Перейти к содержанию

Аферы в пчеловодстве


Рекомендуемые сообщения

Кинути на мед вигiднiше заготiвельника, на фуру чи двi, 20 тонн 

нiж селян- бджолярiв з сотнею другою кг меду 

Але селян легше ввести в оману ,нiж заготiвельника 

Але ж тривогу забив не селянин - бджоляр 

Та i фотороботи зкладено не з проста ,мабуть хтось таки попав на великi грощi 

У мене cусiд з компанiею попав на великi грощi з цукром ,вагонними нормами 

та вiн не новачок в бiзнесi ,але три трикiмнатнi вимушенi були продати 

Бо попались на невиконаннi договору з поставки 

Там продавець i виступив купцем iз хитрим доровiром 

на великi штрафнi санкцii

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Більш всього, що його складають у одного з організаторів оборутки, який повинен або гомонізувати або експортувати, в  іншому випадку тара "вспливе".

Перелити у діжки, вартість яких 250-300 грн. зовсім не проблема. Тара випливе тільки якщо дійсно дуже тупі шахраї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Кинути на мед вигiднiше заготiвельника, на фуру чи двi, 20 тонн 

нiж селян- бджолярiв з сотнею другою кг меду 

Я теж так думав коли віддавав відерце 20л Ігорьку, але тепер знаю, що є й такі, що не погребують і майонезною баночкою. Правда на мене подіяло ще й те, що місяцем раніше мені перерахувала людина 18000грн. за мед, який попросили відправити через тиждень. Ще й на моє запитання чи не боїтеся, що я можу вас обдурити відповідь була- Я не думаю, що це така велика сума із за якої ви будете мене дурити. Мед я відправив і все пройшло добре. Отримав велике дякую і приємне спілкування. А взагалі після кожної халепи кажу собі- Ні, я вже розумний, чорта здва обдуритие, а рік два пройде і знову якась халепа. Мабуть Близнюки вони всі такі довірливі, що тут поробиш. ((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, pchel сказал:

Я  взагалі після кожної халепи кажу собі- Ні, я вже розумний, чорта здва обдуритие, а рік два пройде і знову якась халепа.

Не в Близнюках дiло Просто шахраi шлiфують свою майстернiсть i придумують новi схеми шахрайства 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Олег77 сказал:

стопудово    ....Якщо не секрет скільки постраждалих? сумма? В якому регіоні  працювали? Не для того,щоб погикать, а щоб легше було знайти.

На мою думку сумма не менша пів мільйона гривень, це судячи зі статті за якою їх розшукують

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На даний час мені відомо приблизно за 70 постраждалих, це ті люди, які звернулися до міліції. Хтозна, скільки є їх насправді. Принаймні склади і офіси були в Чернігові, де працювали, крім  Чернігова я точно не знаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мне где-то в сентябре позвонил человек, спросил что-давал  ли я обьявление на олх,потом просил отправить ему в Чернигов три бутыля подсолнечного мёда- что меня и насторожило(неужели у них своего нет да и доставка по новой почте 50грн за бутль зл).Потом я ему сказал-"как с оплатой" на что он ответил-"я переведу вам сразу всю суму" , меня сразу насторожило что что-то тут не то!Я  предлагаю ему "отправить наложным платежом" на что он сказал "что сильно болшая комисия и что зачем плотить лишнии деньги!"Тут я думаю проверю аферист чи не, говорю "Давайте просто я укажу меньше суму чтоб проценты я взял на себя" Тут он засуетился и начал говорить что у него ТОЛЬКО ЭЛЕКТРОННЫЕ ДЕНЬГИ и что ему нужен номер моей приватовской картачки!"

Я ему сказал что я всё понял и он сразу положил трубку.:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для того щоб перелити треба нагріти. На вулиці не нагрієш, в

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Для того щоб перелити треба нагріти. На вулиці не нагрієш, в гаражі теж.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk





Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Олег Мороз сказал:

Для того щоб перелити треба нагріти. На вулиці не нагрієш, в

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk
 

 

 


Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk
 

 

 

Та все можна зробити, а далі його потрібно продати експортерам і у них в кредит взяти ще пару сотень тис. Самі експортувати не будуть так як швидко вичислять.

Думаю сума з 6-7 нулями в грн, так само напевне і експортерів те ж розвели, так поки виходить. А у нас наскільки розумію з форумчан ніхто не постраждав, спрацював захист і застереження.

Як кажуть "чуйка і досвід".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, asaltan сказал:

Обкрадені пасічники можуть передати мені прикмети тари з медом (надписи, особливі прикмети...). Можливо цей мед випливе на складах експортерів.

Чи могли б Ви пояснити, яким чином тара допоможе? Чи мед на складах у експортерів? Вірите у альтруїзм? Думаєте, що експортери віддадуть просто так мед, якщо випливе те, що він є на складах?

25 минут назад, Wladimir_K сказал:

так само напевне і експортерів те ж розвели, так поки виходить. А у нас наскільки розумію з форумчан ніхто не постраждав, спрацював захист і застереження.

Чому Ви вважаєте, що експортерів розвели? Постраждали пасічники, мені відомо принаймні за 70 чоловік. Та і як, взагалі, експортер може постраждати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, UkroppenFuhrer сказал:

Чи могли б Ви пояснити, яким чином тара допоможе? Чи мед на складах у експортерів? Вірите у альтруїзм? Думаєте, що експортери віддадуть просто так мед, якщо випливе те, що він є на складах?

Чому Ви вважаєте, що експортерів розвели? Постраждали пасічники, мені відомо принаймні за 70 чоловік. Та і як, взагалі, експортер може постраждати?

Тому що Вам так само далеко до Чернігівської обл. як і мені, звідки інформація? Який Вам був резон викладати фотороботи і мати інформації про постраждалих, напевне є зацікавленість у Вашого сусіда і деталі? Значить у експортера тут свій інтерес, який я вже висловив, а знаючи як працюють заготівельники, можна легко припустити, що кредитом на купівлю меду ці "ділки" могли запросто скористатися маючи пару десятків т. для завоювання довіри.

У нас є декілька людей на форумі, які обо працювали заготівельниками або їм пропонували ними стати то саме кошти і значні на купівлю меду експортери надавали в кредит.

Людей і в попередні роки дурили на скільки знаю, так само і експортерів, але ця оборудка вийшла масою, якщо вірити цифрі 70.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Мико сказал:

Кинути на мед вигiднiше заготiвельника, на фуру чи двi, 20 тонн

нiж селян- бджолярiв з сотнею другою кг меду 

Але селян легше ввести в оману ,нiж заготiвельника 

Але ж тривогу забив не селянин - бджоляр 

Міко, мушу з Вами не погодитись. Я, чесно кажучи, за Вами спостерігаю і мені здається що у Вас є особиста неприязнь до моєї персони. Що б я і де б я не написав, завжди з'являєтесь Ви і необґрунтовано протестуєте чи не погоджуєтесь зі мною.  Тому, будь ласка, обґрунтуйте, чому, на Вашу думку, легше кинути заготівельника, ніж пасічника? Мені здається, що Ви взагалі не розумієте, як працюють заготівельники.

Я так розумію, що реченням

7 часов назад, Мико сказал:

Але ж тривогу забив не селянин - бджоляр 

Ви маєте на увазі мене. Можете мені не вірити, але я не є матеріально зацікавлена особа в пійманні цих злочинців. Я не поніс жодних матеріальних втрат. І я дійсно є пасічником - початківцем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Wladimir_K, Ви неодноразово висловлювались, що у Вас є знайомий заготівельник

тут Ви вказали номер телефону. Це його телефон, Вашого знайомого?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

а знаючи як працюють заготівельники, можна легко припустити, що кредитом на купівлю меду ці "ділки" могли запросто скористатися маючи пару десятків т. для завоювання довіри.

Я так зрозумів, Ви вважаєте, що ці люди працювали на експортера, взяли гроші в кредит під мед і мед не поставили для експортера? Таке теж можливо я не відкидаю і такої версії. Але у мене є список постраждалих людей, їх близько 70 чоловік. Списку постраждалих експортерів у мене немає. Ви дивні люди, я виклав застереження, фотороботи, щоб ви не потрапили на гачок до  цих злодіїв, а якщо потрапили самі, чи маєте знайомих, які потрапили, то скажіть тут, чи в міліцію. Мене не потрібно підозрювати в чомусь, я дію з людських, альтруїстичних мотивів, а ви мене намагаєтесь у чомусь звинуватити і знайти скриті мотиви, там, де їх нема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, UkroppenFuhrer сказал:

Я, чесно кажучи, за Вами спостерігаю і мені здається

А я за вами не спостеригаю и Вам все тильки здається

У мене   9 735      ПУБЛИКАЦИИ тому и на ваши публикации инколи ссилаюсь 

А на рахунок шахраив я завжди реагую ,бо не бажаю щоб хтось попався в лапи цих недобросовисних людей 

50 минут назад, UkroppenFuhrer сказал:

обґрунтуйте, чому, на Вашу думку, легше кинути заготівельника, ніж пасічника?

Бариш бiльший .Та i азарт . Одне дiло селянина лоповухого обвести ,зовсiм iнша справа заготiвельника на 600 000 гривень  

 

54 минуты назад, UkroppenFuhrer сказал:

Ви взагалі не розумієте, як працюють заготівельники.

Та куди нам селюкам необiзнаним .

Домовляемось здати мед .Кажемо приiдить з грошима .Приизжають без грошей i починаються передзвони .Мед таки вiддаемо ,потiм мiсяць iздимо за своiми грошима 

Але що там розумiти, купив задурно, продав по европейським цiнам. Бариш в гаман ,державi крихти з барського стола. А я i крихти не дам, краще мед отримувати не буду , але податкiв не платитиму ,бо все рiвно все вкрадуть 

До вашоi  персони нiяких притензiй i непорозумiнь не маю:az:,хоч  i нiк ваш не дуже подобаеться:dntknw:Нiчого особистого 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Мико сказал:

хоч  i нiк ваш не дуже подобаеться

Не розводячи політику: Я - націоналіст. Фюрер - мається на увазі не Гітлер і не нацист.

3 минуты назад, Мико сказал:

Та куди нам селюкам необiзнаним .

Домовляемось здати мед .Кажемо приiдить з грошима .Приизжають без грошей i починаються передзвони .Мед таки вiддаемо ,потiм мiсяць iздимо за своiми грошима 

Але що там розумiти, купив задурно, продав по европейським цiнам. Бариш в гаман ,державi крихти з барського стола. А я i крихти не дам, краще мед отримувати не буду , але податкiв не платитиму ,бо все рiвно все вкрадут

Можливо Ви описуєте здачу меду дійсно перекупам, а не заготівельникам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, UkroppenFuhrer сказал:

Wladimir_K, Ви неодноразово висловлювались, що у Вас є знайомий заготівельник

тут Ви вказали номер телефону. Це його телефон, Вашого знайомого?

Я ж місцевий і виріс у Вам не гірше ніж мені знайомих краях, не раз здавав мед прямо на базу  або іншим заготівельникам, які дадуть кращу ціну і їздять по району, хто дасть більше. А номер вже не пам'ятаю відверто.

Але чим більше Ви запитуєте тим більше переконуюсь, що вгадав і мої припущення вірні.

На рахунок заготівельників так само і експортерів чи навіть тих самих працівників, то серед них є багато вільних людей з якими можна нормально поговорити. Я взагалі за відверті розмови між пасічниками і експортерами, так як одні без одних існувати не зможуть, а цього немає існують багато проблем і нерозуміння в наш час тотального інтернету.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Мико сказал:

зовсiм iнша справа заготiвельника на 600 000 гривень

Я, чесно кажучи, хотів би прочитати про схему такого шахрайства. Як можна заготівельника кинути на 600 000 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, UkroppenFuhrer сказал:

Я, чесно кажучи, хотів би прочитати про схему такого шахрайства. Як можна заготівельника кинути на 600 000 грн.

Ви праві в схемі між пасічником і експортером заготівельника кинути нереально. Але були торік випадки, коли заготівельники возили камінці залятті медом у бочках, Харківська обл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, UkroppenFuhrer сказал:

 Я  Фюрер - мається на увазі не Гітлер і не нацист.

 

Але ассоцiацii :hmm::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, UkroppenFuhrer сказал:

Я, чесно кажучи, хотів би прочитати про схему такого шахрайства. Як можна заготівельника кинути на 600 000 грн.

Сумма  20 тон.   как рез фура.   А вариантов много.не расписывать ведь здесь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давайте визначимось у поняттях. У моєму розумінні так:

Експортер - компанія, яка експортує мед.

Заготівельник - офіційний заготівельник меду для експортера.

Перекуп - неофіційний постачальник меду для експортера. Насправді будь-хто. хто може купити об'єм меду у населення і поставити його експортеру.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, UkroppenFuhrer сказал:

Давайте визначимось у поняттях. У моєму розумінні так:

Експортер - компанія, яка експортує мед.

Заготівельник - офіційний заготівельник меду для експортера.

Перекуп - неофіційний постачальник меду для експортера. Насправді будь-хто. хто може купити об'єм меду у населення і поставити його експортеру.

Ви у нас тут недавно.

В переважній більшості всі активні форумчани знають один одного особисто при зустрічах, або в крайньому випадку по тривалих розмовах. У нас в кожного є певне розуміння ситуації на місцях тако ж інформація, якої тут на форумі багато публікують і забувають, а багато і не публікують. Зокрема у мене є інтерес знати ситуації з перших рук без ніяких шаблонів і недомовок, для мене це цікаво, деколи приходиться читати між рядків, а деколи шукати істину в спілкуванні між собою.

Ви ж розумієте, що ми запросто можемо досить приємний об'єм меду і логістику організувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Зокрема у мене є інтерес знати ситуації з перших рук без ніяких шаблонів і недомовок,

Ви хочете знати все з перших рук без недомовок, добре, почніть з себе. Я запитав у Вас за вашого знайомого заготівельника, Ви уникли прямої відповіді. Сказали, що у Вас, насправді багато знайомих, всіх не пригадаєте. І чий номер Ви виклали в темі "Бартнік" теж не знаєте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Sanich сказал:

А нік я все ж поміняв би - вже були жалоби і мені не дуже з руки було оправдовувати ваш нік. Дякую за розуміння.

Якщо це вимога Адміністрації я, звісно ж, зміню його.  Насправді, його походження з цієї картинки. Насправді, я дуже не хотів би змінювати його, але, якщо це вимога ...

 

10689969_1489041928021405_2745538517625789869_n.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Аферы в пчеловодстве

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...