Перейти к содержанию

куплю бессотовый пакет 1 мая


Рекомендуемые сообщения

Куплю 10 штук безсотовых пакетов в 2017 году. (1 мая). Ориентировочно готов заплатить 500 родных за пакет. Жду предложений. Порода карпатка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, rudakov сказал:

Куплю 10 штук безсотовых пакетов в 2017 году. (1 мая). Ориентировочно готов заплатить 500 родных за пакет. Жду предложений. Порода карпатка

А в ответ тишена:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Женя Циба сказал:

А в ответ тишена:umora:

Так стартова ціна м'яко кажучи занижена. Можливо в травні за ці гроші можна буде придбать хіба що бублика, або дирку від нього.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Без сотовые как выяснилось  проблемой . Может и выгодно их продавать и покупать но это у нас не прижилось в пром маштабах .А так выгодно на любую рамку семья :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На 1 травня ціна за безсотовий 30 дол. Без тари.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, rudakov сказал:

Куплю 10 штук безсотовых пакетов в 2017 году. (1 мая). Ориентировочно готов заплатить 500 родных за пакет. Жду предложений. Порода карпатка

Надо чтобы именно карпатка была? И сколько должно быть пчелы? По пчелу сами приедете или как?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

П.Рудакову треба вказати кондиції  товара ,вага бджіл,чи допустимі трутні в масі бджіл.Ціна утворюеться відніманням вартості: 4р. розплода які не можуть коштувати менш 75гр\шт.Запропонована ціна доречна,мае право на обговорення.Якщо ми справжні капіталісти(вислів одного з героїв ф-му "Більше чим мед")ми повинні бути готовими продати "кістки своеї бабусі,за 300% прибутку"-метафора,якщо хтгось не зрозумів.Готові продати:бджіл,матку.трутнів,мед, сушу.вощину,підмор,воскову моль та продукти її життедіяльності,аромат з вуликів та краевиди пасіки-тільки треба скласти ціну,порахувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Еще возник вопрос по таре.Чья тара?Опишите свое видение. как Вы себе это все представляете.Может я Вам и организую десяток пчелопакетов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у нас є стандарти на пакети, не треба придумувати велосипед. Скільки я особисто купляв завжди тара входить в ціну пакета. (але я готов заплатить за тару окремо). Доставка через УкрПошту за рахунок покупця. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, rudakov сказал:

Доставка через УкрПошту за рахунок покупця. 

Скільки пакетів максимум ви отримували через укр пошту

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, rudakov сказал:

у нас є стандарти на пакети, не треба придумувати велосипед. Скільки я особисто купляв завжди тара входить в ціну пакета. (але я готов заплатить за тару окремо). Доставка через УкрПошту за рахунок покупця. 

Хто зголоситься продати укрпоштою не знаю,але те що до 70грн за 1 пакет  заплатить то точно + ветсвідоцтво не даремно(потрібно виписувать на кожен пакет окремо).От вам і сума набігає.Так як на новій пошті не пройде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зручніше для всіх було б написати 1,2кг.(1,4кг) бджіл,не всі мають добру пам'ять,довідники(різні)-більшість потенційних продавців не па'мятають кодиції б\с відводка.До того ж е тонкощі: при терміні знаходження в ящ. до доби,можна не ставити годівницю,підкурити вулик комахи наберють меду в зобики.Тару для перевезення теж можна використати іншу(не ту,що в довідниках) такі дрібниці покращують логістику,роблять оборудку більш привабливою,реальною.Пепередньо ваші умови виглядають привабливими,якби ви ще збільшили обсяг(апетит),продавці будуть,впевен,і недалеко .

Про пересилання ящ. Новою поштою можна прочитати в мо'х постах в темі "пакети і їх використання",як відправляв може росказати Богдан 1.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

нова пошта не бере комах по перевезення. тільки укрпочта або интайм. Купляв В цьому році пакети та сім'ї сразу в вуликах.. УкрПоштою тільки пакети. Интайм без питань бере вулики, ставить їх на поддон и привозить з доставкою додому ( тільки треба за москітну сітку заплатити, вони сіткою додатково обшивают вулики ). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Винодел сказал:

Пепередньо ваші умови виглядають привабливими,якби ви ще збільшили обсяг(апетит),продавці будуть,впевен

ну вулики є, більше 10 штук мені не потрібно, нажаль. Запитаю в друга може йому потрібні, бо говорив що буду розширятися 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вартість тари  середня - 100 грн

Чи враховувати вартість канді ,? воно також грошей коштує як мінімум треба пів кіло.

Матку  до купи чи окремо у кліточку - бо кліточка також грошей коштує.

з 1 по 10 травня Закарпаття може але ціна на травень 800 грн безсотовий пакет+ самовивіз.або оплата послуг з пересилки.на перед

( Доставка через УкрПошту за рахунок покупця. )з пакетами так не виходить укр пошта відмовляється працювати бо були випадки коли товар кліент не забрав а пакети загинули з голоду.

Передплата за тару на перед 100 відсотків.

Передплата за саму бджолу 10 відсотків з заключенням  договору(мокрі печатки пп)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, mashika сказал:

Вартість тари  середня - 100 грн

Чи враховувати вартість канді ,? воно також грошей коштує як мінімум треба пів кіло.

Матку  до купи чи окремо у кліточку - бо кліточка також грошей коштує.

з 1 по 10 травня Закарпаття може але ціна на травень 800 грн безсотовий пакет+ самовивіз.або оплата послуг з пересилки.на перед

( Доставка через УкрПошту за рахунок покупця. )з пакетами так не виходить укр пошта відмовляється працювати бо були випадки коли товар кліент не забрав а пакети загинули з голоду.

Передплата за тару на перед 100 відсотків.

Передплата за саму бджолу 10 відсотків з заключенням  договору(мокрі печатки пп)

купляв, предоплата за день до отправки 100%

якщо заплатив наперед - який смисл мені їх не забирати?

УкрПошта - відмовити не може. (якщо с тарой все ок, та комахи не можуть вибратися), у кого були випадки шо укрпошта відмовила ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Особисто мав відмову у  Мукачеві.з оплатою відразу без питань але не післясплатою.Цирк з пакетами у перевізників почався з Закарпаття.

Хто з форумчан отримував той пам'ятає і пакети не туди прийшли і на інше прізвище і повну евакуацію персоналу після вигуку пакети...

Як продавець свої пакети Укрпошті недовірю.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.11.2016 в 17:44, rudakov сказал:

Куплю 10 штук безсотовых пакетов в 2017 году. (1 мая). Ориентировочно готов заплатить 500 родных за пакет. Жду предложений. Порода карпатка

В цьому 2016 році у нас по 500 грн. безсотові продавали(карпатка) це було 20 зелених. :IMHO:Зарах думаю, ніхто не підпишиться продати у гривнях пропонуйте у доларах. Купити пакети у 2017 за ціною 2016:ah:. Що ж, удачі!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.11.2016 в 17:44, rudakov сказал:

Куплю 10 штук безсотовых пакетов в 2017 году. (1 мая). Ориентировочно готов заплатить 500 родных за пакет. Жду предложений. Порода карпатка

Дещо пропустив, на Заході України у перші дні травня продавати безсотові є небезпека, можуть повернути приморозки, продавши бджолу можна заробити хворіб. Після 15 травня тоді інша справа:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По срокам поставки(1тр.) згоден,що непевно,невідомо яка весна буде.Ціеї весни першого тр. давали лялечки на виховання на пасіці колеги(якраз цвів рапс) то багато сім. добре заповнювали дад.корпус(10р) і відобрати 1,2кг бджіл було не ризиковано,щодня лупилося тіс бджіл.Мої почали роїтися(печатні мат.),що не є показником сили -12травня.в цей же термін,забирав стару м. з 2р(корм.+суш) думаю бджіл було 0,5-0,7кг.ЦІ від. при підгодівлі набрали сили до сон. і принесли тов. мед.ЦЕ я до того,з 15 травня б\с пакет вагою 1,2кг. здоровий,з доброю маткою,при забеспеченні взятком(природнім або штучиім) повинен принести тов. мед.Планую в слід сезоні перевірити це у себе,придбавши бджіл на стороні(для більшої обьективності).Думаю,що при моїх ящ.(чому ви вирішили,що вони повинні коштувати 100гр.,більше ніж ящ. для стільникових в цьому році70гр.?),кліточках для матки,без даваного корму,частково моїй роботі по "натрушуванню" і зважуванні зможу знайти по 400гр. за 1,2 кг. бджіл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

c32249b7fe5b3b1a6841709f4fc83307?AccessK

125 доларів дає, і це без матки від квітня до липня,відносно корму то він має бути у відповідній тарі,но це не проблема

ROUTE 3 MAY 2017 - PACKAGE BEES

ROUTE 3 MAY 2017 - PACKAGE BEES    

$125,00

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, miro сказал:

c32249b7fe5b3b1a6841709f4fc83307?AccessK

125 доларів дає, і це без матки від квітня до липня,відносно корму то він має бути у відповідній тарі,но це не проблема

ROUTE 3 MAY 2017 - PACKAGE BEES

ROUTE 3 MAY 2017 - PACKAGE BEES    

$125,00

не надо набивать себе цену . Это итальянка которая зимует возле печки , а карпатка в дупле  в горах стоит 500 гривен не больше. И люди продают здоровую пчелу , а у нас каждая вторая больная , или леченая антибиотиками . .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це не зимувати італійка це бджоли які вкінці сезону продать з Чілі та н.Зеландії та аргентини з молодими матками.Поставка на 1 квітня в Торонто.

ніяк не зимувала навіть не європа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, mashika сказал:

Це не зимувати італійка це бджоли які вкінці сезону продать з Чілі та н.Зеландії та аргентини з молодими матками.Поставка на 1 квітня в Торонто.

ніяк не зимувала навіть не європа.

Вам показати замовлення Європи? зрештою я думаю інформацією Ви володієте і ціна в Європі теж сприєлима,і хочуть вони будь яку расу і без матки 1,6кг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Боярка сказал:

не надо набивать себе цену . Это итальянка которая зимует возле печки , а карпатка в дупле  в горах стоит 500 гривен не больше. И люди продают здоровую пчелу , а у нас каждая вторая больная , или леченая антибиотиками . .

за 500грн. Ви купляєте саме хвороби,за відповідну ціну відповідний товар,жаліючись на хвороби не забувайте ніколи, як Ви зраділи були дешевій ціні,перед тим образивши тих хто можливо дорожче,але здорову бджолу пропонував,тож радійте тому,що отримуєте адекватно вашій спроможності.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...