Перейти к содержанию

Медогонка радиальная vs хордиальная


Брониславович

Рекомендуемые сообщения

20 минут назад, kontroler сказал:

обрезка сотов

Да что там их обрезать Гуслий все что можно уже изобрел делов там в обрезании минимум уже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Andruhan сказал:

У меня 300-я и 145-я, и она мне точно не подойдёт! Машенька- это просто маркетинговый ход, направленный на повышение цены, не имеющий с практикой ни чего общего! Будь там оборотные кассеты- она бы стоила своих денег, а так...

Андрюха, в цьому році качав соняшник радіалкою переробленою із хорди. Неподобається  вставляння 145 рамки у гніздо ротора медогонки. Може зробить щось типу касет які використовуються в хорді щоб просто пістив рамку і вона сама стала на місце. Що скажеш?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Кагарлик сказал:

Неподобається  вставляння 145 рамки у гніздо ротора медогонки. Може зробить щось типу касет які використовуються в хорді щоб просто пістив рамку і вона сама стала на місце. Що скажеш?

Та то з непривички! Потом все піде, як по маслу!:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оце медогоночка на 5+ . От так рамки вставлять дуже зручно і привично треба щось і собі придумать типу касет.

11 час назад, Andruhan сказал:

Та то з непривички! Потом все піде, як по маслу!:az:

Дякую друже, може і мої помічники привикнуть.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Кагарлик сказал:

Оце медогоночка на 5+ . От так рамки вставлять дуже зручно і привично треба щось і собі придумать типу касет.

Нє ну поясніть мені навіщо там взагалі потрібні касети. Я ось не можу зрозуміти це що ностальгія якась за минулим. Як рамка швидше відкачається  одразу з обох сторін при радіальній відкачці чи спочатку з однієї а потім з іншої при хордіальній і де в цьому випадку менше деформується сам сот.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Херсонец сказал:

Нє ну поясніть мені навіщо там взагалі потрібні касети. Я ось не можу зрозуміти це що ностальгія якась за минулим. Як рамка швидше відкачається  одразу з обох сторін при радіальній відкачці чи спочатку з однієї а потім з іншої при хордіальній і де в цьому випадку менше деформується сам сот.

Смотря яка густота меду, думаю що вищевказана медогонка швидше і краще відкачає ніж радіалка.

Я кажу за радіалку що в мене, дуже незручно вставлять рамки в такі пази. Уже і ті уші порозрізав, що внизу всерівно не зручно.

медогонка 15.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене чотирирамкова хордиальна з оборотними касетами стара совдепівська. Касети алюмінієві. Я вам скажу якщо мед густий, або рамки повномедні ламає вона їх на ура. Я в цьому році стільки сушніни свіжо відстроєної попортив це якийсь жах. Просто в радіальній медогонці якість відкачки залежить від діаметру - чим він більший тим швидше і якісніше відкачується мед і не так ламає рамки. Центробіжна сила просто більша. Ну а пази під рамки то вже такий виробник. Я просто писав що замовив таку саму як у Вані Фабро тому що сподобалося грамотне виконання. Сам дзвонив виробнику розмовляв - людина прислухається до побажань. До цього розпитував в Івана як сезон відпрацювала і так зробив вибір.

Рахую, що в тій медогонці на відео касети зайві - зайва вага, зайва ціна (бо вони не мало коштують), зайвий механазм перекидання тих касет. Як кажуть "лучшее враг хорошего". :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Кагарлик сказал:

Смотря яка густота меду, думаю що вищевказана медогонка швидше і краще відкачає ніж радіалка.

Я кажу за радіалку що в мене, дуже незручно вставлять рамки в такі пази. Уже і ті уші порозрізав, що внизу всерівно не зручно.

медогонка 15.JPG

Ця медогонка приклад того як хотіли ,щоб медогонка  працювала з усіма типами рамок від 145 до 300 В кінцевому результаті вона втратила в продуктивновсті. Фіксацію рамок  треба переробляти негайно або під 145 рамку або 230мм рамку. В мене є радянська 32 рамкова медогонка на 145мм рамку, то за день я качаю 2т меду. Ставимо і виймаємо рамки в 4 руки. Відкачка 4хв

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Stol сказал:

В мене є радянська 32 рамкова медогонка на 145мм рамку, то за день я качаю 2т меду. Ставимо і виймаємо рамки в 4 руки. Відкачка 4хв

А распечатывание в сколько рук?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Stol сказал:

Ця медогонка приклад того як хотіли ,щоб медогонка  працювала з усіма типами рамок від 145 до 300 В кінцевому результаті вона втратила в продуктивновсті. Фіксацію рамок  треба переробляти негайно або під 145 рамку або 230мм рамку. В мене є радянська 32 рамкова медогонка на 145мм рамку, то за день я качаю 2т меду. Ставимо і виймаємо рамки в 4 руки. Відкачка 4хв

Так це виходить i обрiзаете 32 рамки за 4 хвилини .Чи медогонка простоюе деякий час ,поки ви загружаете ii в 4 руки

32 рамки х 2 кг =64 кг 

2000 : 64 кг =31 загрузка 

31  Х 4 хвилини =124 хвилини =2 години крутиться медогонка 

6 годин просто стоить ,навiщо в 4 руки заряджати 

А рiжете в скiльки рук ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, NVN сказал:

А распечатывание в сколько рук?

Лисонь з 2 працівниками

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Мико сказал:

Так це виходить i обрiзаете 32 рамки за 4 хвилини .Чи медогонка простоюе деякий час ,поки ви загружаете ii в 4 руки

32 рамки х 2 кг =64 кг 

2000 : 64 кг =31 загрузка 

31  Х 4 хвилини =124 хвилини =2 години крутиться медогонка 

6 годин просто стоить ,навiщо в 4 руки заряджати 

А рiжете в скiльки рук ?

  рамки не всі 2кг всередньому 1,5. Але мова не про це,а про те ,що  медогонка повинна постійно  крутитися і видати 100% свого потенціалу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Stol сказал:

  рамки не всі 2кг всередньому 1,5. Але мова не про це,а про те ,що  медогонка повинна постійно  крутитися і видати 100% свого потенціалу.

 32 рамк  Х 1,5 кг =48 кг за цикл

2000 кг : 48 кг =41 цикл 

41 цикл х 4 хв =164 хв =2 години 44 хвилини 

за 8 годин робочого часу, 5 годин 16 хвилин медогонка стоiть 

Мабуть треба швидше рiзати ,щоб медогонка не простоювала 

Або довше крутити ,краще викачаеться :IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Stol сказал:

Ця медогонка приклад того як хотіли ,щоб медогонка  працювала з усіма типами рамок від 145 до 300 В кінцевому результаті вона втратила в продуктивновсті. Фіксацію рамок  треба переробляти негайно або під 145 рамку або 230мм рамку. В мене є радянська 32 рамкова медогонка на 145мм рамку, то за день я качаю 2т меду. Ставимо і виймаємо рамки в 4 руки. Відкачка 4хв

Хотів би подивиться як там рамки стають може фото в інеті є то покажіть?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Мико сказал:

 32 рамк  Х 1,5 кг =48 кг за цикл

2000 кг : 48 кг =41 цикл 

41 цикл х 4 хв =164 хв =2 години 44 хвилини 

за 8 годин робочого часу, 5 годин 16 хвилин медогонка стоiть 

Мабуть треба швидше рiзати ,щоб медогонка не простоювала 

Або довше крутити ,краще викачаеться :IMHO:

 

Ні. Треба вчитися  швидше  ставити і виймати рамки з медогонки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Stol сказал:

Ні. Треба вчитися  швидше  ставити і виймати рамки з медогонки. 

Тут допоможе медогонка з горизонтальною вiссю обертання 

Там на загрузку 10 рамок - менше 1 хвилини 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Кагарлик сказал:

Хотів би подивиться як там рамки стають може фото в інеті є то покажіть?

На 145 стоять так як у вас на 300,тобто низ рамок прилягає один до одного. Максимальне наближення рамки до іншої рамки стабілізує роботу медогонки як на мінімальних так і на максимальних обертах. Щоб мед витікав достатньо невеликої цілинки між рамками.

15 минут назад, Мико сказал:

Тут допоможе медогонка з горизонтальною вiссю обертання 

Там на загрузку 10 рамок - менше 1 хвилини 

таке обертання є дуже дорогим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.12.2016 в 19:27, kontroler сказал:

Самое узкое место в процессе откачки меда, это обрезка сотов. Отсюда и надо отталкиваться при расчете выбора медогонки, учитывая ко-во пчелосемей, наличия помощников и их ко-во, условия работы(посадка, стационар и пр).

Підтримую. Слід би добавити і ще один лімітуючий фактор: як швидко медові рамки доставляються на пункт відкачки. На своїй пасіці ми відкачуємо мед утрьох. Іноді учотирьох. Смикнувся було купити 6-рамкову-автомат, а потім посидів, подумав, підрахував слабкі місця в процесі відкачки і прийшов до висновку, що така медогонка буде більше простоювати ніж нинішня 4-рамкова. За день відкачуємо близько 500 кг. Були молодші-качали більше. Нині вже не те здоров"я.

Висновок: не варто гнатися за великими, високопродуктивними медогонками. Зважуйте свої можливості.

"Нельзя объять необъятное", або ак висловився Олег Ляшко: "Не впихуйте невпихуєме".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Кагарлик сказал:

Хотів би подивиться як там рамки стають може фото в інеті є то покажіть?

Володь, у меня такая.

IMG_9060.jpg

IMG_4215_1c.jpg

IMG_4218_c.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я тебе не послухав і поробив унизу уші тепер тикаю, треба пообрізать їх . Думав, що не буде держаться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, Andruhan сказал:

Володь, у меня такая.

IMG_9060.jpg

IMG_4215_1c.jpg

IMG_4218_c.JPG

Цій медогонці потрібна опора під нижній  стакан,бо навантаження 32 рамок дно не витримає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Stol сказал:

Цій медогонці потрібна опора під нижній  стакан,бо навантаження 32 рамок дно не витримає.

Там люміній крепкий. Маю таку медогонку та качав нею радіально кілька років. Правда не буду брехати, що завантажував її на 32 рамки, але більше 20 - точно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Stol сказал:

Цій медогонці потрібна опора під нижній  стакан,бо навантаження 32 рамок дно не витримає.

Я зробив інакше. Більша частина навантаження пішла на верхній підшипник.  На дно тиск мінімальний. Внизу ніяких сальників. Моя на 28, але і 32 витримала б без проблем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, konoval_am сказал:

Я зробив інакше.

"Дабы схемку иль чертёж"-Л.Филатов.("Сказка про Федота-стрельца, удалого молодца")

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...