Перейти к содержанию

Продаж бджолопакетів 2017 рік ( ціна, комплектація, порода, доставка.)


Рекомендуемые сообщения

Хто практекує продаж безсотових бджолопакетів?Навашу думку що краще продавати без сотовий чи сотові?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Женя Циба сказал:

Хто практекує продаж безсотових бджолопакетів?Навашу думку що краще продавати без сотовий чи сотові?

В зависимости от цены....

Сотовые  если их ПРОВИЛЬНО сформировать то будет выгодней (покупать)...     но нужен опыт чтоб не набраться с болячками...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Женя Циба сказал:

Хто практекує продаж безсотових бджолопакетів?Навашу думку що краще продавати без сотовий чи сотові?

Если критическое положение с сушью на пасеке можно один сезон продать без сотовые.Востановить суш.Конечно сотовые дороже и поэтому прибыльней.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.02.2017 в 16:39, ДАВ сказав:

а у нас кажуть 3+1 не менше 1000 грн.

Ця ціна була вже не тільки торік, а й позаторік.:IMHO: Тільки не кажіть, що набиваю ціну. В пакетах у мене один інтерес: придбати здорові перевірені безсотові і безматочні пакети для нуків.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да-да-да, была цена мёда 50 грн/кг, пчелопакет по 1000 грн, стала цена 25 гривен - неееее, дёшево 1000, надо дороже...
Логично :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні було 3 двінки з Кіровоградської обл Питають за пакетами. В них ситуація плачевна- з 68 бс залишилось 4 і т д Ціну пропонують від 800 до 1000.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, igorstep сказал:

Сьогодні було 3 двінки з Кіровоградської обл Питають за пакетами. В них ситуація плачевна- з 68 бс залишилось 4 і т д Ціну пропонують від 800 до 1000.
 

не така вже плачебна є відхід сімей но в основному добре з тими що я спілкуюсь. А плачебна у тих медведів які все відкачали і надіялись на пізній сонях і результат довго не прийшлось чекати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, targal сказал:

не така вже плачебна є відхід сімей но в основному добре з тими що я спілкуюсь. А плачебна у тих медведів які все відкачали і надіялись на пізній сонях і результат довго не прийшлось чекати.

Не знаю я в деталі не вдавався, але факт на лице.А який пізній сонях Ви маєте наувазі.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, igorstep сказал:

Не знаю я в деталі не вдавався, але факт на лице.А який пізній сонях Ви маєте наувазі.
 

цвітіння кінець серпня початок вересня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, targal сказал:

цвітіння кінець серпня початок вересня

І що такиий сонях може щось дати?
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, targal сказал:

не така вже плачебна є відхід сімей но в основному добре з тими що я спілкуюсь. А плачебна у тих медведів які все відкачали і надіялись на пізній сонях і результат довго не прийшлось чекати.

А як бути ,,медведям" зах України в яких ні соняха немає ні гречкою непохвалятся і годували цілий липень серпень і вже пасіки які налічували по більше 300 сімей то вже залишилось 80 а в кого і ще менше а обльотом непахне за таких умов щось спрогнозувати дуже тяжко.Я був у Франківську чоловік більше ста було то в усіх є проблеми з зимівлею побачим весною.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, igorstep сказал:

І що такиий сонях може щось дати?
 

дає но дуже рідко

2 минуты назад, Богдан1 сказал:

А як бути ,,медведям" зах України в яких ні соняха немає ні гречкою непохвалятся і годували цілий липень серпень і вже пасіки які налічували по більше 300 сімей то вже залишилось 80 а в кого і ще менше а обльотом непахне за таких умов щось спрогнозувати дуже тяжко.Я був у Франківську чоловік більше ста було то в усіх є проблеми з зимівлею побачим весною.

в нас теж є таке але багато сімей попадало ще до нового року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, targal сказал:

дає но дуже рідко

В минулому році приїхав як завжди 1 липня  Сонях почав медувати з10 липня і як завжди закінчився взяток 10серпня, причому раптово- о як серпня , серпом по я.....при чому деякі поля тільки починали цвісти.І так кожного року- не мені Вам розказувати.А от потім хто і як це інша річ.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, igorstep сказал:

В минулому році приїхав як завжди 1 липня  Сонях почав медувати з10 липня і як завжди закінчився взяток 10серпня, причому раптово- о як серпня , серпом по я.....при чому деякі поля тільки починали цвісти.І так кожного року- не мені Вам розказувати.А от потім хто і як це інша річ.
 

в тому році я зїздив з соняха 18 серпня взяток був 500-700гр 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, targal сказал:

в тому році я зїздив з соняха 18 серпня взяток був 500-700гр

В позапрошлом сезоне, как сейчас помню 15.08-13.5кг, 16.08-8кг, 17.08-0.5кг и выше уже не поднялся, давно уже заметил что во второй половине августа подсолнух хоть и цветет, но толку от этого мало:IMHO1::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.02.2017 в 10:40, Женя Циба сказав:

Хто практекує продаж безсотових бджолопакетів?Навашу думку що краще продавати без сотовий чи сотові?

все залежить від строків  для того щоб продати безсотовий пакет  потрібно дуже сильні сімї і в більш пізні строки бо потрібно стрясти 1.2-1.5 кг бджоли взалежності від угоди .    Після відбору в сімї ще повинно залишитись достатньо бджоли щоб обігріти залишений розплід . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По-хорошему, бессотовые - не раньше середины мая (ИМХО)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, mukola-s сказал:

все залежить від строків  для того щоб продати безсотовий пакет  потрібно дуже сильні сімї і в більш пізні строки бо потрібно стрясти 1.2-1.5 кг бджоли взалежності від угоди .    Після відбору в сімї ще повинно залишитись достатньо бджоли щоб обігріти залишений розплід . 

1кг бджоли це преблизно із скількох рам треба струсити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, Женя Циба сказав:

1кг бджоли це преблизно із скількох рам треба струсити?

1 кг бджоли це потрібно стрясти 4-5 гарно обсиджених рамок а хто розширив гнізда то більше  

2 хвилини тому, mukola-s сказав:

1 кг бджоли це потрібно стрясти 4-5 гарно обсиджених рамок а хто розширив гнізда то більше  

і в нас безсотовий пает реально орієнтовно з 10 травня скоріше великий ризик для продавця  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, mukola-s сказал:

все залежить від строків  для того щоб продати безсотовий пакет  потрібно дуже сильні сімї і в більш пізні строки бо потрібно стрясти 1.2-1.5 кг бджоли взалежності від угоди .    Після відбору в сімї ще повинно залишитись достатньо бджоли щоб обігріти залишений розплід . 

Можна і з двох сімей трясти по 600 грам+матку в кліточку. Так що варіанти завжди є. Був би попит і хороша ціна, бджоли натрясемо:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, Yaroslav сказал:

Був би попит і хороша ціна, бджоли натрясемо

Попит може бути.Поки мало хто продає і також мало купляють бо не знають що з цим придбанням робить.

А яка ціна хороша на твою думку на пакет безсотовий?

Та й скільки там бджоли має бути?

Вважаю що це вже десь у ваших колах обговорювали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Егор Юрьев сказал:

Попит може бути.Поки мало хто продає і також мало купляють бо не знають що з цим придбанням робить.

А яка ціна хороша на твою думку на пакет безсотовий?

Та й скільки там бджоли має бути?

Вважаю що це вже десь у ваших колах обговорювали.

Я уже заказал.1 кг.500 гр.с маткой.С 1-5мая.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, новичок сказал:

Я уже заказал.1 кг.500 гр.с маткой.С 1-5мая.

И.....?????Дальше что?

Вопрос-то не так написан и стоит.

40 минут назад, Егор Юрьев сказал:

А яка ціна хороша на твою думку на пакет безсотовий?

Та й скільки там бджоли має бути?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я это прочёл как 1 кг = 500 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Егор Юрьев сказал:

Попит може бути.Поки мало хто продає і також мало купляють бо не знають що з цим придбанням робить.

А яка ціна хороша на твою думку на пакет безсотовий?

Та й скільки там бджоли має бути?

Вважаю що це вже десь у ваших колах обговорювали.

По стандартам пчел 1,2-1,3 кг.Это где-то обговаривали.А по цене думаю гривен 600-700.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...