Перейти к содержанию

Медогонка радиальная vs хордиальная


Брониславович

Рекомендуемые сообщения

22 минуты назад, Sanich сказал:

Там люміній крепкий. Маю таку медогонку та качав нею радіально кілька років. Правда не буду брехати, що завантажував її на 32 рамки, але більше 20 - точно. 

Напевне качали обережно - вручну.Я пробував 32  -в мене без опори дно не тримає . Якщо піде хвиля відновити медогонку буде важко,ахвиля від дисбалансу виникає як цунамі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Немолодой сказал:

"Мне бы схемку иль чертёж"-Л.Филатов.("Сказка про Федота-стрельца, удалого молодца")

 

 

Схему по свободі намалюю. 100 років це не робив. Креслення не маю. Взагалі нижній привід має купу переваг і у виготовленні Дуже простий. Не такий страшний вовк як його малюють.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, konoval_am сказал:

Я зробив інакше. Більша частина навантаження пішла на верхній підшипник.  На дно тиск мінімальний. Внизу ніяких сальників. Моя на 28, але і 32 витримала б без проблем.

 Будь ласка,  кілька слів про те  в як інакше

4 минуты назад, konoval_am сказал:

Схему по свободі намалюю. 100 років це не робив. Креслення не маю. Взагалі нижній привід має купу переваг і у виготовленні Дуже простий. Не такий страшний вовк як його малюють.

Схоже на фейк

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, Stol сказал:

апевне качали обережно - вручну.

Дергачовським приводом. Тим що тарахтить на пів села. Швидкості він необхідної і справді не давав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.12.2016 в 23:09, wadim сказал:

цікаво, а що там за насос???????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Stol сказал:

Цій медогонці потрібна опора під нижній  стакан,бо навантаження 32 рамок дно не витримає.

Есть там опора, как же без неё? Передаёт нагрузку на подставку. Качаю с полной нагрузкой, на максимальных оборотах. "Кузя" + Г22.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Фанат сказал:

У вас Машенька?

12/24

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Фанат сказал:

Машенька. На 16 рута , 32 полурамки.

Я знаю, в  мени не Машенька.Звичайна меліса 12/24

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Фанат сказал:

Не понимаю. Почему вы полурамки ножем Гуслия распечатываете снизу вверх? Неудобно же.

Всі так зрізають,придивіться уважно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Фанат сказал:

 Почему? Я не так.:blink:Не факт , что правильно...

На це питання,відповісти не можу,років 10-12 незрізав,но ви непереживай,щас вам отвітять

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Фанат сказал:

А який резон зрізати забрус знизу доверху, а потім тим же ножом зішкрібати його з медової рамки до якої він прилип?:blink: Я ріжу з верху до низу і він не прилипає до рамки, а падає зразу вниз.Логічно?

То Ви з низу- в верх різати не вмієте, нормально ріжеться, хоча Джеро, я тоже зрізаю з верху- в низ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.12.2016 в 11:06, Мико сказал:

Треба дуже вправних рiзникiв, щоб за 10 хвилин обрiзали 42 рамки вдвох .:IMHO:

Це точно! Ото таких, як колись хтось виставив якихось мусульманів...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Фанат сказал:

Машенька. На 16 рута , 32 полурамки.

Я щойно доставив свою новеньку нержавійку на дачу! Не випробовував, але все одно - красота! Купляв у інтермазі, що у нас на банері - Улей ін (Саніч , про це ж можна? ). Оплачував наперед через Приват. Все ок. Правда, трохи понервував,- пару днів була затримка.  Та й НП теж сутки у Києві перевозила з бази на 33 відділення... Я ж не лише медогонку замовляв, а й Варомора теж...:dntknw: Так що й про Приватбанк - то казки бубусі Орини.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Фанат сказал:

 А який резон зрізати забрус знизу доверху, а потім тим же ножом зішкрібати його з медової рамки до якої він прилип?:blink: Я ріжу з верху до низу і він не прилипає до рамки, а падає зразу вниз.Логічно? Чи то прикол, щоб у вулику меду більше було...:umora:

Если рамка будет немного наклонена в сторону среза, забрус прилипать не будет.  С низу вверх режу и я и главный помощник (жена). В этом деле- кто как привык.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Sanich сказал:

Дергачовським приводом. Тим що тарахтить на пів села. Швидкості він необхідної і справді не давав.

 

Ой, Sanich , то це я таке га..о купив? Бо то Дергачівський завод...:dntknw: Це на тому ж Uley , що у нас - На ТочкУ - на банері.

:ak:А я мріяв про таку медогонку кілька десятиліть...:crazy::frusty:

 Хотів теж і ім"я красиве їй присвоїти...:evrika:

Ну вона хоч качає?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

 

Ой, Sanich , то це я таке га..о купив? Бо то Дергачівський завод...:dntknw: Це на тому ж Uley , що у нас - На ТочкУ - на банері.

А я мріяв про таку медогонку кілька десятиліть...:crazy::frusty:

Нічого попросите дочку нехай виступить спонсором для Вас на мелісу93.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Нічого попросите дочку нехай виступить спонсором для Вас на мелісу93.

можна-й лисонь;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Фанат сказал:

У меня тоже Машенька. Купил месяц назад. Кто писал и на каком форуме???

У вас Машенька?

@Фанат ответил в личку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Нічого попросите дочку нехай виступить спонсором для Вас на мелісу93.

Дякую , Володимире, за пораду, але як би мені не тяжко було б, ніколи від дітей не хочу допомоги брати. Так же й мої батьки поступали, і аж тепер я зрозумів - чому? Та тому, що давати у сто разів приємніше, ніж брати! А медогонок більше не куплятиму.А якщо ця скрипітиме (та головне, щоб качала) - перетерпимо. Зато усе село Княжичі,- а це одне з найбільших у нашій області - знатиме, що я качаю... :rofl: Так це ж безкоштовна реклама медку мого!:ay::af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.12.2016 в 23:33, ДобровоЛ сказал:

Дякую , Володимире, за пораду, але як би мені не тяжко було б, ніколи від дітей не хочу допомоги брати. Так же й мої батьки поступали, і аж тепер я зрозумів - чому? Та тому, що давати у сто разів приємніше, ніж брати! А медогонок більше не куплятиму.А якщо ця скрипітиме (та головне, щоб качала) - перетерпимо. Зато усе село Княжичі,- а це одне з найбільших у нашій області - знатиме, що я качаю... :rofl: Так це ж безкоштовна реклама медку мого!:ay::af:

:umora::Jumpy: Гарна реклама!:ah: А про те, що давати у сто разів приємніше, ніж брати,- ви точно праві!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите стал вопрос о покупке медогонки бюджет 15000 количество семей планирую 50, ульи В основном рута, какую медогонку купить ???

http://melisa93.com.ua/index.php?route=product/product&path=16_23_31&product_id=326 такую или  http://www.uley.in/ua/shop/8-mi-ramochnaya-medogonka-s-povorotom-kasset-pod-ramku-ruta-nerzhaveyushhaya-rotor-nzh-s-kryshkoj/ Спасибо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, millennium сказал:

Подскажите стал вопрос о покупке медогонки бюджет 15000 количество семей планирую 50, ульи В основном рута, какую медогонку купить ???

 

Никто вам конкретно не подскажет,  как у одних так и у других есть свои достоинства и недостатки. Каждый подбирает под себя, что ему нравиться. Если есть знакомые пчеловоды  поищите у них медогонки разных типов и попробуйте сами на них немного поработать и сами поймёте что вам больше нравиться.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Фанат сказал:

У меня да данный момент та же ситуация с переводом семей и будущее количество. Возьмите как я от Мелисы 93 " Машеньку".:hi:

Рамка на 300 есть? Тогда берите на 4 или 6 рамок автоповорачивающиеся. Качать в разы легче, так как не привязан к медогонке - запустил программу и свободен. :IMHO1: У меня был (есть на чердаке) аналог Машеньки совдеповского поклепа - назад не хочу возвращаться. Автоматика рулит. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Фанат сказал:

А что в Машеньке нет блока управления с мотором? Есть.:hmm:

Есть. Я говорил о рамке 300. Если ее ТОЧНО не будет - Машенька неплохой выбор. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Фанат сказал:

Ну у меня только что купленная и не знаю какая она в работе будет. А просто человек который открыл эту тему спрашивает о рутах.

Руты будет тяжело Машенькой качать. :IMHO1: Слишком малый диаметр. Можно пытаться крутить ее  до посинения, конечно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...