Перейти к содержанию

Центрифуга для добування воску


gennadiy

Рекомендуемые сообщения

IMG_20190216_125726.thumb.jpg.a78ab24a55cae280eba7d80940b810c5.jpg

 

 

IMG_20190217_165433.jpg

IMG_20190217_165451.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проект ЦРБ

Центрифуга триматиметься на трьох підпружинених стійках. Верхнім кінцем пружина заходить в стакан від амортизатора.

 

IMG_20190219_171749.jpg

IMG_20190219_171800.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Немолодий сказал:

Проект ЦРБ

Центрифуга триматиметься на трьох підпружинених стійках. Верхнім кінцем пружина заходить в стакан від амортизатора.

 

IMG_20190219_171749.jpg

IMG_20190219_171800.jpg

Можна ще попробувати використати амортизатори від мотоцикла , там амортизатор і пружина в одному.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Конструктор сказав:

Можна ще попробувати використати амортизатори від мотоцикла , там амортизатор і пружина в одному.

Думав над таким варіантом, там тільки слід продумати спосіб фіксації тих амортизаторів. Але віднайшов у своїх "закромах" старі негодні амортизатори та пружини від старого культиватора то і вирішив зробити так. Зворотній хід буде компенсувати штатна пружина від пралки (на розтяг), або ж штатні амортизатори пралки.  Це якщо буде завелика амплітуда колихань бака.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, Немолодий сказал:

Думав над таким варіантом, там тільки слід продумати спосіб фіксації тих амортизаторів. Але віднайшов у своїх "закромах" старі негодні амортизатори та пружини від старого культиватора то і вирішив зробити так. Зворотній хід буде компенсувати штатна пружина від пралки (на розтяг), або ж штатні амортизатори пралки.  Це якщо буде завелика амплітуда колихань бака.

 

Зрозуміло , я думаю , що амортизацію доведеться примінити :IMHO:, але в роботі покаже як краще. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Немолодий сказал:

або ж штатні амортизатори пралки.

якщо буде сильно розкачка то можна використати ефект дрожини з сепараторів типу ОВС, замість дрожини піде звичайна фанера восьмиміліметрова порізана на полоси, якщо слабо пручається то можна добавляти в спарку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, larson сказав:

якщо буде сильно розкачка то можна використати ефект дрожини з сепараторів типу ОВС, замість дрожини піде звичайна фанера восьмиміліметрова порізана на полоси, якщо слабо пручається то можна добавляти в спарку

Полоси вертикально? Для погашення горизонтальної розкачки? Дякую, подумаєм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Немолодий сказал:

Полоси вертикально? Для погашення горизонтальної розкачки? Дякую, подумаєм.

так, це про всяк випадок якщо потрібно буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, larson сказав:

якщо потрібно буде

В мене в запасі ще одна ідея до якої мені просто перейти, якщо буде не сила погасити вібрацію.

 

IMG_20190220_172724.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Немолодий сказал:

В мене в запасі ще одна ідея до якої мені просто перейти, якщо буде не сила погасити вібрацію.

Здравствуйте.
Извините что влез, но я барабан подвешивал-бы. За три точки, на мощных пружинах на розтяжку частично. Пружину наклонить от вертикали градусов на 30. Треногу для подвески соорудить из подручных средств, не проблема, мне так кажется.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Иосифович сказав:

Здравствуйте.
Извините что влез, но я барабан подвешивал-бы. За три точки, на мощных пружинах на розтяжку частично. Пружину наклонить от вертикали градусов на 30. Треногу для подвески соорудить из подручных средств, не проблема, мне так кажется.

Дякую. Подібним способом підвішений бак в самій пралці. Там 4 пружини, важкий баласт (до 20 кг) та два амортизатори внизу. А головне там є електонна плата ("мозги"), яка відслідковує дисбаланс і завдяки зміні швидкості та реверсу досягається таке розміщення мокрої білизни, яке мінімізує дисбаланс барабана та всієї пралки. Прислухайтель як розганяється пралка з білизною. В нашому випадку цього немає. Тому потрібно шукати інші варіанти, щоб і еластично і не м"яко і не грубо і щоб не бігала пралка по двору.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проект ЦРБ

Зварив каркас-стійку для центрифуги.

IMG_20190221_172039я.jpg

 

IMG_20190221_172025-я.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відтепер апарат має такий вигляд

IMG_20190221_163223я.jpg

IMG_20190221_163246я.jpg

IMG_20190221_163302я.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Осталось только получить значение собственной частоты этой конструкции, и значение амплитуды. Но без демпферов гулять будет сильно, по тому как жесткость в направлении силы дисбаланса очень мала.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Передбачити все наперед важко. Випробування покажуть що слід змінити чи підсилити. Будемо пробувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.02.2019 в 20:47, Пчеломучитель_ua сказав:

жесткость в направлении силы дисбаланса очень мала.

ДПроект ЦРБ

ДДякую. Врахував ваше зауваження і переробив конструкцію підставки з метою збільшення жорсткості.

IMG_20190223_095102.jpg

IMG_20190223_102002.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всі три стійки 4 болтами на 8 мм прикуручуватимуться до основи із швелера на 120 мм. Це додасть міцності і стійкості каркасу. Відпаде потреба (так думаю) в необхідності анкерного кріплення, як це зроблено в декого з користувачів центрифуги.

IMG_20190223_164520 - копия.jpg

IMG_20190223_164741.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Выставляю на обзор, может кому пригодится. 

Центрифугу решили прикручивать к полу, т.к. всё равно есть дисбаланс в начале работы и ничем его не уберёшь, пока мерва равномерно не разложится по барабану.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Strelec сказал:

Центрифугу решили прикручивать к полу, т.к. всё равно есть дисбаланс в начале работы и ничем его не уберёшь, пока мерва равномерно не разложится по барабану.

В немецких стиралок видел такую фишку --- на наружной стенке центрифуги примастырено кольцо с трубы наполненное частично какой-то жидкостью. А здорово помогает.Мне кажется что там играет роль диаметр трубки и вес жидкости.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Переробив верхній вузол кріплення мотора, поскільки у вертикальному положенні кріплення цієї частини мотора було ненадійне. При цьому слід врахувати щоб збереглася можливість регулювання натягу ременя. В нижній частині біля шківа є 4 болти і у верхній 2 болти якими кріпляться пластини і переміщенням по яких регулюється натяг.

Наголошую, що я взяв за основу пральну машину Ariston AS 1047 CTX. (пральна машина з сушкою) Інші моделі пралок можуть мати відмінності в будові, а тому і інший підхід до переробки

IMG_20190225_161949.jpg

IMG_20190225_161959.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колега пасічник звернувся до мене з проханням вказати марку мотора та ременя для таких як у мене пралок. (він віднайшов лише бак з барабаном та великим шківом) Можливо ще комусь це стане в нагоді. Тож мотор та ремінь для цих пралок ( Ariston AS 1047 CTX ) такі

IMG_20190226_112247.jpg

IMG_20190226_112511.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продовжуєм працювати над проектом.

Розрізав 10 кг антивібраційний груз навпіл та прикріпив до бака в протилежних сторонах. Інший 9,75 кг груз буде на штатному місці навпроти двигуна масою 5 кг. Загальна маса грузу майже 25 кг. Це повинно дещо згладити вібрацію від можливого дисбалансу. Принаймні такий досвід вже є, я про нього згадував в попередньому повідомленні.

Отримав посилку із сальником та ременем.

IMG_20190302_191719.jpg

IMG_20190302_191735.jpg

IMG_20190302_192104.jpg

IMG_20190302_192158.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Владимир Максимович! Отличная работа.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для визначення працездатності та практичного підключення двигуна від пралки-автомат раджу скористатися порадами  з Ютуба. Подібних роликів там багато-вибрав самі доступні і зрозумілі.

https://www.youtube.com/watch?v=W975FP2fzaA

https://www.youtube.com/watch?v=vePBpGuqKrY

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Один з користувачів подібного агрегату висловив думку доопрацювати  барабан своєї центрифуги, досвердливши в ньому отвори в глухих зонах. Я вдячний йому за підказку і подібне зробив у себе. До того ж в дні барабана зовсім не було отворів. Зробив і там кілька десятків по кругу в заглибинах дна.

IMG_20190303_163122.jpg

IMG_20190303_163159.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...