Перейти к содержанию

Что купил в мастерскую. Хвастаемся приобретениями


Рекомендуемые сообщения

Ну, видимо, они разные... У меня отлично, а вот для пчел - жестковата...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

На суд пчеловодов - моя мастерская:

92245b87d5f5b31b6703162d0c3a4fcd.jpg

Отправлено с моего SM-G930F через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, ORION сказал:

На суд пчеловодов - моя мастерская:

92245b87d5f5b31b6703162d0c3a4fcd.jpg

Отправлено с моего SM-G930F через Tapatalk
 

Всё красиво и дорого. Молодец.

Но вот после "Всём привет" ...  и сочный такой смарчек,  ну емае брррр. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всё красиво и дорого. Молодец.
Но вот после "Всём привет" ...  и сочный такой смарчек,  ну емае брррр. [emoji4]
Болею. Сорри[emoji23][emoji16]

Отправлено с моего SM-G930F через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, ORION сказал:

На суд пчеловодов - моя мастерская:

92245b87d5f5b31b6703162d0c3a4fcd.jpg

Отправлено с моего SM-G930F через Tapatalk
 

Молодец, весь инструмент - элитный.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, ORION сказал:

На суд пчеловодов - моя мастерская

Неплохо:ay: Для производства ульев и рамок для своей пасеки то что нужно. Мастерская:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Fabro сказал:

Неплохо:ay: Для производства ульев и рамок для своей пасеки то что нужно. Мастерская:ay:

Так вповні согласний  але для виготовлення вуликів рейсмус слабоватий 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, ORION сказал:

На суд пчеловодов - моя мастерская:

Почему выбор пал на весь инструмент-станки на коллекторных моторах , а не на асинхронниках ?

Предположительная стоимость Вашей мастерской более 2000 у.е  , мое мнение взять 5-ти операционник  =надежность и не переживаешь за двигателя .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Неплохо:ay: Для производства ульев и рамок для своей пасеки то что нужно. Мастерская:ay:
Спасибо за отзыв Иван.

Отправлено с моего SM-G930F через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почему выбор пал на весь инструмент-станки на коллекторных моторах , а не на асинхронниках ?
Предположительная стоимость Вашей мастерской более 2000 у.е  , мое мнение взять 5-ти операционник  =надежность и не переживаешь за двигателя .
Если честно то брал Станки чтобы влезть в бюджет. На типы двигателей не обращал внимания. Надеюсь что эти проработают долго. Всем спасибо за отзывы[emoji847]

Отправлено с моего SM-G930F через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, vladimir1980ist сказал:

Почему выбор пал на весь инструмент-станки на коллекторных моторах , а не на асинхронниках ?

Предположительная стоимость Вашей мастерской более 2000 у.е  , мое мнение взять 5-ти операционник  =надежность и не переживаешь за двигателя .

Як людина яка має два 5-ти операційники скажу , що з фінансового боку вони може і вигідніші ( хоча свого часу коли шукав такий на підприємство його ціна була 5-6 тис . ує) , а от в економії часу вигідніше кожен станок окремо . На багато операційниках  дуже багато часу іде на переналаштування. Фрезеру мішає циркулярна пилка , пилці мішає фрезер . Для рейсмусування потрібно піднімати плити фуганка . І тому весь час намагаєшся прорахувати на перед всі операції щоб менше було переналаштувань. 

ORION  Вітаю з придбанням , інструмент дійсно чудовий і не хай робота з ним приносить задоволення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як людина яка має два 5-ти операційники скажу , що з фінансового боку вони може і вигідніші ( хоча свого часу коли шукав такий на підприємство його ціна була 5-6 тис . ує) , а от в економії часу вигідніше кожен станок окремо . На багато операційниках  дуже багато часу іде на переналаштування. Фрезеру мішає циркулярна пилка , пилці мішає фрезер . Для рейсмусування потрібно піднімати плити фуганка . І тому весь час намагаєшся прорахувати на перед всі операції щоб менше було переналаштувань. 
ORION  Вітаю з придбанням , інструмент дійсно чудовий і не хай робота з ним приносить задоволення.
Дякую.

Отправлено с моего SM-G930F через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Владимир Иванович сказал:

Як людина яка має два 5-ти операційники скажу , що з фінансового боку вони може і вигідніші ( хоча свого часу коли шукав такий на підприємство

так здесь ключевое слово предприятие , а не как не хобби . Тем более я имел ввиду такой станок как у меня и у Фабро.

Хоть он и не супер но свое отрабатывает и цена в раене 1000 у.е за все эти операции вместе взяты .

И добавлю если бы у меня был такой станок о котором Вы упомянули ( предпологаю что полноценные 5-ть функций ) был бы очень доволен . А то что отдельный станок лучше так и никто не отрицает , а еще лучше под каждую операцию свой .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот гляньте на мой станок . там есть разные видео работы данного станка 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я нічого поганого про Ваш станок не кажу , просто переконаний , що окремий станок на окрему операцію краще. Люди працюють на самопальних і роблять доволі не погані речі. Гарний станок це пів діла , головне голова і руки не з одного місця.

P1010005.JPG

P1010006.JPG

P1010004.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

К-40 вроде ?

Мне он не особо импонирует , за то все из чугуна и надежно .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Владимир Иванович сказал:

Я нічого поганого про Ваш станок не кажу , просто переконаний , що окремий станок на окрему операцію краще. Люди працюють на самопальних і роблять доволі не погані речі. Гарний станок це пів діла , головне голова і руки не з одного місця.

P1010005.JPG

P1010006.JPG

P1010004.JPG

Мені теж краще окремі станки :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, ORION сказал:

На суд пчеловодов - моя мастерская:


 

Всё класс и чистенько.:ay:Только, а где же опилки? Я из своей и выбрасываю и сжигаю, а вот полностью от них, избавится никак не могу.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, vladimir1980ist сказал:

К-40 вроде ?

Мне он не особо импонирует , за то все из чугуна и надежно .

К-25 старичок  , в к-40  там на кожен привід стоїть окремий двигун , а тут зроблено по принципу коробки передач . Тут стоїть всого два двигуни , один основний 3кв і двигун на редукторі подачі рейсмуса. Хоча я на фрезер прихімічив окремий двигун тому , що заводська конструкція приводу фрезера як говоритьс я не в красну армію.А потому імпонує чи ні то скажу так , що було те і брав ті часи , а він у мене вже років 15 вибирати було ні з чого , а думати взагалі категорично заборонялось , тому , що поки ти думаєш інший вже забирав.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До речі з приводу різних станків , я писав , що іх у мене два . Один працює просто як циркулярка і інколи фрезер , а на тому ,що на фото фрезер, фуговка - рейсмус і довбання. Тому ,що багато часу займають переналаштування.

10 минут назад, mits сказал:

Всё класс и чистенько.:ay:Только, а где же опилки? Я из своей и выбрасываю и сжигаю, а вот полностью от них, избавится никак не могу.:ah:

В мене інколи навідь черга , сусіди хто тримае живність розбирають на підстилку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Владимир Иванович сказал:

К-25 старичок  , в к-40  там на кожен привід стоїть окремий двигун , а тут зроблено по принципу коробки передач . Тут стоїть всого два двигуни , один основний 3кв і двигун на редукторі подачі рейсмуса. Хоча я на фрезер прихімічив окремий двигун тому , що заводська конструкція приводу фрезера як говоритьс я не в красну армію.А потому імпонує чи ні то скажу так , що було те і брав ті часи , а він у мене вже років 15 вибирати було ні з чого , а думати взагалі категорично заборонялось , тому , що поки ти думаєш інший вже забирав.  

Теж колись мав к-25 но не довго перейшов на роздіільні станки , комбіновані мають плюси: ціна,компактність, багатофункціональність. Мінуси: довгі перестройки, функцій багато, еле не роблять вони так як треба:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Конструктор сказал:

Теж колись мав к-25 но не довго перейшов на роздіільні станки , комбіновані мають плюси: ціна,компактність, багатофункціональність. Мінуси: довгі перестройки, функцій багато, еле не роблять вони так як треба:IMHO:

Так а что нам пчеловодам то и надо , цена подходящая по карману и чтоб все можно было делать , не только улья можно и что то другое для разнообразия , 

чтоб места не много занимал , а то негде будет ставить медогонку , сушь , корпуса и т.д.

А перенастраивать не проблема , как для меня , настроился на одну операцию и работай себе не спеша и будут работать так как нам надо .

Современные станки сейчас делают более продуманно , с точки эргономики и правильности в работе 

Но очень хромают по долговечности , то железо с экономят , то чугун пожалеют .:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, vladimir1980ist сказал:

 

 

А перенастраивать не проблема , как для меня , настроился на одну операцию и работай себе не спеша и будут работать так как нам надо .

 

Ой так не кажіть , буває проблема та ще й яка . Навожу приклад - робите замовнику виріб , скажемо віконну раму. Ви заготували всі бруски , порізали їх фугонули , прогнали через рейсмус , пішло фрезерування ( перед цим Вам потрібно опустити пилку , щоб не мішала ) і тут лопається якийсь брусок. І знову потрібно зняти фрезу , підняти пилку знову виготовити той брусок ( а розмір вже процентів на 50 буде не той ) , знову опустити пилку , поставити і виставити фрезу і знову ( розмір ) воно то похибка і не вели ка , але коли один брусок хоч і не на багато виділяється на фоні інших воно помітно . Особливо як що людина на цьму розуміється. Ну десь так:umora:

  • Подобається 3
  • Дякую 2
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Владимир Иванович сказал:

Ой так не кажіть , буває проблема та ще й яка . Навожу приклад - робите замовнику виріб , скажемо віконну раму. Ви заготували всі бруски , порізали їх фугонули , прогнали через рейсмус , пішло фрезерування ( перед цим Вам потрібно опустити пилку , щоб не мішала ) і тут лопається якийсь брусок. І знову потрібно зняти фрезу , підняти пилку знову виготовити той брусок ( а розмір вже процентів на 50 буде не той ) , знову опустити пилку , поставити і виставити фрезу і знову ( розмір ) воно то похибка і не вели ка , але коли один брусок хоч і не на багато виділяється на фоні інших воно помітно . Особливо як що людина на цьму розуміється. Ну десь так:umora:

з вами согласний коли це столярка і дороший час. Але для виготовлення вуликів рамок хватить і одного 5 операційного станка так як небагато різних операцій

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, targal сказал:

з вами согласний коли це столярка і дороший час. Але для виготовлення вуликів рамок хватить і одного 5 операційного станка так як небагато різних операцій

Так я і не спорю , просто свого часу можна сказати жив із станка , тому і знаю всі його проблеми і плюси . До речі і зараз навідь коли роблю вулики , завжди роблю пару лишніх заготовок . Отак він мене привчив:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...