Перейти к содержанию

Якому типу пакету ви надасте перевагу у 2017 році


Якому типу пакету ви надаєте більше перевагу  

108 проголосовавших

  1. 1. Якому типу пакету ви надаєте більше перевагу:

    • 3+1 (рамка на 300)
      60
    • 4+1 (рамка на 230)
      17
    • 6+2 (рамка на 145)
      6
    • 1,2 -1,3 кг бджоли + матка (безсотовий)
      25


Рекомендуемые сообщения

1 час назад, miro сказал:

1 безсотовий пакет явно прийдеться в комбінізоні робити

2 не поганий підхід до роботи

Дійсно гарне відео. Щкода не зовсім зрозуміло з яких рамок (медові чи рамки з піднятий раніше розплодом ) вони струшують бджолу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Shmel сказал:

Дійсно гарне відео. Щкода не зовсім зрозуміло з яких рамок (медові чи рамки з піднятий раніше розплодом ) вони струшують бджолу.

так,  цікаво яку методику застосовують,під-що,варіантів декілька

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, miro сказал:

так,  цікаво яку методику застосовують,під-що,варіантів декілька

А як би ви робили?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Shmel сказал:

А як би ви робили?

звичайно перевів би магазини з печатною бджолою на верх, гніздову залишаю для матки,но тут ще не все зрозуміло,ми ж не знаємо,а може це після відкачки меду і продовжується підтримуючий взяток,але скоріше перший варіант

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, miro сказал:

звичайно перевів би магазини з печатною бджолою на верх, гніздову залишаю для матки,но тут ще не все зрозуміло,ми ж не знаємо,а може це після відкачки меду і продовжується підтримуючий взяток,але скоріше перший варіант

Первый вариант точно отпадает.    А дальше нужно подгонять под свои условия.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

Первый вариант точно отпадает.    А дальше нужно подгонять под свои условия.

все відносно, адже суть в тому для чого кожен з нас в подальшому використовуватиме бджолу,я ж назвав варіант образно якщо є печатний розплід в магазинних надставках,хто знає яка у них ситуація, може вони після відкачки меду формують безсотові пакети,що цілком імовірно,а може стоять на постійній основі створення пакетів,свій варіант я подав як постійна основа створення бджпакетів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Первый вариант точно отпадает.....

А чому ви так вважаєте? Хіба цей споміб не є одним із простих способів зібрати молоду бджолу без матки в окремому корпусі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Shmel сказал:

А чому ви так вважаєте? Хіба цей споміб не є одним із простих способів зібрати молоду бджолу без матки в окремому корпусі?

много работы перебирать расплод.  сомневаюсь что они любители в гнездо лазить и вощину туда пихать.  расплод весь печатный не будет и придется ждать 2 недели пока весь выйдет.(явно корпуса с верху 2 недели не стояли)  и где брать взамен суш для матки.?  И куда девать потом эти рамки из под расплода ? ( под мёд в надставки они не годятся).  

Не стыкуется у меня с первым вариантом.  можно придумать по проще.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

много работы перебирать расплод.  сомневаюсь что они любители в гнездо лазить и вощину туда пихать.  расплод весь печатный не будет и придется ждать 2 недели пока весь выйдет.(явно корпуса с верху 2 недели не стояли)  и где брать взамен суш для матки.?  И куда девать потом эти рамки из под расплода ? ( под мёд в надставки они не годятся).  

Не стыкуется у меня с первым вариантом.  можно придумать по проще.

А як би ви робили?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Shmel сказал:

А як би ви робили?

Не знаю.:dntknw: не думал над этим.   Прокаченный корпус или суш ставим над решёткой и дальше может дымом с низу поднять их в верх.?  (у меня большой дымарь.лет 10+ только такой покупаю).   Я думаю в интернете можно всё готовое найти ну и под себя подкорректировать. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 05.12.2016 в 20:30, Серж 82 сказал:

А що вони пруть один поперед одного то з цим треба щось робити. Може тему створити - У "ЯКІ СТРОКИ БУДЕМ ПРОДАВАТИ ПАКЕТИ У 2017 РОЦІ".        Я думаю що варто прив'язатись до цвітіння яблуні- хто що скаже по цьому поводу?  

Цікава пропозиція:hmm:А вам відомо, що наприклад у певних районах Львівської області є різниця у цвітінні садів у 2 тиждня. У когось вже відцвітають,а у когось тільки починають цвісти.А що ви на це скажете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Yaroslav сказал:

Цікава пропозиція:hmm:А вам відомо, що наприклад у певних районах Львівської області є різниця у цвітінні садів у 2 тиждня. У когось вже відцвітають,а у когось тільки починають цвісти.А що ви на це скажете?

А чому Ви мене питаєте? Хай відгукуються хлопці, як у кого є.  Ось наприклад Ви,  коли у Вас сім'ї готові до відбору пакетів ? До чи після яблуні? Я думаю що до яблуні Ви нявряд чи віддасте пакети. Я сказав свою думку, як є у мене. Якщо в когось яблуня зацвітає на два тижні раніше значить і розвиток сімей починається раніше. Ви згадайте 2015 коли брали пакети то ще яблуня не цвіла, і нормального пакета не було звідки взяти, на багатьох пасіках формували пакет з двох сімей, то що це нормально?  І ті пакети мали поганий розвиток. А ті хто взяв пакети трохи пізніше, то то були нормальні пакети. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Yaroslav сказал:

Цікава пропозиція:hmm:А вам відомо, що наприклад у певних районах Львівської області є різниця у цвітінні садів у 2 тиждня. У когось вже відцвітають,а у когось тільки починають цвісти.А що ви на це скажете?

 

7 часов назад, Серж 82 сказал:

А чому Ви мене питаєте? Хай відгукуються хлопці, як у кого є.  Ось наприклад Ви,  коли у Вас сім'ї готові до відбору пакетів ? До чи після яблуні? Я думаю що до яблуні Ви нявряд чи віддасте пакети. Я сказав свою думку, як є у мене. Якщо в когось яблуня зацвітає на два тижні раніше значить і розвиток сімей починається раніше. 

:IMHO:на розвиток бжолосімьї весною більше впливає кількість робочих (льотних) днів, чим сума ++температур (що потрібно для цвітіня яблоні і других дерев.) Тому привязуватися :IMHO:до цвітіння немає смисла.:hi:А що-до сроків (у моїй практиці) і моїм селі саме раньше продавалися і було що  21. 04  тоді якраз цвіла черешня.А саме пізніше 8.05. і-то де не-де приходилося:dntknw: добирати розплод ,цвіла яблуня.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 minutes ago, Борщ said:

 

:IMHO:на розвиток бжолосімьї весною більше впливає кількість робочих (льотних) днів, чим сума ++температур (що потрібно для цвітіня яблоні і других дерев.) Тому привязуватися :IMHO:до цвітіння немає смисла.:hi:А що-до сроків (у моїй практиці) і моїм селі саме раньше продавалися і було що  21. 04  тоді якраз цвіла черешня.А саме пізніше 8.05. і-то де не-де приходилося:dntknw: добирати розплод ,цвіла яблуня.:hi:

Голосую за вашу думку.:ay:Бо просто цвітіння будь-якого дерева чи рослини погоди на пасіці не робить. Все залежить від кількості та якості поступаючого пилку та нектару у вулик. А особливо, якщо це стосується баків.:IMHO:

А щодо пакетів,то треба було б запитати з самого початку, уточнити: 1.При продажу 2. При покупці.:IMHO::baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Серж 82 сказал:

А чому Ви мене питаєте? Хай відгукуються хлопці, як у кого є.  Ось наприклад Ви,  коли у Вас сім'ї готові до відбору пакетів ? До чи після яблуні? Я думаю що до яблуні Ви нявряд чи віддасте пакети. Я сказав свою думку, як є у мене. Якщо в когось яблуня зацвітає на два тижні раніше значить і розвиток сімей починається раніше. Ви згадайте 2015 коли брали пакети то ще яблуня не цвіла, і нормального пакета не було звідки взяти, на багатьох пасіках формували пакет з двох сімей, то що це нормально?  І ті пакети мали поганий розвиток. А ті хто взяв пакети трохи пізніше, то то були нормальні пакети. 

Відносно мене, то моя пасіка знаходиться коло  лісу, а там є багато пилконосів(ліщина, вільха та верба). Тому весняний розвиток в мене хороший і на цвітіння яблунь не звертаю уваги. Зимую доречі без пергових рамок. Цього року трішки зпереживався, бо весна затягнулась, але все вийшло ОК. І пакети продав і меду взяв. Відносно 2015 року, маю відео на телефоні, де  6 травня рій виходив. 

 

Вибачайте за якість відео, але суть Ви зрозуміли.

Так що в мене розвиток сімей хороший. Звісно розумію, що все залежить від сили сімей, які пішли у зиму і самої весни.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 16.01.2017 в 00:32, Yaroslav сказав:

Відносно мене, то моя пасіка знаходиться коло  лісу, а там є багато пилконосів(ліщина, вільха та верба). Тому весняний розвиток в мене хороший і на цвітіння яблунь не звертаю уваги. Зимую доречі без пергових рамок. Цього року трішки зпереживався, бо весна затягнулась, але все вийшло ОК. І пакети продав і меду взяв. Відносно 2015 року, маю відео на телефоні, де  6 травня рій виходив. 

 

Вибачайте за якість відео, але суть Ви зрозуміли.

Так що в мене розвиток сімей хороший. Звісно розумію, що все залежить від сили сімей, які пішли у зиму і самої весни.

А як щодо - поближче до теми? Якому пакету ви віддаєте перевагу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ДобровоЛ сказал:

А як щодо - поближче до теми? Якому пакету ви віддаєте перевагу?

Напевно так, як всі 3+1, можна і 4рр-це вже інша розмова, можна і безсоові, а це вже після 15 травня. Думаю, в наш час, можна домовитись:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як на Вашу думку, яка ціна повинна бути безсотового пакету, без матки?:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, timoncikk сказав:

Як на Вашу думку, яка ціна повинна бути безсотового пакету, без матки?:hi:

Це вартість 1200 грамів бджоли.Оскільки я сам таке придбав би тільки без болячок, то безпринципно  оцінити врядчи й зможу...

  Гривнів 600,а мо" й 700, виложити все ж прийшлося б.:IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Це вартість 1200 грамів бджоли.Оскільки я сам таке придбав би тільки без болячок, то безпринципно  оцінити врядчи й зможу...

  Гривнів 600,а мо" й 700, виложити все ж прийшлося б.:IMHO:


 

В минулому році  в червні хотіли 500 гр.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, igorstep сказав:

В минулому році  в червні хотіли 500 гр.
 

Червень - не травень. Акація цвіте ,зокрема , у мене в районі 20 травня...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ДобровоЛ сказал:

Червень - не травень. Акація цвіте ,зокрема , у мене в районі 20 травня...

Я вас зрозумів.Пишу з чим стикався- хотів купити 15 шт безсотових 10 червня- хотіли по 500- я відмовився от і все.А для чого це друга тема.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, igorstep сказав:

Я вас зрозумів.Пишу з чим стикався- хотів купити 15 шт безсотових 10 червня- хотіли по 500- я відмовився от і все.А для чого це друга тема.
 

Просто пакети мають ту чи іншу цінність при застосуванні їх до конкретних взятків.:IMHO: А без взятків кому вони потрібні?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Якому типу пакету ви надасте перевагу у 2017 році

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...