Перейти к содержанию

Центрифуга для добування воску


gennadiy

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Немолодий сказал:

Один з користувачів подібного агрегату висловив думку доопрацювати  барабан своєї центрифуги, досвердливши в ньому отвори в глухих зонах

Я б , спробував ті глухі зони вирізати , і замінити вирізаними вставками з іншого барабана , думаю їх без проблем можна впаяти .:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, Конструктор сказав:

Я б , спробував ті глухі зони вирізати , і замінити вирізаними вставками з іншого барабана , думаю їх без проблем можна впаяти .:IMHO:

Дякую за ідею. Попробуєм, подивимось, може зробимо і так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проект ЦРБ

Замість одного з датчиків змонтував у дні бака патрубок (3/4) для зливу рідкого воску. Поскільки в бак буде подаватись водяна пара, то думаю що віск не встигне застигати в трубці.

IMG_20190304_092847.jpg

IMG_20190304_092900.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зібрав все до купи.

IMG_20190305_091821.jpg

IMG_20190305_111352.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На вскидку зібрав кришку для центрифуги. Використав штатний гумовий обруч, під ногами знайшов кришку від великого відра і на металоломі в себе середню частину колісного диска "Москвича" (колись вирізав звідти обід). Друзі!  З металоломом не розставайтесь!. Залишилось почистити та пофарбувати.

IMG_20190305_122322.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проект ЦРБ (центрифугу раджу бджолярам)

Нарешті провів перші випробування центрифуги.

https://radikal.ru/video/uWPn5fne12c

НА ЦЬОМУ ВСЕ! Проект закриваємо. Чекайте підсумковий якісний відеофільм на Ютубі. Бажаю успіхів у всіх Ваших справах. Нехай нам усім щастить! З ВЕСНОЮ!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Немолодий сказал:

Проект ЦРБ (центрифугу раджу бджолярам)

Нарешті провів перші випробування центрифуги.

що тут можна сказати? 

грандіозно!!!

дякую за наглядну інформацію по виготовленню, а особливо вчасно!!!

будемо починати і собі збирати все необхідне до купи та віджимати останнє з мерви

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня.:wave:

З самого початку слідкую за цією темою. Загорівся і я собі зробити такий агрегат, довго шукав потрібні компоненти в інтернеті, але чисто випадково наткнувся на обяву на ОЛХ в своєму місті, про продаж в зборі і навіть працюючої пральної машини за помірну ціну.:)

Хотів поцікавитись думки форумчан, а якщо відєднати помпу і подати пар через отвір для засипки порошку, чи можливо використання пральної машини у режимі віджиму для центрифугування мерви? Може хто вже пробував такий метод? Бо, якщо чесно, шкода розбирати працюючу пральну машину.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, fenix-86 сказав:

Бо, якщо чесно, шкода розбирати працюючу пральну машину.

То нехай собі буде пралкою, шукайте тепер неробочу, яку не шкода буде розкурочити. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, valik1986 сказал:

У меня такой: image.png.5a5ee52d9772191165fc68da07359097.png прекрасно работает. Двигатель от стиралки "малютка" 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, valik1986 сказав:

Підійде. але навіщо платити більше? Купіть готову плату TDA 1085. Змонтувати її в окрему коробочку зовсім не складно. Зацікавитесь-дам телефончик.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Немолодий сказал:

Зацікавитесь-дам телефончик.

Вы часом не виготовляєте? Досвід у Вас є

 

7 часов назад, siverit сказал:

У меня такой: image.png.5a5ee52d9772191165fc68da07359097.png прекрасно работает. Двигатель от стиралки "малютка" 

дивився на такий, але він на напругу до 100 ват (той що я бачив) а більш серйозний буду значно дорогше (близько 350 грн) і він буде зїдати потужність

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, valik1986 сказав:

Вы часом не виготовляєте? Досвід у Вас є

Для себе я зробив блок керування з використанням такої готової плати. Можете глянути на мої попередні повідомлення у цій темі. Успіхів!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, valik1986 сказал:

дивився на такий, але він на напругу до 100 ват (той що я бачив) а більш серйозний буду значно дорогше (близько 350 грн) і він буде зїдати потужність

цена копеешная можно пробовать, на практике симисторные регуляторы мало греются и выдерживают мощности поболее чем описано. У меня такой прошлый сезон отработал на ура.

IMG_20180706_093922.thumb.jpg.6033a73dc2717c3347e86e41b6016944.jpg

 

А если чуточку с паяльником дружить(или найти знакомого) то вот таже схема  уже на 1000 вт :

image.thumb.png.978689d8c2fbef48f4a1a2a0b131b39d.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Доброго часу! Чи може хтось підказати різницю по виходу воску з гвинтового пресу і з центрифуги? Маю прес саморобний, після якого мерву в мене не приймають, бо воску там майже нема.... Але об'єм в нього десь 150 рутівських рамок (воскосировини), а треба більша продуктивність. От і думаю, чи варто робити центрифугу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Хто може  виготовити центрифугу під замовлення або зна де можна придбати готову ? 

А то залежалось біля 100 кг мерви з сонячної воскотопки шкода віддавати за безцінь .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Колезі допоміг позбутись проблем з зберіганням неліквіду,ато моль почала свою чорну справу,дві години і по роботі,але колегу виручив,на другий день картина маслом::ay:

P_20190630_074442_1_p-800x450.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
В 07.07.2019 в 11:09, Ворон сказал:

Колезі допоміг позбутись проблем з зберіганням неліквіду,ато моль почала свою чорну справу,дві години і по роботі,але колегу виручив,на другий день картина маслом::ay:

P_20190630_074442_1_p-800x450.jpg

Скажите пожалуйста со своего опыта использования центрифуги и пресса если не ошибаюсь, что лучше пресс или центрифуга?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, serg725 сказав:

Скажите пожалуйста со своего опыта использования центрифуги и пресса если не ошибаюсь, что лучше пресс или центрифуга?

На мою думку,центрифугою працювати скоріше,і вихід воску більший,але я наголошую,це лиш :IMHO:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Понял. Спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.05.2019 в 08:46, siverit сказав:

А если чуточку с паяльником дружить(или найти знакомого) то вот таже схема  уже на 1000 вт :

А ось такий регулятор

IMG-12f460d84069c791959e1278228ada3c-V.jpg.f8f4b57eba5072acb6ca7d9b31be1f0d.jpg

можна знайти на теренах інтернету за 40 - 45 грн.

Він регулює потужність до 2000 Вт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

он с потерей мощности, долго искал регулятор но  все же вернулся к ТDA 1085

цена вопроса получилась около 500 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Як загружати мерву зрозуміло, а ось як Ви її вигрібаєте звідти ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...