Перейти к содержанию

Аферы в пчеловодстве


Рекомендуемые сообщения

В 20.11.2019 в 13:05, Олег77 сказал:

Схоже на те,що він сидить у виправній колонії.І з неї виконує дропшипінг.

Screenshot_2019-11-14-15-39-03-020_com.viber_voip.thumb.png.5b13feb7bfa0852682a0326ebb7777b3.png

Через нього продав 2 відра майського, чисто посередник

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
14 години тому, slugger сказав:

Уже месяц наяривают, прямо из города "Лондона". Все номера разные, но начинаются на +44. Они просто не знают какой противный, трубку неберуще-неперезванивающий тип по этому номеру.

Раньше звонили с обычных номеров, теперь ip-телефония. Иногда спрошу, что в их зоне было на ужин и не дует ли им у параши.

Других на дурака типа не понимаю, как терминалом пользоваться, как меняется голос рыбака когда "рыбка" почти поймалась, а вытащить не получается.

Просто не реагуйте на дзвінки. Якщо в Вас смартфон, то є програми з вже готовими чорними списками, правда, не гарантую, що вони не добувають паралельно криптовалюту

Дзвонили і мені, з Берліна, зазвичай перед обідом. Бувало їдеш в машині - дзвінок, стаєш, дивишся, а там ця зараза дзвонить :hunter:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, slugger сказав:

Уже месяц наяривают, прямо из города "Лондона". Все номера разные, но начинаются на +44. Они просто не знают какой противный, трубку неберуще-неперезванивающий тип по этому номеру.

 

Аналогічно теж дзвонять діапазон +44

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mary@sko сказал:

Аналогічно теж дзвонять діапазон +44

Тільки що телефонував   +442004610670, підняв трубку тиша...

Великобританія,  Лондон , оце я знаменитий :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що телефонував   +442004610670, підняв трубку тиша...
Великобританія,  Лондон , оце я знаменитий :umora:
Мені вже раз 5 звонили за місяць.
Пропонують додатковий заробіток без затрат часу)))))
Напевно побачили ціну меду і хочуть допомогти пасічникам))))))))

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Taras NTG сказал:

Мені вже раз 5 звонили за місяць.
Пропонують додатковий заробіток без затрат часу)))))
Напевно побачили ціну меду і хочуть допомогти пасічникам))))))))

 

СМС   пропонують  375 000 гр  на карточку  ,  в мишоловці і то  сир не дармовий . :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.02.2019 в 22:33, ZhAN78 сказал:

Навіть з наложенным платежем потрібно бути обережним,  при значній сумі заказу, блокують ваш абоненський номер (якщо не контракт), відновлюють собі , і через сайт змінюють заявлену вартість товару, та заберають за 10 грн. Тому обачніть нікому не завадить.

Навіть з наложенным платежем потрібно бути обережним ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Taras NTG сказал:

Мені вже раз 5 звонили за місяць.
Пропонують додатковий заробіток без затрат часу)))))
Напевно побачили ціну меду і хочуть допомогти пасічникам))))))))

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk
 

Тільки що дозвонилисся але :  вже +442009764818

Приємний комунікабельний жіночий голос, дословно:

Добрый день Виталий... как настроение ?

Не жаліюсся ...

( митьєво міняє мову )  Не хочете  пасивно підзаробити в інтернеті  ?

я :umora:, ні, дякую, ніякі підзаробітки мене не цікавлять ...

Ту... Ту ...Ту... 

Дівчина то комунікабельна, але чому вони не розуміють що, більшість мужиків після питання як настрій  ? насторожуюця :blink:   або хочуть на..... обдурить, або бить будуть  :umora:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.12.2016 в 15:55, Олег Мороз сказал:

Для того щоб перелити треба нагріти. На вулиці не нагрієш, 
 

 

 

Наверное в зависимости от вида  меда

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.12.2016 в 18:16, Сергей Тюркин сказал:

Сумма  20 тон.   как рез фура.   А вариантов много.не расписывать ведь здесь.

Почему, на форуме достаточное кол-во производителей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.12.2016 в 21:40, UkrUser сказал:

Як вони можуть прочитати в оригіналі моє повідомлення, якщо Ви його скопіювали. При копіювання неможливо перейти до повідомлення, так, як це можна зробити з цитованим повідомленням. Тому я і прошу цитувати мене правильно. І я не казав такого, що якщо я адмін, то мені все можна, а якщо Ви простий користувач, то Вам і процитувати два повідомлення не можна, так як Ви пишете про це тут.

 

Якщо Ви мене у чомусь звинувачуєте, то робіть це обґрунтовано, а не просто рот відкривайте.

@Wladimir_K, все так як Ви описали. Вважаєте, що ці двоє працювали на експортера?

Я не придираюсь, а намагаюсь зрозуміти кожне слово, сказане тут. Якщо ви пишете що може обдурили, тоді давайте обсудимо як можна обдурити експотера. Якщо ви пишете що може щось трапилось, то Ви просто так пишете, чи маєте якісь думки з цього приводу? Я не намагаюсь розпалити конфлікт, я нікого не образив і нікого не звинуватив.

Сможете  написать адрес базы Бортника?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ромео сказав:

 

:IMHO1:Не исправился. Не прокатило. Ну и ладно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Медовые речи: под Днепром пасечника «развели» на 5,5 тонн меда

Наталья Безуглая

08.12.2019 09:00  
 
Происшествие Павлоград: пасечника "развели" на 5,5 тонн меда

Еще в начале ноября местный пасечник продал скупщику более 5-ти тонн меда под обещание оплаты, но к началу декабря денег так и не получил, а покупатель пропал. К поиску неплательщика подключилась павлоградская полиция, сообщает «НМ» со ссылкой на Первый Павлоградский.

Следствие установило, что покупку совершил местный житель, который втерся в доверие с помощью чужих учредительных документов. Ранее мужчина совместно с другим павлоградцем закупал мед у населения на законных основаниях. В 2018 году он перестал этим заниматься, но оставил у себя учредительные документы. Их он показывал пасечнику как гарантию будущей оплаты. Таким образом он «купил» меда на 187 тысяч грн.

med.jpg

Ранее мошенник уже имел проблемы с законом. Полиция открыла уголовное производство по ст. 190 УК Украины (мошенничество). Ведется досудебное расследование.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.12.2019 в 20:19, андрон сказав:

:IMHO1:Не исправился. Не прокатило. Ну и ладно.

Все там прокотило.!Це не віск а фальсифікат(сурогат віск + парафін).Подивіться на колір(зеленкуватий )і особливо структуру і СКОЛИ на розбитому так званому "воску".Я за компом чую як несе парафіном!:blink:

Які прийомщики такий віск .а потім і вощина!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.12.2019 в 13:52, brodyaga сказав:

Навіть з наложенным платежем потрібно бути обережним ?

Щоб не переказувати, ось лише один з випадків.

https://antikor.com.ua/articles/200895-grandioznaja_afera_novoj_pochty_ukraintsa_obmanuli_na_49000_griven

а ось ще ознайомтесь. https://newsone.ua/articles/society/poterjali-ot-15-do-300-tysjach-hriven-kak-zashchititsja-ot-top-5-sovremennykh-afer.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотіла допомогти, а довелося віддати свої гроші

Неприємний випадок трапився з мешканкою Києва. Літня жінка пішла до банкомату біля торгового центру зняти пенсію.

Аферисти чекають біля терміналів

Аферисти чекають біля терміналів

"Мама збиралася купити подарунки до Нового року, накопичила на картці кілька тисяч. Біля банкомату стояло людини три. Коли настала її черга, вона помітила, що молодик, який знімав гроші перед нею, забув карту. Вона покликала його, він вже відійшов на кілька метрів. Він крикнув їй, щоб вона витягла картку, а то банкомат її зараз проковтне. Мама так і зробила", – розповідає Вікторія Паномарчук.

Поки жінка вставляла свою картку ззаду раптом пролунав обурений голос молодої людини: "А де мої гроші? Ви їх зняли!" Пенсіонерка нічого не могла зрозуміти. Одразу з'явилася жінка, яка заявила, що стояла неподалік і все бачила.

"Ця нібито очевидиця почала звинувачувати маму, що вона знімала гроші з картки, вона бачила, як мама засунула собі якісь купюри. Цей молодик теж напосідав, кричав, що він перевірив баланс на телефоні, зникло 500 грн, і він викликає поліцію. Мовляв, на картці залишилися ваші відбитки. Мама була настільки приголомшена, що через п'ять хвилин просто дістала 500 грн з гаманця й віддала. Хлопець одразу ж зник, а ця жінка ще продовжувала звинувачувати маму", – розповідає Вікторія.

Гроші

Гроші

Пенсіонерка прийшла додому в сльозах, розповіла все дочці. Природно, її заспокоїли і пояснили, що її просто обдурили, і потрібно було відразу самій викликати поліцію.

"Я мамі пояснила, що біля банкомату завжди є відеокамера, і на ній буде видно, хто брав гроші. І відбитки на картці ще ні про що не свідчать", – каже Вікторія.

Відразу викликайте поліцію

Подібний випадок був і в Харкові. Але там власниця картки просто так здаватися не хотіла. З неї шахраї вимагали 2500 грн. Причому, схема була аналогічною – невелика черга, чоловік забуває картку, а поруч з'являється свідок. Але потерпіла вирішила не здаватися, а сама зателефонувала в поліцію. Однак шахраї приїзду копів чекати не стали.

"Обізвали мене злодійкою, шахрайкою, прокляли й змилися. Я з поліцією просто поговорила, не стала писати заяву, але тепер біля банкомату оглядаюся", – розповідає Анна Миколаївна.

Гроші

Гроші

Адвокат Іван Ліберман радить ніколи не платити в таких ситуаціях. "Відразу викликайте поліцію. Ви ж знаєте, що нічого не крали, тому не бійтеся. Такі шахраї дуже швидко випаруються, як тільки ви почнете набирати номер. А ще краще – не чіпайте чужу карту, адже господар її забув, значить сам винен, якщо навіть її проковтне банкомат", – говорить Ліберман.

А ось у асоціації міжбанківських платіжних систем ЕМА кажуть, що схожа схема діє у Великобританії. "Там поширені картки, якими можна розплачуватися без ПІН-коду. Так ось, їх стали активно красти. Наприклад, коли людина підходить до банкомату, його відволікають і в цей час забирають картку. Потім з неї знімають кошти", – розповідає заступниця директора ЕМА Олеся Данильченко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Олександр Герас знову дав про себи знати.

Screenshot_2019-12-19-21-14-51-631_com.facebook.katana.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 04.01.2020 в 19:00, ромео сказал:

 

Благодарю за информацию.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

1400 за 24 рамки бджолосім'я на кінець березня)

Screenshot_20200320-211438_OLXua.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 9 months later...

Хотіла підзаробити і втратила гроші: на Тернопільщині жінка переказала шахраю 12 000 гривень

Опубліковано в НовиниАвтор  soroka 08.01.2021 
 

Мешканка Бучацького району хотіла продати мед у соціальній мережі а натомість передала в руки шахраїв 12 000 гривень.

Про це розповіли у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

– Потерпіла розповіла, що розмістила в мережі Інтернет оголошення про продаж меду. Згодом до неї зателефонував невідомий чоловік, який представився працівником приватної фірми. Чоловік повідомив, що його зацікавив товар й він хоче його придбати чималу кількість. Однак виникнуть певні складнощі з оплатою, адже рахунок покупця зареєстрований на юридичну особу й псевдопокупцеві не вдасться переказати кошти, – кажуть правоохоронці. – Аферист попросив продавця здійснити декілька операцій за допомогою мобільного додатку, що й зробила заявниця. Жінка сама того не зрозуміла, як переказала зі свого рахунку на невідомий всі заощадження – 12000 гривень.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України.

Поліцейські закликають не повідомляти стороннім пін-коди від електронних гаманців та не виконувати дій  з терміналами, банкоматами та мобільними додатками за вказівками зловмисників.

http://soroka.ternopil.ua/news/item/22501-khotila-pidzarobyty-i-vtratyla-hroshi-na-ternopilshchyni-zhinka-perekazala-shakhraiu-12-000-hryven

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Мошенник с Олх  Дешевые Рамки по 2,50 гривен от 1000 штук . Своё производство вощины без парафина ., и т д.

телефон. 0968698285 

59522D2E-9F4F-4BB4-B987-08EF6DE874E3.png

3FFA2982-2D6D-4C9E-9D49-AA78B61558DF.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Інна БІРЮКОВА, «Вечірній Київ»:

"З метою попередити наших читачів від можливих афер, мешканка столичного Виноградаря Віолетта Громова розповіла історію, яка трапилася з нею минулої ночі.

«О 2-30 пролунав дзвінок із незнайомого номера. Перша реакція спросоння — не брати трубку. Дзвінок повторився.

«А раптом щось трапилося?» — подумала я. Відповідаю — «Алло!» (запам’ятайте, у жодному разі не можна відповідати «Да» чи «Так», оскільки ваше — «Да» може бути використане шахраями).

У трубці: «Ізвініте.что серед ночі. Помотріте, чи немає у вас СМС-ки. Я випадково перевів вам 100 грн на картку. Чи не могли б ви…».

Розумію — розвод, шахраї. «Не могла б», — і кладу трубку.

Далі, один за іншим кілька дзвінків, при чому з різних номерів — нібито хтось ображений хоче достукатися до мого черствого серця.

Насправді шахраї намагаються перезапустити картку оператора, до якого прив’язана банківська карта.

Оператор їх запитає, з яких номерів були останні три дзвінки і вони легко дадуть відповідь на це «каверзне» питання. Так ось, про це я згадала, коли вже збиралася вимкнути телефон, щоб не заважали спати. Але згадала! Відразу заблокувала карту.

І попереджую всіх: у подібних випадках не відкладайте ні на секунду — телефонуйте в банк, блокуйте картку на мобільному додатку. Потім розблокувати її нескладно. Від швидкості вашої реакції залежатиме — хто перший добереться до карти — банк або шахраї.

Поки блокувала карту, вже прийшло повідомлення про транзакцію, був потрібний код, який мені прислали. Навіть не відкривайте жодні підозрілі СМСки!

Шахраї прорахували кілька факторів: спросоння людина може і не збагнути що до чого. Відкриє СМСку, повірить шахраям, може сказати їм код. А потім на ранок виявить порожню банківську карту.

Я, звичайно, подзвонила потім в службу безпеки банку (працює цілодобово) і телефонному оператору — повідомила номер, з якого дзвонили. Хотіла і до кіберполіції звернутися, але вона вночі відпочиває. Люди, будьте пильні! Не дайте себе ошукати».

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...