Перейти к содержанию

Что купил в мастерскую. Хвастаемся приобретениями


Рекомендуемые сообщения

У меня таких 2 штуки. На одном стоит камень для заточки сверл, а на втором распускал мелкие рейки на модели. Недостаток этих станков, что они на втулках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, vladimir1980ist сказал:

А что это за агрегат , я ничего не понял что к чему ( может только я такой ).

Правильно! Это станок очумелые ручки... на нем можно делать много мелкой работы. Сейчас поставил на него фрезу 3 мм и выбираю в верхних планках по средине паз под вощину. Довольно таки удобно.

20180327_201839.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, alexandrleo сказал:

рамки а таком пилить можно ?

Пока только пропил делаю в верхних планках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Edmon сказал:

Правильно! Это станок очумелые ручки... на нем можно делать много мелкой работы.

Так может название напишете , если это не коммерческая тайна  ))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

так он так и называется - " умелые руки " К-1

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, vladimir1980ist сказал:

Так может название напишете , если это не коммерческая тайна  ))

Почему тайна , модельный станок Умелые руки типа К-1. Это ссылка все  о нем http://glavmex.ru/forum/viewtopic.php?f=21&t=285 . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, vladimir1980ist сказал:

Так может название напишете , если это не коммерческая тайна  ))

уже было название

 

В 3/27/2018 в 17:47, Фомич сказал:

Это станок для кружков творчества "Умелые руки".

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Оце придбав в майстерню пиломатеріалу-припиломатеріалився(по зразку з "прибарахлився").Сосна сухостійна , горіла, траплялися колодки біті точільщіком.Обійшлося в 5т. гр. і 20 літрів Д\Т.- привезли до майстерні і допомогли вигрузити і заштабілювати(частково).Кажуть що мае бути 2,5 куба по факту десь 150 дошок необрізних товщиною 20-22мм.шириною150-300 мм. 2,5м.довжини.Вважаю для преробки в пасічницький реманент, для себе, згодяться.Вигідне придбання.100_1067.thumb.JPG.50082036596076f421ce728c627511f6.JPGНетерплячий колега такі самі матеріали пустив в роботу-наробив рамок(для не дуже вибагливих , недорогі) і рогатих "вісімок"на полурамку -для себе.Якщо хвате наснаги зроблю і я для проби скількість рутів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені теж привезли вчора 2 м?, заплатив 7000. 

Розміри 35х175 мм., довжина 4 метри. Та 25-ка різної ширини і довжиною теж 4 метри.

 

IMG_20180406_180414-2080x1560.thumb.jpg.9bf7b206a7e2fe5c3279a714110aa920.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

По дорозі в Старий Салтів заїхали на "Барабашово" походили по госп. рядам.Серед іншого прибали(4-і чол. по 1шт) отакі налобні ліхтарики BL-8101https://ualight.com.ua/fonarik-na-golovu-bl-8101-xpe-cob-akkumulyatornuy. Вже почав користуватись, перші враження-саме те, що мені треба. Про гроші. Прдавець легко поступись 20-ю гр. коли сказали, що візьмемо 4шт. (по 110гр\шт.). Мені нехватило і я пішов пошукати. Знайшов, продавець зразу відповів-100гр.І ось на сайті по 72,85гр\шт.Це приклад того, як заробляють потрібні всім нам гроші.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От якби ще в ньому були світлодіоди червоні, щоб світло не дратувало бжіл, ціни б йому не було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От якби ще в ньому були світлодіоди червоні, щоб світло не дратувало бжіл, ціни б йому не було.
А я використовую червоне скло замість світлофільтру
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.10.2019 в 23:32, Alazon сказал:

От якби ще в ньому були світлодіоди червоні, щоб світло не дратувало бжіл, ціни б йому не було.

https://ualight.com.ua/category-fonari/category-fonari-nalobniye-na-batareykah/fonar-nalobniy-118-t6-beluy-krasnuy-cvet  Два сезона пользуемся. Батареек на сезон вполне хватает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щиро вдячний! Приходилось давати сироп ввечері, то на звичайне біле світло бжоли вилітали. Обовязково замовлю собыітакого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Покористувавсь я придбаним ліхтариком і атестую його.Суттевий недолік-мала емкість, аккума18650 при досить великому споживанні тока-до 0,3а світла хватало на 1-1,5год. потім ліхтарик світив "імтимно". Звичайна практика виробників-ставити поганенькі акуми в ліхтарики.Розібрав , випаяв "рідний" припаяв придбаний на "барахолці"(ОЛХ) б\в емкістью 2200мА, покористувавсь зробив з дюжину зарядів і виписав там же емкістью 3400мА(ціна60гр.),перепаяв.Користуюсь заряджав тільки раз.Думаю годин на 5-7 світити хватае.Матеріал корпуса і кришек-схожий на наш карболит(вилки,розетки,корпуса АП-ек).При падінні на підлогу і дворазовій розборці корпуса на одній кришці утворилась тріщіна. При роботі гріеться відчутно, шкіру не обпечеш, наштовхуе на думки про ККД світлодіода і, можливо невідповідність якимсь параметрам.Світловий потік надлишковий, як для такого маленького налобника,при читанні книги-сліпить очі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Винодел сказав:

Звичайна практика виробників-ставити поганенькі акуми в ліхтарики.

У мене ліхтарик на трьох батарейках. Батарейки вже більше п'яти років працюють, але привезені з Німеччини. Ліхтарик виключно для охоронної мети і сліпить вночі на 50 метрів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Винодел сказал:

Покористувавсь я придбаним ліхтариком і атестую його.Суттевий недолік-мала емкість, аккума18650 при досить великому споживанні тока-до 0,3а світла хватало на 1-1,5год. потім ліхтарик світив "імтимно". Звичайна практика виробників-ставити поганенькі акуми в ліхтарики.Розібрав , випаяв "рідний" припаяв придбаний на "барахолці"(ОЛХ) б\в емкістью 2200мА, покористувавсь зробив з дюжину зарядів і виписав там же емкістью 3400мА(ціна60гр.),перепаяв.Користуюсь заряджав тільки раз.Думаю годин на 5-7 світити хватае.Матеріал корпуса і кришек-схожий на наш карболит(вилки,розетки,корпуса АП-ек).При падінні на підлогу і дворазовій розборці корпуса на одній кришці утворилась тріщіна. При роботі гріеться відчутно, шкіру не обпечеш, наштовхуе на думки про ККД світлодіода і, можливо невідповідність якимсь параметрам.Світловий потік надлишковий, як для такого маленького налобника,при читанні книги-сліпить очі.

Учитывая, что с паяльником дружите, попробуйте перепаять ограничивающий ток резистор, увеличить номинал. Не будет лишнего светового потока, увеличится время работы и будет меньше греться.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я взял себе такой  img_7154_edited.jpg

Один не достаток,батареи к нему качества очень посредственного.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За пораду-дякую. Деякі моменти не подобаються, в технічному сенсі.На платі випаяти-припаяти не проста задача,все мікроскопічне, потрібні навики і паяльник з тонким жалом.По -друге впаявши послідовно опір зменшимо ток і потужність світлодіода як наслідок світловий потік  але частина енергії акб буде витрачатись на нагрів опору це не раціонально.Краще було б впаяти інший менш потужний СД(з раніш придбаного і розламаного "налобника").Вирішив залишити(після роздумів) так як нині, а для нічного читання вліжку використовувати менш потужний "налобник". В цілому останній налобник , після доробки, найбільш подобаеться у думав прикупити ще такий(еврей коли любить не рахуе, приказка), але здоровий глузд переміг- потреби в ньому немае.асортимент існуючих задовільняе потреби. Був приемно здивован резинкою ліхтаря, і доси не "розтяглась."

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, kroxaru сказав:

Я взял себе такой  img_7154_edited.jpg

Один не достаток,батареи к нему качества очень посредственного.

в комплекті зі шмайсером?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...