Перейти к содержанию
Борода-1

Продам пасту-канді

В теме 135 сообщений

я в ПРИВАТ Вам направив запитання може відповісте?

Поделиться сообщением

В 14.10.2017 в 13:57, Борода-1 сказал:

Паста (сироп+пудра)......22 -24 грн

Паста ( сироп+пудра+2,5%пилку ).....25 -27 грн 

Залежності від кількості до 100 кг і більше....

В залежності ціни на цукор варті може зрости бо цукор почав підніматись в ціні знову.

А 5% пилку буде? Яка ціна?

Поделиться сообщением

останні ціни

паста 1 кг (сироп+пудра)..................27грн

паста 1 кг (сироп+пудра+2,5%пилку)..29грн  

паста 1 кг (сироп+пудра+5%пилку)......34 грн

з додавання ноземату  .....+2

Поделиться сообщением

24 минуты назад, Борода-1 сказал:

останні ціни

паста 1 кг (сироп+пудра)..................27грн

паста 1 кг (сироп+пудра+2,5%пилку)..29грн  

паста 1 кг (сироп+пудра+5%пилку)......34 грн

з додавання ноземату  .....+2

Вы писали что добавляете ещё кобальт, а по желанию добавить что нибудь ещё можно?

Кобальт добавляют в сироп и поилку, есть ли от него эффект в канди? 

Поделиться сообщением

за

13 хвилини тому, Джаз сказав:

Вы писали что добавляете ещё кобальт, а по желанию добавить что нибудь ещё можно?

Кобальт добавляют в сироп и поилку, есть ли от него эффект в канди? 

За кордоном поширена практика тімол в корм для прикладу а Штатах,Болгаріїї

Ефекту я не вивчав -просто  були закази

Изменено пользователем Борода-1

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Який вигляд має кілограмовий пакет з канді, тонкий розплесканий чи кругла куля? можна фото? Упаковуєте по скільки кілограм і в що ящик чи мішок?

Изменено пользователем В.Ю.А.
орфографическая ошибка

Поделиться сообщением

45 хвилин тому, В.Ю.А. сказав:

Який вигляд має кілограмовий пакет з канді, тонкий розплесканий чи кругла куля? можна фото? Упаковуєте по скільки кілограм і в що ящик чи мішок?

поки що ящики 5 слойні по 25 -30 кг

Поделиться сообщением

58 минут назад, В.Ю.А. сказал:

20161216_223821.jpg.f0fc41accb805343f68f3ca576091cbe.thumb.jpg.e409db6178c2f8be039ab8cc0e9a442f.jpg20170524_141921.thumb.jpg.aab34fd2c54164cb9f7b0f6e151ea117.jpg20170524_142002.thumb.jpg.d631fed31245257877df8f9a5995cd24.jpg20170524_142008.thumb.jpg.39fb4ca51dad974204353f6eb6a8ea27.jpg

Поделиться сообщением

16 минут назад, Борода-1 сказал:

поки що ящики 5 слойні по 25 -30 кг

Дякую, написав в приват.

Поделиться сообщением

В 03.03.2017 в 00:18, Борода-1 сказав:

дякую

ось обіцяне відео -зранку зафільмував нашвидкоруч по фасовці та не тільки....

плівка бачу щільна,чути шум шелесту при роботі, і це добре,бо пакування в харчову плівку ,чи пакетики низької щільності бджоли розгризають і стараються позбутись,тоді такі пакетики можуть зависнути в гніздовій частині абож у льотках,чого немає з пакетами високої щільності.

Поделиться сообщением

6 хвилин тому, miro сказав:

плівка бачу щільна,чути шум шелесту при роботі, і це добре,бо пакування в харчову плівку ,чи пакетики низької щільності бджоли розгризають і стараються позбутись,тоді такі пакетики можуть зависнути в гніздовій частині абож у льотках,чого немає з пакетами високої щільності.

Пакети "шуршики" переважно 20 мікрон ,рідше 13.

Тому я раджу при постановці пасти ,пакет надрізати ,ато не всі сім'ї можуть розгризти

Поделиться сообщением

В 16.12.2016 в 19:36, Wladimir_K сказав:

А потім думаємо де в меді антибіотик взявся. Взагалі рекомендую, якщо використовувати канді, то власного виробництва.

чому,якщо замішено канді на інверті,то захворювання не занести,також бачу є попередження, що є антибіотик,а тоді мені вирішувати брати чи ні,звичайно всім хто продає пакети не рекомендую брати з антибіотиком,та й взагалі від практики з антибіотиками треба відмовлятись,це не сприймається бджолою,чому тема інша ,а також у світі відмовляються також,це :IMHO:

Поделиться сообщением

5 хвилин тому, Борода-1 сказав:

Пакети "шуршики" переважно 20 мікрон ,рідше 13.

Тому я раджу при постановці пасти ,пакет надрізати ,ато не всі сім'ї можуть розгризти

звичайно,а я ще їм туди бруски 80х8х8мм вставляв,но то коли натхнення,а так розрізав прорізь до 1см і чудово

Поделиться сообщением

16 минут назад, miro сказал:

чому,якщо замішено канді на інверті,то захворювання не занести,також бачу є попередження, що є антибіотик,а тоді мені вирішувати брати чи ні,звичайно всім хто продає пакети не рекомендую брати з антибіотиком,та й взагалі від практики з антибіотиками треба відмовлятись,це не сприймається бджолою,чому тема інша ,а також у світі відмовляються також,це :IMHO:

В переважній більшості раніше використовували саме мед з антибіотиком, це підтверджують аналізи на мед, який здавали в об'єднанні. Мед прийняли, але наявність антибіотику тетрациклінової групи була присутня в допустимих межах, а це не є приємно.

Так само назва "Профілактична канді" , профілактика чого? Канді для підкормки бджіл, це ще розумію і без різних добавок ноземата і інших чудових продуктів для лікування бджіл.

Якщо канді є на інвертованому сиропі і пудрі, тоді таке канді дійсно 100% потім не вплине на якість меду, в іншому випадку ніякої гарантії.

Поделиться сообщением

34 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

.....Так само назва "Профілактична канді" , профілактика чого? Канді для підкормки бджіл, це ще розумію і без різних добавок ноземата і інших чудових продуктів для лікування бджіл.

Якщо канді є на інвертованому сиропі і пудрі, тоді таке канді дійсно 100% потім не вплине на якість меду, в іншому випадку ніякої гарантії.

• Профілактика (медицина) — комплекс медичних, санітарно-технічних, гігієнічних, педагогічних та соціально-економічних заходів, спрямованих на попередження захворювань та усунення факторів ризику.

Поделиться сообщением

14 минут назад, Борода-1 сказал:
  • Профілактика (медицина) — комплекс медичних, санітарно-технічних, гігієнічних, педагогічних та соціально-економічних заходів, спрямованих на попередження захворювань та усунення факторів ризику.

Як на мене, весною канді ставлять не для профілактики, а для поповнення запасів кормів в основному, яких не вистачає з якихось причин.:IMHO:

А якщо лікувати чи робити профілактику нозематозу відомими препаратами російського виробництва, то ріпаковий мед чи весняний, як у нас називають, пасічник повинен "їсти сам".

Поделиться сообщением

для своєї пасіки сам готую,але хто немає приспособлення, то краще купити,так дешевше вийде

Поделиться сообщением

8 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Як на мене, весною канді ставлять не для профілактики, а для поповнення запасів кормів в основному, яких не вистачає з якихось причин.:IMHO:

А якщо лікувати чи робити профілактику нозематозу відомими препаратами російського виробництва, то ріпаковий мед чи весняний, як у нас називають, пасічник повинен "їсти сам".

в принципі здавалось би,що все на благо, тобто з метою профілактики,я  повністью викинув можливість роботи з антибіотиками, відповідь проста,або я підставляю медовиків ,бо куплять пакети з антибіотиком,або я засвоюю певну профілактику з лікарствами які не містять антибіотику, інколи полину і настоянки червоного перцю достатньо аби  здійснити профілактику,та й те не є єдиним,щодо уникнення нозематозу,но з антибіотиком зась.

Поделиться сообщением

ребята, а почему не переходите на  так называемую "памадку"?

можете прокомментировать , если не трудно.

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, BeeDeny сказав:

ребята, а почему не переходите на  так называемую "памадку"?

можете прокомментировать , если не трудно.

помадка в темі помадка, якщо немає теми створіть і покоментуємо:)

Поделиться сообщением

Хтось контакти на пана Борода-1 має? Хочу замовити канді, написав у приват а відповіді нуль.

Поделиться сообщением

12 минут назад, Микола135 сказал:

Хтось контакти на пана Борода-1 має? Хочу замовити канді, написав у приват а відповіді нуль.

Screenshot_20171217-091916.jpg

Поделиться сообщением

23 години тому, Кузьмич сказав:

Screenshot_20171217-091916.jpg

Дякую!

Поделиться сообщением

@Борода-1 два роки використовую канді від вас. Все супер. Хочу вам запропонувати виготовлять 2-2.5 кг пакети щоб на 5-6 рамок лягали зверху рівномірно. Залишки від великої упаковка всеромно підуть на годівлю нуклеусів та маткам в кліточки. По весні завжди даю 1кг вашого канді, майже у всіх сім'я з'їдають на 90%, інколи даю другу упаковку з пильцою. Попробуй те велику упаковку ! 

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти