Перейти к содержанию

Забрус


Рекомендуемые сообщения

Посоветуйте, пожалуйста, что делать из засахарившимся забрусом (70-80 кг). Как переработать, возможно продать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...

После основной качки собралось немного забруса 

300 литров плотно натрамбованого 

001 (640x480) (2).jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Топлю забрус, предварительно не моя его, добавляя туда воды. Воды там где то 50/50 с мёдом получается. Такой сладкой воды, есть уже литров 700. Хочу спросить, если я дам эту сладкую воду ,  10 сильным семьям, а потом откачаю тот мёд, анализы мёда будут нормальные? Или раздать её 100 семьям и не искать на свои руки приключения?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, mits сказал:

Воды там где то 50/50 с мёдом получается. Такой сладкой воды, есть уже литров 700. 

350 кг мёда в забрусе 

Многовато 

Может нужно на сетке процеживать свежесрезаный забрус 

У меня 300 литров плотнонабитого забруса в бочечках и выварках 

Наверное оставлю на весну эту работу 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, mits сказал:

10 сильным семьям, а потом откачаю тот мёд, анализы мёда будут нормальные

Дивіться, щоб який- небудь оксі-туди його в качель-метилфурфурол не виліз опосля. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Север сказал:

Дивіться, щоб який- небудь оксі-туди його в качель-метилфурфурол не виліз опосля. 

Ничего не понял.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, mits сказал:

Ничего не понял.:dntknw:

:IMHO1:Имелось в виду что при нагревании мёда образуется оксиметилфурфурол 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, mits сказал:

Ничего не понял.:dntknw:

 

4 часа назад, Мико сказал:

:IMHO1:Имелось в виду что при нагревании мёда образуется оксиметилфурфурол 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...

Хтось пробував забрус пресувати пресом для соку? Думаю 25 л. преса має вистачити, щоб загрузити зрізаний за день забрус.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, MaXUA123 сказав:

Хтось пробував забрус пресувати пресом для соку? Думаю 25 л. преса має вистачити, щоб загрузити зрізаний за день забрус.

Думаю, що результат тішити не буде, по краях сита (решета) трохи видавиться мед, а в центрі залишиться багато.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Сергій-апі сказал:

Думаю, що результат тішити не буде, по краях сита (решета) трохи видавиться мед, а в центрі залишиться багато.

Може хто відгукнеться хто пробував, а то багато залишається меду в забрусову, батко невстигає переганяти. Та й нетреба нам скільки. А прес коштує дорого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А якщо попробувати зробити шнековий (типу ручної соковижималки тільки в більших маштабах) через низькооборотний мотор редуктор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, MaXUA123 сказав:

Може хто відгукнеться хто пробував, а то багато залишається меду в забрусову, батко невстигає переганяти. Та й нетреба нам скільки. А прес коштує дорого.

         Я, приміром, забрус поміщаю у фільтри, інколи у решето для стіджування. Властивість меду така, ща він протікає навіть там, де й вода не тече.Тож через добу майже весь мед стече, якщо ще ви його пару раз перемішаєте. Потім можна скупати у воді, що піде на компот чи квас. А далі - виставити за заставну бджолам для осушки. Так роблю вже не один рік - це і дешево, й сердито. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю, раніше про це говорили, але я так і не чув, щоб хтось зробив. Тож сумніваюсь у реалістичності цієї ідеї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

         Я, приміром, забрус поміщаю у фільтри, інколи у решето для стіджування. Властивість меду така, ща він протікає навіть там, де й вода не тече.Тож через добу майже весь мед стече, якщо ще ви його пару раз перемішаєте. Решту можна скупати у воді, що піде на компот чи квас. А потім виставити за заставну бджолам для осушки. Так роблю вже не один рік - це і дешево, й сердито. :IMHO:

Колись так робив, але було качаєм до 18 00, всі ідуть, а я з забрусом колупаюсь до 21 00, з фільтрами тими всими. Але тоді була менше пасіка. А зараз я на нього забив. Що з столу стече, те стече, а решту зібрали і хай чека свого часу. Цього року бачу буде зо 3 битона після парової воскотопки такого меду, хай там з пару ще літри набігли, але всетаки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.08.2019 в 10:39, Мико сказав:

После основной качки собралось немного забруса 

300 литров плотно натрамбованого 

001 (640x480) (2).jpg

 

 У мене не ті, правда, об"єми. Але найліпший варіант проціджувати його через фільтр зразу ж ще теплим.:IMHO: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, MaXUA123 сказав:

Колись так робив, але було качаєм до 18 00, всі ідуть, а я з забрусом колупаюсь до 21 00, з фільтрами тими всими. Але тоді була менше пасіка. А зараз я на нього забив. Що з столу стече, те стече, а решту зібрали і хай чека свого часу. Цього року бачу буде зо 3 битона після парової воскотопки такого меду, хай там з пару ще літри набігли, але всетаки. 

          :IMHO:Тоді "усіх" відпускайте лише після упорядочиння забрусу. До того вважайте, що качку у той день ще незакінчено. Іншого варіанту тут не знайдете.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 30.09.2019 в 16:40, MaXUA123 сказав:

Може хто відгукнеться хто пробував, а то багато залишається меду в забрусову, батко невстигає переганяти. Та й нетреба нам скільки. А прес коштує дорого.

забрус не віджимав, а вересовий мед пресом-соковижималкою давив. є залишок меду, навіть передавлював ще раз цей спресований диск, ставлячи на ребро. мед  ще лишався.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...

Хто як відділяє закристалізований мед з забрусу? Завжди цим займався вчасно некристалізованим, а в цьому році натоптав в пласмасові бочки. Зараз попробував - мля, його навіть відколупати проблема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...