Перейти к содержанию

Кіт і пасіка


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Вирішив  відкрити досить цікаву, як на мене тему: Кіт і пасіка.

   Мисливців тут, На ТочкУ, чимало, тож і про собак публікацій теж. А от про нашого, чи не єдиного надійного помічника на пасіці, здається теми ще немає. А варто ж приділити котикам цілу тему. Вони колись Єгипет спасли від голодної смерті і їх там шанували на рівні богів.

   А хто ж спасає, особливо взимку, нашу пасіку від проворних мишей, що так і прагнуть проникнути у вулики та поживитися стільниками й бджілками, знищивши буквально усю сім"ю ? А хто може елементарно зупинити тих же хитрих синиць, прогнати їх від льотків наших вуликів? 

 Відповідь одна: Кісан, Ласка, Мурка,Рижик... Тож прошу поділитися розповідями про своїх не завжди помітних, але не менш від цього ефективних  помічників на пасіці.

KOTIKI.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На варті.Фото-0088.jpg

PS: - Куме, я таки вб"ю вашого кота!

     -За що??? Він такий пухнастий...

    -Отож бо і є! На моїх мишах пику наїв!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, ДобровоЛ сказал:

Вирішив  відкрити досить цікаву, як на мене тему: Кіт і пасіка.

Так,тема дійсно цікава,згадалась одна історія.Діло було на початку дев,яностих.Було в мене тоді десятків зо два сімей і стояла пасіка на еспарцеті,кілометрів за 15 від дому.У нас жив молоденький котик,чорний як ніч.Обов,язки свої виконував справно.В ночі ловив мишей,що не подужав спожити,складав на порозі,ніби пропонував хазяїну,або ж в такий спосіб звітував про виконану роботу,розумний був котик.І все було б добре,якби не одна неприємна подія.Купила дружина курчат.Наш мисливець при виді швидконогих пискучих клубочків,зробив стійку,наче справжня лягава,але при нас,чіпати не посмів.Та варто нам було не на довго відлучитись,як мисливський інстинкт взяв гору і на пару жовтеньких клубочків стало менше.Екзекуція з тонкою лозиною і вичитування повчальним,строгим тоном, положення не виправила.Вердикт дружини був швидкий і короткий.Стріляй.Як?Такого роботягу,симпатягу і розумника?І вирішив я його,в цілях перевиховання забрати на пасіку,насправді аби подалі від дому.Привіз і випустив у степ широкий,поблизу пасіки,іди на всі чотири сторони,якщо не можеш жити цивілізовано.Кіт дременув у кущі тільки його й бачили.Десь через тиждень,поїхав знову на пасіку.Яке ж було моє здивування,коли я виліз із машини і почув знайоме няуу.Кіт підбіг і вірнопіддано потерся об ногу.Що тут вдієш прийшлось ділитись тормозком з блудним сином.Весь час,поки я працював на пасіці,кіт лежав в холодочку і ліниво наблюдав.Коли під вечір зібрався їхати до дому він поперед мене вскочив у машину.(ну хто його вчив?) Прийшлось висажувать...Стояв я на тім місці до осені.І все літо,кіт радо зустрічав мене на пасіці, коли б я не приїхав.Сторож одним словом.На початку вересня перевіз кота разом з пасікою до дому.Курчата виросли і проблем з ними не стало.Прожив кіт у нас до глибокої осені,а потім десь пропав.Аж через рік,признавсь мені товариш(пасічник із сусіднього села),що  будучи у мене в гостях,коли від,Їжджав котяра вскочив йому в машину,причому з пасажирської сторони де сідала його дружина.Діло було вночі тому вусатого шибеника відразу не помітили.А коли помітили, вирішили раз ускочив значить буде їхній,тим більше такий красень.Але не склалось.Кіт незабаром захворів і приказав довго жить.От така історія з печальним фіналом.З тих пір,більше  котів у нас не було.

Котяра.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Моя кішка Мурка від мишей тікає, тільки те і робить що спить у хаті і народжує котенят. Колись у здоровий ящик де було зерно набігло багато мишей, то я коли впустив туди свою мурку то вона втікла і я її не бачив цілу добу. Зате горобців і синичок коли не спить то лове кучами. Я ще таких лидачих котів не бачив. Хотів колись теж вивезти її у ліс, щоб навчилась там з голодухи мишей ловить. Але дружина сказала що як завезеш кішку той мине завозь. Так що живе і надалі моя Мурка у мене як у Бога за пазухою

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

Моя кішка Мурка від мишей тікає

В тебе 1 така, в мене 3 коти (2 кішки і 1 кіт) у бабусь в господі, в кожного свій раціон, і всі від мишей тікають. Зате їм навіть їжу в мікрохвилівці підігрівають і жорстке м"ясо ріжуть дрібними шматочками, ніби немовлятам. Я вже мовчу про індивідуальний раціон у кожного. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, konoval_am сказал:

В тебе 1 така, в мене 3 коти (2 кішки і 1 кіт) у бабусь в господі, в кожного свій раціон, і всі від мишей тікають. Зате їм навіть їжу в мікрохвилівці підігрівають і жорстке м"ясо ріжуть дрібними шматочками, ніби немовлятам. Я вже мовчу про індивідуальний раціон у кожного. :umora:

Во кому добре живеця ! 

В нашій державі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Моє багатство;)

коте.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, ромео сказал:

Моє багатство;)

С беленькими понятно, а чёрненькое богатство 02204fe2f4700a2fa5ef325594db4f76.gif - это кто?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Алёнка сказал:

С беленькими понятно, а чёрненькое богатство 02204fe2f4700a2fa5ef325594db4f76.gif - это кто?

Донька:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

http://vk.com/video168916966_167262308

Моя кішка їде с пасіки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ромео сказал:

Донька:)

Yes! Ещё чуть-чуть и Ромео выставит и своё настоящее фото! :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Алёнка сказал:

Yes! Ещё чуть-чуть и Ромео выставит и своё настоящее фото! :ole_ole:

У темі "Кіт і ..."?:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Посмотрел фото ульев, сделаные сраз после покупки пчёл. Вася первым принял пасеку !

Фото019.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Своїх киць я не маю, бо пасічник вихідного дня. Навіть не кожного тижня навідуюсь. За подвір"ям брат приглядає. Живе поруч. Йому і ключі залишаю. В черговий раз, приїхавши з Харкова надвечір, зайшов до брата, випили чаю, взяв ключі і пішов до хати. Протопив трохи пічку, подивився телевізора, ліг спати - все як завжди. 

Серед ночі будить гуркіт, ніби землетрус.:Jumpy: Перша думка - скільки ж мені жити осталось? якщо вже телевізор падає. Потім мертва тиша, нічого не відбувається, треба вставати. Включив світло. Телевізор на місці, вікна цілі, двері зачинені, на столі розбита ваза (середніх розмірів). Ретельно оглянув всі кутки (вони в мене порожні), дивився і на стелю, і на підлогу. Дірки є, але ж миша не могла звалити вазу, а гадюка?? Спати перехотілося, вирішив продовжити пошук з розборкою меблів, перетрусити все. Добрався до старого дивану, підняв, в ніші для зберігання білизни затаїлася....(Ви вже здогадалися)  киця. Шипить, очі палають ненавистю. Відступив, взяв швабру, відчинив настіж двері. Дременула кулею!!! Як вона потрапила в хату???:dntknw:

Наступного дня з"ясувалося. Напередодні брат в своїй хаті пофарбував підлогу. Вирішили переспати в моїй. Щоб не топити, відкривали двері надовго - тепло впускали.:evrika:

PS: Було це в ніч на Михайлове чудо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня вот тоже есть.Фоткал сегодня:Люся и Вася(Васелиса)

IMG_20161217_141341.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.12.2016 в 11:17, siverit сказал:

Посмотрел фото ульев, сделаные сраз после покупки пчёл. Вася первым принял пасеку !

 

Ну, як і прийнято - першим кота в новоселю пускають.:az:

 А класні оповідання про кішок і котиків опублікували!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Ну, як і прийнято - першим кота в новоселю пускають

А знаєте чого?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щоби всяку нечисть повиганяла.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А це моя Інь-Янь

Постійно робить обхід пасікиФото-0019.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це наша, Кася.

IMG_0051.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня и кошка и собака живут не хило,кошка не боится мышей и отлично ловит (в квартире),даже реагирует на звук сработавшей мышеловки:umora:,жена отбирает у неё мышек,чтоб морду не пачками мышами:umora:.

Охотничья собака боится выстрелов ,и жена её не пускает на охоту,чтобы клещ не укусил:umora:

 

20160916_075813.jpg

Живу в как у Бога за пазухой......хай їм грець....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, кузмич сказал:

Охотничья собака боится выстрелов

Приучить пробовали? и какими способами!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Андрей Тимошенко сказал:

Приучить пробовали?

Нет,она в поле не была.Она потеряшка ,видно что прежние хозяева её били и кричали,боится даже повышенного тона.Видно что в поле не была.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.12.2016 в 13:53, Маркіян сказал:

Щоби всяку нечисть повиганяла.:IMHO:

Ні.Просто кішка полюбляє місця з негативною енергією і коли в новобудову запускали кішку ,спостерігали де кішка облюбовувала місце там ніколи не ставили ліжко.Я в перше зіткнувся з цим явищем років 30 тому.http://rivne-surenzh.com.ua/ua/research/geo/9.Собаки ж навпаки полюбляють місця з позитивною енергією.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Захар58 сказал:

Ні.Просто кішка полюбляє місця з негативною енергією і коли в новобудову запускали кішку ,спостерігали де кішка облюбовувала місце там ніколи не ставили ліжко.Я в перше зіткнувся з цим явищем років 30 тому.http://rivne-surenzh.com.ua/ua/research/geo/9.Собаки ж навпаки полюбляють місця з позитивною енергією.

Це так говорять ,заборони.

Гляньте на фото яке кузміч виставив. то це як розуміти?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...