Перейти к содержанию

Матки вільного та штучного осіменіння від Теплова Ю. на сезон 2017


Рекомендуемые сообщения

В 2017 році пропоную маток породи Бакфаст інструменального осіменіння, а також вільного парування та неплідних, таких ліній.


B20(VY) = 19(VY) х 100(KAA) таких маток реалізував багато, відгуки схвальні, класичний Бакфаст, відводки які я робив собі, мирні,  гарно, головне рівно розвились та принесли собі в зиму біля 20 кг меду. (відводки безросплідні, робились в середені червня на 1.2-1.5 кг бджоли)


B54(VY)  =  53(VY) х L (кордован зі штатів) Бджоли мені дуже сподобались, миролюбні на 6, сидять на соах теж на 6, гніздо щільне,  до того ж дуже гарні всі однорідного жовтого окрасу. 


B19(VY) = B11(PK) х B350(vdB) Класичний Бакфаст. Відгуки схвальні.


B12(VY) = B183(vdB) х B98(TR) Матка 16 року з Німечини Johann van den Bongard


 B5(VY)  =  ( B5 (PK)  =  B57 (TR) x B54 (TR) ) x B91(GI). Матка B5(PK) та її дочки, в Білорусі показали себе на відмінно. Мед 6. Роїння 6. 


 Ціна
Перевірені до печтаного: 40 $
Не перевірені на яйцекладку 15$ до 5 шт. 10$  5 та більше.
 Осіменіння ваших маток 10$ до10шт. більше то ціна договірна.
Вільного парування 10$
Не плідні 4$

 т. 0678617827 Вальчук Юрій Перович.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий день, яким чином можна придбати матку Бакфаст на 2017 рік, чи можна придбати 1-2, яка ціна? Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На цій сторінці

http://ukrqueenbee.com/Pedigree/VYP16_Pedigree(UA).html

в найближчий час викладу родоводи маток зі стартового повідомлення. дещо вже зробив ( В20 VY )

тут минулорічна лінія  B19(VY)

http://ukrqueenbee.com/Pedigree/VYP15_Pedigree(UA).html

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юрий, доброго времени суток. Запишите пожалуйста на 5 маток ИО не проверенных каждой из линий, которые Вы указали. Когда ожидаются по срокам?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго ранку хочу замовити 6 іо не перевіриних на яйцекладку . З лініями оприділимся потім.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброе утро!

Юрий  Петрович запишите пожалуйста на 5 маток ИО не проверенных, по линиям напишу поже.

Когда ожидаются по срокам?

ТАких линий--

B54(VY)  =  53(VY) х L (кордован зі штатів) Бджоли мені дуже сподобались, миролюбні на 6, сидять на соах теж на 6, гніздо щільне,  до того ж дуже гарні всі однорідного жовтого окрасу.  \

B12(VY) = B183(vdB) х B98(TR) Матка 16 року з Німечини Johann van den Bongard


 B5(VY)  =  ( B5 (PK)  =  B57 (TR) x B54 (TR) ) x B91(GI). Матка B5(PK) та її дочки, в Білорусі показали себе на відмінно. Мед 6. Роїння 6. 

Как с оплатой?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юрий доброе утро запишить на 5 маток не провереных. По линиям каждой по одной.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юрий,запишите меня на такие непроверенные ИО:

B54(VY)  =  53(VY) х L (кордован зі штатів) Бджоли мені дуже сподобались, миролюбні на 6, сидять на соах теж на 6, гніздо щільне,  до того ж дуже гарні всі однорідного жовтого окрасу.  \

B12(VY) = B183(vdB) х B98(TR) Матка 16 року з Німечини Johann van den Bongard


 B5(VY)  =  ( B5 (PK)  =  B57 (TR) x B54 (TR) ) x B91(GI). Матка B5(PK) та її дочки, в Білорусі показали себе на відмінно. Мед 6. Роїння 6. 

Как с оплатой и какие сроки хоть примерно ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, teplov сказал:

Скрин свого повідомлення будьласка.

в прошлую пятницу посмотрите,извините,что может грубо отозвался,но звонил тоже к Вам. Можете сказать какие условия оплаты у вас ?и какая у вас очередь уже ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Пасечник1984 сказал:

в прошлую пятницу посмотрите,извините,что может грубо отозвался,но звонил тоже к Вам. Можете сказать какие условия оплаты у вас ?и какая у вас очередь уже ?

З поста. Опубликовано: 11 октября  Зараз я роблю ремонт в хаті (столова) тому виставлю лінії  та ціни через тиждень або два. Залежить як часто мені будуть звонити :) Дякую за розуміння :hi:А обяву я подав вчора, я не мав часу, так що вибачайте. 

.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, ЮМос сказал:

по карніці немає нічого?

Звертайтесь до Богдана Болюбаша нік Богдан1

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Запишите на 5 маток ио, без проверки на засев, по 1 с каждой линии.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sobol212 сказал:

Юра какие будут отцовские,будет ли трутень от 105СК

100 МКК він же 105 буде,  також є ще два точки з матками сестрами, котрі не далеко з B19VY  та В53  це основні  трутневі лінії. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось один з тестових   точків  sasha m де всі сімї сестри В19

IMG_1061.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, teplov сказал:

Ось один з тестових   точків  sasha m де всі сімї сестри В19

повністю  вся пасіка на сестрах ? :ay: скільки сімей на пасіці ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вся окрім 3 ІО. Сестер 25 буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, teplov сказал:

Вся

в цьому сезоні ви прислали мені матку ШО    B-19VY  трутеньB-52TR. де можна подивитись її характеристику?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Sergei 08 сказал:

в цьому сезоні ви прислали мені матку ШО    B-19VY  трутеньB-52TR. де можна подивитись її характеристику?

B52TB я її назвав, Це Анатолія з Кадиївки,  точок 40 сестер, я не раз  там був, бджоли супер, Їхню маму запис я загубив десь, сьгодні в вечері чи завтра

Tоля продиктує паспорт може привезе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юрий. Запишите меня пожалуйста на 5 маток ШО, без проверки на засев, по 1 с каждой линии. Только я не понял как с оплатой ( нужно сегодня оплатить, чтобы стать в очередь?) и как узнать каким я буду в очереди. Извините за мое  непонимание, на форуме я недавно:dntknw::dntknw::dntknw:Спасибо за понимание!!! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юрец

Записатись можна по  телефону, або написати  приватне повідомлення де вказати прізвище, адресу,  телефон,  та скільки чого. Ціна вказана в долларах  тому і розрахуватись можна будь коли, в  тому числі при отриманні,  по курсу на той час.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

B54(VY)  =  53(VY) х L (кордован зі штатів) Бджоли мені дуже сподобались, миролюбні на 6, сидять на сотах теж на 6

Я в них закохався.

 

20160725_202246.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, teplov сказал:

 

B54(VY)  =  53(VY) х L (кордован зі штатів) Бджоли мені дуже сподобались, миролюбні на 6, сидять на сотах теж на 6

Я в них закохався.

 

Юра а как у них с весенним стартом и сила семей. Да и по всем представленным линиям если такая инфа уже есть на данный час.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, torr сказал:

Юра а как у них с весенним стартом и сила семей. Да и по всем представленным линиям если такая инфа уже есть на данный час.

Сказати можу тільки в цілому за Бакфаст, якщо сімя йде в зиму на 7- 8 рамках (дадан) по весні фору дасть будь кому. По лініях? торік я в Серпні пройшов з війни, мало що з пасіки залишилось було, за рік багато роботи зоблено. Ліній зроблено багато, тесуються, тут виставив тільки ті які на моє переконання гарно себе покажуть. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...