Перейти к содержанию

Продаж бджолопакетів 2017 рік ( ціна, комплектація, порода, доставка.)


Рекомендуемые сообщения

6 годин тому, андрон сказав:

Разговор не о чем.Брали в 2015году   "котов с выставки с документами", в мае 2016года все "коты с документами" стали трутовками, вот Вам и качественный плем. материал.

озвучте у кого брали? покажіть документи. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Artline сказал:

Дак я это полностью поддерживаю, смысл покупать за 1200 и выше?- Проще купить любую пчелу за 500-800 и за 200 матку- именно такую как Вы хотите. На следующий год полноценной семьей будете распологать -100 процентов:wave:

Пакет должен окупить себя и дать прибыль в этом году - до следующего может и не дожить:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Гурович сказал:

 - до следующего может и не дожить:(

А це вже проблема покупця чи доживе він до наступного року

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не ну он будет жить, если Вы за 2000 купите:umora:,Ночевать будете возле уликов и окупится прямо в этом Году, так как меда будет море:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Artline сказал:

Не ну он будет жить, если Вы за 2000 купите:umora:,Ночевать будете возле уликов и окупится прямо в этом Году, так как меда будет море:ay:

Даёшь 100 кг с пакета:ole_ole:Толь чур ночевать - дома.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Гурович сказал:

Пакет должен окупить себя и дать прибыль в этом году - до следующего может и не дожить:(

Є і такі що в зиму не пускають. Викачують все під ноль, вулики на склад, сам на диванчик. Навесні знову по пакети.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Гурович сказав:

Даёшь 100 кг с пакета:ole_ole:Толь чур ночевать - дома.

у 2015 році, з 2 - пакетів придбаних у одного з матководів  Закарпаття , покупець одержав у Кіровоградській області 147 і 138 кг меду ( з його слів). Був щасливий безмежно. :ole_ole:

Хотів виводити від цих сімей маток. Прислав  бджолу на морфометрію. Я переміряв і виявилося,  що це помісі! :hmm:

.Робимо висновки. Пакети бувають різні, і  добрі і не дуже добрі, багато факторів впливають на кінцевий результат.

Не варто розраховувати на одержання  високих  результатів  від рядових пакетів, куплених  в наших краях,  за 700-800 грн у місцевих пасічників.Тут як в лотереї, або пан або пропав. Маток одержувати від таких "племінних"  пакетів явно не варто. Більшість маток в таких пакетах , в кращому випадку , роєві, або рятункові ( свищеві). Тому і якість у них може бути дуже різна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Іван Михайлович сказал:

 

Хотів виводити від цих сімей маток. Прислав  бджолу на морфометрію. Я переміряв і виявилося,  що це помісі

А що ,Фридриха Руттнера славнозвісного своею  книгою виданою аж в 1988р. сучасні науковці генетики єнтомологи не канонізували і не відправили в музей науковіх праць?Е ймовірність що я,невігласв бджолярскій науці,щось і переплутав,не так поняв,забув але років з десять тому А .Д .Комісар сказав мені щось дуже схоже на :"Визначення породності бджіл шляхом вимірювання жилкування крила(кубітальний індекс) під мікро- то все одно що добувати руду кайлом".Іще одну історіювід того самого автора пригадав я.Один наш колега і співвідчизник,аматор-селекціонер оволодів технікою ШО і став віводити бджіл з КІ і що там ще закріплено в стандарті породи яке начебто надійно спадково передаеться-дискоідальне смещение? довжина хоботка?І вивів бджіл з необхідними,означеними в стандарті морфометричними даними проте радості Архимеда не відчув,голим по вулиці з вигуками "Отримав,вивив,відселекціонував,відродив УС бджіл"(ще вже моя метафора)не побіг ,бо зрозумів ...Чому я скористався приводом  і описав давню історію(втім ніяка це не історія а репліка науковця)?Думаю про це вже декілька днів після розмови на цю тему з "Паланочкою"(правильніше не розмови а вислуховування і намагання зрозуміти його промов, я здебільше мовчав) оті графіки з піками розятрили мою цікавість-дістав з шафи Руттнера і почав перечитувати.Також,з радістью почув , що у нас в країні ,в Чернівцях  в науковому закладу доступне(будь кому за 40 ам. гривнів) і широко застосовуеться визначення породності(можливо правильно-генетисної однорідності) сучасним способом-дослідженням генома.Результати досліджень бджіл  виявили  сенсаційне  розташування порід по території країни.Де  б мені про це все почитати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Винодел сказав:

А що ,Фридриха Руттнера славнозвісного своею  книгою виданою аж в 1988р. сучасні науковці генетики єнтомологи не канонізували і не відправили в музей науковіх праць?Е ймовірність що я,невігласв бджолярскій науці,щось і переплутав,не так поняв,забув але років з десять тому А .Д .Комісар сказав мені щось дуже схоже на :"Визначення породності бджіл шляхом вимірювання жилкування крила(кубітальний індекс) під мікро- то все одно що добувати руду кайлом".Іще одну історіювід того самого автора пригадав я.Один наш колега і співвідчизник,аматор-селекціонер оволодів технікою ШО і став віводити бджіл з КІ і що там ще закріплено в стандарті породи яке начебто надійно спадково передаеться-дискоідальне смещение? довжина хоботка?І вивів бджіл з необхідними,означеними в стандарті морфометричними даними проте радості Архимеда не відчув,голим по вулиці з вигуками "Отримав,вивив,відселекціонував,відродив УС бджіл"(ще вже моя метафора)не побіг ,бо зрозумів ...Чому я скористався приводом  і описав давню історію(втім ніяка це не історія а репліка науковця)?Думаю про це вже декілька днів після розмови на цю тему з "Паланочкою"(правильніше не розмови а вислуховування і намагання зрозуміти його промов, я здебільше мовчав) оті графіки з піками розятрили мою цікавість-дістав з шафи Руттнера і почав перечитувати.Також,з радістью почув , що у нас в країні ,в Чернівцях  в науковому закладу доступне(будь кому за 40 ам. гривнів) і широко застосовуеться визначення породності(можливо правильно-генетисної однорідності) сучасним способом-дослідженням генома.Результати досліджень бджіл  виявили  сенсаційне  розташування порід по території країни.Де  б мені про це все почитати?

Не гарячкуйте, не все і одразу. Ще нічого не виявлено, а лише розпочинаємо роботу. В Чернівцях люди розпочали цю роботу, і ми  повинні їм допомогти зробити.  Чому  ця робота розпочалася лише два роки тому?   Тому, що появилися люди в науці, з іншим від існуючого до цього , складом розуму і розуміння необхідності змін і процесів в державі. Не було б Романа Волкова, Володимира Череватава , Людмили і інших, ніхто б і не задумувався про генетичний аналіз українськиї бджіл. Люди потрібні ! яким не все одно, що буде в майбутньому, як будуть жити наші нащадки, що буде з нашими бджолами і нами самими.

Визначення породності бджіл передбачає кілька етапів вивчення наявного матеріалу. Починати потрібно з морфометричних досліджень, це перший етап необхідних робіт. За останні 25 років НІХТО не цікавився ,що ж ми маємо в Україні? які популяції бджіл, в теперішній час,  населяють неньку Україну.  З появою нашої організації, зявилася можливість хоч якось дослідити, в тому числі на  генетичному рівні, наявні популяції бджіл України.

Ми, ГО ОМУ,  підписали меморандум з Европейським проектом SMARTBEES ( EC-FP7-KBBB Project 613960) на проведення досліджень українських бджіл в рамках цієї програми. Нам потрібно зібрати 300 ! проб матеріалу з українських пасік ( з місцевою бджолою). Ці зразки будуть досліджуватися як у нас в Чернівцях, так і в Евросоюзі.   Підключайтеся, я готовий виділити Вам пробни,надати  інструкцію на українській мові, для проведення робіт з відбору проб. Зберіть зразки і разом будемо робити роботу для нас усіх і для держави. Показувати пальцями на наукові установи, нібито вони мають це робити,  не варто, вони цього робити не хочуть , і не будуть. Для цього у них немає а ні бажання , а ні коштів, і немає людей. Або робимо самі, для себе і за власний кошт ( досліди нам зроблять европейці  за кошти ЕС,ми лише збираємо належним чином проби і передаємо на дослідження) , або і надалі " клянемо на кухнях"  владу яку самі й обрали,  і  далі нічого не робимо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Раньше активность этой темы относили на желании пасечников купить пакеты по адекватной цене . Как оказалось это не так ! В связи с плохой зимовкой активность продавцов уменьшилась и стало спокойно не кто не кого не обвиняет в алчности !!! А предложений о продажи по стране море !!!:umora::hi::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, матка сказал:

 А предложений о продажи по стране море !!!:umora::hi::az:

Надеюсь вам удастся купить пакеты, по самой низкой цене в Украине 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я всегда был за адекватные цены на пакеты , а это  1- дворняги . 500-600 гр  2 - чистая карпатка  600-800 гр  3  бакфаст    800-1000 гр  Хочешь продавать пакеты дорого занимайся чистотой породы :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Мико сказал:

Надеюсь вам удастся купить пакеты, по самой низкой цене в Украине 

Учора продав 2 сімї карніки по 2500 грн. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Кагарлик сказал:

Учора продав 2 сімї карніки по 2500 грн. 

Договорился последнюю семью на 230 рамке отдам товарищу кума, за 2000 гривасов И на этом  закончится эпопея рутовских ульев .Хороша система, но только до 55-60 лет :ay:

145 мм лучше ,а 6 рамочники на 145 наверное ещё лучше будут 

Скулёмал один , с остатков карбона ,что остались после изготовления инкубаторов 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Мико сказал:

145 мм лучше ,а 6 рамочники на 145 наверное ещё лучше будут 

Следуя этой логике делоновские будут еще лучше.Зачем тогда апилифт покупать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Захар58 сказал:

Следуя этой логике делоновские будут еще лучше.Зачем тогда апилифт покупать?

 

Опять новый размер рамок и ульев я уже не перенесу 

Да и делон считаю самым не удачным ульем 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Мико сказал:

Опять новый размер рамок и ульев я уже не перенесу 

Я тоже,поэтому остаюсь на руте,с апилифтом.;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, Винодел сказал:

А що ,Фридриха Руттнера славнозвісного своею  книгою виданою аж в 1988р. сучасні науковці генетики єнтомологи не канонізували і не відправили в музей науковіх праць?Е ймовірність що я,невігласв бджолярскій науці,щось і переплутав,не так поняв,забув але років з десять тому А .Д .Комісар сказав мені щось дуже схоже на :"Визначення породності бджіл шляхом вимірювання жилкування крила(кубітальний індекс) під мікро- то все одно що добувати руду кайлом".Іще одну історіювід того самого автора пригадав я.Один наш колега і співвідчизник,аматор-селекціонер оволодів технікою ШО і став віводити бджіл з КІ і що там ще закріплено в стандарті породи яке начебто надійно спадково передаеться-дискоідальне смещение? довжина хоботка?І вивів бджіл з необхідними,означеними в стандарті морфометричними даними проте радості Архимеда не відчув,голим по вулиці з вигуками "Отримав,вивив,відселекціонував,відродив УС бджіл"(ще вже моя метафора)не побіг ,бо зрозумів ...Чому я скористався приводом  і описав давню історію(втім ніяка це не історія а репліка науковця)?Думаю про це вже декілька днів після розмови на цю тему з "Паланочкою"(правильніше не розмови а вислуховування і намагання зрозуміти його промов, я здебільше мовчав) оті графіки з піками розятрили мою цікавість-дістав з шафи Руттнера і почав перечитувати.Також,з радістью почув , що у нас в країні ,в Чернівцях  в науковому закладу доступне(будь кому за 40 ам. гривнів) і широко застосовуеться визначення породності(можливо правильно-генетисної однорідності) сучасним способом-дослідженням генома.Результати досліджень бджіл  виявили  сенсаційне  розташування порід по території країни.Де  б мені про це все почитати?

Блин, иногда так тяжело уловить ход Ваших мыслей в Ваших постах:hmm:. Не в обиду. Я понимаю, что все мы разные.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Іван Михайлович сказал:

у 2015 році, з 2 - пакетів придбаних у одного з матководів  Закарпаття , покупець одержав у Кіровоградській області 147 і 138 кг меду ( з його слів). Був щасливий безмежно. :ole_ole:

Он ездил в Закарпатье за двумя пакетами?:dntknw:Ну и результаты по меду это заслуга пчеловода ,а не пакетчика.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Мико сказал:

а 6 рамочники на 145 наверное ещё лучше будут 

так дивись і до лежака додорослішаєте:az::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Іван Михайлович сказал:

у 2015 році, з 2 - пакетів придбаних у одного з матководів  Закарпаття , покупець одержав у Кіровоградській області 147 і 138 кг меду ( з його слів). Був щасливий безмежно. :ole_ole:

Хотів виводити від цих сімей маток. Прислав  бджолу на морфометрію. Я переміряв і виявилося,  що це помісі! :hmm:

.Робимо висновки. Пакети бувають різні, і  добрі і не дуже добрі, багато факторів впливають на кінцевий результат.

Не варто розраховувати на одержання  високих  результатів  від рядових пакетів, куплених  в наших краях,  за 700-800 грн у місцевих пасічників.Тут як в лотереї, або пан або пропав. Маток одержувати від таких "племінних"  пакетів явно не варто. Більшість маток в таких пакетах , в кращому випадку , роєві, або рятункові ( свищеві). Тому і якість у них може бути дуже різна.

чому тільки пакетчки пишуть що десь чули,хтось сказав що отримали з куплених пакетів по 150 кг. меду?????

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Николай77 сказал:

чому тільки пакетчки пишуть що десь чули,хтось сказав що отримали з куплених пакетів по 150 кг. меду?????

Те кто покупал такие пакеты не выдают эти "рыбные" места. Боятся что бы их не опередили.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Николай77 сказал:

чому тільки пакетчки пишуть

тому

 

43 минуты назад, Николай77 сказал:

що десь чули,хтось сказав що отримали з куплених пакетів по 150 кг.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, sunflower сказав:

Он ездил в Закарпатье за двумя пакетами?:dntknw:Ну и результаты по меду это заслуга пчеловода ,а не пакетчика.:ay:

ні, він купляв більше пакетів, лише з цих одержав рекордний збір, і вважав що натрапив на "золоту жилу" і матки від цих  пакетів дадуть такі самі сім"ї. А заслуга безперечно пасічника , який досконало   володіє методами пакетного бджільництва.

55 хвилин тому, sunflower сказав:

тому

 

 

я,  не десь чув, а особисто це вислухав від пасічника який одержав такий результат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай77 сказал:

чому тільки пакетчки пишуть що десь чули,хтось сказав що отримали з куплених пакетів по 150 кг. меду?????

 

 

 

За 150 кг не чув, не можу сказати, а от за 100 -130 то конкретно знаю таких людей. Скажу зразу, що в них хороша кормова база є ще до соняшнику(правда вони кочують), і друге в зиму не пускають(відкачують все під ноль), і третє з їхніх слів увесь мед іде в роздріб!!! 

Все що написав вище, це їхні слова і вони не брешуть. 

Згоден з тим що не кожен повторить їхній результат(основна причина-кормова база).

На мене попрошу не нападати, просто хотів на прикладі показати що якщо дати бджолі поле медоносу то вона принесе стільки стільки буде місця у вулику, а якщо взятки нікудишні то і бідона не принесуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...