Перейти к содержанию

Ціна та якість маток довільного спарування в сезоні 2017


Рекомендуемые сообщения

Вирішив відкрити окрему цю тему. Бо від   маток довільного спарування (про ШО є вже окрема тема)як придбаних, так і власних, багато  що залежить. Хотілося б "зламати списи" й щодо їх вартості в сезон 2017, згадати про якість уже придбаних в минулом. Тож прошу до спілкування.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У минулому сезоні плідна бакфаста оцінвалася приблизно в 200 грвн. Неплідка десь на пловину менше. Яку ж ціну принесе нам рік 2017 ?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

У минулому сезоні плідна бакфаста оцінвалася приблизно в 200 грвн. Неплідка десь на пловину менше. Яку ж ціну принесе нам рік 2017 ?:dntknw:

Найточніші прогнози щодо цін і на маток і на пакети, враховуючи попередні сезони, - у лінивого м"ясного пасічника із Слобожанщини!:ay:

Цікаво, Мико, було б почути вашу авторитетну думку на початку цієї теми...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз шось предугадати важко,ми даже не знаємо,яка ціна булки хліба буде після нового року:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Найточніші прогнози щодо цін і на маток і на пакети, враховуючи попередні сезони, - у лінивого м"ясного пасічника із Слобожанщини!:ay:

Цікаво, Мико, було б почути вашу авторитетну думку на початку цієї теми...:ah:

можливо для Вас і бажані прогнози Мико,але я брав в Мельника О,по 150,в 2017 по 170.А Вам бажана бо ціна найвища, ох і пан Добровол кожній рік все підводить до цього.Цікаво якби у Мико були найнижча ціна чи була б для Вас це "авторитетна думка"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Женя Циба сказал:

Зараз шось предугадати важко,ми даже не знаємо,яка ціна булки хліба буде після нового року:IMHO:

Це точно. Але ж існує якась мірка. Допустимо вартість 1 плідної перевіреної королеви з родоводом = вартості трилітрівки меду...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Черкасець сказал:

можливо для Вас і бажані прогнози Мико,але я брав в Мельника О,по 150,в 2017 по 170.А Вам бажана бо ціна найвища, ох і пан Добровол кожній рік все підводить до цього.Цікаво якби у Мико були найнижча ціна чи була б для Вас це "авторитетна думка"?

Ціную вашу прозорливість! :ay:Ну, Черкасцю, не завжди я й продаю. Жаль, що  тепер навіть й на мої персональні пенсійні кошти нічого вже не придбаєш путного, але все ж... Коли я в 2015 р купляв пакети у Василя Дочинця з Тячева, прогноз Мико здійснився на 100 відсотків.:ay::dntknw:А на ціни цього сезону? Теж 100 відсотків попадання у нього в т.ч. й на пакети та матки.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

.. Коли я в 2015 р купляв пакети у Василя Дочинця з Тячева, прогноз Мико здійснився на 100 відсотків.:ay::dntknw:А на ціни цього сезону? Теж 100 відсотків попадання у нього в т.ч. й на пакети та матки.:dntknw:

Я Вам вірю,але багато купили по нижчій ціні,А взяти цей рік,я маю на увазі пакети,прогноз так собі.І тема лишня,хіба щоб розігріти форум,ціни на 2017вже заявлені,Середня 200 гр,:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Найточніші прогнози щодо цін і на маток і на пакети, враховуючи попередні сезони, - у лінивого м"ясного пасічника із Слобожанщини!:ay:

Цікаво, Мико, було б почути вашу авторитетну думку на початку цієї теми...:ah:

Так я вже вродi оприлюднив. 300 гривень за матку вiльного спаровування с частковою iзоляцiею  облiтника в 7 км . Iнших порiд окрiм бакфасту  на пасiцi  не маю  Кардован  пiсля обльоту перевезу на пакетний точок. Там вже буяе 500 га рiпаку 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Мико сказал:

Так я вже вродi оприлюднив. 300 гривень за матку вiльного спаровування с частковою iзоляцiею  облiтника в 7 км . Iнших порiд окрiм бакфасту  на пасiцi  не маю  Кардован  пiсля обльоту перевезу на пакетний точок. Там вже буяе 500 га рiпаку 

При такой изоляции маловато однако надо брать не 300 гривен а 30 баков :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, tolik2362 сказал:

При такой изоляции маловато однако надо брать не 300 гривен а 30 баков :IMHO1:

Пока не продадутся матки по 180 гривен ,мне можно нервно курить с сторонке .А я только бросил курить в очередной раз 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, tolik2362 сказал:

При такой изоляции маловато однако надо брать не 300 гривен а 30 баков :IMHO1:

Ні це мало:дайош 300 зелених за вільне спарювання а за штучних 500.Ура товариші,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Черкасець сказал:

Ні це мало:дайош 300 зелених за вільне спарювання а за штучних 500.Ура товариші,

Можно и 300 зелених, но 180 тоже пока никто не отменял .Так что поторопитесь по 180 гривен  ограниченое количество 

Звонили только что с Курской губернии .Готовы взять 300 маток по 15 $,  но в Курске .Предоплату 50 % готовы  перевести на карточку любого доверенного россиянина (брата ,свата )За такие деньги можно и жену отправить в Курск .Женщине проще "линию фронта" пересечь 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Черкасець сказал:

Ні це мало:дайош 300 зелених за вільне спарювання а за штучних 500.Ура товариші,

Как за чужой материал готовы платить о 30 до 60 уе за матку ф1 а своим производителям как всегда шиш с маком потому как наше которое сделано своим производителем должно стоить три копейки а иначе крахобор .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Мико сказал:

Можно и 300 зелених, но 180 тоже пока никто не отменял .Так что поторопитесь по 180 гривен  ограниченое количество 

Звонили только что с Курской губернии .Готовы взять 300 маток по 15 $,  но в Курске .Предоплату 50 % готовы  перевести на карточку любого доверенного россиянина (брата ,свата )За такие деньги можно и жену отправить в Курск .Женщине проще "линию фронта" пересечь 

Дякую,я завжди думав що Ви дуже щедра людина,але вже замовлені по 170і декілька по 200.На кожний товар є свій покупець,продавайте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Черкасець сказал:

Дякую вже замовлені по 170

Удачной подсадки ,высоких медосборов :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, tolik2362 сказал:

Как за чужой материал готовы платить о 30 до 60 уе за матку ф1 а своим производителям как всегда шиш с маком потому как наше которое сделано своим производителем должно стоить три копейки а иначе крахобор .:hi:

Вас Анатолій крохобором назвати тяжко,А Ви готові заплатити мені 1.30-1.50 євро за хлібину так як платять на чужині,от як будете готові то і я буду в змозі купляти у Вас маток по 30 зелених.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, tolik2362 сказал:

Как за чужой материал готовы платить о 30 до 60 уе за матку ф1                                                                                                                                                                                             а своим производителям как всегда шиш с маком потому как наше которое сделано своим производителем должно стоить три копейки а иначе крахобор .:hi:

Шо за ф1.....Кто коо ?      Кто с кем ?     Наверое ко трролбь..                              

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Черкасець сказал:

Вас Анатолій крохобором назвати тяжко,А Ви готові заплатити мені 1.30-1.50 євро за хлібину так як платять на чужині,от як будете готові то і я буду в змозі купляти у Вас маток по 30 зелених.

Я 80 тые  них хлеб покупал по рублю когда здесь буханка самого дорогого хлеба стояла 20 копеек и сей час покупаю маток  за евро если они мне нужны а если не нужны не покупаю .Я в первую очередь готов платить за качество если оно хорошое  и у своего производителя то у меня на это уходит меньше времени и нервов :hi::IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, tolik2362 сказал:

Я 80 тые  них хлеб покупал по рублю когда здесь буханка самого дорогого хлеба стояла 20 копеек и сей час покупаю маток  за евро если они мне нужны а если не нужны не покупаю .Я в первую очередь готов платить за качество если оно хорошое  и у своего производителя то у меня на это уходит меньше времени и нервов :hi::IMHO1:

Це дві великі різниці,Ви купили маток за,наприклад,за 100євро для вивода і продажу маток.Це рівносильно що рибак купив спінінг за 1000гр,потім продає кожну рибину по 300 гр.100 євро чи 1000гр ЦЕ ВИТРАТИ ДЛЯ КУПІВЛІ ЗНАРЯДДЯ ДЛЯ ЗАРОБЛЯННЯ грошей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Черкасець сказал:

Це дві великі різниці,Ви купили маток за,наприклад,за 100євро для вивода і продажу маток.Це рівносильно що рибак купив спінінг за 1000гр,потім продає кожну рибину по 300 гр.100 євро чи 1000гр ЦЕ ВИТРАТИ ДЛЯ КУПІВЛІ ЗНАРЯДДЯ ДЛЯ ЗАРОБЛЯННЯ грошей.

Хочу вас запитати ви пасіку тремаєте з якою метою? заробіток чи хобі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Женя Циба сказал:

Хочу вас запитати ви пасіку тремаєте з якою метою? заробіток чи хобі.

Спочатку було хобі,тепер невеликий заробіток якщо можна назвати з такою ціною на мед,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На форумі багато людей, які заробляють які починають займатися бджільництвом, і багато хто допомагає, а Вам рішати почом матки брати хотя з Вами согласен хо по  300 це дофіга.:IMHO:

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, tolik2362 сказал:

Как за чужой материал готовы платить о 30 до 60 уе за матку ф1 а своим производителям как всегда шиш с маком потому как наше которое сделано своим производителем должно стоить три копейки а иначе крахобор

Так за чем Вы берете за 100 баксов чужих маток в Европе берите у своих производителей плем материал и тогда Ваши матки не будут стоять так дорого. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я вот собираюсь продавать по 200 по наличии маток в мае месяце если дело не пойдёт цена будет падать ! думаю ниже 150 неупадёт!:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...