Перейти к содержанию

Аферы в пчеловодстве


Рекомендуемые сообщения

24 минуты назад, SASHA.OK сказал:

найдіть хоть одне моє повідомлення (чи людину) де я вимагав у когось предоплату чи то за саджанці, чи за матки, чи за пакети?! Я завжди відправляв товар, і тільки тоді відписував повідомлення з номером накладної і також сумою і номером карточки

В тому році виписував в Олександра саджанці, то отримав повідомлення коли посилка була вже майже на підході.      П.С.  Всі саджанці прийнялись, ростуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Аферы в пчеловодстве

Оскільки в темі піднімаються питання багатьох видів афер, а не тільки оптової покупки меду, то тему перейменував у "Аферы в пчеловодстве":hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Тиждень тому звонить номер +380948310613 представився Андрій. Зразу питає скільки маток можу зробити на 1 червня. Сказав що треба 400 маток:blink:. Ну я відповів що не маю можливості на такий термін і такий об'єм. Сказав скільки зможу. Той типу даю завдаток п'яту частину. Вишліть номер картки НЕ Приват і НЕ Ощадбанку. Я йому сказав що маю тільки Приват і що можна картку готівкою поповнити. То він наголосив що це не підходить що бухгалтер не видає готівку на матки тільки через банк на картку. Тоді я зрозумів що це розвод і чемно сказав що перезвоню. Пробив номер через інтернет. Виявився серйозний аферист.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.02.2018 в 21:42, ALEKS1952 сказав:

В тому році виписував в Олександра саджанці, то отримав повідомлення коли посилка була вже майже на підході.      П.С.  Всі саджанці прийнялись, ростуть.

Аналогічно і у мене, але мені зручніше у надійного джерела з нормальною історією проплатити наперд і не паритися , а просто отримати  товар на пошті.Причому за весь період ще в кінцевому не був у програші, хоча й були курйозні ситуації (через непрофесійність відправників).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи знає хто про майстра з виготовлення вуликів з м. Ізюм Харківської області - Шульга Євген Якович.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, nibond сказав:

Чи знає хто про майстра з виготовлення вуликів з м. Ізюм Харківської області - Шульга Євген Якович.

Тиць сюди сайт має...:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, zapivan сказал:

номер +380948310613

По цьому номеру продавали пакети з закарпаття з Новобарово,хлопці склались по сто гривень відправили предоплату 4200 і абонент пропав .почали шукати по номеру картки найшли власника картки через Оваль банк в житомерській обл фамілія по паспорту Вольнович Михайло Олексійович на цьому процедура покупки і закінчилась .розвели ...от перш чим отправляти передплату потрібно подумати .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Дід Василь сказал:

почали шукати по номеру картки найшли власника картки через Оваль банк в житомерській обл фамілія по паспорту Вольнович Михайло Олексійович

И дальше что?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а дальше один з покупців пакетів  мае доступ до паспортної бази даних і дуже заінтересований найти афірюгу пака внього все получаеться з пошуком буде результат напишу дословно і про (Раю) надю і Мішу Вольнович 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Дід Василь сказав:

По цьому номеру продавали пакети з закарпаття з Новобарово,хлопці склались по сто гривень відправили предоплату 4200 і абонент пропав .почали шукати по номеру картки найшли власника картки через Оваль банк в житомерській обл фамілія по паспорту Вольнович Михайло Олексійович на цьому процедура покупки і закінчилась .розвели ...от перш чим отправляти передплату потрібно подумати .

Думаю картка на паспорт бомжа оформлена, або особу в тюрмі. Там зразу все продумано на випадок проколів. Шахраїв багато на ОЛХ і РІА і групах в соцмережах і треба знати мінімум який потрібен для покупки. Я в більшості як щось беру то  з зворотньою доставкою замовляю. А я вже губу розкатав що крупний заказ мені підвалив :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, nibond сказал:

Чи знає хто про майстра з виготовлення вуликів з м. Ізюм Харківської області - Шульга Євген Якович.

Заказывал у Жени несколько раз и рамки и улья. Цена - качество подходит. Работает он в области изготовления ульев около 10 лет. Можно встретить на съездах Бджолярского Круга. Доверяю. В четвертом номере журнала "Бджолярский Круг" за 2017 год на последней странице обложки, где нашi Женя есть.

P1018340 (копия).jpg

P1018341.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, zapivan сказал:

Думаю картка на паспорт бомжа оформлена,

я так само думаю що картка на другу особу коли йшло домовлення= розвод:umora: жінка брала трубку    але на один і тот же адрес і телефон  фомілію  откривали картку у 3 банках оваль сбірбанк :umora: у приваті її блокірували ну сильно хлопчина обідився що розвели  говорить я докажу хто лох:umora:мае росту два метри 7 см і кувалди(руки)  як у мене голова:umora:  якщо найде власника карти по адресу похлопае по плечах буде достатнё для раннього облету:umora: я думаю що ему розкажуть де ёго бабки 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Якщо хтось хоче позбутися друга нехай позиче йому значну суму грошей.Формула часто працює.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

День добрый форумчане.

Интересно чем закончились розыск Миши Валейновича... Тоже им кинут на 3700.. телефон его ( который последнее время постоянно стоял на автоответчике) 097-214-00-14.То что я попал пол беды.. Я еще убедил троих знакомых перечислить деньги на его карточку.. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, ФОХАЛАК сказал:

День добрый форумчане.

Интересно чем закончились розыск Миши Валейновича... Тоже им кинут на 3700.. телефон его ( который последнее время постоянно стоял на автоответчике) 097-214-00-14.То что я попал пол беды.. Я еще убедил троих знакомых перечислить деньги на его карточку.. 

Так ви , получилось, як співучастник ідете в цьому кидалово.:dntknw:

Ще раз для себе поняв, що ручатись не можно ні за кого. Головне, щоб ваші знайомі правильно вас поняли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Колеги прийміть за правило важити власний мед на власних вагах і тоді можете вільно приступати до здачі, якщо різниця у вагах більше двухзначної цифри в кг. візьміть за правило ще раз перевірити правильність показів вагів.

І ще зазвичай заготовач економічно не може дати більше ніж представника експортера.

І ще у мене є сумніви про ріанозначну ціну меду без аналізів і документів і з аналізами з документами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.04.2018 в 16:23, datura01 сказав:

Заказывал у Жени несколько раз и рамки и улья. Цена - качество подходит. Работает он в области изготовления ульев около 10 лет. Можно встретить на съездах Бджолярского Круга. Доверяю. В четвертом номере журнала "Бджолярский Круг" за 2017 год на последней странице обложки, где нашi Женя есть.

P1018340 (копия).jpg

P1018341.JPG

Були в нього цього року якісь серйозні проблеми, бо замовлення багатьом виконав тільки на суму передплати і з великим запізненням.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, Wladimir_K сказав:

Колеги прийміть за правило важити власний мед на власних вагах

Навряд чи пасічник коли-небудь повіряв свої ваги...:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.05.2018 в 22:08, Віктор60 сказав:

Якщо хтось хоче позбутися друга нехай позиче йому значну суму грошей.Формула часто працює.

Значить такий "друг" був, або сам гівнюк... Тоді точно така формула працює...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, asaltan сказал:

Навряд чи пасічник коли-небудь повіряв свої ваги...:hmm:

Гирями не? Та и весы не одни, оказывается все врут, а у заготовителя естественно правильные, с пультом в кармане. 

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 22.04.2018 в 23:10, Бджолопотам сказал:

Тиць сюди сайт має...:hmm:

 

В 30.08.2018 в 23:14, nibond сказал:

Були в нього цього року якісь серйозні проблеми, бо замовлення багатьом виконав тільки на суму передплати і з великим запізненням.

Коллеги кто и когда последний раз общался с Жёриком а то он телефоны выключил. Взял в конце апреля предоплату 1.5месяца мозги парил а потом вообще тел. выключил.ЕСЛИ ЕСТЬ ЕГО НОВЫЕ ТЕЛ.ИЛИ КТО ЗНАЕТ ЕГО КООРДИНАТЫ ДАЙТЕ ПОЖАЛУСТА.Ато по месту прописки он не проживает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Trut71 сказав:

 

Коллеги кто и когда последний раз общался с Жёриком а то он телефоны выключил. Взял в конце апреля предоплату 1.5месяца мозги парил а потом вообще тел. выключил.ЕСЛИ ЕСТЬ ЕГО НОВЫЕ ТЕЛ.ИЛИ КТО ЗНАЕТ ЕГО КООРДИНАТЫ ДАЙТЕ ПОЖАЛУСТА.Ато по месту прописки он не проживает.

не знаю настільки ці номери нові:

0996602758
0678735888
0995617107

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.04.2018 в 23:10, Бджолопотам сказал:
9 часов назад, nibond сказал:

не знаю настільки ці номери нові:

0996602758
0678735888
0995617107

 

9 часов назад, nibond сказал:

не знаю настільки ці номери нові:

0996602758
0678735888
0995617107

эти тел уже давно неработают

 

 

В 30.08.2018 в 23:14, nibond сказал:

Були в нього цього року якісь серйозні проблеми, бо замовлення багатьом виконав тільки на суму передплати і з великим запізненням.

Коллеги кто и когда последний раз общался с Жёриком а то он телефоны выключил. Взял в конце апреля предоплату 1.5месяца мозги парил а потом вообще тел. выключил.ЕСЛИ ЕСТЬ ЕГО НОВЫЕ ТЕЛ.ИЛИ КТО ЗНАЕТ ЕГО КООРДИНАТЫ ДАЙТЕ ПОЖАЛУСТА.Ато по месту прописки он не проживает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.08.2018 в 11:04, Джаз сказав:

Гирями не?

Можна і гирями, але вони теж повинні бути повірені...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...