Перейти к содержанию

Якому типу пакету ви надасте перевагу у 2017 році


Якому типу пакету ви надаєте більше перевагу  

108 проголосовавших

  1. 1. Якому типу пакету ви надаєте більше перевагу:

    • 3+1 (рамка на 300)
      60
    • 4+1 (рамка на 230)
      17
    • 6+2 (рамка на 145)
      6
    • 1,2 -1,3 кг бджоли + матка (безсотовий)
      25


Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Ander сказал:

Ярослав ,матки як цінились, так і будуть ціниться.ринок це явно показує.Щодо пакетів ,то іменно вони без маток цінності майже ніякої не мають.Хіба що в нуки розсипать,або як підмор продать.

Тому якщо матка толкова в пакеті(безсотовий,сотовий),той ціна росте в гору о-го-го.

 

Отут я повністю вас хочу заперечити. На кожен товар є свій покупець. Я б і сам купував би безсотові без маток у визначені мною строки, знаючи, що вони нічим не хворіють.:ah:

:vinny::vinny::vinny:

 Shmel,  А питання про пакети потрібно було б розбити на два типи : переваги для   покупки собі і якщо я хочу готувати їх на продаж.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Мико сказал:

Меня удивляет то что все всегда говорят риск купить заразных пчёл или сушь 

Значит тот кто не смог перезимовать и дать должный уход ,и как следствие пчёлы пропали и вынужден покупать ,боится купить заразу 

А ас, который много лет зимует без отхода и вынужден продавать ,т.к. некуда девать пчёл ,обязательно продаст заразу или суш зараженную 

Так не рискуйте и разводите сами своих обеззараженных 

Этот пост касается многих ,но не касается лично Добровола 

 

Мико, я все розумію і без уточнень. Але перед моїми очима стоїть до цих пір отой сюжет рік чи два тому вами виставлений, про хворий, кимось придбаний  пакет, пам"ятаєте? :ah: Отож, якщо коли й купляю пакети (буває роблю це для нуків, зрозуміло чому), то тільки у знайомих мені людей, серед них були й обидва Василі - Гайдар та  Дочинець. А якось, дякуючи Денису (Призу) придбав такі і у нас на Київщині.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все продавцы пакетов показали полную не компетентность в вопросе безсотовых пакетов.Не знание их применения.Вот уж поговорили так поговорили.

Сначала разберитесь для чего они нужны,а уже потом цену начинайте обговаривать.И если продавец не знает для чего этот безсотовый пакет,то покупатель тогда и подавно будет пожимать плечами в недоразумении для чего он ему нужен.Безсотовые пакеты раньше второй половины мая не покупаются,это полная глупость купить безсотовый раньше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Ляшенко сказал:

обычно безсотовый берут без матки дабы подсилить основную семью под акацию или любой другой взяток! также берут в конце лета для наращивания и переработки сиропа в зиму! использовать безсотовый пакет как отдельную еденицу не целесообразно:IMHO1:

Во первых без матки это уже не пакет,а просто пчела на кг и тут ни какого стандарта нет.Кг он и в Африке кг.А подсиливать семью на взяток таким способ увы ,но не только деньги на ветер,но еще и показатель ухудшить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Андрей Сумчанин сказал:

Я якби продавав пакети, то тільки безсотові, комплектації 1,2-1,3 кг бджоли з маткою, і будьте здоровенькі! І просив би за такі по нинішнім цінам 600-700 грн.

Це на сьогодні, а з Нового Року мінімалка - 3.200 грн. так що множте на 2. Все подорощає. Та що я пишу, вже здорощало на 8-12%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Yaroslav сказал:

Це на сьогодні, а з Нового Року мінімалка - 3.200 грн. так що множте на 2. Все подорощає. Та що я пишу, вже здорощало на 8-12%

Если зарплата и действительно будет минимальная 3200,а соответственно и к другим будет применен коэффициент то извините,но кому те пчелы сдались. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Yaroslav сказал:

Це на сьогодні, а з Нового Року мінімалка - 3.200 грн. так що множте на 2. Все подорощає. Та що я пишу, вже здорощало на 8-12%

Мінімалку отримують тільки 4 млн працюючих, і тут в нас вже придумали до чого вчепитися

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Все продавцы пакетов показали полную не компетентность в вопросе безсотовых пакетов.Не знание их применения.Вот уж поговорили так поговорили.

Сначала разберитесь для чего они нужны,а уже потом цену начинайте обговаривать.И если продавец не знает для чего этот безсотовый пакет,то покупатель тогда и подавно будет пожимать плечами в недоразумении для чего он ему нужен.Безсотовые пакеты раньше второй половины мая не покупаются,это полная глупость купить безсотовый раньше.

 ...........ну перше те,що я сказав що раніше 15.05. про продажу пакетів нема що і говорити,але при ранній весні і відповідному розвитку бджоли ці пакети вже зможуть бути організовані в нас і 01.05., адже я думаю покупець зацікавлений у молодій бджолі, та яка може піти і на нуклеуси,на підселення основних сімей і на формування відводків.........А тепер скажіть будьласка для чого мені знати навіщо покупцю безсотовий пакет,покупцю головне молода бджола,але це получиться тільки після вказаних термінів,раніше трохи може продавати Закарпаття в окремих районах,Південь теж но не завжди доцільно, тож правило одне,а призначення пакету мене не цікавитиме, якщо я виконаю основні умови для відповідності товару.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Мико сказал:

Та це ж поляки в Польшi .  А у нас В Украiнi  800 гривень за сотовий з 4 рамками  розплоду не дають , давить  земноводне 

А за безсотовий за 1400 можуть ще i  швидку викликати  з дурдому :umora:

то дуже добре полеміка,скажіть Ви продаєте по 800грн.? бо мене Ваша ціна сотового пакету за 800грн. вже завела,тут з мого району беруть завдатки за пакет сотовий 4 рамки 1200 грн.,я особисто пропозицію отримував 1000 і 1100, ціну на безсотовий пакет назвав був 800грн., для інформації подав ціну яка є у Польщі 1300-1400грн.,

тож будьте уважні, це не тема Ги-гиги, якщо посміятись,питання з кого із за своєї неуважності?,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Все продавцы пакетов показали полную не компетентность в вопросе безсотовых пакетов.Не знание их применения.Вот уж поговорили так поговорили.

Сначала разберитесь для чего они нужны,а уже потом цену начинайте обговаривать.И если продавец не знает для чего этот безсотовый пакет,то покупатель тогда и подавно будет пожимать плечами в недоразумении для чего он ему нужен.Безсотовые пакеты раньше второй половины мая не покупаются,это полная глупость купить безсотовый раньше.

Безсотовый пакет это то-же рой.  Цель ставиться отстроить гнездо. обеспечить себя кормом и пустить в зиму семью.         Сотовый пакет это уже семя.  цель стоит уже в этом году получить прибыль.(пускать семью в зиму или нет это решать пчеловоду )..

Купить безсотовые пакеты до середины мая это не глупость.   глупость продать безсотовый пакет до 10 мая.  так что давайте не умничать про компетентность а то на словах все грамотные. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Андрей Сумчанин сказал:

Мінімалку отримують тільки 4 млн працюючих, і тут в нас вже придумали до чого вчепитися

10 % и не более ,остальные в конвертах получают.Во вторых это на цену пакета совершенно не влияет,а влияет стоимость меда.Большинство пчеловодов мед сдали по 27,вот от этой цены на мед и зависит цена пакета.Можно придумать ,что угодно,но от этого у пчеловодов денег не добавится,а следовательно и их покупательская способность не возрастет.Всегда говорили за спрос и предложение ,так вот предложение есть ,а спрос на нуле не зависимо от цены пакета.Смысл потерян в создании новых и увеличения существующих пасек.И на спрос уже даже не повлияет ,если даже заготовители поднимут после нового года цену закупки,большинству потенциальных покупателей это уже ни как не улучшит финансовое положение.И не надо забывать ,что внутренний рынок можно сказать отсутствует,а это ну ни как не стимулирует дальнейшее развитие пчеловодства

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, miro сказал:

скажіть Ви продаєте по 800грн.?        тож будьте уважні, 

Я один iз перших поставив цiну в 1300 гривень за пакет i це  тiльки орiентовна цiна , яка може змiнитися весною у бiльшу сторону

 А про 800 гривнiв казав, що це купцi пакетiв пропонують таку цiну тут на форумi ,  i плачуть що i  цю цiну не вiдiбьють 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Безсотовый пакет это то-же рой.  Цель ставиться отстроить гнездо. обеспечить себя кормом и пустить в зиму семью.         Сотовый пакет это уже семя.  цель стоит уже в этом году получить прибыль.(пускать семью в зиму или нет это решать пчеловоду )..

Купить безсотовые пакеты до середины мая это не глупость.   глупость продать безсотовый пакет до 10 мая.  так что давайте не умничать про компетентность а то на словах все грамотные. 

Зачем пчеловоду покупать безсотовый пакет  в начале мая.Что он будет строить и какой взяток ему будет в это время способствовать.Вроде начинали говорить о том чтобы болячки не занести,а следовательно и ни какой суши и быть не должно.Ну и кому нужно такое счастье в начале мая в 1.2 кг пчелы из которой останется стакан пока начнет выходить молодая пчела.И есть и второй способ использования таких пакетов для большинства пчеловодов ну это конец мая.А прибыль даст и безсотовый ,если знать ,что с ним делать.А без знаний одни разговоры за цену,а что с ними делать и не знают.И зачем при организации пасеки с нуля с перспективой нарастить просто семью к зимовке ,обеспеченную кормами гнаться за ранним пакетом со старой маткой.В таком случае раньше июня и покупать не надо .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, alex64 сказал:

2014-15 квітня, 2015-21 квітня, 2016-23 квітня. Це Виноградівський та Берегівский р-ни, інші пізніше. Високогірні на 2 тижні(орієнтовно) пізніше

А коли у вашому регіоні, як правило, буває перший обліт і коли з'являються перші пилконоси?

17 часов назад, ДобровоЛ сказал:

 .... А питання про пакети потрібно було б розбити на два типи : переваги для   покупки собі і якщо я хочу готувати їх на продаж.

Згоден з вами але як я вже писав раніше, нажаль, я не можу вже внести  зміни у форму опитування. Інтерфейс форуму мені цього не дозволяє. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Мико сказал:

Я один iз перших поставив цiну в 1300 гривень за пакет i це  тiльки орiентовна цiна , яка може змiнитися весною у бiльшу сторону

 А про 800 гривнiв казав, що це купцi пакетiв пропонують таку цiну тут на форумi ,  i плачуть що i  цю цiну не вiдiбьють 

вибачте, не зрозумів,бо так собі подумав коли у нас така ситуація,то як у вас на Сході може бути така низька ціна,особисто я зараз негоджусь на завдаток,бо ще не відомо,що і як вийде,яка буде весна, і взагалі що буде на ринку з безсотовими пакетами,хоча і ті хто бере завдаток нічого не втрачають,бо перевівши у валюту вони застраховані.Хоча ціна пакету безсотового в цьому році буде вигідна питання хто зможе продавати і питання в попиті

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Shmel сказал:

А коли у вашому регіоні, як правило, буває перший обліт і коли з'являються перші пилконоси?

Згоден з вами але як я вже писав раніше, нажаль, я не можу вже внести  зміни у форму опитування. Інтерфейс форуму мені цього не дозволяє. :(

Так, я в курсі. Сам був модератором.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Иван Иваныч важливим питання є чи можемо ми забезпечити в перших числах травня пакет з молодої бджолою та маткою. :IMHO1: Можливо для цього треба змінювати звичні методи зимівлі та весняного розвитку сімей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Мико сказал:

Я один iз перших поставив цiну в 1300 гривень за пакет i це  тiльки орiентовна цiна , яка може змiнитися весною у бiльшу сторону

 А про 800 гривнiв казав, що це купцi пакетiв пропонують таку цiну тут на форумi ,  i плачуть що i  цю цiну не вiдiбьють 

Отож я й хотів, щоб розбили об"яву-опрос на два пункти: 1) купив би за стільки б.  І - 2) продав би за таку ціну.:ay:

Отоді було б усе логічно.:IMHO:А так:dntknw::ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

А тепер скажіть будьласка для чого мені знати навіщо покупцю безсотовий пакет,покупцю головне молода бджола,

Ну так и покупатели не знают зачем им эти безсотовые пакеты.Так за, что тогда обсуждение,и за какую цену речь идет,если этот товар ни кому по сути не нужен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Зачем пчеловоду покупать безсотовый пакет  в начале мая.Что он будет строить и какой взяток ему будет в это время способствовать.Вроде начинали говорить о том чтобы болячки не занести,а следовательно и ни какой суши и быть не должно.Ну и кому нужно такое счастье в начале мая в 1.2 кг пчелы из которой останется стакан пока начнет выходить молодая пчела.И есть и второй способ использования таких пакетов для большинства пчеловодов ну это конец мая.А прибыль даст и безсотовый ,если знать ,что с ним делать.А без знаний одни разговоры за цену,а что с ними делать и не знают.И зачем при организации пасеки с нуля с перспективой нарастить просто семью к зимовке ,обеспеченную кормами гнаться за ранним пакетом со старой маткой.В таком случае раньше июня и покупать не надо .

Отут я вас підтримаю, правда,  частково. Бо ви ж самі себе й заперечуєте,  на - "Зачем пчеловоду покупать безсотовый пакет  в начале мая.Что он будет строить и какой взяток ему будет в это время способствовать...", - я відповім, що знаю - мені бджоли потрібні без маток і з іншої пасіки - для нуків. А пакет можна використати й для медовика на озимий ріпак. Він якраз тоді цвіте й буйно нектароносить...:umora::wave: Може у вас немає вуликів, то ви й не в курсі. Бо по вашій аватарці, на жаль, це не зроозумієш.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Shmel сказал:

@Иван Иваныч важливим питання є чи можемо ми забезпечити в перших числах травня пакет з молодої бджолою та маткою. :IMHO1: Можливо для цього треба змінювати звичні методи зимівлі та весняного розвитку сімей.

Ранний безсотовый пакет просто не нужен покупателю,поняв это отпадает всякий смысл сможет кто обеспечить более раннее развитие или нет.Для вновь организованной пасеки ценна молодая матка в пакете с молодой пчелой,а это начало июня.Это оптимальный вариант с наименьшими финансовыми и трудовыми затратами.Даже финансовые затраты распределяются на 2 сезона ,а не все и сразу.Есть и второй вариант для пчеловодов решивших увеличить пасеки.Это покупка в конце мая ,усиление за счет своих семей и удвоенная полноценная пасека на главный взяток.Других путей можно и не искать,потому как бессмысленны и ни кого  из покупателей не заинтересуют

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Иван Иваныч сказал:

Ну так и покупатели не знают зачем им эти безсотовые пакеты.Так за, что тогда обсуждение,и за какую цену речь идет,если этот товар ни кому по сути не нужен.

:ah: вибачайте, але створена тема і йде обговорення по безсотових пакетах, йде вивчення ціни ,умов продажі, термінів та інших загальних складових, ці ж речі є в темі сотових пакетів, вважаю таке обговорення доцільним, Ви ж в свою чергу не можете довести, що не треба, але чомусь кажете, що товар не потрібен хоча на ринку Європи він поширений,вивчати ніхто не забороняє бо коли ти маєш  інформацію тоді можеш приймати рішення

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Отут я вас підтримаю, правда,  частково. Бо ви ж самі себе й заперечуєте,  на - "Зачем пчеловоду покупать безсотовый пакет  в начале мая.Что он будет строить и какой взяток ему будет в это время способствовать...", - я відповім, що знаю - мені бджоли потрібні без маток і з іншої пасіки - для нуків. А пакет можна використати для медовика на озимий ріпак. Він якраз тоді цвіте й буйно нектароносить...:umora::wave:

Пчела без матки отношения к пакету не имеет и тут нет не каких стандартов .А медовик ни какой не получится ,это будут просто выброшенные деньги.Медовики еще надо знать,когда и как формируются,а просто присоединить безсотовый пакет к семье больше вреда принесет ,чем пользы.Да и сколько он тогда должен стоить,если при самых благоприятных условия на него припадет банка меда в плюс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Пчела без матки отношения к пакету не имеет и тут нет не каких стандартов .А медовик ни какой не получится ,это будут просто выброшенные деньги.Медовики еще надо знать,когда и как формируются,а просто присоединить безсотовый пакет к семье больше вреда принесет ,чем пользы.Да и сколько он тогда должен стоить,если при самых благоприятных условия на него припадет банка меда в плюс.

То , приблизно, так і повинен він вартувати.Та чи хто з такою ціною вам його продасть? І мова не про те, чи вміє хто з ними обертатися. Від цього ціна не повинна залежати. Мова про доцільність як розведення , так і використання таких пакетів, якщо я зрозумів правильно. А стара матка в пакеті потрібна лише для його спокою.:IMHO: Це, коли купляють невідомого походження і такої ж якості. Ну, а відома зимувала матка з родоводом і своїми бджолами й вартуватиме відповідно.:ay::dntknw: Бо її купляють (як ще один варіант використання) саме для розведення породи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:IMHO: Ніколи безсотовий пакет не буде користуватись таким попитом як з рамками . Причин багато і не набагато нижча ціна їх ( причини ) не перекриє .

1 . Починаючому пасічнику ніде взяти суш для старта , хіба що купувати що теж потребує грошей . В сумі може з,ясуватися що такий пакет дорожчий за сотовий .

2. Поки з безсотового пакета діждешся молодої бджоли , пройде майже місяць . Тобто , відбити вартість такого пакета в перший рік дуже і дуже важко . А нас хочуть відбити вартість пакета в перший рік та ще й навар добрий отримати з цього .

Можна продовжувати дальше та сенсу не має . Для мене безсотовий пакет - це штучний рій ( причому не великий ) з усіма вітікаючими з цього висновками .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Якому типу пакету ви надасте перевагу у 2017 році

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...