Перейти к содержанию

Аферы в пчеловодстве


Рекомендуемые сообщения

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Багато хто афішувати не буде, тому думаю сума явно не 1млн. грн.. і кількість обкрадених пасічників  більше 70.

Але мед незнайомим просто так давати те ж не радив би, якщо людину добре знаєш не один рік, тоді ще можливо. А так процедура відома, аналізи, далі якщо все добре приїхали забрали і отримали кошти. Можливий варіант попередні аналізи, далі на базі роблять аналізи за 5-6 год. і якщо все добре отримуєте кошти.

я би ще додав за тару кошти брати бо навіть старі перевірені заготівельники ,іноді мозок парять мені в торік чуть не під першу качку тару привезли і в такому стані що жінка не одне гаряче слово вимовила 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Безработный 20лет сказал:

я би ще додав за тару кошти брати бо навіть старі перевірені заготівельники ,іноді мозок парять мені в торік чуть не під першу качку тару привезли і в такому стані що жінка не одне гаряче слово вимовила 

З тарою великі проблеми взагалі. Тут або бочки брати або брати кошти у заставу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, Wladimir_K сказал:

З тарою великі проблеми взагалі. Тут або бочки брати або брати кошти у заставу.

2013 рік. Фірма меди України. Микола Іванович. 36 пластикових відер 33 л, як кажуть, "махнув рукою". 2012 рік пропрацювали нормально. 2013 за мед розрахувалися і не Миколи Івановича не відер по цей день. Так що красива печатка і приємне спілкування це ще гарантія того, що вас не "нагріють" знову.

 

YxAeNYvT4lnery.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.12.2016 в 09:03, konoval_am сказал:

Не розумію, чому пасічники такі жадібні і тупі.

Обидные слова говоришь однако. :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, pchel сказал:

Обидные слова говоришь однако. :hmm:

Я нікому їх не адресую !!! До числа пасічників і себе відношу (тобто і собі їх адресую). Треба дивитись на картину реально і скептично, а не в 30-70 років в рожевих окулярах мріяти про:  5801.jpg

 

Образливі це якби я сказав: "Вася, Петя, Коля тупі, а я розумний".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну які ж пасічники жадібні коли оцінюють свою не легку працю в 27-28 грн? Якби це було б так і то ціна мабуть була би відповідною. Тупі?  Тоді треба поспілкуватися з ними десь На точку і ми побачимо, що це не так. А от хто так спокійно може дурити пасічників, той дійсно жадібний і тупий. Тупий тому, що живе одним днем, сьогодні обдурив, повезло, а завтра хоть "трава не рости".  :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво, а є якісь новини на рахунок "кидальників". Можливо вже і зловили, якщо тема не має ажіотажу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ага,собака з міліцією приходила.Яблокова Женю вже шукали....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 25.10.2016 в 09:37, Сергей Тюркин сказал:

Да лоханулся Игорёк рассчитался бы за ведёрко получил бы потом тону...

Не знаю, чи то мої смс-и так подіяли, чи в Ігорька совість прокинулася, але сьогодні, майже через рік, прийшли гроші на рахунок. 

В 25.10.2016 в 09:37, Сергей Тюркин сказал:

ну а Вам значит повезло.

Мабуть Ігорьку більше повезло. Він тепер буде спати спокійно і совість не буде мучати, що десь комусь щось винен. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Я только недавно нашел  прочитал эту тему. узнал много интересного.  во многом с вами согласен" скупой платит дважды" в 2014 мы здавали мед ЧП Яблокову. .У нас была небольшая партия а они  давали на 1 грн больше  чем все. От нас до Донецка 200 км. Сначало они сказали что партия маленькая не знаем когда приедем. Но через день перезвонили и сказали что приедут донецкие  и у нас   выгрузятся.  они привезли 4 тон.  был сентябрь донецкие вскладчину  на 3 -их собрали партию . Мед забрали перелили в свою тару ,оставили документы о принятии меда . а деньги обещали на карту  через 2 недели. деньги пришли но через 1,5 месяца.Наверно потому что сумма небольшая и я часто звонил надоедал. Как я потом узнал донецким  досих пор не заплатили. а потом почитал  отзывы что многих тогда кинули . а потом даже их сайт пропал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Не знайшов більш підходящої теми, якщо не сюди прошу модераторів перенести.

Зателефонував до мене чоловік, назвався КОВАЛЬЧУК ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ тел. 0981092334, попросив відіслати мед в Черкаси НП №5 і сам запропонував повну передплату. А коли дійшло діло до банківської карти, дуже ввічливо і аккуратно почав випрошувати термін дії і свв код, коли я відмовив більше не телефонує і меду вже йому не треба. Скоріш за все ФІО вигадане, але телефончик, про всяк випадок, варто записати.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Kolja.BI сказал:

Не знайшов більш підходящої теми, якщо не сюди прошу модераторів перенести.

Зателефонував до мене чоловік, назвався КОВАЛЬЧУК ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ тел. 0981092334, попросив відіслати мед в Черкаси НП №5 і сам запропонував повну передплату. А коли дійшло діло до банківської карти, дуже ввічливо і аккуратно почав випрошувати термін дії і свв код, коли я відмовив більше не телефонує і меду вже йому не треба. Скоріш за все ФІО вигадане, але телефончик, про всяк випадок, варто записати.:hi:

Предложение очень еще то. От себя добавлю - панове модераторы - вот желательно-бы в шапку темы выносить всех вот этих ловчил. Удобно - тему открыл и вот они: ФИО, клички или кликухи, номера тел, координаты  и не нужно шерстить кучу страниц дабы отыскать мразь.:IMHO::IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Сьогодні також телефонували з даного номеру 0981092334, але назвався вже як Соловей Володимир Сергиевич. Хотів нібито купити 10 банок меду з доставкою до м.Житомир новою поштою до 5 відділення. Говорив про повну предоплату, але щоб були картки не Ощад та Приват банків. Після того я к я йому повідомив що мед відправлю тільки після оплати на картку привату - зник. Ось такі горе покупці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Аферист 100%, будьте обережні, не називайте дати і коди банківських карт, коди з смс. І звоніть в поліцію

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Меня кинули при покупке ведер для мёда в 2014 году. Деньги переслал на карту через три дня сайт не работает телефоны по за зоной.

Теперь только наложенным платежом. Всего лишь за 1100 грн. об этом узнал.

Всех Благодарю за информацию.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На первом месте безопасность сделки.

На втором цена.

В основном розвод строиться на выгодной цене.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...
4 часа назад, kudla14 сказал:

Та шо там шукать?   Не сочтите за рекламу п.ж.   s://www.olx.ua/obyavlenie/prodam-pchelopakety-karpatskoy-porody-pchel-na-vesnu-2018goda-IDxKdje.html#8735052c42;promoted

 

4 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Серёга.  поокуратней  с  советами .  а  то  люди  завдатки  поотправляют  этим  разводилам а  ты  будешь крайним.  Только  что  набрал  по  твоему  совету  за  800 гр.  спрашиваю  какая  линия  пчёл  а  он  мне  отвечает   ПЕРША    после  второго  моего  вопроса  он  бросил  трубку  и  больше  не  берёт. Наверное  уточняет  какие линии  бывают.  :umora:

                                                 ОСТОРОЖНО  МОШЕНИКИ ПО ПАКЕТАМ....                                                                                                                                                                                                                    На    ОЛХ  выкинули  3 обявления  по  продаже  пакетов из закарпатья по  750-800 гр.  Саша - мукачево.  Таня - Хуст.   михаил олексеевич - Тячев..    Три  разных  номера  но один голос. собирают завдатки  за  пакеты.  Я  позвонил второй раз и  уже  не  умничал по  пчеловодству  а  прикинулся  валянком  и  заказал  100 пакетов. :umora:  осталось  перекинуть  завдаток  5-10 тыс.  и 10 АПРЕЛЯ    привезут  мне  прямо  домой  на  ПЯТИ  рамках пакеты...:ole_ole:...      кстати  всё  снял на видео..

  • Подобається 6
  • Дякую 4
  • Ха-Ха 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

 

                                                 ОСТОРОЖНО  МОШЕНИКИ ПО ПАКЕТАМ....                                                                                                                                                                                                                    На    ОЛХ  выкинули  3 обявления  по  продаже  пакетов из закарпатья по  750-800 гр.  Саша - мукачево.  Таня - Хуст.   михаил олексеевич - Тячев..    Три  разных  номера  но один голос. собирают завдатки  за  пакеты.  Я  позвонил второй раз и  уже  не  умничал по  пчеловодству  а  прикинулся  валянком  и  заказал  100 пакетов. :umora:  осталось  перекинуть  завдаток  5-10 тыс.  и 10 АПРЕЛЯ    привезут  мне  прямо  домой  на  ПЯТИ  рамках пакеты...:ole_ole:...      кстати  всё  снял на видео..

ну не знаю які успіхи в Ярослава він приїзджав і казав ,що і в нашій області є такі продавці, казав телефони з OLX повиписував ,а вечером коли буде час почне купляти:umora:, треба буде спитати про тих продавців карпатки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нічого не зрозумів:

Назва теми: Пример аферы: оптовые покупатели

Хто ж тут нечесний оптовий покупець miro чи Сергей Тюркин?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, asaltan сказал:

Нічого не зрозумів:

 

Это  потому  что  Вы  не  пчеловод.

Переведу  для  Вас  на  мёд.  Я  в начале  ИЮНЯ  сдам  Вам  10 тон свежевыкачанного мёда   подсолнуха  по  25 гр.  только для этого вы  скиньте  сегодня  10 тыс  завдатка  чтобы  я  был  уверен  что  Вы  не  передумаете  его  у  меня  забрать. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, asaltan сказав:

Нічого не зрозумів:

Назва теми: Пример аферы: оптовые покупатели

Хто ж тут нечесний оптовий покупець miro чи Сергей Тюркин?:hmm:

якщо в своєму пості мав неуважність наступити на чийсь любимий мозоль , то прошу того пана мі вибачати, бо мав наувазі застерегти братсво пасічників від афер , автори яких активізовуються, як мухи на гівно в період активного сезону, в моєму застережені лише малий випадок можливої афери. я ж думаю значення товарної продукції до втрачених грошей пасічника немає ніякого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Сергей Тюркин сказав:

Саша - мукачево.  Таня - Хуст.   михаил олексеевич - Тячев.. 

Треба підтягнути сюди @дочинец щоб висловив свою думку про цих людей. Він сам з Тячева, тож полюбому знає якщо такий є.

Василь Миколайович яка Ваша думка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, SASHA.OK сказал:

Треба підтягнути сюди @дочинец щоб висловив свою думку про цих людей. Він сам з Тячева, тож полюбому знає якщо такий є.

Василь Миколайович яка Ваша думка?

А  шо  там  думать.    сейчас  за  2 месяца  завдатков  наберутся  а в  апреле  исчезнут.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

А  шо  там  думать.    сейчас  за  2 месяца  завдатков  наберутся  а в  апреле  исчезнут.  

Я чого так довго.

І думаю це не пасічники це звичайна схема і таких багато.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, SASHA.OK сказал:

Треба підтягнути сюди @дочинец щоб висловив свою думку про цих людей. Він сам з Тячева, тож полюбому знає якщо такий є.

Василь Миколайович яка Ваша думка?

Мені вже звонили декілька пасічників з різних областей,деякі вже зробили і предоплату. Думаю розвод кому не звонив з наших такого пасічника ніхто не знає.

Я звонив тоже на один з номерів хотів зустрітися ,він дуже зайнятий нема часу.Розмовляє українською,можливо і не житель Закарпаття.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Аферы в пчеловодстве

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...