Перейти к содержанию

"Бджоли на вагу": вартість 1 кг бджіл


Галичанин

Рекомендуемые сообщения

Думаю тема буде цікавою для обговорення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

250 гривень кiлограмм 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Мико сказал:

250 гривень кiлограмм 

Романич, Ви продаєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Мико сказал:

250 гривень кiлограмм 

готов купляти, скільки максимально зможете продати, і з якого часу ,матки не цікавлять

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Галичанин сказал:

Думаю тема буде цікавою для обговорення.

Не бачу особливо різниці з попередньою, але оскільки вони обидві про все і ні про що - тому не маю нічого проти. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Sanich сказал:

Не бачу особливо різниці з попередньою, 

Теперь прыгай с темы пакеты    в тему   безматочные пакеты.   одно и тож.

40 минут назад, miro сказал:

 ,матки не цікавлять

Там фишка.  к нему прилагается матка за 1000 гр.:umora:

 

28 минут назад, Sanich сказал:

Не бачу особливо різниці з попередньою, але оскільки вони обидві про все і ні про що - тому не маю нічого проти. :IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 minutes ago, Сергей Тюркин said:

Теперь прыгай с темы пакеты    в тему   безматочные пакеты.   одно и тож.

Там фишка.  к нему прилагается матка за 1000 гр.:umora:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Різниця  є і дужє велика. Матководи Мукачева та області завжди мали проблему з трушеною бджолою для заселення нуків. Я сам особисто платив по 10 уе кілограм бджіл для нуків. Багато пасічників  особливо коли ройове вже 20 квітня виходили з ситуації продажем бджоли та продажем рамок з росплодом  а потім прийшов мокшель та мордва  та купив пакети . Вовки ситі і коза ціла. Попит на трушену  бджолу мае місце бо дешевше купити  особливо якщо мокши за пакетами не буде а маток потрібно багато.Італійці вжє зондують ринок на предмет 2 тисяч пакетів без матки але в межах кордонів Европи.Деякі спритники з Закарпаття  постачали такі пакети в 2016 році  ( за певну мзду на кордоні ) аж до Сполученого Королівства через сусідів з Україною при ціні 60 фунтів за ящик.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, mashika сказал:

Різниця  є і дужє велика. Матководи Мукачева та області завжди мали проблему з трушеною бджолою для заселення нуків. Я сам особисто платив по 10 уе кілограм бджіл для нуків. Багато пасічників  особливо коли ройове вже 20 квітня виходили з ситуації продажем бджоли та продажем рамок з росплодом  а потім прийшов мокшель та мордва  та купив пакети . Вовки ситі і коза ціла. Попит на трушену  бджолу мае місце бо дешевше купити  особливо якщо мокши за пакетами не буде а маток потрібно багато.Італійці вжє зондують ринок на предмет 2 тисяч пакетів без матки але в межах кордонів Европи.Деякі спритники з Закарпаття  постачали такі пакети в 2016 році  ( за певну мзду на кордоні ) аж до Сполученого Королівства через сусідів з Україною при ціні 60 фунтів за ящик.

 

Хтось розшифрує?:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Вадим Василюк сказал:

Романич, Ви продаєте?

Теж готов купити для заселення нукiв

:rofl: Тому i цiна така мала. А якби продавав, то в 1000 гривень би оцiнив :ay::hmm:

Матку в подарунок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, mashika сказал:

Різниця  є і дужє велика. Матководи Мукачева та області завжди мали проблему з трушеною бджолою для заселення нуків. Я сам особисто платив по 10 уе кілограм бджіл для нуків. Багато пасічників  особливо коли ройове вже 20 квітня виходили з ситуації продажем бджоли та продажем рамок з росплодом  а потім прийшов мокшель та мордва  та купив пакети . Вовки ситі і коза ціла. Попит на трушену  бджолу мае місце бо дешевше купити  особливо якщо мокши за пакетами не буде а маток потрібно багато.Італійці вжє зондують ринок на предмет 2 тисяч пакетів без матки але в межах кордонів Европи.Деякі спритники з Закарпаття  постачали такі пакети в 2016 році  ( за певну мзду на кордоні ) аж до Сполученого Королівства через сусідів з Україною при ціні 60 фунтів за ящик.

так, але у всіх зараз західний кордон,а от певні речі обертаються не завжди в тому напрямку, хоча кінцевий пункт призначення ЄС

18 минут назад, Виталик К. сказал:

Хтось розшифрує?:blink:

тут все зрозуміло,правда ультріровать можна все,але то таке,акцент зараз трушена бджола

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, miro сказал:

 

тут все зрозуміло,правда ультріровать можна все,але то таке,акцент зараз трушена бджола

вибачте але мені не зрозуміло що таке "мордва", "мокшель", "мокши"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Вадим Василюк сказал:

Романич, Ви продаєте?

хіба по ціні не зрозуміло ;):umora:

 

2 минуты назад, Виталик К. сказал:

вибачте але мені не зрозуміло що таке "мордва", "мокшель", "мокши"?

про Росіян він пише....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Виталик К. сказал:

вибачте але мені не зрозуміло що таке "мордва", "мокшель", "мокши"?

ну якщо я це Вам розтлумачу мене забанять,за одне тлумачення таке я вже маю попередження, але Ви погугліть,або почитайте про останні події на Сході,що там більше від усякої зарази зараз допікає

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, miro сказал:

ну якщо я це Вам розтлумачу мене забанять,за одне тлумачення таке я вже маю попередження, але Ви погугліть,або почитайте про останні події на Сході,що там більше від усякої зарази зараз допікає

Кацапи..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, mashika сказал:

Різниця  є і дужє велика. Матководи Мукачева та області завжди мали проблему з трушеною бджолою для заселення нуків. Я сам особисто платив по 10 уе кілограм бджіл для нуків. Багато пасічників  особливо коли ройове вже 20 квітня виходили з ситуації продажем бджоли та продажем рамок з росплодом  а потім прийшов мокшель та мордва  та купив пакети . Вовки ситі і коза ціла. Попит на трушену  бджолу мае місце бо дешевше купити  особливо якщо мокши за пакетами не буде а маток потрібно багато.Італійці вжє зондують ринок на предмет 2 тисяч пакетів без матки але в межах кордонів Европи.Деякі спритники з Закарпаття  постачали такі пакети в 2016 році  ( за певну мзду на кордоні ) аж до Сполученого Королівства через сусідів з Україною при ціні 60 фунтів за ящик.

А деякі спритні матководи возили самі пакети через бацька і нормально то називається пів щастя виробити товар а пів продати а в сумі повне щастя.Ти знаєш Віталік за кого йде мова.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

"Бджоли на вагу": вартість 1 кг бджіл в 2018

В 25.11.2016 в 15:56, Галичанин сказал:

Думаю тема буде цікавою для обговорення.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну і... яка прогнозована ціна? :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, Галичанин сказал:

Ну і... яка прогнозована ціна? :) 

Для цього i реанiмував тему минулорiчну ,щоб взнати цiну 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.02.2018 в 14:26, Галичанин сказал:

Ну і... яка прогнозована ціна?

в прошлому році брали 150 безстільникових по ціні 700гр. (1. 200грам):af:на цей рік якщо буде дорожче брати не будем( "шкурка выченки не стоит):IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Незнайка 25 сказал:

в прошлому році брали 150 безстільникових по ціні 700гр. (1. 200грам):af:на цей рік якщо буде дорожче брати не будем( "шкурка выченки не стоит):IMHO:

Можете обьяснить почему? Вроде ж совсем не большая цена.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Незнайка 25 сказал:

по ціні 700гр. (1. 200грам)на цей рік якщо буде дорожче брати не будем

Будут брать начинающие матководы ,для заселения нуклеусов 

И пчеловоды водящие пчёл на экзотических рамках 

или на редко встречающихся в продаже (145 напр )

Уже звонили и просили на заселение делонов 

Если цена  1000 гривен устроит их , будем продавать 

Альтернатива сотовым пакетам (с сушью не такой напряг будет )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Незнайка 25 сказал:

в прошлому році брали 150 безстільникових по ціні 700гр. (1. 200грам):af:на цей рік якщо буде дорожче брати не будем( "шкурка выченки не стоит):IMHO:

А в який період купляють безсотові? Як на мене 700 грн нормальна ціна на продаж. Сам би продавав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, Витя сказал:

А в який період купляють безсотові? Як на мене 700 грн нормальна ціна на продаж. Сам би продавав.

Основна проблема плiднi матки ,коли вони будуть тодi можна i безсотовi продати 

Але для нуклеусiв  можна i безматочнi бджоли продавати 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Мико сказал:

Основна проблема плiднi матки ,коли вони будуть тодi можна i безсотовi продати 

Тогда с 10 мая уже продавцы бессотовых могут стартовать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, военрук сказал:

Тогда с 10 мая уже продавцы бессотовых могут стартовать

Та деякi можут i в квiтнi стартувати 

Что то долго вас не было на форуме 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to "Бджоли на вагу": вартість 1 кг бджіл

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...