Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
Борода-1

Продам пасту-канді

В теме 116 сообщений

Чи не рано давати таке канді зараз?

Поделиться сообщением

Діапазон вибору широкий є без пилку, є із пилком:hi:

Поделиться сообщением

5 минут назад, Борода-1 сказал:

Діапазон вибору широкий є без пилку, є із пилком:hi:

Пыльцу  перебиваете?

Поделиться сообщением

49 minutes ago, ved said:

Пыльцу  перебиваете?

так пилок перебивається

Поделиться сообщением

Какое минимальное количество канди отправляете?

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Сьогодні отримав своє замовлення. Задоволений та можу порекомендувати! Дякую Бороді-1!

Поделиться сообщением

В 26.01.2017 в 11:03, serg2121 сказал:

Сьогодні отримав своє замовлення. Задоволений та можу порекомендувати! Дякую Бороді-1!

Пчелам ложили? берут его пчелы? А то мне знакомый говорил что не хотят пчелы брать такое канди с сиропа!

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, Андрей Баскевич сказав:

Пчелам ложили? берут его пчелы? А то мне знакомый говорил что не хотят пчелы брать такое канди с сиропа!

Андрей ,знайомий брав моє канді ?

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Борода-1 сказал:

Андрей ,знайомий брав моє канді ?

Нет,не у Вас..Где покупал не знаю,говорит канди как камень было..

Поделиться сообщением

18 хвилин тому, Андрей Баскевич сказав:

Нет,не у Вас..Где покупал не знаю,говорит канди как камень было..

наскільки я орієнтуюсь я єдиний Україні  виробник який виготовляє пасту з інвертованого сиропу з допомогою ферменту.якщо хтось використовує глюкозо-фруктозний сироп то я вже приклоняюсь перед ним ,хоча як для мене це зовсім 80 рівень.Інший варіант інвертований сироп хімічним шляхом-до якого у мене я питтання?

Мед для пасти це відстій:dntknw:

Моя паста може також  може твердіти ,але після короткачасового підігріву назад стає пластична навіть через рік!

При цьому повторюсь -не кристалізується,не розшаровується,не пливе!

Повезло моїм місцевим бджолярам(так від скромності я не помру:))

Завтра ще зафільмую як розігріти пасту:hi: 

Изменено пользователем Борода-1

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Борода-1 сказал:

наскільки я орієнтуюсь я єдиний Україні  виробник який виготовляє пасту з інвертованого сиропу з допомогою ферменту.якщо хтось використовує глюкозо-фруктозний сироп то я вже приклоняюсь перед ним ,хоча як для мене це зовсім 80 рівень.Інший варіан інвертований сироп хімічним шляхом-до якого у мене я питтання?

Мед для пасти це відстій:dntknw:

Моя паста може також твердіти ,але після короткачасового підігріву назад стає пластична навіть через рік!

При цьому повторюсь -не кристалізується,не розшаровується,не пливе!

Повезло моїм місцевим бджолярам(так від скромності я не помру:))

Завтра ще зафільмую як розігріти пасту:hi: 

На личное сообщение отвечаете? Написал ответа что-то нет

Поделиться сообщением

2 години тому, Андрей Баскевич сказав:

Нет, пока пчелам не давал. После того как дам, обязательно сообщу результат. 

Поделиться сообщением

В 28.01.2017 в 20:12, Андрей Баскевич сказав:

Сегодня положил пчелам. За мной - сообщить результаты.

Изменено пользователем serg2121

Поделиться сообщением

12 минуты назад, serg2121 сказал:

Сегодня положил пчелам. За мной - сообщить результаты.

Пишите, я если буду брать то крупную партию

Поделиться сообщением

Отримав посилочку канді! Все дуже оперативно! Скоро буду пригощати бджілок!))

Дуже дякую!!

Поделиться сообщением

В 09.02.2017 в 22:19, Андрей Баскевич сказав:

Пишите, я если буду брать то крупную партию

Сегодня проверил - пчелы берут канди хорошо. Дай Бог здоровья Бороде1!

Изменено пользователем serg2121

Поделиться сообщением

Паста-канді (профілактична підкормка) – чому наша паста найкраща?

1.     Чому вона замішана на основі  інвертованого сиропу (виготовленого за допомогою ферменту інвертази)?

Як правило виробники замішують пасту на основі меду або простого цукрового сиропу, які мають суттєві недоліки:

А) мед є потенційним джерелом переносу збудників хвороб бджіл (гнилець та нозема)

Б) для змішування меду з цукровою пудрою, щоб він набув званої «технологічної текучості» його потрібно підігріти, а це несе пряму загрозу перегрівання меду, що може призвести до утворення оксиметилфурфуролової кислоти

В) в підігрітий мед для кращого замішування доводиться добавляти в невеликій кількості воду, що з часом може призвести до закисання або розшарування пасти.

2.Чому паста не кристалізується, не розшаровується та не тече?

Паста замішана на цукровій пудрі високої якості (фракція 80–200 мікрон), яка виготовляється на високотехнологічному обладнанні – деінтеграторі.

Дрібна фракція пудри в поєднанні з інвертованим сиропом, який має високу гігроскопічність, що свою чергу сприяє збереженн вологи у пасті та дозволяє довго пасті не кристалізуватися . При зберіганні в низьких температурах коли вона твердіє, після короткочасового підігрівання – знову набуває пастоподібної форми.Процес змішування відбувається в двухвалковому змішувачі, який додатково ретельно розтирає частинки цукрової пудри та пилку в інвертованому сиропі.

3. Чому виготовляємо без пилку або виключно з пилком (2,5% або інший відсоток на вимогу бджоляра) без додавання інших білкових замінників пилку?

А) традиційні білкові добавки, які радять підручники, при весняній підгодівлі бджіл (дріжджі, соєве борошно, сухе молоко т.д.) – не завжди можна знайти належної якості з підтвердженим вмістом процентним вмістом протеїну.

Б) при змішувані технологічно важко вловити пропорції співвідношення:

меду (сиропу) – білкова добавка, тому часто така паста пересихає, розшаровується.

В) за кордоном практику замінників пилку використовують широко, в силу того, що пилок досить дорогоцінний продукт.

4.Чому паста зручна у використанні?

Паста-канді розфасована особливим чином у  пакети розміром 250 на 400 мм(товщиною пласта 10-15 мм), що дозволяє легко та зручно розмістити підкормку над клубом бджіл – достатньо проштрикнути гострим предметом (для прикладу виделкою) пакети в кількох місцях.

Изменено пользователем Борода-1

Поделиться сообщением

Підтверджую. Канді в Бороди1 хороше. Брав вже декілька раз по декілька упаковок. Бджоли канді беруть добре. Через складну зиму що склалася в мене через форс-мажорні обставини, прийняв рішення дати канді в першій половині грудня 2016 року. У двох вуликах залишилося приблизно по 100 грам, а в інших трохи більше. Ось така невесела зима.

Поделиться сообщением

2 часа назад, STASOVA PASIKA сказал:

Підтверджую. Канді в Бороди1 хороше. Брав вже декілька раз по декілька упаковок. Бджоли канді беруть добре. Через складну зиму що склалася в мене через форс-мажорні обставини, прийняв рішення дати канді в першій половині грудня 2016 року. У двох вуликах залишилося приблизно по 100 грам, а в інших трохи більше. Ось така невесела зима.

Сколько канди ушло на зимовку, что еще и осталось? Может и закармливать не надо, а приучать зимовать на канди?

Поделиться сообщением

3 хвилини тому, военрук сказав:

Сколько канди ушло на зимовку, что еще и осталось? Может и закармливать не надо, а приучать зимовать на канди?

Роздав кожній сім'ї по одному пакету, вага кожного пакету 1 кг. Канді я давав для "зняття стресу" і щоб не було проносу.

Поделиться сообщением

Попробую и я этот канди закажу чуть больше 30 кг. Можно мне канди получить что бы ничего не разогревать? Короче друзья получу канди, отсниму на виде что и как, и как пчелы его будут употреблять.

Поделиться сообщением

1 година тому, Андрей Баскевич сказав:

Попробую и я этот канди закажу чуть больше 30 кг. Можно мне канди получить что бы ничего не разогревать? Короче друзья получу канди, отсниму на виде что и как, и как пчелы его будут употреблять.

Андрію,Ви мене аж трішки лякаєте та інтригуєте.Завтра також  зранку зафільмую на складі оптову упаковку та вскрию кілька ящиків та викладу інеті........

Поделиться сообщением

Отримав замовлення, відгук про купівлю: оперативно, якісно, справедливо, чесно, порядно. Рекомендую!

Дякую!

Поделиться сообщением

11 година тому, Просто Саша сказав:

Отримав замовлення, відгук про купівлю: оперативно, якісно, справедливо, чесно, порядно. Рекомендую!

Дякую!

дякую

ось обіцяне відео -зранку зафільмував нашвидкоруч по фасовці та не тільки....

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти