Перейти к содержанию

Мешотчатый расплод


Рекомендуемые сообщения

14 минуты назад, MaXUA123 сказал:

 молочною сироваткою, Від чого він так обробляв непамятаю,

От европейского гнильца 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Мико  

3 часа назад, Мико сказал:

От европейского гнильца 

Про сирватку від гнильця я читав не дуже давно, в цьому контексті в мене й виникло питання, що до застосування сироватки від мішотчатого росплоду, можливо в кого є такий досвід. А от в кінці 90-х мене вмовили взять відомчу пасіку, поскільки пасічник поїхав в московію на заробітки. Це був шок, на бджіл нічого не виділялось, а мед здавай, в зиму готуй...

От проти кліща мені старий пасічник і порадив оброблять сироваткою. Саме тоді я й побачив стимулюючу її дію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

А який же розчин марганцовки треба робити?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...
В Friday, June 24, 2016 в 23:30, Бджолопотам сказал:

Я б не був такий категоричний в цьому плані. З того що я читав - виходить що карніка сама стійка до цієї хвороби... АЛЕ... стійка - не означає що абсолютно не вразлива...

Я дивився відео Мегастарателя - гово рив що симптоми в нього пройшли самі собою, але маток  він міняв....

Одне знаю напевне, що ця хвороба мало вивчена.... :IMHO:

У меня карника и присуцтвует ето болячка и хр .знает что сней делать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

если мешотчатый расплод это вирус, то должна помогать эндовираза (эндоглюкин)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у кого есть опит лечения ендовиразой?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ось в цій темі багато раз читаю молочна сироватка,і теж пригадую як колись старший чоловік хвалився про обробку молочною сировоткою для стимуляції росту бджоли,але це є продукт переробки кислого молока в сир,тобто під цим ми всі одинаково розуміємо про ,що мову ведем:hmm:,якщо так тоді не дивно чому саме вона,адже цей продукт містить вельми різних поживних речовин,він зміцнює імунітет тварин,рослин і думаю бджоли ну і людини теж

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у кого есть опит лечения лозевалем особенно инересно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.07.2016 в 12:37, Володимир Заянчківський сказал:

А який же розчин марганцовки треба робити?

 

небольше 1г на литр , но я всегда делал на глазок , что бы былкрутой НЕ прозрачный раствор...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.06.2017 в 10:40, Митяй сказал:

У меня карника и присуцтвует ето болячка и хр .знает что сней делать

Ви впевнені,що це мішочкуватий? Тести ні в Росії ні в Украні не полазали наявність вірусу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

привезли рамку під засів ,кажуть що ось таким розчином дизинфекцію роблять і на пасіці все гут

https://lysoform.com.ua/p542430357-perekis-vodnyu-dlya.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, miro сказал:

привезли рамку під засів ,кажуть що ось таким розчином дизинфекцію роблять і на пасіці все гут

https://lysoform.com.ua/p542430357-perekis-vodnyu-dlya.html

раствор в каком соотношении ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, miro сказав:

привезли рамку під засів ,кажуть що ось таким розчином дизинфекцію роблять і на пасіці все гут

https://lysoform.com.ua/p542430357-perekis-vodnyu-dlya.html

Для дезинфекції на пасіці є пристойний вітчизняний препапрат. Не треба нічого придумувати. - http://brovafarma.com.ua/uk/brovadez-plyus.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, roman72201 сказав:

раствор в каком соотношении ?

казали 32,5 процентним

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Igor Pelyuhnya сказав:

Для дезинфекції на пасіці є пристойний вітчизняний препапрат. Не треба нічого придумувати. - http://brovafarma.com.ua/uk/brovadez-plyus.html

особисто я користуюсь екоцидомС,весною і осінню,цікаво який з трьох препаратів кращим буде для профілактики і дезінфекції у разі проблем,ваші думки панове

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Igor Pelyuhnya сказав:

Для дезинфекції на пасіці є пристойний вітчизняний препапрат. Не треба нічого придумувати. - http://brovafarma.com.ua/uk/brovadez-plyus.html

хто таким препаратом користується??? чому раніше не чув ,де відгуки пасічників про реальну дію препарата, давайте розкажіть як обробляєте бо згідно інструкції до застосування клопітка ця робота,бо потребує герметичного утримування парів даного препарату, це виходить треба мати ще стількиж корпусів на заміну:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Користуюсь формаліном+вода іонізована сріблом. Вода з іонами срібла є природним антибіотиком, антисептиком. http://toyhealth.ru/page/likuvalni-vlastivosti-sribla-i-sribnoyi-vodi

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ого-го,що не форумчанин так зі своїм препаратом:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Пахомич сказал:

Ви впевнені,що це мішочкуватий? Тести ні в Росії ні в Украні не полазали наявність вірусу.

Э литература э видео де наглядно показано симптоматика.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Пахомич сказал:

Ви впевнені,що це мішочкуватий? Тести ні в Росії ні в Украні не полазали наявність вірусу.

 

8 часов назад, Митяй сказал:

Э литература э видео де наглядно показано симптоматика.

:hmm::umora: І навіщо ті лабораторії? До речі,коли зьявляється якась хвороба -вона тягне за собою появу інших.Як правило одна хвороба не буває,бо бджоли ослаблені і не взмозі протистояти іншім захворюванням.Лікуючи одне буває що провокуємо інше Поставити діагноз ,що є вірним -дуже важливо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, КАЕ сказал:

 

:hmm::umora: І навіщо ті лабораторії? До речі,коли зьявляється якась хвороба -вона тягне за собою появу інших.Як правило одна хвороба не буває,бо бджоли ослаблені і не взмозі протистояти іншім захворюванням.Лікуючи одне буває що провокуємо інше Поставити діагноз ,що є вірним -дуже важливо.

Лабораторія не ставить діагноз, а досліджує  на  наявність збудника. Діагноз встановлює ветеренарний лікар і видає направлення на дослідження. Лабораторія робить дослідження на збудник за принятою методикою по дослідженню. Всі дослідження реєструються і жодна ветеренарна установа не дасть документ на гнильці без дослідження  (навіть  рідному братові ). На око діагноз встановити не можливо . Ви говорите мішочкуватий,а я говорю мікоз. На око праві ви і я. То шо робиться з бджолами 100% вина ветеринарних наукових закладів . Я не розумію як є загибла личинка і не встановити причину загибелі? Все списали на кліща, а його самого скоро запишуть в Червону книгу, В корінь потрібно дивитись , а то порекомендували екоцид і дрімають собі спокійно. В Україні на 2017р. посіяно більше 5мл. га. соняха , тож які будуть втрати від недоопилення?     

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пахомич сказал:

Лабораторія не ставить діагноз, а досліджує  на  наявність збудника. Діагноз встановлює ветеренарний лікар і видає направлення на дослідження. Лабораторія робить дослідження на збудник за принятою методикою по дослідженню. Всі дослідження реєструються і жодна ветеренарна установа не дасть документ на гнильці без дослідження  (навіть  рідному братові ). На око діагноз встановити не можливо . Ви говорите мішочкуватий,а я говорю мікоз. На око праві ви і я. То шо робиться з бджолами 100% вина ветеринарних наукових закладів . Я не розумію як є загибла личинка і не встановити причину загибелі? Все списали на кліща, а його самого скоро запишуть в Червону книгу, В корінь потрібно дивитись , а то порекомендували екоцид і дрімають собі спокійно. В Україні на 2017р. посіяно більше 5мл. га. соняха , тож які будуть втрати від недоопилення?     

І де Ви читали щоб я писав що лабораторія ставить діагноз? Читайте уважніше .Це як кажуть з хворої голови на здорову.Та і лікар остаточний діагноз встановлює на результаті дослідження лабораторіі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, КАЕ сказал:

І де Ви читали щоб я писав що лабораторія ставить діагноз? Читайте уважніше .Це як кажуть з хворої голови на здорову.Та і лікар остаточний діагноз встановлює на результаті дослідження лабораторіі.

З написаного можна зрозуміти - у вас пасіка не має паспорта і ви ніколи не здавали проби на дослідження. Лаболаторія робить дослідження на хвороби ,які вказано в супровджуючій і не більше. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лабаратория навіть не визначе який гнилець у вас вони напишуть європейський—амереканський (зі слів паразитолога інституту бджильництва україни)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...