Перейти к содержанию

Кіт і пасіка


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

В 04.03.2017 в 21:39, ромео сказал:

Прийшов!!!  Повернувся!!! Більше місяця не було. Вже й "поховали". А він вчора вранці сидить на порозі. Правда пропав біленький пухнастий котик, а прийшов бомжара - страшний, худий і замучений.:crazy:

Ура! Ура! Ура! Замечательно! :ole_ole::ole_ole::ole_ole:

В 04.03.2017 в 21:39, ромео сказал:

Правда пропав біленький пухнастий котик, а прийшов бомжара - страшний, худий і замучений.:crazy:

Хорошо, хоть узнали :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.03.2017 в 21:39, ромео сказав:

Прийшов!!!  Повернувся!!! Більше місяця не було. Вже й "поховали".

Ранувато вернувся. В мене був такий що аж восени повертався.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.03.2017 в 20:39, ромео сказав:

Прийшов!!!  Повернувся!!! Більше місяця не було. Вже й "поховали". А він вчора вранці сидить на порозі. Правда пропав біленький пухнастий котик, а прийшов бомжара - страшний, худий і замучений.:crazy:

За його відсутності вже втратили пильність - дві тарілки холодцю в літній кухні пішли на поправку здоров'я "блудного сина". Тепер знову треба бути "начеку":)

Моя дачна кішечка теж з"явилася. Я її в сезон підгодовую, то вона буває й ночує в ногах у мене. Сусіди повідомили , що дожидає мене на пасіці. Гарна помічниця - і мишу не впустить та й синиць з сорокопудами добре відганяє.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Доброго вечора . Я поки що планую лише завести бджоли, на цім тижні висади неподалік дому 20 акацій, побачив у лісі посадку молодої липи  і займає площу 2 га., тим часом фарбую вулики, і моє кицька Мія за цим состерігає.

Photo2193.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Анатолій2109 сказав:

Доброго вечора . Я поки що планую лише завести бджоли, на цім тижні висади неподалік дому 20 акацій, побачив у лісі посадку молодої липи  і займає площу 2 га., тим часом фарбую вулики, і моє кицька Мія за цим состерігає.

 

Доброго вечора землякам. Я родився в Сновидові, а Ви звідки.

Я рівно рік назад був у роздумах, що купити сім'ї чи пакети. Залишив с вій вибір на сім'ях і ось 28 березня 2017 року буду святкувати свій перший рік бджолярства.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я із Цвітови, це десь кілометрів з 40 мабуть буде якщо їхати через Бучач.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.03.2017 в 19:49, Mihail-ves сказав:

Доброго вечора землякам. Я родився в Сновидові, а Ви звідки.

Я рівно рік назад був у роздумах, що купити сім'ї чи пакети. Залишив с вій вибір на сім'ях і ось 28 березня 2017 року буду святкувати свій перший рік бджолярства.

 

В 19.03.2017 в 19:52, Анатолій2109 сказав:

Я із Цвітови, це десь кілометрів з 40 мабуть буде якщо їхати через Бучач.

Та це ж можна і в личку писати. А тема тут про котів на пасіці....:ah::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Охота в разгаре:

IMG_20170326_243009084.jpg

IMG_20170326_242846309.jpg

IMG_20170326_243039492.jpg

  • Подобається 8
  • Дякую 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.03.2017 в 12:24, aleksanderche сказал:

Охота в разгаре:

IMG_20170326_243009084.jpg

IMG_20170326_242846309.jpg

IMG_20170326_243039492.jpg

Красавец!:umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.01.2017 в 12:55, ДобровоЛ сказал:

Та ні! Я його кота ось на Троєщині зловив у об"єктив. У ньогож-рижий? Такий же приставучий - весну почув!

IMG_0963.JPG

А снимок - то актуален!:umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...
В 19.12.2016 в 08:46, Кузьмич сказал:

У меня и кошка и собака живут не хило,кошка не боится мышей и отлично ловит (в квартире),даже реагирует на звук сработавшей мышеловки:umora:,жена отбирает у неё мышек,чтоб морду не пачками мышами:umora:.

Охотничья собака боится выстрелов ,и жена её не пускает на охоту,чтобы клещ не укусил:umora:

 

20160916_075813.jpg

Живу в как у Бога за пазухой......хай їм грець....

Супер!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А моя кошечка где - то пропала...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

колись в 90-х,переїзд був з одного житла на друге,ну відповідно мурка з нами на нове житло,а сусіди розказують,ну тут сектор часний і щурі ганяють стадами,бо кожен тримає якусь живність,такщо готуйтесь до неприємних співжителів,але ,що на селі,а що в місті в часному секторі мурка навела порядок швидко була,кажуть ,що такі кішки довго не живуть,а наша до глибокої котячої старості на пічці,може через те ,що не їла тих щурів,а лише робила їм "краватку"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.12.2016 в 22:10, ромео сказал:

Моє багатство;)

коте.JPG

А они похожие!:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А моя пасічна котяра десь зникла. Вона у мене сама по собі : приходить, коли захоче.Ціле літо жила зі мною, навіть спала поряд. Десь жила, коли мене не було. А почує моє авто - і тут, як тут. А це вже кілька разів приїжджав , а вона й не показалася. Мабуть хтось забрав до дому...:ooops:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
  В 02.10.2017 в 14:09, miro сказав:

та,але сам кіт не в полі воїн,зимою сидить в хаті на вулицю виходить лише в плані екзотики помилуватись світлом сонця та синьому небу,на миші тепер є безліч приманок,господар повинен про це знати іначе нафіг тому коту такий господар,що відстає від прогресу,тож прийдеться мені ловушки на синичок шукати,а кіт нехай гуляє:umora:

Ні! Моя кицюня дика. Виросла надворі. Це вже я її розбалував. Але як мене зимою на пасіці не буде, знов перейде на "підножний" корм. Вона за секунду на сам вершечок найвищої яблуні заскакує, що не встигнеш  й зрозуміти, як вона туди дісталася...:umora::wave:

 Дізнався, що одна сусідка забрала мою кицюню до себе у будинок і там й держе. Хай, - зиму переживе, а потім знов до мене втече.:ah:

Але святе місце пустим не буває. Принадилася інша - триколірна з ремінцем на шиї. Хай, її присутність теж мені й моїм бджілкам бажана - синиці-розбійниці не так розкошуватимуть.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 06.12.2016 в 22:39, Два капитана сказав:

http://vk.com/video168916966_167262308

Моя кішка їде с пасіки

А в темі про погоду,  @Два капитана , вона  виглядує, - а коли ж ми вже туди, на ту пасіку,  поїдемо? :umora::wave:

Я про це фото.

http://tochok.info/topic/10803-погода-на-пасіці-вчора-сьогодні-завтра-прогноз/?do=findComment&comment=493722

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А в темі про погоду,  @Два капитана , вона  виглядує, - а коли ж ми вже туди, на ту пасіку,  поїдемо? :umora::wave:

Я про це фото.

 

 

20171208_140031.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Два капитана сказав:

 

20171208_140031.jpg

А моя кішечка домашня, колись ледве  доїхала до дачі . А потім три доби з-під ліжка не вилазила. Так вона  погано перенесла поїздку.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А моя кішечка домашня, колись ледве  доїхала до дачі . А потім три доби з-під ліжка не вилазила. Так вона  погано перенесла поїздку.:dntknw:

Наша полюбляє їздити. Мені здається що вона навіть дороги розпізнає.  Є місця на яких вона обов'язково вилазить на торпеду хочь до цього спала на задньому сидінні . В неї в машині навіть туалет є переносний

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, Два капитана сказав:

Наша полюбляє їздити. Мені здається що вона навіть дороги розпізнає.  Є місця на яких вона обов'язково вилазить на торпеду хочь до цього спала на задньому сидінні . В неї в машині навіть туалет є переносний

:umora::ay: Так. Передивився, як ваша їхала і зрозумів, які різними вони бувають...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Круглосуточная охрана от вредителей...

Screenshot_2018-01-06-20-31-29.thumb.png.3485898e9bf333d8685bbf6a734d36eb.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Трохи позитиву

Перед виїздом на пасіку.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.01.2018 в 19:32, Шахматист сказав:

Круглосуточная охрана от вредителей...

Screenshot_2018-01-06-20-31-29.thumb.png.3485898e9bf333d8685bbf6a734d36eb.png

Красавець!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.03.2017 в 21:19, gardener сказав:

Ранувато вернувся. В мене був такий що аж восени повертався.

Ото гуляка! Видно вирішив там дочекатися й своїх спадкоємців.:umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...