Перейти к содержанию

Збільшення норми споживання меду дітьми у шкільних та дошкільних закладах освіти


Рекомендуемые сообщения

25 минут назад, teplov сказал:

мед дітям гроші знайдуться, кудись потрібно дівати мед з антибіотиками по "Амстердамських контрактах."

Можливо це тільки у нас, та харчування дітей за державний кошт повністю відсутнє. За рахунок місцевого бюджету фінансуються тільки пільгові категорії, тобто малозабезпечені і діти учасників АТО. Харчування здійснюють приватні підприємці, що виграли тендер. Як держава їх змусить включать в раціон мед не уявляю. Років з десять тому був домовився з таким підприємцем і продав йому пару бідонів меду, навіть документів тоді ніяких у мене він не просив, просто бізнес, його влаштувала ціна, от він і взяв його для шкільної їдальні.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Seos сказал:

Можливо це тільки у нас, та харчування дітей за державний кошт повністю відсутнє. За рахунок місцевого бюджету фінансуються тільки пільгові категорії, тобто малозабезпечені і діти учасників АТО. Харчування здійснюють приватні підприємці, що виграли тендер. Як держава їх змусить включать в раціон мед не уявляю. Років з десять тому був домовився з таким підприємцем і продав йому пару бідонів меду, навіть документів тоді ніяких у мене він не просив, просто бізнес, його влаштувала ціна, от він і взяв його для шкільної їдальні.
 

В такому випадку місцевим Головам потрібно писати петицію. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.12.2016 в 09:36, teplov сказал:

Ти не правий Ігор, якраз на мед дітям гроші знайдуться, кудись потрібно дівати мед з антибіотиками по "Амстердамських контрактах." Так що до поки не оберемо гідну владу...

Поки не оберемо гідну владу будемо сидіти і чогось вичікувати. Вибачте що вліз. Але можна будь-який продукт дитячого харчування придбати у садочок неякісний. М`ясо, молоко, зерно, хліб всі ці продукти досить часто містять і антибіотики і фунгіциди і залишки мікотоксинів при поганому зберіганні. І що тепер? Взагалі відмовитися від нормативів дитячого харчування бо все це може бути недоброякісним? Я особисто не реалізую мед, але мені здається м`яко кажучи дивним що Україна є одним із потужних експортерів меду і у той самий час є одним із найбільш слабких споживачів. Це вибачте нонсенс годувати чужих дітей медом, а власних хімічними цукерками та цукром, бо начебто наш виробник обов`язково нагодує неліквідом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Rad сказал:

Поки не оберемо гідну владу будемо сидіти і чогось вичікувати. Вибачте що вліз. Але можна будь-який продукт дитячого харчування придбати у садочок неякісний. М`ясо, молоко, зерно, хліб всі ці продукти досить часто містять і антибіотики і фунгіциди і залишки мікотоксинів при поганому зберіганні. І що тепер? Взагалі відмовитися від нормативів дитячого харчування бо все це може бути недоброякісним? Я особисто не реалізую мед, але мені здається м`яко кажучи дивним що Україна є одним із потужних експортерів меду і у той самий час є одним із найбільш слабких споживачів. Це вибачте нонсенс годувати чужих дітей медом, а власних хімічними цукерками та цукром, бо начебто наш виробник обов`язково нагодує неліквідом.

Ой, щось сумнів мене бере, щоб у цій державі колись лад хтось наведе...:UA::Jumpy::crazy: Кого не поставлять - усі злодюгами стають! Один позривав шахти пускові, інший армію знищив, а ще один - із СБУ ФСБ створив, інший усі пенсії та соціалку в шоколад уклав... Але від того у наших садочках мед не появиться. Один Сан Санич Омемельченко із своєї пасіки в 150 бджолосімей щороку жертвує дитячій установі "Малятко" кілька десятків фляг. От це є нормально...а решта...:dntknw::IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, dacha сказал:

. Один Сан Санич Омемельченко із своєї пасіки в 150 бджолосімей щороку жертвує дитячій установі "Малятко" кілька десятків фляг. От це є нормально...а решта...:dntknw::IMHO1:

Ну почему один,во Львове на собрание пчеловодов (по инициативе нашего форумчанина) пчеловоды приносят мед,который отвозится в сиротинцы.У нас на форуме есть тема ,которая затерялась где-то между ГЫ,в которой делились адресами сиротинцев.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, dacha сказал:

Але від того у наших садочках мед не появиться. Один Сан Санич Омемельченко із своєї пасіки в 150 бджолосімей щороку жертвує дитячій установі "Малятко" кілька десятків фляг. От це є нормально...а решта...:dntknw::IMHO1:

А може не мішати усе до купи - норми споживання, якість закупівлі, джерела надходження? Чи більш розумні нормативи на мед і цукор заважатимуть будь кому допомагати власним медом дитячим закладам? Або медові нормативи чи їх відсутність знімають питання контролю за якістю дитячого харчування взагалі, а не тільки меду? Хто взагалі якщо не пасічники має стимулювати внутрішнє споживання своєї корисної продукції? Батьки? Може для вас це новина, але більшості батьків «пріщє» придбати дитині у найближчий крамниці кольорову желєйку у якій к то кажуть «вся таблиця Мєндєлєєва».

Добре, взагалі то я нічого не реалізую ані меду ані маток і моїй родині меду вистачає, кого я переконую:hmm:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пропоную підійти до теми з іншого боку!

  Досі система освіти майже не реагує на революцію в  продуктах харчування , проблеми екології, проблеми захисту довкілля!!!

Не всім знадобиться в житті вища математика та 2-3 іноземні мови, але всім доведеться жити в цьому світі!

Можливо потрібна петиція про зміни до шкільної програми, про корисні та шкідливі продукти, захист довкілля,

основи медицини, суспільні науки. Та й про бджіл в біології лише пів сторінки! І щоб екзамени з цих предметів!!! :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надыбал:hmm:

Больше всего понравился фон на заднем плане и просмотренные видео ютуба которые подтянулись.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підтримав, крім петицій Президенту також і в петиціях Кабінету Міністрів. Але, на жаль, я був лише 188. Давайте підтримаємо!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нарешті вдалося пройти реєстрацію на сайті кабміну - ато все не вдавалося. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нас тут так багато учасників  , наТочку , а петицію до Президента  підтримало тільки 76чоловік ,а   до кабміну 190, треба активніше приймати участь, цеж все для наших діток, для нашого майбутнього покоління яке повино бути здоровим .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не розумію, що тут обговорювати? Люди ніби дорослі. Всі без винятку говорять, що мед - це корисно, а хоча б чисто в маркетиногових цілях, ну для реклами свого продукту, слабо зареєструватися і підписати електронну петицію? Переливання з пустого в порожнє:IMHO: Та навіть якщо і не буде толку в цій петиції, то хоч заявити про себе як активну спільноту,  людей, які  щось спільно можуть вирішити, прорекламувати український мед..навіть на це без бла-бла-бла не вдається адекватно відреагувати. От вам і спілки, і збори... і мед.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підтримав ....:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ага, разгонется Порошенко, вместо своих конфеток и сахара детям мёд давать. Наш президент олигарх, а у олигархов кроме как бабло, в голову ничто не полезет. ВСё это моё ИМХО, надеюсь нетолько моё.

Поддержу и я, а вдруг случится чудо.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підтримав і я петицію до Президента, але став лише 91-м. До Кабміну ще не зареєструвався.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.11.2016 в 00:49, Иван Иваныч сказал:

В таком случае наверно будет правильным,чтобы родители решали можно ли их детям есть опасные и ядовитые продукты,а не производители этого самого продукта.Раз так просто мед есть нельзя,то нельзя его рекомендовать и детям.А вдруг повариха мед в горячий чай положит или выпечет вкусняшек и потравит детей.

будь-які продукти при неправильному зберіганні стають ядом: консерви, м"ясо, молочка...... навіть овочі можуть згнити і це не значить, що їх  будь-що потрібно з"їсти. Є правила зберігання і приготування усіх продуктів. і навіть при дотриманні всіх правил є ризик отруїтись, чи заразитись чимось небезпечним. Тому вислів " мед - може бути ядом" , як на мене, виглядає дуже тупо. І до речі, країни, які споживають мед біля 10 кг на рік на душу населення - мають гарні показники.... Привчати потрібно з малку до здорового способу життя, а не до чіпсів з пивом і спорт по телику дивитись.... )))) ми є те - що ми їмо!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, sion сказал:

. Привчати потрібно з малку до здорового способу життя, а не до чіпсів з пивом і спорт по телику дивитись.... )))) ми є те - що ми їмо!!!

Скоро так допривчаетесь,что бить начнут ,а не мед покупать для здорового питания.До учителей мед покупали и не плохо,хотя по отношению к доходам населения он всегда был очень дорогой.Если считать от минимальной то в совдепию за банку меда 40% зарплаты или 50 % пенсии и покупали,но как оказалось не знали полезных свойств и то что он лекарство и надо было объяснить населения как правильно его надо и есть и когда.Население посмотрело,покрутило пальцем у виска и послало пчеловодов в прямом направлении.Теперь придумайте принудительно,чтобы уже и морды били

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ідея гарна,але з впевненістю можу сказати,що мед до дітей не дійде.В більшості випадків.Як не доходять фрукти,овочі,молоко.Давно бували в шкільних їдальнях? 

Про просто про нести-віддати..Були спроби в дитячий будинок.не взяли..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Такий оптимістичний ник і такий негативний досвід і погляд на справу.

Дякуючи видеороліку таке зміг зарегіструватись і підтримати,але з цього компа не зміг зарег. жінку,а як справа у вас?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.12.2016 в 08:41, Иван Иваныч сказал:

Скоро так допривчаетесь,что бить начнут ,а не мед покупать для здорового питания.До учителей мед покупали и не плохо,хотя по отношению к доходам населения он всегда был очень дорогой.Если считать от минимальной то в совдепию за банку меда 40% зарплаты или 50 % пенсии и покупали,но как оказалось не знали полезных свойств и то что он лекарство и надо было объяснить населения как правильно его надо и есть и когда.Население посмотрело,покрутило пальцем у виска и послало пчеловодов в прямом направлении.Теперь придумайте принудительно,чтобы уже и морды били

Взагалі-то я про здоровий спосіб життя в якому якусь малу долю займає і мед. І щоб не було так як з глодом (боярішником), діти мають право на знання і обирати свою долю в свідомому віці. я проти силою заставляти їсти продукт. і ще -  мед ні в якому вигляді не є ядом! крім алергіків, діабетиків... я б його й до ліків не відносив, - це корисливий продукт харчування. Бажаю здоров"я, і поменше крутіть у виска пальцем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, sion сказал:

Взагалі-то я про здоровий спосіб життя в якому якусь малу долю займає і мед. І щоб не було так як з глодом (боярішником), діти мають право на знання і обирати свою долю в свідомому віці. я проти силою заставляти їсти продукт. і ще -  мед ні в якому вигляді не є ядом! крім алергіків, діабетиків... я б його й до ліків не відносив, - це корисливий продукт харчування. Бажаю здоров"я, і поменше крутіть у виска пальцем.

А может пчеловодам отойти от поучений как нужно употреблять мед и рекламировать его как лекарство.Вот скажите зачем находить самому себе новые проблемы.Ведь от этой петиции не выиграют ни дети ни пчеловоды и это понятно всем.Посмотрите как дети едят конфеты и что кто их приучает к ним или учат как их нужно есть или говорят о пользе или вреде.Пчеловоды не рекламируют мед как продукт питания,а по не понятной причине ставят на равне с лекарственными препаратами.Меда мы производим ничтожно мало но продать его не можем ,ищем виновных, ищем вроде пути выхода из этой ситуации и все время идем в тупик.У нас производство меда на человека литр-полтора,Что при таком производстве экспортировать можно.

Я совсем не против здорового питания,я против не правильных шагов,которые только усугубляют положение и не дают ни какой пользы не производителю меда ни детям в учебных заведениях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Иван Иваныч сказал:

Я совсем не против здорового питания,я против не правильных шагов,которые только усугубляют положение и не дают ни какой пользы не производителю меда ни детям в учебных заведениях.

Ну, як не вдарити по м"ячу - то ніколи не попадеш у ворота. І не помиляються ті, хто нічого не робить. Я не підтримував петицію, але це чудова нагода для пошуку істини. Вас не заставляють голосувати за петицію! Дякую що роз"яснили свою позицію ))))

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...