Перейти к содержанию

Что купил в мастерскую. Хвастаемся приобретениями


Рекомендуемые сообщения

56 хвилин тому, shersand сказав:

Не зовсім зрозумів, на знімку верхні зображення - це нічна зйомка? Чи це мені тільки здається?  Також цікавить якість зображення, якщо можливо, дайте фото зображення з однієї камери, а не всіх одразу.  

Інформація корисна, дякую. :hi:

Фото було зроблене вранці з 8 до 9 години. На екран виводяться всі камери одночасно.

 

 

IMG_20171223_125855.thumb.jpg.11e5dae3fb68ff41d62add4f29de40c4.jpg

А ось так відображується кожна камера окремо.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Mihail-ves сказал:

Фото було зроблене вранці

цікаво, як виглядає зображення вночі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, shersand сказав:

цікаво, як виглядає зображення вночі

прийде ніч, з фотографую і кину в ЛС.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

прийде ніч, з фотографую і кину в ЛС.

Якщо там чутливість 1600 ІСО і більше то виглядатиме, як ніби вечір,  - як у приціл ночного бачення.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

прийде ніч, з фотографую і кину в ЛС.

Ще б під"єднати до камер КПВТ з повним боєкомплектом - і навіть мишка не пройде! :umora::ay: 

А якщо серйозно - ніколи ще не думав, що до такого доживу - сидиш собі у басейні десь на Мальдівах і спостерігаєш, як твої "помічниці" у бікіні мед десь на мальовничому хуторі на Слобожанщині качають! :rofl::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Mihail-ves , а у що воно вам обійшлося - бо я десь, мабуть, пропустив це ?:ah::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

@Mihail-ves , а у що воно вам обійшлося - бо я десь, мабуть, пропустив це ?:ah::dntknw:

65 доляров, 11.11 ціна була 66 - 1 від продавця. Зараз щось в районі 76,81.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ось маленьке відео, я якому я граюсь у теплі і холодні відтінки.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Mihail-ves сказал:

IMG_20171223_101740.thumb.jpg.1d9a6182ad58c9a96dbc85fc52f53ad2.jpg

Ось встановив. Якщо казати коротко, система нормальна. Потрібно диск для запису якомога більший, в даний момент стоїть 80Г запису на 10-11 годин, потім йде перезапис. Нічна зйомка також працює, наприклад камера 1 (зліва зверху) чітко видно всі вулики аж до шиферу. Камера 4 (низ) дублює першу з більшим захватом території, також дає приємливий вигляд вночі.

Даже очень не плохо! :ay:

Нижние, на фото, высоковато установлены...имхо.

 Свои заявленные характеристики отрабатывает.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.12.2017 в 13:38, Mihail-ves сказал:

прийде ніч, з фотографую і кину в ЛС.

давайте всем ,мне тоже интересно!

В 23.12.2017 в 13:10, Mihail-ves сказал:

Фото було зроблене вранці з 8 до 9 години. На екран виводяться всі камери одночасно.

 

 

IMG_20171223_125855.thumb.jpg.11e5dae3fb68ff41d62add4f29de40c4.jpg

А ось так відображується кожна камера окремо.

 

онлаин пробовали конектится ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Sashafart89 сказав:

давайте всем ,мне тоже интересно!

онлаин пробовали конектится ?

IMG_20171223_172950.thumb.jpg.d7e7b6d9b1cc49886db85725caef76e8.jpgIMG_20171223_172900.thumb.jpg.5ea0d642303d26b3e7be01ccd0700673.jpg

для зв'язку через мережу у мене не має роутера, можна було б через ноут, але у ньому вигоріла мережева карта. Тому можливості поки такої у мене не має.

Для кращої картини в ночі потрібно встановити камери по периметру. Також є бажання прикупити камери на 4-5 Мп, щоб збільшити чіткість на краю захвату камер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mihail-ves сказал:

IMG_20171223_172950.thumb.jpg.d7e7b6d9b1cc49886db85725caef76e8.jpgIMG_20171223_172900.thumb.jpg.5ea0d642303d26b3e7be01ccd0700673.jpg

для зв'язку через мережу у мене не має роутера, можна було б через ноут, але у ньому вигоріла мережева карта. Тому можливості поки такої у мене не має.

Для кращої картини в ночі потрібно встановити камери по периметру. Також є бажання прикупити камери на 4-5 Мп, щоб збільшити чіткість на краю захвату камер.

может дешевле будет купить LED прожектор 10ти ватный с датчиком движения,который подсветит вам картинку ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Sashafart89 сказал:

может дешевле будет купить LED прожектор 10ти ватный с датчиком движения,который подсветит вам картинку ? 

У меня стоят камеры и прожектор.  Картинка отличная . Самая большая проблема - мошкара летом. Даже при откровенном прожекторе облако этой дряни вертится вокруг подсветки камер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

цікаво, а чи є в налаштуваннях робота камер не як відео а як фотоапаратів які спрвцьовують через секунд тридцять, і ти передивляєшся не відео а набір фотографій

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи можна розпізнати обличчя з відстані 7 - 9 метрів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, larson сказал:

цікаво, а чи є в налаштуваннях робота камер не як відео а як фотоапаратів які спрвцьовують через секунд тридцять, і ти передивляєшся не відео а набір фотографій

У меня есть, полноценное видео и максимум, кажется , 1 снимок в 1 минуту. Себе выставил на 20 сек.

7 минут назад, samitnyj сказал:

Чи можна розпізнати обличчя з відстані 7 - 9 метрів?

Отчетливо 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Ильич (альп) сказал:

У меня есть,

це мабуть закладається в функціях реєстратора????тому треба там уважно читати перед тим як брати???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, larson сказал:

це мабуть закладається в функціях реєстратора????тому треба там уважно читати перед тим як брати???

Да, в меню настроек записи.  Знакомый занимается установкой и обслуживанием. Я ему озвучил  ему что мне необходимо, он скомпановал комплекс из отдельных частей. Стоит с конца лета 2014, полет нормальный. Тогда обошлось 2000 грн при $= 13

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я купив собі ось такий девайсc8b845d5f71155a92e856fea52ecfbdf.jpg

Надіслано від мого SM-J510H, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Під ялинку. Що не кажіть..... можна і звичайною пилкою пиляти, але ж цією приємніше

Надіслано від мого SM-J510H, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Купил фрезер:), Титан, приговорен к столу...

IMG_2018-01-04_190129.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, tuda сказал:

Купил фрезер:), Титан, приговорен к столу...

Когда приговорите и будете казнит им доски , потом расскажете что он представляет .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня титан ПФМ -185  уже пять лет,работает как заведеный.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, vladimir1980ist сказал:

Когда приговорите и будете казнит им доски , потом расскажете что он представляет .

Ок.. Но первое впечатление уже не очень.. Люфты сильные.. Думаю в столе будут не так заметны..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

тепер хоч відчую себе нормальною людиною!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Изображение 012.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...