Перейти к содержанию

Ціна та якість маток довільного спарування в сезоні 2017


Рекомендуемые сообщения

14 минуты назад, Іван Михайлович сказал:

Коли замовляєте маток, поцікавтесь у продавця, все що ви написали вище, і зробите свій висновок. Купітт пару маток і все стане зрозумілим.

Надіслано від мого SM-J510FN, використовуючи Tapatalk
 

не всегда продавец скажет правду. Это наша беда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Іван Михайлович сказал:

Коли замовляєте маток, поцікавтесь у продавця, все що ви написали вище, і зробите свій висновок. Купітт пару маток і все стане зрозумілим.

Надіслано від мого SM-J510FN, використовуючи Tapatalk
 

На жаль,реалі? такі, щоб зрозуміти якість маток, потрібно обпектися. Не кажу за всіх матководів, але з купленими карпатками вийшло саме так . Дочки тільки одно? матки получилися хороші, решта-сміття.

ПС   пальцем ні в кого тикати не хочу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, 5485 сказал:

ну тогда скажите мах привес

И о чём Вам это скажет ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Боярка сказал:

не всегда продавец скажет правду. Это наша беда.

Когда на кону стоит рынок и репутация я думаю продавец скажет правду и пот твердит качеством высланного материала .:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, davolodya сказал:

ПС   пальцем ні в кого тикати не хочу.

Обпектися можна на чому хоч. Навіть на матеріалі від відомих Європейських селекціонерів. Особливо, якщо продавати маток не перевірених по дочкам. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Sanich сказал:

 Особливо, якщо продавати маток не перевірених по дочкам. :IMHO:

а у нас на 90% так и есть . Не многие матководы проверяют по дочкам материал. Штампуют из всего , что только под руки попадает и на что есть СПРОС и МОДА.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, tolik2362 сказал:

Когда на кону стоит рынок и репутация я думаю продавец скажет правду и пот твердит качеством высланного материала .:IMHO1:

Якісний матеріал в руках людей які матку пускають в "льоток" перетворюється на негатив в сторону матковода

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Черкасець сказал:

Вивід маток для продажу повинен буди ліцензованим:IMHO:,з гарантією якості а не конвеєром,

Думка правильна стосовно якості, а от від конвеєру відмовитись не вийде, порахуйте скільки маток за сезон має продать матковод по 200 грн, щоб заробить собі хоча б мінмалку в 3200 грн на місяць на круг за рік, маю на увазі чистий дохід. Та й якість на 100% відсотків можна гарантувать тільки на зимувалих маток, які показали себе в роботі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, sasha m сказал:

Якісний матеріал в руках людей які матку пускають в "льоток" перетворюється на негатив в сторону матковода

У нас покупатель всегда прав какие действия он не делал а мтковод всегда виноват а как иначе .У нас то матки не качественные и много других причин находиться а признать свою ошибку слабо.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, tolik2362 сказал:

У нас покупатель всегда прав какие действия он не делал а мтковод всегда виноват а как иначе .У нас то матки не качественные и много других причин находиться а признать свою ошибку слабо.:hi:

Інколи простіше дати іншу матку ніж вислуховувати поливання брудом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, sasha m сказал:

Інколи простіше дати іншу матку ніж вислуховувати поливання брудом

В мене так і відбувається, купці в основному місцеві, от щоб ніхто косо не дивився даю матку на заміну, навіть коли на 100 відсотків купець винен в тому що втратив матку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Черкасець сказал:

 матководів розділити по групам наприклад 1-клас,2-клас,3-клас і розцінки по на маток по класності.

I хто ж буде дiлити 

 

 

17 минут назад, Черкасець сказал:

потрібен контроль,вплоть до того що видавати ліцензію але не так:приїхали до мене добре посиділи навидавали мені грамот друг від друга і я також у відповідь дав свою,щоб було що показати на своєму сайті.Вивід маток для продажу повинен буди ліцензованим:IMHO:,з гарантією якості а не конвеєром,

Але у нас нажаль всi лiцензii видаються тiльки через посидiли ,випили 

 

27 минут назад, Боярка сказал:

не всегда продавец скажет правду. Это наша беда.

У нас даже поговорку придумали :" Не  обманешь -не продашь ":umora:

2 минуты назад, Seos сказал:

 порахуйте скільки маток за сезон має продать матковод по 200 грн, щоб заробить собі хоча б мінмалку в 3200 грн 

Якщо б питання стояло заробити 3200Х 12 ,то для цього не  треба маток виводити .Достатньо влаштуватись сторожем в дитячий садок ,чи школу 

 

2 минуты назад, tolik2362 сказал:

У нас покупатель всегда прав какие действия он не делал а мтковод всегда виноват а как иначе .У нас то матки не качественные и много других причин находиться а признать свою ошибку слабо.:hi:

Матковод не виноват, если матку не приняли .Оператор И,О виноват если лупящиеся пчёлы от матки И,О,винегред  или  купленая  у рядового матковода пользовательская матка  сеет "решето":IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Seos сказал:

В мене так і відбувається, купці в основному місцеві, от щоб ніхто косо не дивився даю матку на заміну, навіть коли на 100 відсотків купець винен в тому що втратив матку.

а краще власноруч підсадити:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

Якщо б питання стояло заробити 3200Х 12 ,то для цього не  треба маток виводити .Достатньо влаштуватись сторожем в дитячий садок ,чи школу 

Ну Ви прямо так питання поставили руба, я ж сказав "хоча б". Та й з тим якими темпами у нас закриваються школи, то скоро не буде куди влаштовуватись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Мико сказал:

I хто ж буде дiлити 

 

 

Але у нас нажаль всi лiцензii видаються тiльки через посидiли ,випили 

 

У нас даже поговорку придумали :" Не  обманешь -не продашь ":umora:

Якщо б питання стояло заробити 3200Х 12 ,то для цього не  треба маток виводити .Достатньо влаштуватись сторожем в дитячий садок ,чи школу 

 

Матковод не виноват, если матку не приняли .Оператор И,О виноват если лупящиеся пчёлы от матки И,О,винегред  или  купленая  у рядового матковода пользовательская матка  сеет "решето":IMHO1:

Согласен полностью.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, sasha m сказал:

Якісний матеріал в руках людей які матку пускають в "льоток" перетворюється на негатив в сторону матковода

И такое тоже есть. В прошлом году из тех маток, что давал на испытание половину не смогли подсадить. Из тех, кто покупал за деньги процент чуть более 10 :IMHO:. И в этом году проблемы тоже есть. Одна из основных, это то, что матку подсаживают  на другую породу в сильные отводки. Даже если отводок предварительно подготовили, матку принимают, но тянут маточники на её яйцах.. Не уследил, матка пропала. Виноват матковод, -продал "неправильных"  маток. 

Еще одна из причин недовольства материалом, это "обманутые ожидания"  Многие до сих пор думают, что весной куплю матку бакфаста, подсажу в улей и на подсолнечнике зальюсь медом, а на деле  мешает фактор о котором я писал выше.  В результате -разочарование. Виноват матковод, -продал "неправильных"  маток. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, sasha m сказал:

а краще власноруч підсадити:umora:

Есть и такая услуга .Но почти всем купившим маток , она не по карману 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, sasha m сказал:

а краще власноруч підсадити:umora:

Ну Ви як у воду дивитесь, такі випадки теж були. Так справді простіше, ніж через кожні п'ять хвилин давть консультацію, що робить далі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Seos сказал:

Ну Ви як у воду дивитесь, такі випадки теж були. Так справді простіше, ніж через кожні п'ять хвилин давть консультацію, що робить далі.

перевірено на собі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

 

 

 

Але у нас нажаль всi лiцензii видаються тiльки через посидiли ,випили 

 

ОТОЖ

 

19 минут назад, Seos сказал:

Думка правильна стосовно якості, а от від конвеєру відмовитись не вийде, порахуйте скільки маток за сезон має продать матковод по 200 грн, щоб заробить собі хоча б мінмалку в 3200 грн на місяць на круг за рік, маю на увазі чистий дохід. Та й якість на 100% відсотків можна гарантувать тільки на зимувалих маток, які показали себе в роботі. 

Чому 200ГР,вище є пост Івана Михайловича де він пропонує ціни на маток.І якщо матковод сидить " на одному унітазі",ВИВОДУ МАТОК,а не ходить на роботу продає пакети качає мед , продає огірки і,д то на хліб з маслом і ікрою він заробе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Seos сказал:

ніж через кожні п'ять хвилин давть консультацію, що робить далі.

Таким iнколи кажу ,що в мене платний номер i дзвiнки зникають :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, davolodya сказал:

На жаль,реалі? такі, щоб зрозуміти якість маток, потрібно обпектися. Не кажу за всіх матководів, але з купленими карпатками вийшло саме так . Дочки тільки одно? матки получилися хороші, решта-сміття.

ПС   пальцем ні в кого тикати не хочу.

я кілька хвилин пошукав по оголошеннях:  продам карпатських маток - не побачив жодного мені відомого матковода!  Продають " елітних-племінних маток вучківського типу" !  Хочу всім , хто це почитав, НЕ ВІРТЕ! Немає в природі елітних маток! племматок  та репродукційних маток ,може мати лише оригінатор плем. матеріалу.

  Справжніх маток, чистопорідних вучківського типу може продати  ННЦ Пропоковича , з своїх пасік генетичного резерву. Керує сьогодні  селекційним процесом , зав. віділом селекції карпатських бджіл Степан Керек.  На пасіках працюють  Василь та Михайло Плиски. Інститут має кілька  пасік репродукторів , які безпосередньо ведуть репродукцію чистопорідних маток визначених типів ( Рахівський, Говерла, Синевір, Захар, Видилогський).

Тільки там, можуть бути справжні  чистопорідні племінні матки, які ніхто за 200 грн. НЕ ПРОДАЄ!  Продаються дочки від них , перша генерація.

Аналогічно,  ми купляємо в европі ДОЧОК  від перевірених батьків, а ціна 50-100 евро. Різниця в них лише в тому, що матки,  українські походять від відомих матерів і НЕВІДОМИХ трутнів ( такий метод селекції був до цього часу в Україні , називався розведення чистопорідних бджіл в напівзакритій мікропопуляції). В Європі таке не проходить. Там немає розуміння напів чогось???? Там чітко і зрозуміло,  хто мама і хто батько. І зрозуміло,  що з того може вийти, хоч і в цьому випадку бувають виключення, не завжди діти наслідують своїх батьків.

Тож не потрібно  плутати маток  невідомого походження і маток з репродукторів. Поки маємо таке суспільство, що будь хто може написати, що він продає "елітних маток вучківського типу" і йому за те нічого не буде.  Народ купує, обпікається, і знову купує там де дешево , в надії що на цей раз повезе.

Хай Бог помагає, купуйте і надалі  "елітні, суперові, малорійливі чистопородні матки вучківського типу" за 120-150 грн.+ 1 в подарок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Черкасець сказал:

Чому 200ГР,вище є пост Івана Михайловича де він пропонує ціни на маток.І якщо матковод сидить " на одному унітазі",ВИВОДУ МАТОК,а не ходить на роботу продає пакети качає мед , продає огірки і,д то на хліб з маслом і ікрою він заробе.

Так більшість же хоче по 200, а ще краще по 150.

А цукор вчора був уже по 700, і попердили, що буде дорожчать і на далі. І долар у мінял теж поповз угору, і всі підприємці будуть збільшувать ціни на послуги і товари, бо з нового року податки будуть сплачувать з розрахунку до нової мінімалки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Мико сказал:

.Оператор И,О виноват если лупящиеся пчёлы от матки И,О,винегред  

Если пчёлы от матки ИО  уже лупятся    то на данном этапе к работе оператора ИО претензий не должно быть 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потрібно відкрити тему не порядних покупців щоб тролили не тільки матководів:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...