Перейти к содержанию

Якому типу пакету ви надасте перевагу у 2017 році


Якому типу пакету ви надаєте більше перевагу  

108 проголосовавших

  1. 1. Якому типу пакету ви надаєте більше перевагу:

    • 3+1 (рамка на 300)
      60
    • 4+1 (рамка на 230)
      17
    • 6+2 (рамка на 145)
      6
    • 1,2 -1,3 кг бджоли + матка (безсотовий)
      25


Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, miro сказал:

:ah: вибачайте, але створена тема і йде обговорення по безсотових пакетах, йде вивчення ціни ,умов продажі, термінів та інших загальних складових, ці ж речі є в темі сотових пакетів, вважаю таке обговорення доцільним, Ви ж в свою чергу не можете довести, що не треба, але чомусь кажете, що товар не потрібен хоча на ринку Європи він поширений,вивчати ніхто не забороняє бо коли ти маєш  інформацію тоді можеш приймати рішення

Я не говорил ,что не нужен.Говорилось за то ,что не зная применения,уже цену назначают.И продавец товара должен наверно быть и рекламодателем своего товара и рассказывать о его применении,а покупатель должен проанализировать когда и зачем ему нужен данный товар.А если ни продавец ни покупатель не знает ,что с этим товаром делать то за какую цену можно говорить.

Идет разговор за цену,а покупатели пожимают плечами и не понимают ,а зачем это им надо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, vovchik13033 сказал:

:IMHO: Ніколи безсотовий пакет не буде користуватись таким попитом як з рамками . Причин багато і не набагато нижча ціна їх ( причини ) не перекриє .

1 . Починаючому пасічнику ніде взяти суш для старта , хіба що купувати що теж потребує грошей . В сумі може з,ясуватися що такий пакет дорожчий за сотовий .

2. Поки з безсотового пакета діждешся молодої бджоли , пройде майже місяць . Тобто , відбити вартість такого пакета в перший рік дуже і дуже важко . А нас хочуть відбити вартість пакета в перший рік та ще й навар добрий отримати з цього .

Можна продовжувати дальше та сенсу не має . Для мене безсотовий пакет - це штучний рій ( причому не великий ) з усіма вітікаючими з цього висновками .

Если пасека с нуля то и сотовый ни какой прибыли не даст,а попотеть с ним надо раз в пять больше.И тут основные затраты будут в приобретении инвентаря,а не в стоимости пакета.А при безсотовом пакете как раз затраты на инвертарь сокращаются.Вощины надо ну минимум в 2 раза меньше.Сушь безсотовому пакету на вновь организованной пасеке не нужна .Ульи если корпусные можно обойтись в первый год и не полным комплектом.И самое главное обезопасить вновь организованную пасеку от многих болезней

А по 2 пункту.Если пасека есть и хочется увеличить и есть для этого весь инвентарь то почему он себя не окупит.?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, vovchik13033 сказал:

:IMHO: Ніколи безсотовий пакет не буде користуватись таким попитом як з рамками . Причин багато і не набагато нижча ціна їх ( причини ) не перекриє .

1 . Починаючому пасічнику ніде взяти суш для старта , хіба що купувати що теж потребує грошей . В сумі може з,ясуватися що такий пакет дорожчий за сотовий .

2. Поки з безсотового пакета діждешся молодої бджоли , пройде майже місяць . Тобто , відбити вартість такого пакета в перший рік дуже і дуже важко . А нас хочуть відбити вартість пакета в перший рік та ще й навар добрий отримати з цього .

Можна продовжувати дальше та сенсу не має . Для мене безсотовий пакет - це штучний рій ( причому не великий ) з усіма вітікаючими з цього висновками .

якщо ми говорим про безсотовий пакет то про які рамки взагалі піднімати мову, а ціна яка буде вигідна для продажі це покупцю вирішувати беру чи ні.

1. на ринку сотові пакети були і будуть тому кожен вибиратиме те ,що йому практичніше.

2. вигідність необхідність безсотового пакету визначає покупець, в темі необговорюється лише мета застосування безсотового пакету  як медовика,тут більш розширене коло використання і його необхідності,тому це питання окремо взятого покупця.

якщо Ваше особисте бачення формується на вузькому полі застосування,а также і розуміння,це означає Ваш особистий вибір,а не думку всіх учасників обговорення даної теми.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, vovchik13033 сказал:

:IMHO: Ніколи безсотовий пакет не буде користуватись таким попитом як з рамками . Причин багато і не набагато нижча ціна їх ( причини ) не перекриє .

1 . Починаючому пасічнику ніде взяти суш для старта , хіба що купувати що теж потребує грошей . В сумі може з,ясуватися що такий пакет дорожчий за сотовий .

2. Поки з безсотового пакета діждешся молодої бджоли , пройде майже місяць . Тобто , відбити вартість такого пакета в перший рік дуже і дуже важко . А нас хочуть відбити вартість пакета в перший рік та ще й навар добрий отримати з цього .

Можна продовжувати дальше та сенсу не має . Для мене безсотовий пакет - це штучний рій ( причому не великий ) з усіма вітікаючими з цього висновками .

За Союзу, та ще й за моєї пам"яті, існувала ціла галузь безсотового виробництва в Карпатах і напівдні. Їх висилали літаком до Сибіру та на Далекий Схід, де були цілі радгоспи по декілька тисяч вуликів. Бджіл використовували на бурних сибірських взятках, відкачували все. А бджіл, що вже переробили достатньо цукру для наступних  весняних бджіл безсотових пакетів, заморювали,- дорожче там була зимівля у кілька разів від вартості безсотового весняного пакету, допустимо, з тих же Карпат.:dntknw: Вбивчо, але це діяло...Запитайте хоча б того ж Василя Гайдара. Це ще було й за його пам"яті... Так що "Хто володіє інформацією,- володіє й світом" - мій девіз.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, miro сказал:

якщо ми говорим про безсотовий пакет то про які рамки взагалі піднімати мову, а ціна яка буде вигідна для продажі це покупцю вирішувати беру чи ні.

1. на ринку сотові пакети були і будуть тому кожен вибиратиме те ,що йому практичніше.

2. вигідність необхідність безсотового пакету визначає покупець, в темі необговорюється лише мета застосування безсотового пакету лише як медовика,тут більш розширене коло використання і його необхідності,тому це питання окремо взятого покупця.

якщо Ваше особисте бачення формується на вузькому полі застосування,а также і розуміння,це означає Ваш особистий вибір,а не думку всіх учасників обговорення даної теми.

 

Правильно. Я й навів приклад про Сибір. Бо не треба замикатися  лише ворітьми на своїй пасіці. А треба глянути хоча б у бінокль за ті ж самі ворота зі стріхи своєї хати.:umora::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, ДобровоЛ сказал:

За Союзу, та ще й за моєї пам"яті, існувала ціла галузь безсотового виробництва в Карпатах і напівдні. Їх висилали літаком до Сибіру та на Далекий Схід, де були цілі радгоспи по декілька тисяч вуликів. Бджіл використовували на бурних сибірських взятках, відкачували все. А бджіл, що вже переробили достатньо цукру для наступних  весняних бджіл безсотових пакетів, заморювали,- дорожче там була зимівля у кілька разів від вартості безсотового весняного пакету, допустимо, з тих же Карпат.:dntknw: Вбивчо, але це діяло...Запитайте хоча б того ж Василя Гайдара. Це ще було й за його пам"яті... Так що "Хто володіє інформацією,- володіє й світом" - мій девіз.:wave:

як ножом по маслу,розмастили:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, vovchik13033 сказал:

... Для мене безсотовий пакет - це штучний рій ( причому не великий ) з усіма вітікаючими з цього висновками .

А що ви можете сказати про ефект продуктивності рою? Всім відома продуктивність рою в відбудові вощини та розвитку сім'ї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Shmel сказал:

А що ви можете сказати про ефект продуктивності рою? Всім відома продуктивність рою в відбудові вощини та розвитку сім'ї.

Ну, це ж не по темі, що ви самі й відкрили. Рій - роєм, а пакет - пакетом.:IMHO:По роях - є тут вже відповідні теми, прошу, шукайте .:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Ну це ж не по темі, що ви самі й відкрили. Рій - роєм, а пакет - пакетом.:IMHO:

Я мав наувазі те, що сьогодні є така думка, що безсотовий пакет можна прирівняти до штучного рою. А штучний рій має властивості рою. Може на на всі 100% але все ж таки є.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, miro сказал:

якщо Ваше особисте бачення формується на вузькому полі застосування,а также і розуміння,це означає Ваш особистий вибір,а не думку всіх учасників обговорення даної теми.

Так там же стояв значок :IMHO: тому :dntknw::hi:.

23 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

А бджіл, що вже переробили достатньо цукру для наступних  весняних бджіл безсотових пакетів, заморювали,- дорожче там була зимівля у кілька разів від вартості безсотового весняного пакету, допустимо, з тих же Карпат.:dntknw: Вбивчо, але це діяло...Запитайте хоча б того ж Василя Гайдара. Це ще було й за його пам"яті...

Ось . З цього й потрібно було починати . Тому на мою думку :IMHO: і виникли безсотові пакети . 

І ще :IMHO: я думаю у нас в Україні теж таку методику використовують - просто признаватись не хочуть , але то суто мое припущення . 

31 минуту назад, Иван Иваныч сказал:

Если пасека с нуля то и сотовый ни какой прибыли не даст,а попотеть с ним надо раз в пять больше

И согласитесь что не каждый захочет этим заниматься .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Shmel сказал:

А що ви можете сказати про ефект продуктивності рою? Всім відома продуктивність рою в відбудові вощини та розвитку сім'ї.

Так , рій гарно відстроює вощину , але в нашому випадку потрібен сильний старт , для того щоб отримати хоч щось від пакету . З однією вощиною я думаю це дуже й дуже проблематично . Що таке 1,2 кг .бджіл з маткою і без розплоду ? коли на сотових пакетах хочуть 4 рамки розплоду та ще + 1 чи 2 рамки на струс .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Shmel сказал:

Я мав наувазі те, що сьогодні є така думка, що безсотовий пакет можна прирівняти до штучного рою. А штучний рій має властивості рою. Може на на всі 100% але все ж таки є.

Это совершенно не рой,физиологически пчелы разные и сравнение не коректно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Так, я в курсі. Сам був модератором.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, vovchik13033 сказал:

 

 

13 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Это совершенно не рой,физиологически пчелы разные и сравнение не коректно

Правильно! :ay:І про рій - у інших темах.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, vovchik13033 сказал:

Так там же стояв значок :IMHO: тому :dntknw::hi:.

Ось . З цього й потрібно було починати . Тому на мою думку :IMHO: і виникли безсотові пакети . 

І ще :IMHO: я думаю у нас в Україні теж таку методику використовують - просто признаватись не хочуть , але то суто мое припущення . 

И согласитесь что не каждый захочет этим заниматься .

А яка різниця хто і що робитиме з тими бджолами. Якщо хто й їх заморить для виготовлення ліків, таких необхідних,- жалко, але то його справа. А у кого взимку вимерла уся пасіка ? То хто ж тут аморальніше - хвора людина, а чи той же неук, що заморив їх невдалою підготовкою до зими?

 А безсотові я й сам візьму, тільки у відомих поставщиків - для нуків і під акацію, яку вже майже тридцять (!)  років висаджую по лісі та по закинутих землях навколо пасіки. Ну, і чого  я буду це приховувати, коли мені так вигідно, я ж плачу свої кревні! :frusty::dntknw::af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Иван Иваныч сказал:

10 % и не более ,остальные в конвертах получают.Во вторых это на цену пакета совершенно не влияет,а влияет стоимость меда.Большинство пчеловодов мед сдали по 27,вот от этой цены на мед и зависит цена пакета.Можно придумать ,что угодно,но от этого у пчеловодов денег не добавится,а следовательно и их покупательская способность не возрастет.Всегда говорили за спрос и предложение ,так вот предложение есть ,а спрос на нуле не зависимо от цены пакета.Смысл потерян в создании новых и увеличения существующих пасек.И на спрос уже даже не повлияет ,если даже заготовители поднимут после нового года цену закупки,большинству потенциальных покупателей это уже ни как не улучшит финансовое положение.И не надо забывать ,что внутренний рынок можно сказать отсутствует,а это ну ни как не стимулирует дальнейшее развитие пчеловодства

Со всем согласен, но с одной оговоркой: как мы имеем возможность наблюдать воочию сейчас...  у представителей региона, в котором пчеловодов три года назад не устраивала цена 40 баксов за сотовый пакет,  где-то стало подгорать уже в декабре. Начинают закидывать удочки насчет бессотовых. ;) Как говориться... не известно, что лучше, когда совсем поздно или когда никогда. Сдавшие мед по 26грв и с тоской  глядящие на соседей, у которых  опт по 40грв,  пока надеются на чудо. Более того, инерция мышления творит с ними чудеса - они продолжают мечтать о расширении,  укрупнении и готовы вкладывать эти несчастные гроши в "свое будущее". Поэтому - сделки будут продолжаться еще некоторое время, даже если ничего не изменится в лучшую сторону. Успевайте только заключать контракты и конвертировать кэш. Всем приятных сделок и "исполнения мечт".

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Это совершенно не рой,физиологически пчелы разные и сравнение не коректно

Я говорю про пакет, який складається на 80-90% з молодої бджоли та має молоду матку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Я не говорил ,что не нужен.Говорилось за то ,что не зная применения,уже цену назначают.И продавец товара должен наверно быть и рекламодателем своего товара и рассказывать о его применении,а покупатель должен проанализировать когда и зачем ему нужен данный товар.А если ни продавец ни покупатель не знает ,что с этим товаром делать то за какую цену можно говорить.

Идет разговор за цену,а покупатели пожимают плечами и не понимают ,а зачем это им надо

Вибачте о те, що Ви зараз пишете, хоч самі читали,пороздумуйте про що пишете, це виходить що вся аудиторія присутніх в темі необізнані в бджільництві і їм ще треба говорити про застосування безсотового пакету? чи це тільки Вам треба пояснити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, miro сказал:

Вибачте о те, що Ви зараз пишете, хоч самі читали,пороздумуйте про що пишете, це виходить що вся аудиторія присутніх в темі необізнані в бджільництві і їм ще треба говорити про застосування безсотового пакету?

Боюсь, miro,  может так получиться в реальности, что кроме Вас и, если меня не подводит зрение, выдающегося менеджера ББУ со стояками в профиле - не то что многолетнего опыта нет ни у кого, а даже односезонного...:) со всеми вытекающими последствиями.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Shmel сказал:

@Иван Иваныч важливим питання є чи можемо ми забезпечити в перших числах травня пакет з молодої бджолою та маткою. :IMHO1: Можливо для цього треба змінювати звичні методи зимівлі та весняного розвитку сімей.

Для этого нужно всего лиш изменить климат.

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Отож я й хотів, щоб розбили об"яву-опрос на два пункти: 1) купив би за стільки б.  І - 2) продав би за таку ціну.:ay:

Отоді було б усе логічно.:IMHO:А так:dntknw::ak:

Поэтому я и не проголосовал.  Потому что за сколько я куплю и за сколько я продам это разные цены.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

 А безсотові я й сам візьму, тільки у відомих поставщиків - для нуків і під акацію, яку вже майже тридцять (!)  років висаджую по лісі та по закинутих землях навколо пасіки. Ну, і чого  я буду це приховувати, коли мені так вигідно, я ж плачу свої кревні! :frusty::dntknw::af:

в роботі з нуками не ройова бджола (безсотовий пакет) більш надійніша і передбачена, і методика створення медовиків із безсотових пакетів теж описувалась в старій літературі для промислових пасік, думаю питанням застосування безсотового пакету повинні цікавитись в першу чергу споживачі,а ми продавці видамо на гора.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, bombus сказал:

.... со стояками в профиле ...

Спеціально для вас   http://www.medoviy.ru/stat-pasek-oborud-1932-Tipy_ulev.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, bombus сказал:

Боюсь, miro,  может так получиться в реальности, что кроме Вас и, если меня не подводит зрение, выдающегося менеджера ББУ со стояками в профиле - не то что многолетнего опыта нет ни у кого, а даже односезонного...:) со всеми вытекающими последствиями.

У Вас крім образи може получитись пропозиція, або здорове обговорення теми? давайте уникати взаємообраз, тих кого Ви в моєму профілі назвали стояками,це форумчани в багатьох з них досвід, стаж, і інші вагомі критерії в галузі бджільництва є набуті практичними навиками, у Вас поперла заздрість і не здорового глузду наклеп,думаю Вам треба взяти себе в руки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Для этого нужно всего лиш изменить климат.

Клімат в Україні різний і він суттєво змінюється. Крім того є різні методи стимуляції і т.п.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, miro сказал:

думаю питанням застосування безсотового пакету повинні цікавитись в першу чергу споживачі

Ну, а они не интересуются.:umora: За исключением парочки ников в год вынырнувших из завалов

 

15 минут назад, miro сказал:

старій літературі для промислових пасік

;)

И тогда... тогда приходят менеджеры, которые уверены, что

3 часа назад, Shmel сказал:

треба змінювати звичні методи зимівлі та весняного розвитку сімей.

 

:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Якому типу пакету ви надасте перевагу у 2017 році

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...