараз при виготовленні шприців використовують ці гамма промені для знезараження, знезараження хірургічних інструментів. Також використовують цю технологію для знезараження продуктів харчування, які не можливо піддати високотемпературній обробці (молотий перець та інші), які Ви вживаєте щоденно і навіть не підозрєте цього. якщо я не помиляюсь то фірма Danon при виготовленні молочних продуктів теж використовує гамма промені для знезараження, а їх вживають переважно діти, а також дорослі. Зараз будь-які продукти, в тому числі й канді, можна перевірити на радіоактивність найпростішим дозиметром. я радий що ми цю тему підняли і Зараз в нас в країні демократія і свобода вибору. Ви можете купувати будь-яке канді чи інші товари в кого Вам заманеться. я не змушую Вас купуват саме цю пасту. В нашій країні є дефіцит інформації сучасної науки. Наука - це досліджує найперше!!! Дякую Вам!

Поделиться сообщением

https://www.daf.qld.gov.au/animal-industries/bees/hive-management/sterilising-equipment-scorching-and-irradiation

Опромінення лікування

Гамма-опромінення було використано протягом багатьох років, щоб убити всі види бактеріальних спор. Цей процес використовувався для стерилізації імпортних виробів зі шкіри, корків для вина, медичних перев'язувань та нещодавно бджільницького обладнання. Переваги полягають у тому, що він не залишає залишків, гарантовано знищує спори AFB, а обладнання негайно готовий до відновлення.

Гамма-промені проникають у клітини і розщеплюють нитки ДНК, тому бактеріальний ріст не може бути. Ця форма випромінювання не проникає в ядра атома і, отже, не поширює радіоактивність на коробки бджоли.

Steritech Pty Ltd працює в Мельбурні, Сіднеї та в Квінсленді в Нарангба. Бджолярам рекомендується використовувати цю техніку для стерилізації, оскільки дослідження Майкла Горніцкі з Департаменту первинних галузей НСВ довели стерильність обладнання після опромінення.

Основні переваги:

• всі компоненти можуть бути стерилізовані, наприклад, ящики, кришки, дошки для підлоги, рами, витяжки і навіть курці та рукавички
  • обладнання готовий до негайного використання, коли він повертається
  • це чисто і акуратно, без залишків хімічних залишків
  • інші люди роблять роботу
  • АФБ і носемя контролюють з дозою 10 кілограм, у той час як європейський фолбруд (EFB) і меловий кролик потребують 15 кілограми
  • Упаковані пакети обробляються в Narangba. Вони також приймуть меншу кількість обладнання - повне завантаження паллет не є суттєвим.

Вартість лікування

Обладнання (один стек = три повна глибина) 10 кілограмів 15 кілограмів
Бджолярі 1 стек 40 доларів США 55 дол
Бджолярі ½ піддону 132 долара 163 дол
Бджолярі барабанні меду 200 л / кг - 205 доларів США
Бджолярі над вагою ч / г паллет 50 доларів США 50 доларів США
Бджолярі пюре меда 20 л / кг - 15 доларів США
Бджолярі паллет 232 дол 263 дол
Пилок птаха (на м³) 165 доларів -

Поделиться сообщением

Ось один нетиповий  приклад,в Італіїї виготовляють пасту з гаммаопроміненим пилком

5029839064651.jpg

Поделиться сообщением

21 минуту назад, Борода-1 сказал:

..... Зараз будь-які продукти, в тому числі й канді, можна перевірити на радіоактивність найпростішим дозиметром....

У своєму повідомлені про небезпеку я мав наувазі небезпечно працювати з таким обладнанням. Я абсолютно нічого не маю проти стерилізації гама променями, як продуктів харчування так і всього іншого. Перший раз дізнався про такі способи стерилізації 10 років тому. Я приємно був здивований, що ви це пропонуєте. Також мені стало цікаво хто може надати такі послуги в Україні? Якось шукав такі центри стерилізації, нажаль, безуспішно. Ви надаєте послуги стерилізації?

Поделиться сообщением

3 хвилини тому, Shmel сказав:

У своєму повідомлені про небезпеку я мав наувазі небезпечно працювати з таким обладнанням. Я абсолютно нічого не маю проти стерилізації гама променями, як продуктів харчування так і всього іншого. Перший раз дізнався про такі способи стерилізації 10 років тому. Я приємно був здивований, що ви це пропонуєте. Також мені стало цікаво хто може надати такі послуги в Україні? Якось шукав такі центри стерилізації, нажаль, безуспішно. Ви надаєте послуги стерилізації?

В Україні надать такі послуги в Белгород-Дністровську та в Киїєві.

В першому випадку є вимоги до ТУ(гостовські ящики та розміри) + оскільки ящики опускаться в шахту то процес довгий (протяго1-2 днів), ціна опромінення дорожче.

В другому випадку вимоги упаковки менш вибагливі ,процес опромінення швидший(клька годин) і ціна менша

Поделиться сообщением

Змінились ціни з 22 січня 2018 року

паста 1 кг (сироп+пудра)..................28грн

паста 1 кг (сироп+пудра+2,5%пилку)..30грн  

паста 1 кг (сироп+пудра+5%пилку)......35 грн

з додавання ноземату  .....+2

Вибачаюсь за ціннові незручності :dntknw:.

Прошу зрозуміти.

Поделиться сообщением

Почав виготовляти нову пасту з додаванням екстрактів трав.Прошу звернути на один з компонентів-материнку.

Масло з материнки є унікальним і являє собою 100% натуральну кормну добавку / ароматизатор, що використовується в глобальному масштабі в раціоні для тварин(Orego-Stim) , щоб максимально підвищити загальну продуктивність і прибутковість.

Опубліковані дослідження демонструють значний і широкомасштабний вплив Orego-Stim на різні мікроорганізми, які впливають на шлунково-кишковий тракт тварин тварин, тим самим підвищуючи продуктивність .

Материнка  покращує стан здоров'я та допомагає під час стресу, забезпечуючи відмінний ароматичний аромат у кормах.

Компоненти що входять до складу екстракту материнки -тімол та карвакрол діють як природні антибіотики та мають протигрибкову дію.

KIMG0118.jpg

Вартість 1 кг 30 грн

Поделиться сообщением

Яка минимальна кількість для замовлення?

Отправлено с моего Redmi 4X через Tapatalk

Поделиться сообщением

51 хвилину тому, medolyub сказав:

Яка минимальна кількість для замовлення?

Отправлено с моего Redmi 4X через Tapatalk

Від одного кілограма.

Поделиться сообщением

Спасибо за канди сегодня положил.Удобно что пофасовано КЛАС!!:ay:

Поделиться сообщением

В 22.01.2018 в 11:45, Борода-1 сказал:

Почав виготовляти нову пасту з додаванням екстрактів трав.Прошу звернути на один з компонентів-материнку....

Це чудово! Напишіть, будь ласка, як ви забезпечуєте рівномірне змішування вказаних компонентів в одній порції канді? Чи ви цим процесом не заморочуєтесь?

Поделиться сообщением

17 хвилин тому, Shmel сказав:

Це чудово! Напишіть, будь ласка, як ви забезпечуєте рівномірне змішування вказаних компонентів в одній порції канді? Чи ви цим процесом не заморочуєтесь?

1.Спочатку робиться суміш екстрактів трав (маточний розчин)

2.Дозу маточного розчину екстрактів трав добавляється в сироп та перемішується міксером

3.Сироп разом естрактами рівномірно розмішую з цукровою пудрою в кандімісі :)

Изменено пользователем Борода-1

Поделиться сообщением

@Борода-1, дякую за оперативність і якість обслуговування.

Поделиться сообщением

Доброго вам!Напишіть  свій номер,або зателефон.0686273849

Поделиться сообщением

Написав у приват. Будь-ласка дайте відповідь.

Поделиться сообщением

13 минут назад, В.Ю.А. сказал:

Написав у приват. Будь-ласка дайте відповідь.

тел. у профілі.

Поделиться сообщением

Це коли слава біжить наперед майстра! Якість, вибір:ay: Сам брав і іншим рекомендую:)  Ще раз дякую:hi:

Изменено пользователем Мішаня (МІМ) Майгутяк

Поделиться сообщением

30 хвилин тому, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказав:

Це коли слава біжить наперед майстра! Якість, вибір:ay: Сам брав і іншим рекомендую:)  Ще раз дякую:hi:

Дякую :ah:

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти